Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, gratuluję najlepszego ceramicznego GMT, jakiego wydał Rolex!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Michał, gratuluję najlepszego ceramicznego GMT, jakiego wydał Rolex!

Lepszy niż pepsiak? W czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypinam się do pytania kolegi @sanik, też jestem ciekaw. BTW, kto jest chętny pochwalić się jak wygląda to polerowane zapięcie po kilku miesiącach noszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Lepszy niż pepsiak? W czym?

Moim zdaniem tak - bardziej uniwersalne kolory bezela, pasujące do wszystkiego.

 

Być może moja myśl będzie jeszcze ewoluowała.., ale na dzień dzisiejszy Batman górą.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, logann napisał(-a):
Przypinam się do pytania kolegi [mention=69167]sanik[/mention], też jestem ciekaw. BTW, kto jest chętny pochwalić się jak wygląda to polerowane zapięcie po kilku miesiącach noszenia?

Po ponad dwóch latach intensywnego użytkowania.

ea47c20e915ef8e84208a5a62ecfbfde.jpg2358253c2019e9e9126bd24028f96e6c.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, mario1971 said:

Po ponad dwóch latach intensywnego użytkowania.

ea47c20e915ef8e84208a5a62ecfbfde.jpg2358253c2019e9e9126bd24028f96e6c.jpg

 

Dzięki, nie ma tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^
 

Dużo pewnie zależy od tego jaką pracę wykonujesz. U mnie po dwóch latach i dwóch miesiącach nie wygląda bardzo źle. No ale ja nie pracuję w biurze przy biurku, więc otarcia łapie co najwyżej od komputera w domu 🤪

 

 

7A756618-410F-4EB9-8B6A-2DEBA9D01BCE.jpeg

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Michal93 napisał(-a):

Blisko, ale tez z kwietniowego rzutu :) 

 

 

Pepsi. Widać po koszuli 😛 

 

Batman. Widać po spodniach 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja także mam pracę stricte biurową. Ale tego samego zegarka używam także w/przy/na plaży, basenie, w trakcie zakupów, drobnych pracach domowych, przenoszeniu mebli, w ogrodzie itd. Czasami zapominam, że mam go na łapie, taki jest wygodny skubaniec.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Moretti said:

^^
 

Dużo pewnie zależy od tego jaką pracę wykonujesz. U mnie po dwóch latach i dwóch miesiącach nie wygląda bardzo źle. No ale ja nie pracuję w biurze przy biurku, więc otarcia łapie co najwyżej od komputera w domu 🤪

 

 

7A756618-410F-4EB9-8B6A-2DEBA9D01BCE.jpeg

 

Dzięki. Na codzień pracuję na macbooku i po kilku miesiącach zarówno zapięcie od mojej Omegi jak i lewy róg laptopa jest mocno wydrapany ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macbook to najgorsze zło dla zegarka. Wydaje mi się, że znaczną część otarć moje oba rolki złapały właśnie od niego 😁 A też robię różne rzeczy z nimi, nie tylko praca czy siedzenie w fotelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, logann napisał(-a):

 

Dzięki. Na codzień pracuję na macbooku i po kilku miesiącach zarówno zapięcie od mojej Omegi jak i lewy róg laptopa jest mocno wydrapany ;)

 

A jak się pracuje na komputerze innej firmy to zapięcie czy róg się inaczej zadrapuje🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :) Tudora mam pepsiakowego, a że „po dzwonie” z historią, to drugi taki nie ma sensu :) Wrażeń więcej dorzucę potem, ale ogólnie świetnie leży na ręku, dużo wygodniej od Tudora, pewnie za sprawa grubości koperty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Michal93 napisał(-a):

Dzięki panowie :) Tudora mam pepsiakowego, a że „po dzwonie” z historią, to drugi taki nie ma sensu :) Wrażeń więcej dorzucę potem, ale ogólnie świetnie leży na ręku, dużo wygodniej od Tudora, pewnie za sprawa grubości koperty :) 

Uff, bo już miałem ci zadać moje słynne pytanie: Po co Ci ten sam model zegarka w innym kolorze😆😂😁?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, beniowski said:

A jak się pracuje na komputerze innej firmy to zapięcie czy róg się inaczej zadrapuje🤣?

 

Nie wiem. Wiem za to, że macbooki charakteryzuje obudowa z amelinium, a np. thinkpad mojej żony jest pokryty tworzywem i bardziej "miękki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety bransoleta gdzieś w depozycie
c22c4c75a20e7250a6e1078584087b39.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, logann napisał(-a):

 

Nie wiem. Wiem za to, że macbooki charakteryzuje obudowa z amelinium, a np. thinkpad mojej żony jest pokryty tworzywem i bardziej "miękki".

A mnie się wydawało, że zegarek to się od biurka/stołu rysuje, a nie od komputera - nie bez kozery jest mówi się "desk diving" a nie "keyboard/edge diving" - no ale ja może jakoś dziwnie nadgarstki do pracy biurowej układam🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, beniowski napisał(-a):

A mnie się wydawało, że zegarek to się od biurka/stołu rysuje, a nie od komputera - nie bez kozery jest mówi się "desk diving" a nie "keyboard/edge diving" - no ale ja może jakoś dziwnie nadgarstki do pracy biurowej układam🤣

U mnie lewa ręka lewituje na takim specjalnym uchwycie/temblaku, podczepionym do sufitu. Gdyby nie to, zapięcie byłoby zdarte aż do kości. :D


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

U mnie lewa ręka lewituje na takim specjalnym uchwycie/temblaku, podczepionym do sufitu. Gdyby nie to, zapięcie byłoby zdarte aż do kości. :D

E tam, nihil novi😄. Jak tu jeden kolega kiedyś chwalił się folią na Rolexa to na niego gromy poleciały. A kto z was używa np. iPhone’a lub iPada bez jakiejś osłony, hę🤣? A tam bez osłony - na bazarku są iPhone’y co to folię ochronną na ekran także miały. 
Także ja na twoim miejscu to bym monetyzował to rozwiązanie z tym temblakiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

@tbn, ładny glamour wyszedł. :)

 

że co?😅


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

że co?😅

Mocno upiększony/obrobiony na suwakach. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.