Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Się porobiło , na DJ 41 czarny i niebieski już czekam 6-sty miesiąc. Na suba zielonego zapisałem się chyba dwa albo trzy dni po premierze , dalej czekam. Na pepsi drugi rok. Na DD jeszcze pewnie rok do dwóch czekania. Na suba 43mm powiedziała do roku , minęło 6 miesięcy czekam dalej. Polar nie powiedziano mi nawet w przybliżeniu W sumie listy i tu mogą zamykać. Z kolejki mnie chyba nie wyrzucą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lelek napisał(-a):

Czesc, na batmana zapisalem sie moze z godzine po premierze i dalej czekam ;)

 

Gdybyś się zapisał godzinę przed premierą też byś jeszcze czekał 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ 41 niebieski na Oyster można zamówić, ale na jubilee już nie.

Zależy od konkretnej referencji.

Lista zablokowanych modeli w salonie R to cała kartka A4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc, na batmana zapisalem sie moze z godzine po premierze i dalej czekam

Wlasnie dlatego

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mateo napisał(-a):

I got the call :D:D:D

Ja także swojego wysłużonego S9 powinienem wymienić w ciągu miesiąca.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Się porobiło , na DJ 41 czarny i niebieski już czekam 6-sty miesiąc. Na suba zielonego zapisałem się chyba dwa albo trzy dni po premierze , dalej czekam. Na pepsi drugi rok. Na DD jeszcze pewnie rok do dwóch czekania. Na suba 43mm powiedziała do roku , minęło 6 miesięcy czekam dalej. Polar nie powiedziano mi nawet w przybliżeniu emoji3.png W sumie listy i tu mogą zamykać. Z kolejki mnie chyba nie wyrzucą emoji848.pngemoji6.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Czy w USA można zapisać się na taką ilość zegarków na swoje nazwisko?

 

A w Polsce co AD to inne zasady. W AD którego nazwy nie chcę zdradzić, kategorycznie zapis tylko na jednego klasyka i jednego professionala - mimo, iż jestem stałym klientem.

W Galerii Krakowskiej Pan z kolei powiedział, że może wziąć ode mnie zapis na trzeci zegarek, najwyżej w centrali mnie skreślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2022 o 15:54, Just1MoreWatch napisał(-a):

Nie wiem o co z tym chodzi, nigdy mi jako użytkownikowi to nie przeszkadzało ani nie psuło efektu ...

Mi zdecydowanie bardziej bober podoba się od poprzednika. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w USA można zapisać się na taką ilość zegarków na swoje nazwisko?
 
A w Polsce co AD to inne zasady. W AD którego nazwy nie chcę zdradzić, kategorycznie zapis tylko na jednego klasyka i jednego professionala - mimo, iż jestem stałym klientem.
W Galerii Krakowskiej Pan z kolei powiedział, że może wziąć ode mnie zapis na trzeci zegarek, najwyżej w centrali mnie skreślą.

Nie mam pojęcia jak w rzeczywistości to wyglada. Ja nie miałem problemu z zapisaniem się , na każdy z nich mam potwierdzenie zapisu. Nie skreślili mnie z żadnego. Dwie Daytony w jednym roku odebrałem takie same , może i TT ale ponoć rzadki to przypadek by ktoś dostał dwa takie same Rolki w krótkim czasie. No trochę gotówki u nich zostawiam. Może też przez to. A w dodatku , jak mają coś wolnego , ciekawego używanego , jak ktoś zrezygnuje lub nie odbierze , jestem jednym z pierwszych powiadomionych. Tak było w przypadku Sky.
Myśle , że jest trochę inaczej. Kolega zresztą z tego forum , bez historii zakupowej ponoć zapisał się na Batmana w NY bez problemu przynajmniej tak mi powiedział.
Myśle że może jeszcze w tym miesiącu coś tam odbiorę. DJ miały być do odbioru do pół roku. Czekam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie mam pojęcia emoji848.png jak w rzeczywistości to wyglada. Ja nie miałem problemu z zapisaniem się , na każdy z nich mam potwierdzenie zapisu. Nie skreślili mnie z żadnego. Dwie Daytony w jednym roku odebrałem takie same , może i TT ale ponoć rzadki to przypadek by ktoś dostał dwa takie same Rolki w krótkim czasie. No trochę gotówki u nich zostawiam. Może też przez to. A w dodatku , jak mają coś wolnego , ciekawego używanego , jak ktoś zrezygnuje lub nie odbierze , jestem jednym z pierwszych powiadomionych. Tak było w przypadku Sky.
Myśle , że jest trochę inaczej. Kolega zresztą z tego forum , bez historii zakupowej ponoć zapisał się na Batmana w NY bez problemu emoji57.png przynajmniej tak mi powiedział.
Myśle że może jeszcze w tym miesiącu coś tam odbiorę. DJ miały być do odbioru do pół roku. Czekam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No Panie, takie rzeczy to tylko w Stanach 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie mam pojęcia emoji848.png jak w rzeczywistości to wyglada. Ja nie miałem problemu z zapisaniem się , na każdy z nich mam potwierdzenie zapisu. Nie skreślili mnie z żadnego. Dwie Daytony w jednym roku odebrałem takie same , może i TT ale ponoć rzadki to przypadek by ktoś dostał dwa takie same Rolki w krótkim czasie. No trochę gotówki u nich zostawiam. Może też przez to. A w dodatku , jak mają coś wolnego , ciekawego używanego , jak ktoś zrezygnuje lub nie odbierze , jestem jednym z pierwszych powiadomionych. Tak było w przypadku Sky.
Myśle , że jest trochę inaczej. Kolega zresztą z tego forum , bez historii zakupowej ponoć zapisał się na Batmana w NY bez problemu emoji57.png przynajmniej tak mi powiedział.
Myśle że może jeszcze w tym miesiącu coś tam odbiorę. DJ miały być do odbioru do pół roku. Czekam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak to powinno wyglądać.

