Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee, to szacunku tu na forum nie zdobędziesz - co to za heroizm, tak iść i kupić (i do tego przepłacić). Tu się prawdziwe dramaty dzieją, a ty sobie ot tak, kupujesz.
Patrzę na to tak, że jak sie znudzi to i tak na nim nie stracę:) a druga sprawa, że w kolejkach w kruku i nie tylko już się w życiu nastałem:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tbn napisał(-a):


Zegarek genialny, ale za takie paski do niego to powinien być sąd. ;)


 

 

5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Kolega z sądami jest za pan brat i dlatego może go sobie tak nosić bezkarnie 😜 

 

😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, warloard napisał(-a):

Dobra to edycja zdjęcia:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka



722c9d58c4d5e024cf2e06d906f8d87c.jpg

Gratuluję Suba 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Słuszna decyzja. Jak się zegarek podoba, to trzeba go kupić i tyle. Ja na swojego Suba też nie musiałem czekać. :)

 

Ja akurat uważam, że kupowanie rolków od fliperow to nie jest dobry pomysł, bo tylko napędza się zjawisko na które się później narzeka. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się być pogodnym człowiekiem i nie narzekać. Żyj i pozwól żyć innym. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja akurat uważam, że kupowanie rolków od fliperow to nie jest dobry pomysł, bo tylko napędza się zjawisko na które się później narzeka. 
Może i napędza. Ale moja decyzja niczego nie zmieni. Słyszę od kilku lat, że to pęknie tymczasem jak patrzę pepsi na chrono kosztuje 120k. Pamiętam jak 3 lata temu kupiłem je za 60 to ludzie tu na forum mi mówili, że strasznie przeplaciłem:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, warloard napisał(-a):

Może i napędza. Ale moja decyzja niczego nie zmieni. Słyszę od kilku lat, że to pęknie tymczasem jak patrzę pepsi na chrono kosztuje 120k. Pamiętam jak 3 lata temu kupiłem je za 60 to ludzie tu na forum mi mówili, że strasznie przeplaciłem:)
 

 

Do dziś pamiętam jak pierwszy kumpel kupił mieszkanie we Wrocławiu 50m2 za 150k. Śmialiśmy się z niego, że jest nienormalny bo jak można tyle zapłacić i że to walnie.

Minęło 16 lat i jakoś nadal czekamy aż jebnie :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex pewny jak mieszkanie w dużym mieście. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

Do dziś pamiętam jak pierwszy kumpel kupił mieszkanie we Wrocławiu 50m2 za 150k. Śmialiśmy się z niego, że jest nienormalny bo jak można tyle zapłacić i że to walnie.

Minęło 16 lat i jakoś nadal czekamy aż jebnie :) 

Phi, przepłacił. Moja znajoma w Sosnowcu kupiła 40m2 w 2002 roku za 40 tysięcy 😆😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i napędza. Ale moja decyzja niczego nie zmieni. Słyszę od kilku lat, że to pęknie tymczasem jak patrzę pepsi na chrono kosztuje 120k. Pamiętam jak 3 lata temu kupiłem je za 60 to ludzie tu na forum mi mówili, że strasznie przeplaciłem:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Był niedawno Sub na Allegro za 85k, już go nie ma.
Nie zapowiada się ten krach z cenami.
Jak na razie jedyny zegar na którym konkretnie straciłem to GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):


Był niedawno Sub na Allegro za 85k, już go nie ma.
Nie zapowiada się ten krach z cenami.
Jak na razie jedyny zegar na którym konkretnie straciłem to GS.

żeby za Suba dać powiedzmy 80 tys to już trzeba mieć "grubo" w głowie no albo w portfelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

żeby za Suba dać powiedzmy 80 tys to już trzeba mieć "grubo" w głowie no albo w portfelu

Spokojnie - za jakiś czas to będzie okazja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może mało popularne podejście na tym forum, ale od wielu lat to są właśnie zegarki dla tych z grubym portfelem, a nie dla tych, którzy 2 lata odkładają po 2k miesięcznie na wymarzonego Suba. Dla 99% chcących dać za Suba na chrono 70-80k zamiast 50k na metce to jak dać 700-800 zł zamiast 500 zł. Co innego Daytona gdzie to już jest nie o połowę więcej tylko 3 razy więcej. Kasa kasą, ale też nie każdy z kasą chce nosić na ręce 200k. Grupką miłośników raczej nikt się nie przejmuje 🙂 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ecipeci napisał(-a):

żeby za Suba dać powiedzmy 80 tys to już trzeba mieć "grubo" w głowie no albo w portfelu

Pytanie, czemu służą tak sformułowane wypowiedzi?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Pytanie, czemu służą tak sformułowane wypowiedzi?

Sprowadzeniu na ziemię gdyby ktoś chciał odlecieć na inny poziom świadomości oraz ugruntowaniu, że określeniu czy coś jest tanie czy drogie zaczyna się od dołu a nie jak @memento morinagina od góry @memento mori

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Pytanie, czemu służą tak sformułowane wypowiedzi?

prawdopodobnie niczemu, tak się po prostu zastanawiam, na oficjalnej stronie Sub z data kosztuje 9750 euro, Kolega Bugs napisał, że ktoś kupił Suba za 80 czy 85 więc zapłacił prawie podwójnie tylko po to żeby mieć i nie czekać "100 lat" w kolejce - nie rozumiem tego trochę, 9750 euro nawet licząc po 4,8 euro to wychodzi mi na moim kalkulatorku 46800 co i tak jest już sporo jak na kawałek stali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, jimmibaton napisał(-a):

Było odbierane emoji7.png

Gratuluję.

 

Ciasteczko w gratisie? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ecipeci To cena z 19% VATem. Sub w Polsce obecnie na moim poniemieckim liczydle wychodzi za 48k PLN. Prowizja na Allegro to obecnie chyba z 10%, więc ten Sub za 80-85 poza Allegro to już 72-76k o ile nie było negocjacji ;-). To bardziej 150% a nie 200% ceny na metce. Według mnie to pokazuje, że gdyby Sub miał na metce 15k EUR to kolejki wcale by nie zmalały. W najgorszym przypadku ucierpieliby handlarze, ale popyt klientów kupujących dla siebie nadal by powodował kolejki na rok. Czyli i tak niezłą poprawę przewiduję jeśli teraz w ogóle nie można się zapisać 😜 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Burns napisał(-a):

Sprowadzeniu na ziemię gdyby ktoś chciał odlecieć na inny poziom świadomości oraz ugruntowaniu, że określeniu czy coś jest tanie czy drogie zaczyna się od dołu a nie jak @memento morinagina od góry @memento mori

Nie wprowadzałbym w tym przypadku pojęcia tanie czy drogie, ale czy akceptowalne dla kupującego. Jeżeli ktoś coś kupuje, to znaczy, że finalnie akceptuje daną cenę. Po wszystkim może sobie oczywiście pomruczeć pod nosem, że to i tamto... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie wprowadzałbym w tym przypadku pojęcia tanie czy drogie, ale czy akceptowalne dla kupującego. Jeżeli ktoś coś kupuje, to znaczy, że finalnie akceptuje daną cenę. Po wszystkim może sobie oczywiście pomruczeć pod nosem, że to i tamto... 

dobre określenie - akceptowalne, dla mnie cena z przebitką jest nieakceptowalna a do kolejki mnie nie zapiszą bo nie zapisują więc Suba nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.