Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

znów euro zbliża się do kursu Kruka, ciekawe, czy w końcu postanowią nas dymać nowym przelicznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu od razu dymać? Przecież nie ma przymusu zakupu w Kruku, jest tylu AD na całym świecie. Nasz AD podaje ceny w rodzimych PLN-ach, podobnie jak AD w Szwecji czy Norwegii. Fakt, że czasami ostro przycina na kursie, jednak już w dniu składania zamówienia masz gwarancję dobrego bzykanka. ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

A czemu od razu dymać? Przecież nie ma przymusu zakupu w Kruku, jest tylu AD na całym świecie. Nasz rodzimy AD podaje ceny w PLN-ach, podobnie jak AD w Szwecji czy Norwegii. Fakt, że czasami ostro przycina na kursie, jednak już w dniu składania zamówienia masz gwarancję dobrego bzykanka. ;)

Ciekawe czy można w Kruku zapłacić w euro za takiego Rolexa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A czemu od razu dymać? Przecież nie ma przymusu zakupu w Kruku, jest tylu AD na całym świecie. Nasz AD podaje ceny w rodzimych PLN-ach, podobnie jak AD w Szwecji czy Norwegii. Fakt, że czasami ostro przycina na kursie, jednak już w dniu składania zamówienia masz gwarancję dobrego bzykanka. ;)

Nie ma przymusu, ale nie ma też zakazu komentowania żenujących praktyk sprzedażowych krajowego monopolisty.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ciekawe czy można w Kruku zapłacić w euro za takiego Rolexa? 

Mysle, ze nie.... 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, nicon napisał(-a):

Nie ma przymusu, ale nie ma też zakazu komentowania żenujących praktyk sprzedażowych krajowego monopolisty.

Polska to wolny kraj. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym postulował takie rzeczy przerzucić do wątku kolejkowego, gdzie jest dużo emocji negatywnych. A tutaj można by samymi zegarkami i wiedzą o nich się radować. Ale to tylko postulat… 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, artme napisał(-a):

Mysle, ze nie.... 😬

 

Pytałem podczas jednego z odbiorów - nie ma takiej opcji. Kruk robi, co może, żeby golić owce, jak się da na Rolku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dzisiaj w Kruku o możliwość dokupienia Jubilee do nowej Pepsi. Jest taka opcja, ale szybko z niej zrezygnowałem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie odpowiedź od W.Kruk - AD Rolex. Otóż jest taka możliwość, ale muszę wysłać cały zegarek do Szwajcarii, opłacić zakup nowej bransolety (około 13k zł), serwis wymienia bransoletę i odsyła do mnie zegarek na Jubilee, a Oyster zostaje u nich w depozycie. Jak mi się Jubilee znudzi, odsyłam cały zegarek do Szwajcarii, i tam serwis Rolexa dokonuje powrotnej wymiany za drobną opłatą (nie zostało doprecyzowane, czy ta drobna opłata to przechowanie, ubezpieczenie przesyłki czy usługa serwisowa). Nie została podana także kwota tej opłaty. Reasumując, płacisz za drugą bransoletę, która leży w depozycie, gdzieś w Szwajcarii. 

 

Dziwna sprawa, dla mnie zupełnie nie do przyjęcia.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w tym roku już mnie na listę nie wpiszą, nie ma szans. :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę płacisz 13k za coś czego, nie wiem jak to nazwać, żeby nie być źle zrozumiany, w sumie nie jesteś właścicielem, tylko depozyt, bo posiadać obu nie możesz.. nie no jaja normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

W skrócie odpowiedź od W.Kruk - AD Rolex. Otóż jest taka możliwość, ale muszę wysłać cały zegarek do Szwajcarii, opłacić zakup nowej bransolety (około 13k zł), serwis wymienia bransoletę i odsyła do mnie zegarek na Jubilee, a Oyster zostaje u nich w depozycie. Jak mi się Jubilee znudzi, odsyłam cały zegarek do Szwajcarii, i tam serwis Rolexa dokonuje powrotnej wymiany za drobną opłatą (nie zostało doprecyzowane, czy ta drobna opłata to przechowanie, ubezpieczenie przesyłki czy usługa serwisowa). Nie została podana także kwota tej opłaty. Reasumując, płacisz za drugą bransoletę, która leży w depozycie, gdzieś w Szwajcarii. 

 

Dziwna sprawa, dla mnie zupełnie nie do przyjęcia.

Wg mnie opcja jest OK jak masz mały mózg😂

Druga opcja:

Jedynie dorzucasz 65k i kupujesz batmana na jubili:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mario1971 napisał(-a):

No, w tym roku już mnie na listę nie wpiszą, nie ma szans. :(

No ja myślę. Pora innym dać szansę, np. mnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

 

Jedynie dorzucasz 65k i kupujesz batmana na jubili:)

To aktualna cena z metki? :)

Teraz, Tanatos70 napisał(-a):

No ja myślę. Pora innym dać szansę, np. mnie 😉

Polska to kraj równych szans. :rolleyes: Reszta zależy tylko od Ciebie, i ciebie, i ciebie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jak mi się Jubilee znudzi, odsyłam cały zegarek do Szwajcarii, i tam serwis Rolexa dokonuje powrotnej wymiany za drobną opłatą

A w wypadku takiej powrotnej wymiany na Oyster, zabiorą Ci Jubilee, za którą zapłaciłeś 13K PLN-ów?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mirosuaw napisał(-a):


 


A w wypadku takiej powrotnej wymiany na Oyster, zabiorą Ci Jubilee, za którą zapłaciłeś 13K PLN-ów?
 

Też najpierw myślałem, że się przesłyszałem, ale tak ponoć wygląda ta procedura. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pospolita kradzież, bo jak to inaczej nazwać?

 

Tam w ogóle są chore zasady, np. z tym obowiązkiem zdjęcia folii z nowego zegarka. Zastanawiam się czy znajdzie się jakiś nabywca "z jajami", który przyjdzie odebrać swojego nowego Rolexa i po prostu go zabierze i wyjdzie, przecież zapłacił całość ceny. A na uwagę, że musimy odkleić folie odpowie "pocałujcie mnie w d*pę".

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Polska to kraj równych szans. :rolleyes: Reszta zależy tylko od Ciebie, i ciebie, i ciebie...

 

Obaj wiemy, że to nieprawda. I bynajmniej nie rozpaczam z tego powodu🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.