Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie jest też to kwestia tego, że powoli nie ma czego pokazać? Po pierwsze dostępność coraz mniejsza. Wszyscy tylko w kolejce lub żyją marzeniem zapisania się do tejże. Ja poniekąd z przyczyn czysto obiektywnych nie wstawiam za dużo zdjęć. Robić nie potrafię to i po co psuć obraz. Przyczyny zdrowotne dodatkowo zmuszają do noszenia jakiegoś gówna kontrolującego puls i saturację. A za cholerę nie mogę się przekonać do noszenia na obu nadgarstkach. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

A czy nie jest też to kwestia tego, że powoli nie ma czego pokazać? Po pierwsze dostępność coraz mniejsza. Wszyscy tylko w kolejce lub żyją marzeniem zapisania się do tejże. Ja poniekąd z przyczyn czysto obiektywnych nie wstawiam za dużo zdjęć. Robić nie potrafię to i po co psuć obraz. Przyczyny zdrowotne dodatkowo zmuszają do noszenia jakiegoś gówna kontrolującego puls i saturację. A za cholerę nie mogę się przekonać do noszenia na obu nadgarstkach. 

Każdy ma swój powód, kiedyś fora były nowością, teraz jest ich bez liku, a ich wartość bywa zerowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego siedzenie na forum tylko wytwarza potrzeby, a tak człowiek byłby zadowolony z tego co ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik to też może być przyczyną. Każdy jakiś swój powód ma. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tbn napisał(-a):

Do tego siedzenie na forum tylko wytwarza potrzeby, a tak człowiek byłby zadowolony z tego co ma. ;)

I po co mi to przypomniales??? 😖😉

Faktycznie - z jednej strony fajna zabawa, duzo wiedzy i doswiadczen a z drugiej... frustracje, problemy i brak zadowolenia na dluzsza mete - ale coz - przynajmniej nie jest w zyciu nudno 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banda starych, zgryźliwych tetryków, szukających problemów wszędzie, nawet tam, gdzie ich nie ma. A później się dziwicie, że młodzież i Ci lubiący spokój oraz zupę pomidorową z makaronem idą do Seiko czy Omegi. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

...i Ci lubiący spokój oraz zupę pomidorową z makaronem idą do Seiko czy Omegi. :lol:

Do Seiko powiadasz...? 🤔😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

idą do Seiko

Grand Seiko…, ale nie zawsze na długo. 😉


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agremi napisał(-a):

Grand Seiko…, ale nie zawsze na długo. 😉

Do pierwszej przymiarki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szuwi napisał(-a):

To ja już milczę, bo moje zdanie i daytonie jest w mniejszości ;)

Podobnie jak moje. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

...  idą do Seiko ...

Bo Seiko robi dobre zegarki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bo Seiko robi dobre zegarki. 

Pewnie, że tak. 

giphy.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hylu napisał(-a):

Wakacyjny pakiet. pozdrowienia z Meksyku

 

 

Ja to najbliżej Meksyku byłem jak rzygałem po tequili.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W obecnej sytuacji tak. Od zawsze Rolex i ten dzial byl mocno nadszarpniety atakami pomimo, ze to niby forum milosnikow zegarmistrzostwa a nie "modnych marek". Teraz przy calym tym absurdzie cenowym i braku zapisow powoli zacznie wygasac stara kadra a nowi juz nie beda mieli wiele do jechania po marce, bo staje sie ona wirtualna dla wiekszosci smiertelnikow

Stara kadra to w większości wygasła jak Rolex był na -10 i 10 na kartę i niewiele to ma wspólnego z cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krystian napisał(-a):


Stara kadra to w większości wygasła jak Rolex był na -10 i 10 na kartę i niewiele to ma wspólnego z cenami emoji2371.png

Z nostalgią wspominam moment, w którym kupowałem swojego pierwszego rolka, na którego dostałem 3% rabatu i był dostępny od ręki...  to już wydawało mi się dziwne, że tylko 3% no ale jak teraz na to patrzę to te czasy były wspaniałe  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, hylu napisał(-a):

Wakacyjny pakiet. pozdrowienia z Meksyku

DSC07994-01.jpeg

Jak z Cancun , to bez  morza w tle się nie liczy 😉 enjoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wakacyjny pakiet. pozdrowienia z Meksyku
DSC07994-01.thumb.jpeg.ac0dc67b77eaabe7b7eece2a35df5ff5.jpeg

Ja bym się tak nimi w Meksyku nie chwalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w kurorcie, to chyba na nikim nie robi wrażenia. Jest bezpiecznie bo kartele mają tam zainwestowaną kasę i gwarantują bezpieczeństwo. Uważałbym jak w każdym innym turystycznym miejscu, żeby nie zwinęli z hotelu etc.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Maaar napisał(-a):

Co tu zrobić.....chcę nabyć Suba 126610ln ale wiadomo że  nie ma szans na zakup u dealera....na chrono ceny wywalone w kosmos. Czekać na jakąś korektę czy to już takie czasy ze na Rolexa będzie stać tylko najbogatszych i ceny pójda tylko w górę? Jakie macie przemyślenia? 

 

Ja miałem takie przemyślenia od 2 lat, że zaczekam bo cały czas rośnie...no i zaczekałem i nadal rośnie :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nicon napisał(-a):

Jeżeli w kurorcie, to chyba na nikim nie robi wrażenia. Jest bezpiecznie bo kartele mają tam zainwestowaną kasę i gwarantują bezpieczeństwo. Uważałbym jak w każdym innym turystycznym miejscu, żeby nie zwinęli z hotelu etc.

Tam akurat kartele nie przejmują się turystami i załatwiają swoje porachunki na kurortowych plażach czasem także z przypadkowymi ofiarami 

https://tvn24.pl/swiat/meksyk-strzelanina-w-tulum-nie-zyja-dwie-osoby-jedna-z-ofiar-blogerka-podroznicza-5463839

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu zrobić.....chcę nabyć Suba 126610ln ale wiadomo że  nie ma szans na zakup u dealera....na chrono ceny wywalone w kosmos. Czekać na jakąś korektę czy to już takie czasy ze na Rolexa będzie stać tylko najbogatszych i ceny pójda tylko w górę? Jakie macie przemyślenia? 

Od kiedy interesuję się zegarkami to ceny Suba tylko rosły. Możesz kupić za cenę rynkową albo w ogóle odpuścić, chyba że masz dobre układy z jakimś dealerem. Co chwilę jacyś ludzie piszą że odebrali szybko i bez historii ale to albo ściema albo nie w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maaar napisał(-a):

Co tu zrobić.....chcę nabyć Suba 126610ln ale wiadomo że  nie ma szans na zakup u dealera....na chrono ceny wywalone w kosmos. Czekać na jakąś korektę czy to już takie czasy ze na Rolexa będzie stać tylko najbogatszych i ceny pójda tylko w górę? Jakie macie przemyślenia? 

A czym się różni 45k od 65k w kontekście zakupu zegarka? 

Jak jesteś biedakiem bez układów i historii to nie kupujesz za 45 bo nie masz gdzie, więc musisz aspirować do najbogatszych, kup za 65 czy 70 i nie marudź 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Co chwilę jacyś ludzie piszą że odebrali szybko i bez historii ale to albo ściema albo nie w PL.

Nie ściema, i w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.