Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Z Daytoną żaden inny rolex nie ma szans , naturalnie moim skromnym zdaniem.

Ciekawe jak się to stwierdzenie rozwinie
Bo ja bym to ujął tak , żadne chrono nie ma szans


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Gratulacje! Bardzo ładny!

 

52 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Brawo Ty! Fajny zegarek!


Dzięki Panowie!


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ✌️


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się ostatnio pisze o jakości wykonania poszczególnych marek. Wrzucam zatem nowy filmik z pięknymi zdjęciami makro, i zapraszam do merytorycznej dyskusji. :) 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maze123 napisał(-a):

Wreszcie dotarl. Zapisalem sie w lutym na DJ 36 ale jak tylko w kwietniu Rolex oglosil powrot do Ex 36 to zmienilem zamowienie :) Co nie znaczy, ze z DJ zrezygnowem. Bedzie pewnie nastepny :)
Jezeli chodzi o Ex to dla mnie kwintesencja EDC. Brakowalo mi zegarka ktory bym nosil codziennie. Za duzy wybor w kolekcji I do tego zaden do konca nie byl odpowiedni by go nosic codziennie. Teraz dylemat rozwiazany 36c889d559b6e742a99beee1a1216369.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sztos. :) Miło popatrzeć jak rośnie liczba miłośników Exa, a jeszcze parę lat temu mało kto zwracał na niego uwagę.  Może to też trochę skutek ograniczonej dostępności bardziej popularnych modeli, ale i tak pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maze123 Nieśmiertelne pytanie- jaki masz obwód nadgarstka? 🙂 I czy mógłbyś zrobić zdjęcie z dalszej perspektywy? Czekam na ten sam zegarek i moja jedyna obawa - czy nie będzie za mały? Standardzik 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje maze123’owi! Masz fajny weekend @tbn - we mnie masz kolejnego przekonanego do Expa - do zeszlego tygodnia nie rozumialem zachwytow nad tym modelem. Zeszlotygodniowe spotkanie z paroma Kolegami nawrocilo mnie

Dla Kolegi z tiktakiem w nick’u - 36mm na 16cm nadgarstka.

05b63cffed20596ae952933f0f55298a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. Nadgarstek mam raczej mikry 17,5 cm. Zegarki nosze od 34 do 42 mm. 34 I 36 to zdecydowanie najwygodniejsza dla mnie opcja. Poprzednio mialem DJ 36 mm na jubilee i byl to najwygodniejszy zegarek jaki kiedykolwiek mialem. W zasadzie nie wiedzialem ze jest na reku. Ten Ex jest rowniez wielkosciowo idelany ale czuje go nieco bardziej. Glownie za sprawa bransolety oyster z pelnymi ogniwami. Jednak jubilee jest nieco bardziej wygodna ale tutaj czuc ze na sie na rece Zegarek ktory moze przetrzymac sporo
4cf7546572340866da068930ed05f8df.jpg
71251e52f92409fa558fc884e6880c4a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maze123 dzięki! To ja mam 17 cm nadgarstek. Patrząc na Twoje 2 powyższe zdjęcia powinno być idealnie 🙂 to że co nieco czuć go na nadgarstku też powinno mi pasować. Z pewnością przy tej wadze i wielkości będzie za ciężki nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

@maze123 Serdeczne Gratulacje!

Niech się nosi jak najlepiej 👑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedno zdjecie dla porownania wielkosci z 43 lata starszym 34 mm kuzynem

227d3b4ff93e6efb76601cafecaf2d84.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć dobrych kumpli... poszedłem wczoraj na imprezę z 300 jako Bond, wróciłem jako mroczny rycerz z Batmanem:P

20211106_131201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maze123 napisał(-a):

Wreszcie dotarl. Zapisalem sie w lutym na DJ 36 ale jak tylko w kwietniu Rolex oglosil powrot do Ex 36 to zmienilem zamowienie :) Co nie znaczy, ze z DJ zrezygnowem. Bedzie pewnie nastepny :)
Jezeli chodzi o Ex to dla mnie kwintesencja EDC. Brakowalo mi zegarka ktory bym nosil codziennie. Za duzy wybor w kolekcji I do tego zaden do konca nie byl odpowiedni by go nosic codziennie. Teraz dylemat rozwiazany 

Gratuluję exa. 👍

Skoro to taki idealny edc, czy to znaczy, że w pełni będzie pełnił tę funkcję? Tzn. reszta zbioru się sprzeda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, raczej nie. Sa czasami okazje gdzie trzeba cos bardziej garniturowego ubrac. Poza tym wiecie jak jest z kolekcja, przywiazal sie czlowiek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pgajlewicz napisał(-a):

Dobrze jest mieć dobrych kumpli... poszedłem wczoraj na imprezę z 300 jako Bond, wróciłem jako mroczny rycerz z Batmanem:P

 

Ale jak to tak? :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, maze123 napisał(-a):

Haha, raczej nie. Sa czasami okazje gdzie trzeba cos bardziej garniturowego ubrac. Poza tym wiecie jak jest z kolekcja, przywiazal sie czlowiek emoji846.png

 No właśnie. I taki jest "minus" exa, że jako doskonały edc, będzie używany jak inne zegarki, na zmianę i ta jego wyjątkowość znika 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.