Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

Proszę bardzo: 372 z pierwszego roku produkcji, w z papierami, w foliach. Czas start 😄 

 

Powtórzę się - Pamy wolę oglądać na nadgarstkach tych, którym oprócz podobania się, zegarki te pasują do ich stylu bycia. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana niektórych części w RSC jest możliwe. Tarcze w DD (poza olive green), w DJ zdaje się też to jest możliwe. No ale to już jest grubsza sprawa, połączona najczęściej z serwisem. Fajnie jakby z bransoletami nie było problemów i wymiana była możliwa od ręki (z zachowaniem obecnej dla siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Bubę mu straszną robili jak był mały i podobno potem tak się reaguje. Jakiś psycholog czy psychiatra na jednej z wizyt go o to zapytał, bo gościu już nie dźwigał sam czemu się tak dzieje że musi kupować a raczej robić sobie prezenty. 

Wolałbyś, aby w przypadku twoich zegarków wybór należał do żony, kochanki, matki? 

Godzinę temu, artme napisał(-a):

Dobrze mnie zrozumiales i czwarty raz powtorze - wiem, ze pierwsze pepsi wyszlo na oysterze, jednak to wersja z jubilee historycznie i w glowie uzytkownikow (pewnie tez ze wzgledu na dluzszy czas produkcji) bardziej sie przyjela i wlasnie ten rodzaj bransolety odroznial ten GMT od subow i jemu podobnych 😊

Mariusz, Ty tak na serio z historycznym postrzeganiem GMT na Jubilee? :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki mam może głupie pytanie ale może ktoś pomoże😀

skoro w tym momencie nie można zapisać się m.in. na stalowego suba, gmt master itd. czy wiadomo coś o momencie kiedy znów będzie to możliwe? Jest jakaś dostępna informacja w tym temacie? 
dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TylerVega napisał(-a):

Koledzy, koleżanki mam może głupie pytanie ale może ktoś pomoże😀

skoro w tym momencie nie można zapisać się m.in. na stalowego suba, gmt master itd. czy wiadomo coś o momencie kiedy znów będzie to możliwe? Jest jakaś dostępna informacja w tym temacie? 
dzieki

Nie.

 

 

11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mariusz, Ty tak na serio z historycznym postrzeganiem GMT na Jubilee? :lol:

Tak.

Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat, jednak od kiedy jestem na forum, to nie wersja starsza na oysterze byla bardziej poszukiwana, wiec cos w tym chyba jest 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się/porównuję starego Batmana i nowe Pepsi na Oyster i zauważam inną, głębszą czerń na tarczy tego drugiego. Sam odczyt jest jakby czytelniejszy, bardziej wyrazisty. Nie znalazłem nigdzie wzmianki, ale czy to możliwe, że włożyli do niego szkło z wewnętrznym AR, podobnie jak to zrobili w nowych Subach? 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, ponieważ po premierze nowego Suba też nie było oficjalnie żadnego info. Mało tego chyba wszystkie kluczowe media związane z branżą nawet o tym nie wspomniały. Minęło sporo czasu zanim zaczęto opisywać AR w recenzjach. Ciekawe byłoby porównanie obok siebie jubilee odebranego w tym roku z oysterem. 

38 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

Powtórzę się - Pamy wolę oglądać na nadgarstkach tych, którym oprócz podobania się, zegarki te pasują do ich stylu bycia. :)

 

A jaki to styl bycia? Dodge RAM 1500, dom jak Siary, ośmioro dzieci, żona koszykarka? 🤪

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

A jaki to styl bycia? Dodge RAM 1500, dom jak Siary, ośmioro dzieci, żona koszykarka? 🤪

Hmmm, czytając powyższe, chyba i tak byś nie załapał. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, TylerVega napisał(-a):

Koledzy, koleżanki mam może głupie pytanie ale może ktoś pomoże😀

skoro w tym momencie nie można zapisać się m.in. na stalowego suba, gmt master itd. czy wiadomo coś o momencie kiedy znów będzie to możliwe? Jest jakaś dostępna informacja w tym temacie? 
dzieki

Tak. Będzie to możliwe gdy pojawi się nowy model, np. gmt coke, nowy bezel w subie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

A Ty którego byś wywalił? ...

