Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, sanik napisał(-a):

Zgłoś, a się przekonasz 😀

Myślę, że ich wcześniejsze praktyki z zaliczkami były już zgłoszone, dlatego zmienili podejście.

Zgłoszę, chociażby z ciekawości czy ktoś się tym zajmie, ale najpierw odbiorę by mieć konkretną sprawę do zgłoszenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PiotrekL napisał(-a):

A przy zamawianiu full gold nadal obowiązuje 10% zaliczki? 

Tak, nawet golda na flexie też 10 % ( np. pytałem o Yachta na gumie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej1 dziękuję za informację. Chyba poczekam do przyszłego roku z zamówieniem. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Andrzej1 dziękuję za informację. Chyba poczekam do przyszłego roku z zamówieniem. 

Obyś mógł się jeszcze zapisać ;) Można wiedzieć na co polujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Dlatego zamówiłeś bieda PAMa ? 😉

...

Tytan z biedą nie ma nic wspolnego. :P

 

 

Poza tym w przypadku Pama, jak sam doskonale wiesz, im mniej tym bardziej full wersja.  

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej1 kusi mnie daydate. Tylko cały czas biję się z myślami. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

A przy zamawianiu full gold nadal obowiązuje 10% zaliczki? 

Tak, 10% zwrotny depozyt. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Andrzej1 kusi mnie daydate. Tylko cały czas biję się z myślami. 

piękna, ponadczasowa klasyka, w jakim zestawieniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario. Poczekam co będzie w nowym roku. Choć jak pytałem ostatnio to na daydate podobno czas oczekiwania miał wynosić dwa lata. Myślałem, że ze złotymi nie ma aż takiego problemu. A tutaj niespodzianka. 

Andrzej1 myślałem albo o 228239 albo 228235. Tylko chciałem zobaczyć na żywo, czy to różowe złoto nie będzie za bardzo biżuteryjne. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, desmo napisał(-a):

Tylko musisz się liczyć z tym że karbowany bezel z białego złota obok polerowanych ogniw bransolety oyster to najbardziej odbijające światło elementy DJa. Nie będzie dyskretnie. Gładki bezel jest spokojniejszy. Paradoksalnie także jubilee jest bardziej stonowana - mniejsze ogniwa i mniej polerki niwelują skutecznie błyski.

 

Ja uwielbiam to zestawienie. Dla mnie DJ tylko taki wchodzi w grę. Czuć, że ma się coś wyjątkowego. Z gładkim bezelem bym trochę czuł się jak by to OP. Szkoda dla mnie wtedy przepłacać. Jakoś ten gładki bezel dla mnie sprawia ,że zegarek jest zwyczajny jak wiele innych. 

IMG_20200409_105127.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Dzięki Mario. Poczekam co będzie w nowym roku. Choć jak pytałem ostatnio to na daydate podobno czas oczekiwania miał wynosić dwa lata. Myślałem, że ze złotymi nie ma aż takiego problemu. A tutaj niespodzianka. 

Andrzej1 myślałem albo o 228239 albo 228235. Tylko chciałem zobaczyć na żywo, czy to różowe złoto nie będzie za bardzo biżuteryjne. 

Teraz na wszystko coraz dłużej trzeba czekać.  Różowe złoto w Rolku jak dla mnie wymiata - na żywo  w Daytonie i GMT. Kwestia gustu, upodobań, z pewnością białe jest spokojne a różowe biżuteryjne - co kto lubi ale...DD jest super tylko jeszcze wiele w odbiorze zmienia tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nigdy nie miałem okazji zobaczyć na żywo. Gdy były dostępne to jakoś się nie interesowałem. A jak się zaczynam interesować to brak możliwości zobaczenia. A pamiętam jak zamawiałem Camerona to daydate leżał w Gdańsku. Pewnie na kogoś czekał, ale można chociaż było zobaczyć. A to było raptem w 2018. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PiotrekL napisał(-a):

Dzięki Mario. Poczekam co będzie w nowym roku. Choć jak pytałem ostatnio to na daydate podobno czas oczekiwania miał wynosić dwa lata. Myślałem, że ze złotymi nie ma aż takiego problemu. A tutaj niespodzianka. 

Andrzej1 myślałem albo o 228239 albo 228235. Tylko chciałem zobaczyć na żywo, czy to różowe złoto nie będzie za bardzo biżuteryjne. 

 

Ja mam ten sam dylemat,... zielona tarcza na pewno ;) kolor złota się wymyśli


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jest z Trójmiasta, posiada Milgaussa i zechciałby mi go udostępnić na 5 minut w celu przymierzenia? Optymalnie wersja z czarna tarczą, ale biała lub niebieska też chętnie! 

 

Jakby co to proszę o PW 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2021 o 18:41, mario1971 napisał(-a):

Było jeszcze drugie pudełko. 

Spóźnione graty! Świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, facecik napisał(-a):

Spóźnione graty! Świetny!

Dzięki Hubert!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 16:56, Szyszkops napisał(-a):


Ostrzegli emoji18.png

haha spoko, nie biorę takich rzeczy do siebie. Ciesze się, że poprawiłem Wam humor :D

W dniu 8.12.2021 o 19:40, nixon111 napisał(-a):

 

Ja uwielbiam to zestawienie. Dla mnie DJ tylko taki wchodzi w grę. Czuć, że ma się coś wyjątkowego. Z gładkim bezelem bym trochę czuł się jak by to OP. Szkoda dla mnie wtedy przepłacać. Jakoś ten gładki bezel dla mnie sprawia ,że zegarek jest zwyczajny jak wiele innych. 

IMG_20200409_105127.jpg

 

to prawda, pięknie wygląda ale to chyba nie do końca mój styl. Oglądając takie filmiki, utwierdzam się w przekonaniu że kombinacja smooth+jubilee+niebieska tarcza jest dla mnie optymalna i bynajmniej nie zwyczajna - 


Pięknie się mieni w słońcu. Dużo się dzieje, ale jednocześnie nie za dużo (taki mój styl) ;)

 

Przy okazji - fajne miejsce na zakup :)

Edytowane przez AdamZie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym sklepie jakoś cztery lata temu, suby na wystawie jeszcze były. Czy ja wiem czy jakieś fajne szczególnie, typowo tyrystyczne miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

utwierdzam się w przekonaniu że kombinacja smooth+jubilee+niebieska tarcza jest dla mnie optymalna i bynajmniej nie zwyczajna - 

 

Wersja którą chcesz kupić nie jest ubogim krewnym wersji z karbowanym bezelem, według mnie w wielu sytuacjach wersja z gładkim bezelem wygląda lepiej niż z karbowanym,

Żaluje troche że wcześniej nie kupiłem jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, tu umieszczamy tylko swoje zegarki, dział „przymierzałem dzisiaj” piętro wyżej 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.