Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No, możesz spokojnie wymienić bez dopłaty na ceramiczną Daytonę. 👍

Na Daytonę czekam, może kiedyś się doczekam...

Miejsce ceramicznej Daytony już zajął Zenith Chronomaster Sport, którego szczerze uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

A ja mam już czysty umysł jeżeli chodzi o Roleksa. :) Żadnych kryzysów egzystencjalnych czy też dylematów moralnych, W ciągu ostatnich trzech lat zamówiłem, odebrałem i przerobiłem praktycznie wszystko to, co mi się podobało. No prawie, bo zostało jedno - ostatnie do zrealizowania zamówienie. ;)  

 

Ciężko mówić o dylematach, bardziej każdy ma lub chce mieć, to mnie się przestaje podobać. 🤣 Ze współczesnych Rolków interesują mnie trzy, jednego mam, jednego miałem, na jednego czekam. W sumie mi już obojętne co się stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tbn napisał(-a):

 

Ciężko mówić o dylematach, bardziej każdy ma lub chce mieć, to mnie się przestaje podobać. 🤣 Ze współczesnych Rolków interesują mnie trzy, jednego mam, jednego miałem, na jednego czekam. W sumie mi już obojętne co się stanie. 

No to jedziemy na tym samym wózku. 

4 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Na Daytonę czekam, może kiedyś się doczekam...

Miejsce ceramicznej Daytony już zajął Zenith Chronomaster Sport, którego szczerze uwielbiam.

Do Zenitha podchodziłem, ale zabrakło mi tego "pierdolnięcia" od pierwszego wejrzenia.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No to jedziemy na tym samym wózku. 

Do Zenitha podchodziłem, ale zabrakło mi tego "pierdolnięcia" od pierwszego wejrzenia.  

Uważam, że Zenith zyskuje z każdym założeniem. Mi osobiście podoba się bardziej od ceramicznej Daytony.

Cudowny wyeksponowany mechanizm, jedyny minus to bransoleta - za lekka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Uważam, że Zenith zyskuje z każdym założeniem. Mi osobiście podoba się bardziej od ceramicznej Daytony.

Cudowny wyeksponowany mechanizm, jedyny minus to bransoleta - za lekka.

Życzę Ci, oby się za szybko nie znudził. Moim pierwszym poważnym/droższym zegarkiem miał być Zenith, ale finalnie stanęło na Batmanie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

@beniowski - na cukierkowe 3-4 miesiące ale przypomniało mi się jak się zachowali 2 lata temu wiec odpuściłem, bo serio boli jak czekasz a Cię skreślą z listy.Tym bardziej ,że powód był z sufitu.Ja jestem pasjonatem.Większość zakupów zegarkowych robiłem między 2017-2019 i ma m do dziś sporo z tamtego czasu w kolekcji.Teraz byly myśli aby zapisać się na teściową lub teścia bo oni nie są zbanowani(😂) ale po przemyśleniach wygrał rozsądek i zrezygnowałem.A cukierkowe mi się bardziej podoba niż stalowy.Ładniejszy jest moim zdaniem...😉

 

O wiele bardziej cenni od zegarka są teściowie, dla których dobra relacja z zięciem jest ważniejsza niż ekstra kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niewielu teściów przeszłoby taką próbę. 😜 

2 godziny temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Miłego

 

A to jeszcze tak na czasie...:)

 

 

Król się bawi złotem płaci! 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Uważam, że Zenith zyskuje z każdym założeniem. Mi osobiście podoba się bardziej od ceramicznej Daytony.

Cudowny wyeksponowany mechanizm, jedyny minus to bransoleta - za lekka.

Zenith jest świetny; w porównaniu do Daytony ma tylko jedną wadę: przy odsprzedaży się traci 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Życzę Ci, oby się za szybko nie znudził. Moim pierwszym poważnym/droższym zegarkiem miał być Zenith, ale finalnie stanęło na Batmanie. 

Batman jest świetny.

Stety niestety zgromadziłem tyle zegarków, że brakuje dni w miesiącu żebym codziennie nosił inny. Staram się raczej codziennie nosić coś innego i póki co nuda mnie nie dopadła, a nigdy nie sprzedałem żadnego zegarka.

Najdłuższy maraton na nadgarstku zaliczył chyba granatowy OP, jest bardzo uniwersalny.

A przez to, że zdarza mi się przez dłuższy czas danego zegarka nie nosić, to po każdej takiej przerwie odkrywam je na nowo.

10 minut temu, beniowski napisał(-a):

Zenith jest świetny; w porównaniu do Daytony ma tylko jedną wadę: przy odsprzedaży się traci 🤣.

