Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, artme napisał(-a):

To zrozumiale - po co pokazywac do przymiarki cos, na co nie mozna sie nawet zapisac?? Smutne... 😔

 

ps

wczoraj widzialem sie z czlowiekiem, ktory jak zobaczyl u mnie Daytone panda, to oczywiscie pogratulowal i zaraz dodal... "chcialem sie zapisac na submarinera, ale mnie troszke wysmiano i powiedziano, ze nie ma takiej nawet mozliwosci"...

Nie zna i nie sledzi jak my calej tej "sprawy", jednak jak go uslyszalem, to pierwszy raz zrobilo mi sie nie tyle przyjemnie, co glupio, ze niby ja moglem kupic a on nie, choc pieniadz ten sam... zycie 🤭

Pytanie co dla tego człowieka oznacza być „wyśmianym”. Być może go wyśmiano (w co wątpię, ale mogło tak być), a być może mu powiedziano że Subów nie ma i nie da się zapisać, a dla niego oznacza to wyśmianie, bo on ma środki, a tu go nie chcą obsłużyć, więc poczuł się tak właśnie. Jeden z uczestników forum niedawno wręcz poczuł się urażony że niektórych modeli Rowlxa kupić nie można i też tu pisał że go wyśmiano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł prezent pod choinkę :)
A Kruk nie dzwoni, chyba mnie nie lubią.d4cc2e795b1d6ababcd81043da36e6a4.jpg

Wysłane z mojego moto g(30) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AdamZie napisał(-a):

Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:

 

1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.

2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.

 

Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo ;) stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.

 

Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?

 

Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie ;)

 

Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?

 

Będę wdzięczny za wypowiedź.

 

Pozdrawiam

Adam

 

 

Obie wersje są ok. A czy Jubilee z gładkim, czy z karbowanym bezelem - to już tylko kwestia wewnętrznej wrażliwości i estetyki. Nie słyszałem jeszcze o przebarwiającym się białym złocie zarówno w zegarkach, jak i innej biżuterii. Co do odnawiania karbowanego bezela - pytaj bezpośrednio u AD. Wersja z gładkim mocno się palcuje, to jest jedyny minus tej wersji. Jeżeli kupujesz w W.Kruk, to musisz liczyć cenę ze strony w EUR x  kurs 4,70 - taki ostatnio był ustawiony.

 

Ja osobiście mam blue w full wersji Jubilee + karbowany bezel. Gdybym drugi raz wybierał, pewnie skusiłbym się na gładki, zmieniłbym przy okazji tarczę na szarą, a może wybrałbym tak samo jak wcześniej. Tu nie ma złych wyborów.

 

Edit: Przerobiłem już parę Roleksów, i po tym czasie mogę jedynie stwierdzić, że DJ 41 na Jubilee to najwygodniejszy i przez to najczęściej zakładany przeze mnie Rolex w ostatnim okresie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AdamZie napisał(-a):

Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:

 

1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.

2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.

 

Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo ;) stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.

 

Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?

 

Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie ;)

 

Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?

 

Będę wdzięczny za wypowiedź.

 

Pozdrawiam

Adam

 

 

 

Bierz karbowany bezel. To jest mega kozacki zestaw. Nie będziesz na pewno żałował. Będziesz czuł, że kupiłeś coś bardzo wyjątkowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nixon111 napisał(-a):

 

Bierz karbowany bezel. To jest mega kozacki zestaw. Nie będziesz na pewno żałował. Będziesz czuł, że kupiłeś coś bardzo wyjątkowego. 

 

Karbonowy bezel wychodzi +10k zł. Gdybym miał poczucie, że na 100% bardziej mi się podoba w tej wersji, to pewnie bym dopłacił tę kwotę bez zastanowienia. Problem w tym, że gładki chyba mi się bardziej podoba :D (ale problemy ;) ), zwłaszcza, że z gładkim bym brał niebieską tarczę, która jest the best.

 

Licząc kurs 4,7, gładki na jubilee wychodzi 35k. Jeszcze znośnie to wygląda...

21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Obie wersje są ok. A czy Jubilee z gładkim, czy z karbowanym bezelem - to już tylko kwestia wewnętrznej wrażliwości i estetyki. Nie słyszałem jeszcze o przebarwiającym się białym złocie zarówno w zegarkach, jak i innej biżuterii. Co do odnawiania karbowanego bezela - pytaj bezpośrednio u AD. Wersja z gładkim mocno się palcuje, to jest jedyny minus tej wersji. Jeżeli kupujesz w W.Kruk, to musisz liczyć cenę ze strony w EUR x  kurs 4,70 - taki ostatnio był ustawiony.

 

Ja osobiście mam blue w full wersji Jubilee + karbowany bezel. Gdybym drugi raz wybierał, pewnie skusiłbym się na gładki, zmieniłbym przy okazji tarczę na szarą, a może wybrałbym tak samo jak wcześniej. Tu nie ma złych wyborów.

 

Edit: Przerobiłem już parę Roleksów, i po tym czasie mogę jedynie stwierdzić, że DJ 41 na Jubilee to najwygodniejszy i przez to najczęściej zakładany przeze mnie Rolex w ostatnim okresie.

