Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Lupka ujdzie. Skandal, to jest to, że kupiłeś od ręki. To się nie miało prawa wydarzyć


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki i witamy w klubie.

Co prawda wczorajsze, ale coraz więcej słyszę że ten wariant OP ma być wycofany.

Ciekawe, może powtórka z krótkiej produkcji stella dials.

Ciągle nie mogę się nadziwić, że czekałem na niego około 20 dni.

20211122_124025.jpg

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Gratki i witamy w klubie.

Co prawda wczorajsze, ale coraz więcej słyszę że ten wariant OP ma być wycofany.

Ciekawe, może powtórka z krótkiej produkcji stella dials.

Ciągle nie mogę się nadziwić, że czekałem na niego około 20 dni.

 

Już niedostępny, a na wtórnym ceny zawrotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry,
 
Pare tygodni temu opisywalem tutaj co uslyszalem u AD w Londynie. Po wizycie wahalem sie miedzy Subem a Seadwellerem. Wczoraj bylem na kolejnej przymiarce, wybralem SD (43mm lepiej lezal, bardzo podoba mi sie czerwony akcent i fajnie tez miec cos mniej powszechnego) i okazalo sie ze akurat jeden jest dostepny. W ten oto sposob wstapilem do klubu milosnikow Roleksa! Pewnie zaraz ktos napisze ze SD z lupka to skandal, ale mi zegarek sie bardzo podoba, a to chyba o to chodzi. Dzieki wszystkim za pomoc!
 
Pzdr.
 
 
IMG_20211122_093831__01.thumb.jpg.941c53751d328e5c9a18a27d6bb41f46.jpg

Ja nie rozumiem , czekam na niego 3 miesiące a przy zamówieniu powiedziano mi , że do roku czas oczekiwania

Gratuluje !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ale fajnie - tyle świeżych odbiorów w ostatnim czasie, a może być jeszcze lepiej! :lol:

 

@Just1MoreWatch, @adalbertvs - gratuluję nowych nabytków!

Mi jeszcze nie ma czego gratulować 😛 Tego OP mam już ponad rok, ale czekam na worek Rolexów, może kiedyś się doczekam :)

Ile czekałeś na Cermita? Już ponad rok minął i u mnie dalej cisza, chociaż z tego co wiem to nie mam na co liczyć w tym roku.

25 minut temu, sanik napisał(-a):

Już niedostępny, a na wtórnym ceny zawrotne.

Tak, z ciekawością to obserwuje - chociaż bardziej dla rozrywki.

Nigdy nie sprzedałem, żadnego zegarka i tego nie planuję. Chociaż fajnie widzieć, że pieniądze dobrze ulokowane :) Intensywnie nad tym pracuję, ale nie wiem czy dzieciaki też będą podzielać pasję i nie puszczą wszystkiego na bazarek jak zmienię miejsce pobytu stałego :)

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Mi jeszcze nie ma czego gratulować 😛 Tego OP mam już ponad rok, ale czekam na worek Rolexów, może kiedyś się doczekam :)

Hehe, tak jakoś z rozpędu wyszło. ;)

 

11 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Ile czekałeś na Cermita? Już ponad rok minął i u mnie dalej cisza, chociaż z tego co wiem to nie mam na co liczyć w tym roku.

Ponad dwa lata - pierwotnie wpłacałem na Hulka.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie techniczne.  W momencie odbioru bransoleta jest dopasowywana na poczekaniu, czy jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie techniczne.  W momencie odbioru bransoleta jest dopasowywana na poczekaniu, czy jak to wygląda?

Dopasują Ci na miejscu.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukebor napisał(-a):


Dopasują Ci na miejscu.

 

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bransoletami zajmuje się sam, natomiast kiedyś w Kruku bransolety nie dopasowali, brak osoby która to potrafi. Wysłali mnie do time trendu, zegarmistrz na granicy zawału, zlany potem jak wział w rękę suba bluesy...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Co prawda bransoletami zajmuje się sam, natomiast kiedyś w Kruku bransolety nie dopasowali, brak osoby która to potrafi. Wysłali mnie do time trendu, zegarmistrz na granicy zawału, zlany potem jak wział w rękę suba bluesy...:)

Dziwisz się😎 ja jakbym miał taki zegarek, to bym nosił ze sobą maczetę👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda bransoletami zajmuje się sam, natomiast kiedyś w Kruku bransolety nie dopasowali, brak osoby która to potrafi. Wysłali mnie do time trendu, zegarmistrz na granicy zawału, zlany potem jak wział w rękę suba bluesy...:)

Z cala zawartoscia sklepu wyszedlbys za wartosc tego Suba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Qsto napisał(-a):

Takie pytanie techniczne.  W momencie odbioru bransoleta jest dopasowywana na poczekaniu, czy jak to wygląda?