Złote poradniki na YT mówiące o tym, że jak chcesz kupić Rolexa, który jest trudno dostępny to buduj relację z AD.

W Polsce nie ma to żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś cape cod do polerki złotego zapięcia bransolety?

Moja ostatnio trochę ucierpiała, a nie chcę zrobić więcej szkody ściereczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Czy używał ktoś cape cod do polerki złotego zapięcia bransolety?

Moja ostatnio trochę ucierpiała, a nie chcę zrobić więcej szkody ściereczkami.

Do złotego nie, ale do stalowego tak, w GMT.

Okleiłem taśmą części szczotkowane i ładnie wyszło.

Ważne, żeby trzeć nie za mocno i równomiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to powinno wyglądać.
Złote poradniki na YT mówiące o tym, że jak chcesz kupić Rolexa, który jest trudno dostępny to buduj relację z AD.
W Polsce nie ma to żadnego znaczenia.

A na czym ma polegać to budowanie relacji?
Prezenty, łapówki, romanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony trzy lata temu, pierwszy i ciągle ulubiony Rolex. Chyba stały w upodobaniach jestem. :) Fotka z wczoraj.

 

D559B0F5-82D8-4AC4-B2E2-0798232DBDDF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bugs napisał(-a):


A na czym ma polegać to budowanie relacji?
Prezenty, łapówki, romanse?

Pytanie zakładam stricte na zaczepkę.

A w jaki sposób wygląda budowanie według Ciebie relacji z osobami z którymi współpracujesz biznesowo? Jeśli na podstawie tego co wymieniłeś, to Ci współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zakładam stricte na zaczepkę.
A w jaki sposób wygląda budowanie według Ciebie relacji z osobami z którymi współpracujesz biznesowo? Jeśli na podstawie tego co wymieniłeś, to Ci współczuję.

Nie, nie na zaczepkę, całkiem poważne.

AD to sklep, nie osoba, nie partner biznesowy - jak się buduje relację ze sklepem inaczej niż historią zakupów?

Trzeba bywać w salonie, próbować się zakumplować z personelem żeby traktowali lepiej niż randomowego klienta, zostawiać firmowe gadżety i zaproszenia na imprezy? Kogo stać na droższy prezent tego wpiszemy na zamkniętą listę?

Wolałbym normalną transparentność a nie równych i równiejszych na niejasnych zasadach, dla mnie to nieprofesjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bugs napisał(-a):


Nie, nie na zaczepkę, całkiem poważne.

AD to sklep, nie osoba, nie partner biznesowy - jak się buduje relację ze sklepem inaczej niż historią zakupów?

Trzeba bywać w salonie, próbować się zakumplować z personelem żeby traktowali lepiej niż randomowego klienta, zostawiać firmowe gadżety i zaproszenia na imprezy? Kogo stać na droższy prezent tego wpiszemy na zamkniętą listę?

Wolałbym normalną transparentność a nie równych i równiejszych na niejasnych zasadach, dla mnie to nieprofesjonalne.

Zgadzam się, lecz problem w tym że według mnie u nas to tak nie działa.

Kupując w danym salonie 6 rolexów, nie jestm traktowany w jakikolwiek inny sposób niż ktoś kto idzie tam po pierwszego. Nigdy nikt do mnie nie zadzwonił, niczego nie zaproponował, nie stwierdził że skoro jestem stałym klientem który nie jest flipperem to zapiszą mnie na 3 zegarki a nie na dwa. Tak jak wspominałem, w innym AD gdzie nie mam żadnej historii nie było to problemem.

 

Oglądam wiele osób na YT, które opowiadają że dzięki swojej historii zakupowej byli w stanie kupić  zieloną czy stalową daytonę lub inne hot modele.

Może jestem odosobniony w tym przekonaniu ale u nas tak to po prostu nie działa. Można zostawić w salonie pól miliona i według mnie z niczym to się nie wiąże. Może źle trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.