Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka 

4F5EB9AA-4F73-4175-AC8F-1A7FB1667CEC.png

AC48DA31-7131-479E-B366-AE85A76D11E0.png

Edytowane przez Tom87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta moda i spekulacje zaczynają powoli zniechęcać do tej świetnej marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz dawno, bo nie ja po co specjalnie, poza pójściem jeden dzień w roku zapisać się na coś zanim zamkną listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

Mnie już dawno zniechęciły do odwiedzania salonów.

No bo w sumie i po co 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sanik napisał(-a):

No bo w sumie i po co 😀

Zapisać się w przypływie szaleństwa na jeden model.Przeszło jednak, rozsądek zwyciężył...😂

 

BTW.słyszeliście ,że po nowym roku Daytona w bi-colorach ma dostać ceramiczny bezel ?

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Genovese_ napisał(-a):

Zapisać się w przypływie szaleństwa na jeden model.Przeszło jednak, rozsądek zwyciężył...😂

 

Trza się było zapisać, oczekać swoje, kupić, sprzedać i na wtórym Daytonę/Suba za zarobione pieniądze kupić 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Trza się było zapisać, oczekać swoje, kupić, sprzedać i na wtórym Daytonę/Suba za zarobione pieniądze kupić 😂.

Bi-color był w planach.Odbiór po 3-4 miesiącach.Przecież nie zwariowałem aby czekać na zegarek od nich 5 lat.... 😂

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o czekaniu dzisiaj, zapisujesz się i zapominasz. Może kiedyś zadzwonią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

Bi-color był w planach.Odbiór po 3-4 miesiącach.Przecież nie zwariowałem aby czekać na zegarek od nich 5 lat.... 😂

To na te cukierkowe teraz się czeka 5 lat???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tbn napisał(-a):

Ciężko mówić o czekaniu dzisiaj, zapisujesz się i zapominasz. Może kiedyś zadzwonią. ;)

I to jest dobre podejście jednak ostatnio jakieś 2 lata temu było tak ,że się zapisałem i opłaciłem zaliczki a za kilka miesięcy otrzymałem telefon ,że zostałem wykreślony bom chyba spekulant czy coś w tym stylu.... 😂

 

EDIT.w sumie kupiłem w Kruku dwa Roleksy tylko tu UWAGA z  rabatami -20% , trzeciego na wtórnym tutaj na forum.Jednego z tych dwóch mam do dziś a drugiego odsprzedałem koledze z forum po nie całych 2 latach.Nie wiem zatem dlaczego mnie skreślili.Może za mało u nich kupiłem...;)

 

@beniowski - na cukierkowe 3-4 miesiące ale przypomniało mi się jak się zachowali 2 lata temu wiec odpuściłem, bo serio boli jak czekasz a Cię skreślą z listy.Tym bardziej ,że powód był z sufitu.Ja jestem pasjonatem.Większość zakupów zegarkowych robiłem między 2017-2019 i ma m do dziś sporo z tamtego czasu w kolekcji.Teraz byly myśli aby zapisać się na teściową lub teścia bo oni nie są zbanowani(😂) ale po przemyśleniach wygrał rozsądek i zrezygnowałem.A cukierkowe mi się bardziej podoba niż stalowy.Ładniejszy jest moim zdaniem...😉

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

zostałem wykreślony bom chyba spekulant

Kasę chociaż oddali ⁉️

47 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

zniechęciły do odwiedzania salonów

Popatrz, jak kolega @Butik przychodzi do salonu na placu 3+ to rozwijają czerwony dywan :wub:

Trzeba zmienić dilera :ph34r:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Kasę chociaż oddali ⁉️

Ta i jeszcze musiałem się fatygować do Butiku bo nie potrafili sami cofnąć na kartę.Musiałem coś tam podpisać.Ogólnie w Posnani bo tam kupowałem Roleksy kierowniczka była bardzo zmieszana i nie potrafiła mi za bardzo patrzeć w oczy.Nie umiała wytłumaczyć dlaczego zostałem skreślony.Może się obawiali ,że znowu wyciągnę kartę VIP od kolegi z forum i będą musieli rabatować minus 20%... 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Kasę chociaż oddali ⁉️

Popatrz, jak kolega @Butik przychodzi do salonu na placu 3+ to rozwijają czerwony dywan :wub:

Trzeba zmienić dilera :ph34r:

@Butik to chyba na lotnisku kupuje, na Placu 3+ to chyba paski, ale najleppiej sam to potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

Ta i jeszcze musiałem się fatygować do Butiku bo nie potrafili sami cofnąć na kartę.Musiałem coś tam podpisać.Ogólnie w Posnani bo tam kupowałem Roleksy kierowniczka była bardzo zmieszana i nie potrafiła mi za bardzo patrzeć w oczy.Nie umiała wytłumaczyć dlaczego zostałem skreślony.Może się obawiali ,że znowu wyciągnę kartę VIP od kolegi z forum i będą musieli rabatować minus 20%... 😂

Myślę że kluczowym jest tu słowo znowu :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Myślę że kluczowym jest tu słowo znowu :)

 

Nie no to był żart z mojej strony.Przecież na Rolexa już dawno te karty VIP -20 % nie działają.One przestały hulać 1 stycznia 2019 roku.Ja swoje Rolki odbierałem z marszu w 2018 r.ND po 3 tyg. a Milgauss kupiony normalnie  w salonie po przymiarkach.A jechałem wtedy po DJ.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już czysty umysł jeżeli chodzi o Roleksa. :) Żadnych kryzysów egzystencjalnych czy też dylematów moralnych, W ciągu ostatnich trzech lat zamówiłem, odebrałem i przerobiłem praktycznie wszystko to, co mi się podobało. No prawie, bo zostało jedno - ostatnie do zrealizowania zamówienie. ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

@Butik to chyba na lotnisku kupuje, na Placu 3+ to chyba paski, ale najleppiej sam to potwierdzi.


Potwierdzam :)

 

Co nie zmienia faktu, że ekipa na pl 3+ jest prima sort, nawet jak kupuję u nich tylko akcesoria.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Miłego

20211217_184245.jpg

A to jeszcze tak na czasie...:)

20211217_184913.jpg

Do Tiffany powinieneś zmienić bluzkę. :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Do Tiffany powinieneś zmienić bluzkę. :wacko:

Zgadza się, następnym razem się poprawię :)

Dzisiaj ubiór dopasowany był do żółtego, a tiffany cyknięty tylko w odpowiedzi na ciekawy news odnośnie cen na chrono - bez przygotowania :(

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Zgadza się, następnym razem się poprawię :)

Dzisiaj ubiór dopasowany był do żółtego, a tiffany cyknięty tylko w odpowiedzi na ciekawy news odnośnie cen na chrono - bez przygotowania :(

No, możesz spokojnie wymienić bez dopłaty na ceramiczną Daytonę. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.