Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Pepsi na Oyster to piękny zegarek,  tylko się nim cieszyć i podziwiać.👍 Gratulacje nowych nabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tom87 napisał(-a):

Mario zapisywałeś się bez problemu na dwa GMT? Wyżej przewijały się posty, że tak nie wolno. Na dwa różne suby też przyjmowali zamówienia?

Ja byłem pierwotnie zapisany na Rootbera. W momencie, gdy w kwietniu br. otworzono listy na Pepsi, przepisałem się na referencję z Oyster.  

34 minuty temu, zbyniu70 napisał(-a):

Pepsi na Oyster to piękny zegarek,  tylko się nim cieszyć i podziwiać.👍 Gratulacje nowych nabytków.

Podziękował. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

@mario1971 świetny 👌, szczerze gratuluję. Trzeba przyznać, że masz aktualnie kolekcję przez duże "K" 🙂. Zawsze byłem zauroczony Twoim batmanem ale teraz to pepsi na oyster, sam nie wiem który lepszy 🤔. Kuriozalnie, w moim przypadku, zadecydowałyby czynniki poza zegarkowe, jestem uzależniony od Coca Coli, więc pewnie dlatego wybór padłby na batmana 😉

Niech się nosi 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Wodolej napisał(-a):

@mario1971 świetny 👌, szczerze gratuluję. Trzeba przyznać, że masz aktualnie kolekcję przez duże "K" 🙂. Zawsze byłem zauroczony Twoim batmanem ale teraz to pepsi na oyster, sam nie wiem który lepszy 🤔. Kuriozalnie, w moim przypadku, zadecydowałyby czynniki poza zegarkowe, jestem uzależniony od Coca Coli, więc pewnie dlatego wybór padłby na batmana 😉

Niech się nosi 👍

Dzięki!

 

 

 

Znowu poczułem pustkę, czuję się wypalony - pozbawiony emocji. Nie mam za czym gonić. To jest strasznie przykre uczucie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na redukcję, zaczynając od któregoś GMT. Oba super, ale dwa to za dużo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki!

 

 

 

Znowu poczułem pustkę, czuję się wypalony - pozbawiony emocji. Nie mam za czym gonić. To jest strasznie przykre uczucie...

Jak nie masz 5cio cyfrową referencje w super stanie! 😜


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tbn napisał(-a):

Teraz czas na redukcję, zaczynając od któregoś GMT. Oba super, ale dwa to za dużo. ;)

A Ty którego byś wywalił?

24 minuty temu, szwed napisał(-a):

Jak nie masz 5cio cyfrową referencje w super stanie! 😜

Faktycznie, 16710 nadal szukam.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, zbyt dlugo i blisko jestes z Batmanem, aby go zredukowac. Nie idz w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku, Batman nigdzie się nie wybiera. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki!

 

 

 

Znowu poczułem pustkę, czuję się wypalony - pozbawiony emocji. Nie mam za czym gonić. To jest strasznie przykre uczucie...

Kiedyś oglądałem program dokumentalny o gościu chyba anglik jakiś - odziedziczył fortunę i co rusz kupował sobie drogie zegarki, po niektóre latał samolotem do innych krajów bo u niego nie były dostępne. Zaraz po zakupie i przylocie do kraju siadał i martwił się bo już zakup go nie cieszył więc szukał następnego i tak w kółko. 

Powodem jego zachowania było jedno wydarzenie ale nie napiszę jakie. 

Kto oglądał ten wie. 

Nic nie sugeruje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz na PW, ciekawość mnie zżera. :D


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

A Ty którego byś wywalił?

 

Ciężki wybór, chyba zostawiłbym Pepsi z uwagi na historyczne znacznie, ale tylko dlatego. Z drugiej strony Batman ma coś unikalnego w sobie, jest też dyskretniejszy. Chciałbym mieć takie dylematy. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie tutaj. Chyba ten bohater nie czytuje forum. A nawet jak czytuje to pewnie zna swoją historię. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubę mu straszną robili jak był mały i podobno potem tak się reaguje. Jakiś psycholog czy psychiatra na jednej z wizyt go o to zapytał, bo gościu już nie dźwigał sam czemu się tak dzieje że musi kupować a raczej robić sobie prezenty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, artme napisał(-a):

@Krystian - do tej pory wszystkie profesionale byly na oysterze, wiec pepsi na jubilee oprocz historii, to cos nowego, [...]

 

 

O ile dobrze Cię zrozumiałem to już trzeci raz czytam w poście "starego" miłośnika Rolexów o jubilee i historii.

