Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, artme napisał(-a):

Mnie dziwi zupelnie cos innego - po co nurkowi w glebinach AR a dlaczego zdecydowali, ze w samolocie GMT slonce nie przeszkodzi??? Paranoja 😂

Hehe, idąc dalej:

Tak w zasadzie po co zegarek?pilot/diver/elegant/toolwatch?

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂


Mi osobiście zegarek nie służy jako czasomierz, tylko jako biżuteria😎

Aspekty wizualne mają cholerne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Hehe, idąc dalej:

Tak w zasadzie po co zegarek?pilot/diver/elegant/toolwatch?

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂


Mi osobiście zegarek nie służy jako czasomierz, tylko jako biżuteria😎

Aspekty wizualne mają cholerne znaczenie.

No ale te historyjki są po to, żeby naszemu miłośnikowi biżuterii wydawało się że za np. 10 kE staje się kimś innym bez męczącej konieczności  udowadniania, że jest pilotem, odkrywcą, żołnierzem, kosmonautą… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, desmo napisał(-a):

No ale te historyjki są po to, żeby naszemu miłośnikowi biżuterii wydawało się że za np. 10 kE staje się kimś innym bez męczącej konieczności  udowadniania, że jest pilotem, odkrywcą, żołnierzem, kosmonautą… 

Nie do końca rozumiem, ale OK:)

Znam kwestie i zasadność marketingu - tak to działa. Sprzedawanie rzeczy zupełnie niepotrzebnych za  xx kEUR to sztuka i wymaga określonych narzędzi do tego.

Napisałem co mnie rozbraja w samym marketingu😂

Przecież wiadomo, że z tuńczykiem nie zanurkujesz na 1000m🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Nie do końca rozumiem, ale OK:)

Znam kwestie i zasadność marketingu - tak to działa. Sprzedawanie rzeczy zupełnie niepotrzebnych za  xx kEUR to sztuka i wymaga określonych narzędzi do tego.

Napisałem co mnie rozbraja w samym marketingu😂

Przecież wiadomo, że z tuńczykiem nie zanurkujesz na 1000m🤣

Zmierzam do tego, że Rolex dobrze wie, że zegarek nie będzie użytkowany w jaskini a jedynie ma dawać właścicielowi poczucie, że mając go jest „ jaskiniowcem”. Natomiast GMT jako spójny koncept się broni bo jakoś musi do tej jaskini na drugi koniec świata się dostać, a sponsor wyprawy, rodzina  zostają w „home time” 😉 Gorzej kiedy producent próbuje piec wiele pieczeni …np gdy tulłocze proponowane są na aligatorach żeby pasowały lepiej do garnituru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Hehe, idąc dalej:

Tak w zasadzie po co zegarek?pilot/diver/elegant/toolwatch?

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂


Mi osobiście zegarek nie służy jako czasomierz, tylko jako biżuteria😎

Aspekty wizualne mają cholerne znaczenie.

 

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie współcześnie GMT 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie spółcześnie GMT 😄 

Mm, słyszałem co innego o koledze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi teraz, to w kasynach u bogaczy pokazuja czy dzien czy noc, zeby wiedzieli w tym amoku wywalania kasy w bloto 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie współcześnie GMT 😄 

Robert, za słabo go znasz. Tomek jest dobry w te klocki, nawet bardzo. :rolleyes:

1 minutę temu, nomysz4 napisał(-a):


Mój pierwszy 5 digit emoji2957.png

Szymon, i tu pogratuluję! 👍

 

 

 

Cały czas jeden krok przez mną...;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon gratuluję.  

Dobrze wygląda.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, szczerze mówiąc nie umiem na zdjęciu uchwycić tego uroku:( będę próbował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nomysz4 napisał(-a):

038edb1360a307c3d1ade65cb6a52d21.jpg
Mój pierwszy 5 digit emoji2957.png

Masz świetny gust zegarkowy, kojarzę wcześniej wrzucałeś 911 też sztos👌
Niech się nosi❤️💙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wiele juz takich pokazywanych, ale za kazdym razem mnie to rozwala jak latwo teraz mozna sie naciąć i jak daleko zaszla produkcja podrobek... 😕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha, też mam
 
78255F38-81DC-4B12-9241-EAE4E5AA1B92.jpeg.3511383d3e935e2fcaf77444f993fef0.jpeg
A ja nie mam wcale korony...chyba fejk :( 42363d843bf0e5abfea4218f9904fe07.jpg

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, I_love_britney napisał(-a):

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂

 

 

Ja tu widzę autochtonow Islandii, Grenlandii, Kamczatki, którzy po kilku miesiącach życia w polarnej nocy, czy w polarnym dniu, patrzą na wskazówkę  GMT i już wiedzą - wstawać do roboty, czy włączyć Teleekspres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zielony.m napisał(-a):

A ja nie mam wcale korony...chyba fejk :( 42363d843bf0e5abfea4218f9904fe07.jpg

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
 

Podobno korona ukazuje się dopiero, gdy się między wami chemia odpowiednia pojawi. Widocznie u Ciebie to jeszcze nie ten etap. Ja dzisiaj dopiero zauważyłem. Po powiększeniu tej fotki. Widać uczucie zostało odwzajemnione 😊

E85CB882-211E-4792-8426-849034AF9B9D.thumb.jpeg.2d27f7a0e0c65da2b41eb910a975e3e1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak jestem miłośnikiem zegarków , bo nie spodziewałem tego że przygotowując się do podpisania umowy na nowe auto w tym tygodniu , zadałem jednak pytanie : a może jeszcze pojeżdżę moim z rok czy półtora i kupię w tym czasie mój wymarzony zegarek , czyli : SD tt z czarną tarczą lub DJ 41 tt Wimbledon lub Sub tt z niebieską tarczą ? 😍 miłego tygodnia Panowie !

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

... czyli : SD tt z czarną tarczą lub DD 41 tt Wimbledon lub sub tt z niebieską tarczą ? 😍 miłego tygodnia Panowie !

I który będzie A może wszystkie 🤔

Również wszystkim Wam  miłego. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

... może jeszcze pojeżdżę moim z rok czy półtora i kupię w tym czasie mój wymarzony zegarek ...

 

Dobry trop. Zegarka nie trzeba tankować, z reguły lepiej utrzymuje wartość i cieszyć się nim można częściej ;)

Edytowane przez pan-tik-tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.