Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można sobie kupić zwykłego Nautilusa, taniej wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2021 o 17:01, Enkil napisał(-a):

 

 

No i fajnie!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

 

Przebijam! 🤡

 

1731926536_ScreenShot2021-12-20at15_22_11.thumb.png.7aee33eddd0ec7c26b8d1d204bb4e5c7.png

 

Polowanie na frajera?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polowanie na frajera?
 

Raczej robienie sobie jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Zgadza się, na żywo znacznie mniej traci niż na zdjęciach.

 

 

OK. Daję w takim razie 95k PLN za Twojego, aby Cię nie urazić. Zdążymy się spotkać przed świętami? 😜 

To może spotkajmy się w połowie zakresu cen z chrono :D ?

Może być przed świętami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@truesoul, witamy w Klubie! :)

 

Oby czarny Datejust się nosił i o serwis za szybko nie prosił!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

@truesoul, witamy w Klubie! :)

 

Oby czarny Datejust się nosił i o serwis za szybko nie prosił!

czemu? o czymś powinienem wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, truesoul napisał(-a):

czemu? o czymś powinienem wiedzieć?

To takie powiedzenie, nic więcej... :lol:

 

Sam mam niebieskiego i jestem z niego mega zadowolony.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, truesoul napisał(-a):

Zajawka, było mailowane 😎

No więc tak, krótka historia mojego pierwszego zakupu R. Info dla tych, którzy są przed bo wyjadaczom nic to nie wniesie. Cały proces przebiegł praktycznie online, zostawiłem kontakt na stronie Kruka wypełniając formularz. Odezwał się do mnie miły Pan Michał z centrali Kruka, przesłał deklarację mailem a ja ją podpisałem i odesłałem również mailem. Nie wpłacałem żadnej zaliczki. To było na początku sierpnia. Pod koniec listopada otrzymałem info o zbliżającym się obiekcie na horyzoncie a w zeszły piątek maila o gotowości do odbioru, który dziś z powodzeniem zrealizowałem w salonie na placu Konstytucji w Wawie. Było mierzone, rozmawiane, płacone, skracane. Kawy nie było ale i tak byłem nafutrowany kawą przed spotkaniem więc nic straconego. Mój wybór całkowicie przemyślany i zdecydowany odnośnie konfiguracji. Cały proces oceniam na 9,5 w forumowej skali bo kawy nie było ale wpadły perfumy 😉

1FA624B9-0EFD-41EE-9779-2F6A5B2B1509.jpeg

1FD477FD-60E1-4255-BA15-1EE227609D7D.jpeg

8EB7BA40-41BE-44CC-81EE-AFD872D33B3D.jpeg

8122B14D-DF34-484E-B836-E8E3CF22C38C.jpeg

Brawo! Czarny dj chodził mi kiedyś po głowie... 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To takie powiedzenie, nic więcej... :lol:

 

Sam mam niebieskiego i jestem z niego mega zadowolony.

aaaa, ok, myślałem że jakaś trefna partia o której się mówi w kuluarach. Sympatyczny Pan Michał, że z serwisem można się spotkać najwcześniej za 10 lat chyba że wcześniej coś się zadzieje niedobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
38 minut temu, truesoul napisał(-a):

Zajawka, było mailowane 😎

No więc tak, krótka historia mojego pierwszego zakupu R. Info dla tych, którzy są przed bo wyjadaczom nic to nie wniesie. Cały proces przebiegł praktycznie online, zostawiłem kontakt na stronie Kruka wypełniając formularz. Odezwał się do mnie miły Pan Michał z centrali Kruka, przesłał deklarację mailem a ja ją podpisałem i odesłałem również mailem. Nie wpłacałem żadnej zaliczki. To było na początku sierpnia. Pod koniec listopada otrzymałem info o zbliżającym się obiekcie na horyzoncie a w zeszły piątek maila o gotowości do odbioru, który dziś z powodzeniem zrealizowałem w salonie na placu Konstytucji w Wawie. Było mierzone, rozmawiane, płacone, skracane. Kawy nie było ale i tak byłem nafutrowany kawą przed spotkaniem więc nic straconego. Mój wybór całkowicie przemyślany i zdecydowany odnośnie konfiguracji. Cały proces oceniam na 9,5 w forumowej skali bo kawy nie było ale wpadły perfumy 😉

1FA624B9-0EFD-41EE-9779-2F6A5B2B1509.jpeg

1FD477FD-60E1-4255-BA15-1EE227609D7D.jpeg

8EB7BA40-41BE-44CC-81EE-AFD872D33B3D.jpeg

8122B14D-DF34-484E-B836-E8E3CF22C38C.jpeg

Gratuluje, 

Niech się nosi ! 
fajnie że wybór padł na czarnego🖤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, truesoul napisał(-a):

aaaa, ok, myślałem że jakaś trefna partia o której się mówi w kuluarach. Sympatyczny Pan Michał, że z serwisem można się spotkać najwcześniej za 10 lat chyba że wcześniej coś się zadzieje niedobrego.

Datejust 41 to najwygodniejszy i najwszechstronniejszy Rolex w męskim rozmiarze. On praktycznie nie ma wad, no może poza palcowaniem na lunecie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

To może spotkajmy się w połowie zakresu cen z chrono :D ?

Może być przed świętami!

poczekajcie jeszcze trochę....

przez chwilę była nawet jakiś za 990 000 000 euro ( albo jeszcze ze trzy zera ) ale szybko się sprzedał

06A2C51A-8DB7-411E-8B87-D8ED4497D15C.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim i każdemu z osobna. Czarna tarcza i bezel to przemyślana sprawa. Miałem szarą AT i niebieskiego GP Laureato, wszystkie fajne ale jednak lubię tylko czarne i białe tarcze za wyjątkiem niebieskiej w Pamie. Do bezela jestem przyzwyczajony, większość mam polerowanych. A z Jubilee zdałem się na zdjęcia i fakt że rysek (chyba) nie będzie taki widać jak na Oyster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, truesoul napisał(-a):

Dzięki wszystkim i każdemu z osobna. Czarna tarcza i bezel to przemyślana sprawa. Miałem szarą AT i niebieskiego GP Laureato, wszystkie fajne ale jednak lubię tylko czarne i białe tarcze za wyjątkiem niebieskiej w Pamie. Do bezela jestem przyzwyczajony, większość mam polerowanych. A z Jubilee zdałem się na zdjęcia i fakt że rysek (chyba) nie będzie taki widać jak na Oyster.

Gratuluję DJ, moja druga w kolejności najciekawsza konfiguracja.

Co do Pama, to jednak czerń jest bardziej DNA 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bugs napisał(-a):

poczekajcie jeszcze trochę....

przez chwilę była nawet jakiś za 990 000 000 euro ( albo jeszcze ze trzy zera ) ale szybko się sprzedał

06A2C51A-8DB7-411E-8B87-D8ED4497D15C.png

Teraz niech wszyscy szukają takich tarcz w kolorze kafelków basenowych u siebie. Nawet za coś takiego żądałbym tak z 200 tysięcy zł przynajmniej🤣.

 

 

1783995360_CleanShot2021-12-21at17_05.04@2x.png.5b983d43995cdce310b3f0fe58be0af3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekałeś na tego DJ ? W związku z wydłużająca się w nieskończoność listą na OP chce się zapisać na DJ właśnie a OP kiedyś tam pójdzie na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.