Zatem kolejny raz przypomnę, że GMT Master "Pepsi" historycznie było najpierw na oysterze a dopiero później (około 10 lat) dostało jubilee. Nie mogę odnaleźć mojego posta, w którym bardziej szczegółowo to opisywałem.

 

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki!

Znowu poczułem pustkę, czuję się wypalony - pozbawiony emocji. Nie mam za czym gonić. To jest strasznie przykre uczucie...

 

Proszę bardzo: 372 z pierwszego roku produkcji, w z papierami, w foliach. Czas start 😄 

 

P.S. Jak jest sianko to Rolexowe króliki się nie tyle goni co na nie czeka, aż same przyjdą 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, memento mori napisał(-a):

O ile dobrze Cię zrozumiałem to już trzeci raz czytam w poście "starego" miłośnika Rolexów o jubilee i historii.

Zatem kolejny raz przypomnę, że GMT Master "Pepsi" historycznie było najpierw na oysterze a dopiero później (około 10 lat) dostało jubilee. Nie mogę odnaleźć mojego posta, w którym bardziej szczegółowo to opisywałem.

Dobrze mnie zrozumiales i czwarty raz powtorze - wiem, ze pierwsze pepsi wyszlo na oysterze, jednak to wersja z jubilee historycznie i w glowie uzytkownikow (pewnie tez ze wzgledu na dluzszy czas produkcji) bardziej sie przyjela i wlasnie ten rodzaj bransolety odroznial ten GMT od subow i jemu podobnych 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

Dobrze mnie zrozumiales i czwarty raz powtorze - wiem, ze pierwsze pepsi wyszlo na oysterze, jednak to wersja z jubilee historycznie i w glowie uzytkownikow (pewnie tez ze wzgledu na dluzszy czas produkcji) bardziej sie przyjela i wlasnie ten rodzaj bransolety odroznial ten GMT od subow i jemu podobnych 😊

 

Ja nie miałem na myśli, że Ty trzy razy to samo pisałeś, tylko czy Ty tak jak pozostali nie twierdzisz przypadkiem, że Pepsi było najpierw na jubilee.

 

A o co chodzi z "dłuższy czas produkcji"?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Ja nie miałem na myśli, że Ty trzy razy to samo pisałeś, tylko czy Ty tak jak pozostali nie twierdzisz przypadkiem, że Pepsi było najpierw na jubilee.

 

A o co chodzi z "dłuższy czas produkcji"?

Ok - rozumiem - sam nie liczylem 😉

O tym oysterze wiem bardzo dobrze, bo bylo to nie raz juz walkowane a z czasem produkcji, chodzilo mi o to (to tylko moje domysly), ze na oysterze byla krotsza produkcja niz na jubilee i moze to byc jeden z powodow dla ktorych wlasnie ten komplet bardziej sie opatrzyl 🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, artme napisał(-a):

Dobrze mnie zrozumiales i czwarty raz powtorze - wiem, ze pierwsze pepsi wyszlo na oysterze, jednak to wersja z jubilee historycznie i w glowie uzytkownikow (pewnie tez ze wzgledu na dluzszy czas produkcji) bardziej sie przyjela i wlasnie ten rodzaj bransolety odroznial ten GMT od subow i jemu podobnych 😊


Pierwsze słyszę o takiej interpretacji. Za zawsze miałem w głowie Pepsi na Oyster. Jubilee do profesjonali pasuje jak to mówią jak świni siodło. ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tbn napisał(-a):


Pierwsze słyszę o takiej interpretacji. Za zawsze miałem w głowie Pepsi na Oyster.

No widzisz - a ja zawsze na jubilee 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi bransoletami to niezły cyrk, żeby oddawać w depozyt. Ociera się to o groteskę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):

Ale z tymi bransoletami to niezły cyrk, żeby oddawać w depozyt. Ociera się to o groteskę. 

Ja to raczej traktuje na ten moment jak plotke i mam nadzieje, ze tak wlasnie jest, bo nie widze sensownego powodu dla ktorego nie mozna byloby kupic samej bransy - choc wszystko z Rolkiem jest mozliwe...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest to możliwe tylko tam gdzie jest serwis. Nie widzę jakoś pracowników każdego salonu Kruka z Rolexem, którzy zmieniają klientom bransoletę 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to ludziska zamowiliby sobie zielony bezel i wkladali do subow i mieliby 2 zegarki w jednym a na tym pewnie Rolexowi nie zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.