Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem w odwiedzinach w moim AD , gabloty pełne Rolex-ów oczywiście zegarków do przymiarki i do podziwiania , przymierzania itd… Ciekawostka taka , to są pełnowartościowe zegarki , nie atrapy , AD musiał kupić by mieć coś w gablotach. Nie mogą ich sprzedać bodajże przed upływem roku zdążyłem zrobić dwa zdjęcia gablotek (pan z ochrony zabronił robić zdjęć ) ponoć ze względu na bezpieczeństwo. DD 40 ogień nie koniecznie z tą tarczą , choć nie obraził bym się gdybym mógł go zabrać od ręki
Ogólnie jestem zadowolony z tego co mnie spotkało na miejscu a pojechałem tylko zrobić upgrade diamentu w pierścionku żony Ale o tym po sfinalizowaniu transakcji będzie grubo
3d87c5e97f07061e6e72c9de69bff0a6.jpg&key=9704b209067fec91aa86d5537200282cec959011c841e0d99c7650cfa2b7c244
23c6493132ab60d480b71c3325c89fab.jpg&key=a907d492686a08ac761f8a2018bab52be77cd28f0121aff70ae899429db25f69
f6c903660e4234700a41c773dd747c15.jpg&key=38bae2c998d07428b457299c2db756303f612dfcc21cc0d127ddc1066a39502e
d0ec2d0d1965b2589d7fa54fe34d0aaa.jpg&key=f23ef7f57a027e81c0525d04ed1f57209468abab53b8de91838fb54b8f46fb58


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wcześniej wrzucic, okazuje sie ze ma być jeszcze wiecej, podobno.Podobno Rolex chce iść w strone butikow. A moze plota?

4D3A5FDB-B526-4173-8F8B-5D6AB98AC5BA.jpeg

Edytowane przez KOPA76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2022 o 13:26, dzejk napisał(-a):

Również czekam na odbiór tej samej wersji 😁 i po cichu liczę, że już niedługo się pojawi (zamawiałem w listopadzie).

BBE88E12-4F74-4128-9EC0-F0459ACFE206.thumb.jpeg.157d1da8a0ae4b6b838f38801ce8836c.jpeg
 

I pomyśleć, że jeszcze w maju leżał bezpańsko w gablocie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

Sporo osób czeka na YM 40 ;). Myślałem że są mało popularne. 

ile już czekasz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wymiana doświadczeń na temat czasu oczekiwania nie ma sensu - to znaczy fajnie pogadać, ale te czasy są tak różne, że naprawdę nie ma reguły i nie ma co się nastawiać na podstawie doświadczeń innych.

Na OP tiffany czekałem 2 tyg, inni pewnie dalej czekają. Na cermita zapis w dniu premiery a koledzy z forum odebrali dawno temu. Żółty OP 6mies, a niektorzy dalej czekają pomimo zapisu w ten sam dzień.

Mam wrażenie, że to wszystko jest dziełem jakiegoś przypadku. DJ miał być w 3 mies, a czekam już 5. I tak dalej...

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YM miałem się pozbyć nie aż tak dawno temu , myślałem o cenie z metki a teraz ? To samo Daytona 991e2c49e3be2fb37fd37607b4ccb32a.jpg
d6393bd09baa3b2f68b7346b2ac2037a.jpg
2851e88ab45eb6f7ae002c0237e6b64e.jpg
49aa3d73d3e7197c2df0ffa647d1b028.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo osób czeka na YM 40 ;). Myślałem że są mało popularne. 

ile już czekasz ? 

Nie wierze już w żadne kolejki , listy oczekujących itd… do dnia wczorajszego jeszcze się łudziłem , że istnieją. Przynajmniej w USA Decyduje o tym kto i kiedy dostanie salon. Może nie zegarki pokroju DJ i tym podobne ( choć pewnie też zależy od konfiguracji )
Już niedługo to udowodnię


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie wierze już w żadne kolejki , listy oczekujących itd… do dnia wczorajszego jeszcze się łudziłem , że istnieją. Przynajmniej w USA emoji2369.png Decyduje o tym kto i kiedy dostanie salon. Może nie zegarki pokroju DJ i tym podobne ( choć pewnie też zależy od konfiguracji )
Już niedługo to udowodnię emoji3.png

Rynek USA ma się chyba nijak do naszego, gdzie prawie nic na razie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

YM miałem się pozbyć nie aż tak dawno temu , myślałem o cenie z metki emoji57.png a teraz ? To samo Daytona emoji848.pngemoji6.pngemoji3.png991e2c49e3be2fb37fd37607b4ccb32a.jpg
 

Pięknie wyszedł ten Sky. Na żywo tak samo rozwala system? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wyszedł ten Sky. Na żywo tak samo rozwala system? 