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Wywaliłbym Twojego faworyta. Mnie bardziej podoba się Pepsi. 

 

1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Pewnie jest to możliwe tylko tam gdzie jest serwis. Nie widzę jakoś pracowników każdego salonu Kruka z Rolexem, którzy zmieniają klientom bransoletę 😄 

Olać zmianę. Przecież pracownicy i tak się nudzą. ;) Rolków nowych nie ma to chociaż obcowaliby z Rolkami klientów.  :D

Ale gdzie trzymali by te bransolety Jak mieli by je opisane Co jakby przy kolejnej zmianie okazałoby się, że są nowe rysy których wcześniej nie było. Iakby był włam i ukradli by bransolety skąd wzięliby aby zamienić klientom I wiele innych pytań na które ciężko odpowiedzieć.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, memento mori napisał(-a):

Eee tam spróbuj. 😉

Zapraszam przejazdem na kawę, wtedy wszystko Ci wyjaśnię, ze szczegółami. :)

33 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Wywaliłbym Twojego faworyta. Mnie bardziej podoba się Pepsi. 

 

Na szczęście oba mają u mnie pewny dach. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej traktuje na ten moment jak plotke i mam nadzieje, ze tak wlasnie jest, bo nie widze sensownego powodu dla ktorego nie mozna byloby kupic samej bransy - choc wszystko z Rolkiem jest mozliwe...

To nie plotka. Potwierdzone z kierownikiem jednego z salonow w tzw. zachodniej Polsce.

Tak jak pisalem wczesniej - jubilee kosztuje 8.400 i trzeba „oddac” (jak juz wiemy - depozyt) oystera…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał(-a):

Ja to raczej traktuje na ten moment jak plotke i mam nadzieje, ze tak wlasnie jest, bo nie widze sensownego powodu dla ktorego nie mozna byloby kupic samej bransy - choc wszystko z Rolkiem jest mozliwe...

 

Tylko jak to plotka to tym bardziej smutne, że rozpowszechniana przez pracowników AD:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

W skrócie

Panerai = introwertyk

Rolex = ekstrawertyk 

Kurcze - a jak ja uwielbiam obie marki... to kim ja jestem...? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

 

W skrócie

Panerai = introwertyk

Rolex = ekstrawertyk 

A jak jedna osoba ma Rolka i Pama to co, dwubiegunowość? 😜

2 minuty temu, artme napisał(-a):

Kurcze - a jak ja uwielbiam obie marki... to kim ja jestem...? 🤔

Niedajboże mieć jeszcze moonwatcha i jakiegoś radzieckiego 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Niedajboże mieć jeszcze moonwatcha i jakiegoś radzieckiego 😜

No dewiant normalnie jakis... 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

czy to możliwe, że włożyli do niego szkło z wewnętrznym AR, podobnie jak to zrobili w nowych Subach? 

 

Oczywiście. AR masz nie tylko w nowych Subach, ale również w Exp, OP itd. Chyba wszystkie nowe wypusty mają już AR. Szukaj koronki na szkle na godzinie 6. Z dodatkowym "pierścieniem" na dole oznacza wewn. AR.

Edytowane przez pan-tik-tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na szybko zrobić fotkę telefonem. Nic nie widać.

9b563ff6b7f42e8efa0e7be785268e63.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, artme napisał(-a):

Kurcze - a jak ja uwielbiam obie marki... to kim ja jestem...? 🤔

Mam tak samo, co więcej zamieniłem pama na rolka - chyba zrobiłem coming out taki swoisty... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, szuwi napisał(-a):

Mam tak samo, co więcej zamieniłem pama na rolka - chyba zrobiłem coming out taki swoisty... 😉

Podejrzewam, że jak wychodzisz z rana do pracy, to cofasz się do lustra przynajmniej ze dwa razy, walisz szelmowski uśmiech ala Bruce Willis sam do siebie, a na końcu puszczasz oczko.

 

Nie odpowiadaj, mam tak samo. :lol:

 

Introwertyk (ten od Pama), zdążył się pomodlić sam do siebie w trakcie spożywania śniadania, a jeżeli zapomniał, bo jadł je z całą rodziną, może podładować się jeszcze na klopie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.