 

Dzięki, dopytam u AD jak to jest z odnawianiem złotego bezela. Wariant jubilee + rhodium + gładki bezel jest chyba z kolei zbyt spokojny (chociaż też nad nim myślałem). Chcę chociaż z tarczą zaszaleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:

 

1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.

2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.

 

Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo ;) stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.

 

Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?

 

Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie ;)

 

Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?

 

Będę wdzięczny za wypowiedź.

 

Pozdrawiam

Adam

 

 

U mnie podział w Rolexach wygląda tak:

- OP gładki bezel + oyster;

- DJ karbowany bezel + jubilee.

 

Czy warto dopłacać do karbowanego, to już musisz sam zdecydować, ale DJ z gładkim i na jubilee też wygląda ok.

 

A czy na DJ41 w tych kolorach są w ogóle jeszcze zapisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, nixon111 napisał(-a):

 

Bierz karbowany bezel. To jest mega kozacki zestaw. Nie będziesz na pewno żałował. Będziesz czuł, że kupiłeś coś bardzo wyjątkowego. 

Tylko musisz się liczyć z tym że karbowany bezel z białego złota obok polerowanych ogniw bransolety oyster to najbardziej odbijające światło elementy DJa. Nie będzie dyskretnie. Gładki bezel jest spokojniejszy. Paradoksalnie także jubilee jest bardziej stonowana - mniejsze ogniwa i mniej polerki niwelują skutecznie błyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, desmo napisał(-a):

Tylko musisz się liczyć z tym że karbowany bezel z białego złota obok polerowanych ogniw bransolety oyster to najbardziej odbijające światło elementy DJa. Nie będzie dyskretnie. Gładki bezel jest spokojniejszy. Paradoksalnie także jubilee jest bardziej stonowana - mniejsze ogniwa i mniej polerki niwelują skutecznie błyski.

 

Dokładnie, też mam takie wrażenie. Czytałem, że karbowany dość mocno odbija światło podczas prowadzenia auta, a że jeżdżę sporo to jest to minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:
 
1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.
2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.
 
Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.
 
Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?
 
Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie
 
Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?
 
Będę wdzięczny za wypowiedź.
 
Pozdrawiam
Adam
 
 
Ja w przypadku takiego dylematu zastanowiłbym się czy i jakie mam/planuję inne zegarki. Obiektywnie najbardziej wypasiona wersja to jubilee + karbowany bezel, ale jest to wersja mocno biżuteryjna, a dodatkowo w kolorze niebieskim to już bardzo dużo tego cukru. Nie chciałbym takiej jako jedynego zegarka, ponieważ wydaje mi się za mało uniwersalny. Ale już jako drugi zegarek w parze np. z toolwatchem typu Sub albo Explorer 1, jak najbardziej.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):
3 godziny temu, AdamZie napisał(-a):
Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:
 
1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.
2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.
 
Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo emoji6.png stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.
 
Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?
 
Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie emoji6.png
 
Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?
 
Będę wdzięczny za wypowiedź.
 
Pozdrawiam
Adam
 
 

Pokaż więcej  

Ja w przypadku takiego dylematu zastanowiłbym się czy i jakie mam/planuję inne zegarki. Obiektywnie najbardziej wypasiona wersja to jubilee + karbowany bezel, ale jest to wersja mocno biżuteryjna, a dodatkowo w kolorze niebieskim to już bardzo dużo tego cukru. Nie chciałbym takiej jako jedynego zegarka, ponieważ wydaje mi się za mało uniwersalny. Ale już jako drugi zegarek w parze np. z toolwatchem typu Sub albo Explorer 1, jak najbardziej.

 

Hej,  Trafna uwaga. Ja noszę jeden zegarek. Obecny (Tag Heuer) idzie na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):
4 godziny temu, AdamZie napisał(-a):
Witam serdecznie, planuję zakup pierwszego Rolexa. Padło na popularnego w wątku DJ 41. Rozważam dwie kombinacje:
 
1. Jubilee + niebieska tarcza + gładki bezel.
2. Jubilee + szara tarcza + karbowany bezel.
 
Wydaje mi się, że niebieska tarcza podoba mi się najbardziej w tym modelu (opinia na postawie filmików, niestety nie widziałem tych kombinacji na żywo). Jestem osobą, która nie lubi za bardzo zwracać na siebie uwagę i mam wrażenie, że opcja z jubilee, niebieską tarczą i karbowanym bezelem, to byłoby już dla mnie za dużo emoji6.png stąd pomysł na opcję 2, która aż tak nie rzuca się w oczy, a tarcza nadal mi się podoba.
 
Chciałbym zapytać o karbowany bezel, który wykonany jest z białego złota. Czy w przypadku uderzenia bezelem/zarysowania go, można go bez problemu odnowić/zeszlifować? Czy białe złoto po jakimś czasie zmienia kolor?
 