Człowieku , to jest dzieło sztuki. Jak ktoś nie myśli o zarobku to niebieski czy czarny stal , nie maja nawet startu. Wczoraj porównywałem. Sky TT czarny i biały są piękne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, dla mnie Skydweller to jest przaśna wersja DJ i chyba tylko YMII jest brzydszym zegarkiem ze stajni Rolniksa.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za banalne pytanie, ale zanim skontaktuję się z Krukiem chciałbym poznać zdanie miłośników marki. Doradźcie proszę którymi modelami warto zainteresować się na początek? Interesują mnie modele z dolnej półki cenowej i z krótkim czasem oczekiwania. Nadgarstek 17-17.5 cm. Podoba się się Submariner, a przede wszystkim Datejust, który posiada @mario1971.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wp99 napisał(-a):

Przepraszam za banalne pytanie, ale zanim skontaktuję się z Krukiem chciałbym poznać zdanie miłośników marki. Doradźcie proszę którymi modelami warto zainteresować się na początek? Interesują mnie modele z dolnej półki cenowej i z krótkim czasem oczekiwania. Nadgarstek 17-17.5 cm. Podoba się się Submariner, a przede wszystkim Datejust, który posiada @mario1971.

A co rozumiesz przez krótki okres oczekiwania?

Datejust a tym bardziej Sub szybko nie będzie - pomijając fakt, że na Suba nikt zapisu od Ciebie nie przyjmie, a DJ zależy od wersji. Ta którą ma Mariusz jest również zablokowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wp99 napisał(-a):

Przepraszam za banalne pytanie, ale zanim skontaktuję się z Krukiem chciałbym poznać zdanie miłośników marki. Doradźcie proszę którymi modelami warto zainteresować się na początek? Interesują mnie modele z dolnej półki cenowej i z krótkim czasem oczekiwania. Nadgarstek 17-17.5 cm. Podoba się się Submariner, a przede wszystkim Datejust, który posiada @mario1971.

Interesować można się każdym modelem, ale nie kupisz na razie prawie niczego.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zapisać jeszcze na te małe DJ-sty, 2Xmm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wp99 napisał(-a):

Przepraszam za banalne pytanie, ale zanim skontaktuję się z Krukiem chciałbym poznać zdanie miłośników marki. Doradźcie proszę którymi modelami warto zainteresować się na początek? Interesują mnie modele z dolnej półki cenowej i z krótkim czasem oczekiwania. Nadgarstek 17-17.5 cm. Podoba się się Submariner, a przede wszystkim Datejust, który posiada @mario1971.

 

W tej chwili z krótkim czasem oczekiwania jest tylko forumowy bazarek oraz grupy zegarkowe.

Nie ma już możliwości zapisu na nic.

 

Opcje masz tylko dwie:

- dokładasz $$$ i kupujesz drogo z drugiej ręki

- zapominasz o Rolexie

 

w sumie jest jeszcze trzecia opcja, która się nazywa "cud"  :) 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Kompletnie nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż tak źle. Na stronie https://zegarki-luksusowe-wkruk.pl/rolex/ jest przecież zatrzęsienie zegarków ;) No nic, spróbuję jeszcze potwierdzić u źródła. Ostatnio, po 5 miesiącach oczekiwania, nie zdecydowałem się na zakup czarnego Tudora Black Bay Heritage, a przecież miałbym namiastkę Submarinera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzecia opcja, czekasz do Watches and Wonders i koczujesz od rana pod Krukiem, jak otworzą to zapisujesz się na nowe ochłapy które rzucą i modlisz się przez miesiąc żeby cię nie wypisali z listy.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć temat?  Rozumiem, że z okazji targów w Genewie i prezentacji tam nowych modeli to w Kruk-u będą dodatkowe zapisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.