Hmmm nie jestem przekonany.

Zenek całkiem nieźle stoi, a zgodnie z informacją z zeszlego tygodnia uzyskaną w jednym salonów, jest już problem z dostępnością.

Myślę, że bez większego trudu można odzyskać włożone pieniądze.

Ale tak jak pisałem wcześniej, żadnego zegarka nigdy nie sprzedałem i nie zamierzam, więc jest to dla mnie kwestia drugorzędna.

27 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

O wiele bardziej cenni od zegarka są teściowie, dla których dobra relacja z zięciem jest ważniejsza niż ekstra kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niewielu teściów przeszłoby taką próbę. 😜 

 

Król się bawi złotem płaci! 😜

🤣🤣🤣

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłego piątku
e75893e6f11aa87aaab462f4abe129f8.jpg&key=a195be9aea6ff085e87896757fd8d9507537920852caab2100d2d282a50f3a60


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piękny ! Czym zrobiłeś tą fotkę? Choć mój 36 jest ładniejszy

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

A ja mam już czysty umysł jeżeli chodzi o Roleksa.  Żadnych kryzysów egzystencjalnych czy też dylematów moralnych, W ciągu ostatnich trzech lat zamówiłem, odebrałem i przerobiłem praktycznie wszystko to, co mi się podobało. No prawie, bo zostało jedno - ostatnie do zrealizowania zamówienie.   
No to Ci zazdroszczę... chciałbym się zapisać na ZWYKŁEGO suba

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto ma na zbyciu nowego Suba. Niestety cena nie z metki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2021 o 20:00, Just1MoreWatch napisał(-a):

Uważam, że Zenith zyskuje z każdym założeniem. Mi osobiście podoba się bardziej od ceramicznej Daytony.

Pomimo, ze Zenith jest podobny do bialej Daytony, to wg mnie sa to 2 rozne zegarki w zderzeniu bezposrednim. Inne smaczki, inne wielkosci i inne kolory totalizatorow a calosc bardziej sportowa niz casual'owa (jesli jakos sprobowac to ujac) jednak zegarek wart swych pieniedzy 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 11:52, Dorian06 napisał(-a):

Wiem kto ma na zbyciu nowego Suba. Niestety cena nie z metki. 

Nowy fajny jest, szkoda zbywać

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Enkil napisał(-a):

Odbiegając od zenith'ów :) trochę klasyki.

 

 

IMO najfajniejszy Datejust jaki wyprodukował Rolex (rozmiar, tarcza, czcionki, kolor tarczy, bezel, bransoleta). Nowsze 36 i 41 są lepiej wykonane itp. ale ten ma najwięcej uroku i najlepsze proporcje. Daj znać jeśli będziesz sprzedawał (jestem pierwszy? 😉 ).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

 

IMO najfajniejszy Datejust jaki wyprodukował Rolex (rozmiar, tarcza, czcionki, kolor tarczy, bezel, bransoleta). Nowsze 36 i 41 są lepiej wykonane itp. ale ten ma najwięcej uroku i najlepsze proporcje. Daj znać jeśli będziesz sprzedawał (jestem pierwszy? 😉 ).

Dzięki :)

Pewnie kiedyś będę, ale na razie nie planuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Nowy fajny jest, szkoda zbywać

 

spacer.png

Całe szczęście, że to nie mój problem. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Bransoleta w tym Zenith to niestety jakaś pomyłka 

 

7 godzin temu, artme napisał(-a):

Pomimo, ze Zenith jest podobny do bialej Daytony, to wg mnie sa to 2 rozne zegarki w zderzeniu bezposrednim. Inne smaczki, inne wielkosci i inne kolory totalizatorow a calosc bardziej sportowa niz casual'owa (jesli jakos sprobowac to ujac) jednak zegarek wart swych pieniedzy 😎

Tak, to inne zegarki, ale jednak pewien wspólny mianownik jest.

Bransoleta prezentuje się bardzi dobrze, ale według mnie jest po prostu za lekka.

20211219_152103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tej wody bardziej pasuje Tiffany blue! Szkoda, że nadal czekam na żółtego OP36, bo też by się wpasował!
6E72AFF1-6BFC-410C-AEB3-5B2EF17C2DAC.thumb.jpeg.7aaea33fb94de0dc51498175d438505a.jpeg
Zegarek jak zegarek ale chętnie bym się teleportował do tego miejsca Gdzie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 14:19, amatsukaze napisał(-a):

Z miesiąca miodowego. 😊

CA8039B5-7C4E-40B0-9AC5-31A36641B7EF.jpeg

pomyśl o nas podczas Twojej nocnej modlitwy 😇 enjoy 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.