Zegarek zostanie ze mną na lata, więc kwestie praktyczne są dla mnie istotne. Być może wersja z gładkim bezelem jest dużo bardziej praktyczna? Przy okazji sporo $$ zostałoby na koncie emoji6.png
 
Przy okazji chciałbym zapytać o płatność w Rolexie. Na oficjalnej stronie cena wynosi 7600E (za wersję z gładkim bezelem). Czy AD w PL przelicza 7600E po aktualnym kursie, czy jest oddzielny polski cennik?
 
Będę wdzięczny za wypowiedź.
 
Pozdrawiam
Adam
 
 

Pokaż więcej  

Ja w przypadku takiego dylematu zastanowiłbym się czy i jakie mam/planuję inne zegarki. Obiektywnie najbardziej wypasiona wersja to jubilee + karbowany bezel, ale jest to wersja mocno biżuteryjna, a dodatkowo w kolorze niebieskim to już bardzo dużo tego cukru. Nie chciałbym takiej jako jedynego zegarka, ponieważ wydaje mi się za mało uniwersalny. Ale już jako drugi zegarek w parze np. z toolwatchem typu Sub albo Explorer 1, jak najbardziej.

 

A według Twoich standardów,  Jubilee + gładki bezel i niebieska tarcza nadają się na daily (i pasują zarówno do sportowych jak i eleganckich ciuchów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na jubilee z gładkim bezelem to najbardziej uniwersalny z moich zegarków. Pasuje do wszystkiego, nawet do dresu (biegam w jego towarzystwie 🙂) i jest niesamowicie wygodny. Idealny do smart casualu. Nie pasuje do smokingu i strojów formalnych. No, ale tu żaden na bransolecie się nie nadaje. Wyjątkiem jest J.Bond. Jemu można wybaczyć takie zestawienie 😉

Edytowane przez Tanatos70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

 

 

 

Licząc kurs 4,7, gładki na jubilee wychodzi 35k. Jeszcze znośnie to wygląda...

 

 

Aktualnie Kruk przelicza Euro po 4.9PLN

Submariner Date kosztuje 43390zł

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bugs napisał(-a):

Aktualnie Kruk przelicza Euro po 4.9PLN

Submariner Date kosztuje 43390zł

Lol tyle powiem przy kursie 4.59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

 

Dokładnie, też mam takie wrażenie. Czytałem, że karbowany dość mocno odbija światło podczas prowadzenia auta, a że jeżdżę sporo to jest to minus.

No, mnie tak oślepił parę razy, że już trzy stłuczki w ostatnim kwartale miałem. Do tego dwóch pieszych skasowałem, jeża, psa i ze cztery koty. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

No, mnie tak oślepił parę razy, że już trzy stłuczki w ostatnim kwartale miałem. Do tego dwóch pieszych skasowałem, jeża, psa i ze cztery koty. :lol:

Może jest brudny …sorry, przykurzony ?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AdamZie napisał(-a):
 
Dokładnie, też mam takie wrażenie. Czytałem, że karbowany dość mocno odbija światło podczas prowadzenia auta, a że jeżdżę sporo to jest to minus.

 

30 minut temu, mario1971 napisał(-a):
No, mnie tak oślepił parę razy, że już trzy stłuczki w ostatnim kwartale miałem. Do tego dwóch pieszych skasowałem, jeża, psa i ze cztery koty. :lol:

 

4 minuty temu, desmo napisał(-a):
Może jest brudny …sorry, przykurzony ?


O kurła, ledwom dojechał, tak daje po oczach - karbowany plus ojster plus brudny!

7CA3D688-DFC4-4120-8CA6-D7AA7438CDBC.jpeg

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, desmo napisał(-a):

Może jest brudny …sorry, przykurzony ?

Zapomniałem o lisku.;)

qjot.jpg.8da44333895109eaebc6971a1b97b3be.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi po głowie dj 36 jasna tarcza, gładki i jubilee.. . Ale nie chce kolejnego edc, więc ex1 musialby pójść w świat. Ot rozterki pierwszego świata... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

 

 


O kurła, ledwom dojechał, tak daje po oczach - karbowany plus ojster plus brudny!

7CA3D688-DFC4-4120-8CA6-D7AA7438CDBC.jpeg

Ja zakładam osłonkę bezela ( kupowałem jak jeszcze nie zabierali ) …i „zdanżam na czas”… ale fakt faktem jak chce  psu kota pogonić bo ma za mało ruchu to zdejmuję osłonkę i wypuszczam …zajączki 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

No wzieli i chłopa wyśmiali😂

Jeno oświecili. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Aktualnie Kruk przelicza Euro po 4.9PLN

Submariner Date kosztuje 43390zł

Czasem się zastanawiam czy CFO w Kruku nie jest przypadkiem Aleksander Gawronik. 
 

Dla młodszych użytkowników forum:
 

https://www.kantorywalut.pl/powstaly-pierwsze-kantory-czyli-historia-wymiany-walut-polsce/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Aktualnie Kruk przelicza Euro po 4.9PLN

Submariner Date kosztuje 43390zł

Niestety masz rację,  w poniedziałek zostałem zaskoczony tą podwyżką :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.