Tylko nie żądaj skracania na siłę, jeśli w danym momencie grzecznie Tobie odmówią. Bo w każdym butiku jest na ogół jeden specjalista od skracania bransolety. I najlepiej, jak jest akurat dostępny, kiedy Ty tego potrzebujesz. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Posnani w butiku Rolexa kierowniczka robi to bardzo sprawnie, pewnie i schludnie, nie mam uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mozna przeformulowac - jesli nie poprosisz o dopasowanie bransolety, to czy z automatu nie trafiasz na czarna liste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Tylko nie żądaj skracania na siłę, jeśli w danym momencie grzecznie Tobie odmówią. Bo w każdym butiku jest na ogół jeden specjalista od skracania bransolety. I najlepiej, jak jest akurat dostępny, kiedy Ty tego potrzebujesz. 

 

Oczywiście.  Mariusz, a Ty gdzie swoje odbierałeś? W Starym Browarze, czy Posnani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qsto napisał(-a):

 

Oczywiście.  Mariusz, a Ty gdzie swoje odbierałeś? W Starym Browarze, czy Posnani?

W Posnanii.

5 minut temu, Tommaso napisał(-a):

W Posnani w butiku Rolexa kierowniczka robi to bardzo sprawnie, pewnie i schludnie, nie mam uwag.

Zgadza się! Ale ten młody sprzedawca jest jeszcze lepszy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Placu Konstytucji pan w serwisie na piętrze, skrócił w 5 minut, na moich oczach, z wklejeniem śrubek itp.
Byłem w takim szoku odbierając zegarek, że nie zauważyłem, że ogniwo zdjął od godziny 6 na zegarku przez co zapięcie zaczynało się z boku nadgarstka. Poprawiłem sam w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, ale jestem zachwycony bransoletą w Santosie. Skracanie, zmiana na pasek dosłownie przy użyciu paznokcia w minutę. Genialne.

32 minuty temu, bibbi napisał(-a):


Z cala zawartoscia sklepu wyszedlbys za wartosc tego Suba emoji1787.png

Niestety chyba masz rację...😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu omegowców mówi, że Globemaster lub Aqua Terra to "Datejust killer". Ja się z tym nie zgadzam - wszystkie trzy zegarki to kompletnie 3 różne bajki. Na wideo poniżej obok siebie.

 

 

Nakręciłem też dość szczegółowe porównanie tych zegarków, ale nie mam na razie czasu na obróbkę, więc wrzucę dopiero za kilka / kilkanaście dni.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Butik napisał(-a):

Wielu omegowców mówi, że Globemaster lub Aqua Terra to "Datejust killer". Ja się z tym nie zgadzam - wszystkie trzy zegarki to kompletnie 3 różne bajki. Na wideo poniżej obok siebie.

 

Nakręciłem też dość szczegółowe porównanie tych zegarków, ale nie mam na razie czasu na obróbkę, więc wrzucę dopiero za kilka / kilkanaście dni.

A mnie najbardziej w oczy rzuca się beznadziejne spasowanie endlinków z kopertą w AT.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

A mnie najbardziej w oczy rzuca się beznadziejne spasowanie endlinków z kopertą w AT.

 

To nie jest oryginalna bransoleta i ostatnio mi się "wygła" ;). Ten zegarek jest dostępny tylko na pasku gumowym, a dla lepszego porównania wrzuciłem go na jakiś metal. Oryginalna bransa od AT jest zamówiona w butiku i będę ja miał w ciągu ok tygodnia, niestety wtedy nie będę już miał DJa.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, adalbertvs napisał(-a):

... Pewnie zaraz ktos napisze ze SD z lupka to skandal, ale mi zegarek sie bardzo podoba, a to chyba o to chodzi ... 

Mnie również się podoba. Rolek musi mieć lupke nad datą.  

 

Gratuluję.  Jest 👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.