Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wp99 napisał(-a):

Przepraszam za banalne pytanie, ale zanim skontaktuję się z Krukiem chciałbym poznać zdanie miłośników marki. Doradźcie proszę którymi modelami warto zainteresować się na początek? Interesują mnie modele z dolnej półki cenowej i z krótkim czasem oczekiwania. Nadgarstek 17-17.5 cm. Podoba się się Submariner, a przede wszystkim Datejust, który posiada @mario1971.

Mój nie jest na sprzedaż. ;)

 

A jeżeli chodzi o zapisy, musisz tak jak już pisali przedmówcy polować na odblokowanie list. Być może coś drgnie 30 marca. Trzeba być czujnym.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wp99 napisał(-a):

No nic, spróbuję jeszcze potwierdzić u źródła.

 

Ale co chcesz potwierdzać jak już wszystko wiesz?

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zgadza się, wiem wszystko, a nawet więcej bo znam tip od@nicon :)
Ale napisałem do Kruka i mam odpowiedź "Z przykrością muszę poinformować, że zegarki te nie są dostępne nawet na zamówienie. Z uwagi na niską dostępność wspomnianej referencji zmuszeni byliśmy zamknąć listę oczekujących i do odwołania nie przyjmujemy nowych zgłoszeń dla żadnych zegarków marki Rolex."

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

341b76895aac4a24cb0cefcf2042ed4d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sorry za off, ale tak mi się skojarzyła moja ostatnia przygoda z autem przede mną.

 

9566BB05-A97F-4A14-8852-995B6300AA84.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za off, ale tak mi się skojarzyła moja ostatnia przygoda z autem przede mną.
 
9566BB05-A97F-4A14-8852-995B6300AA84.thumb.jpeg.8575a5188181ee6e9534f63fc2daab71.jpeg

Eskortowali Cie po odbior Rolka? Do Posnanii czy St. Browaru?
341b76895aac4a24cb0cefcf2042ed4d.jpg&key=f1358f2a8d42564191c34e650a8cd1071597343a83bf5006aae8b7b6586f0c9a


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotrek, wychodzi na to, ze jedziesz po odbior zegarka, przez ktory przestales wierzyc, ze istnieja listy zapisow. Czyli to musi byc jakis roleksowy Graal. Hit. Jeden jedyny. Krol. To musi wiec byc Air King. Nic innego nas tu nie zaskoczy, sorry…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, bibbi napisał(-a):

 Czyli to musi byc jakis roleksowy Graal. Hit. Jeden jedyny. Krol. To musi wiec byc Air King. Nic innego nas tu nie zaskoczy, sorry… emoji2369.png

Po prostu Cellini. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowa Daytona. Hulk za retail u AD to byłaby podróż w czasie :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest upgrades diamentu na urodziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, tu także pogratuluję okazałych zakupów. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sanik napisał(-a):

Co to jest upgrades diamentu na urodziny?

Właśnie o to samo miałem zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a to nie jest zmiana na większy ? Z okazji urodzin oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny set. Indeksy w dd wymiatają 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki
Tak , to wymiana diamentu na większy , jak u nich kupisz , po roku masz możliwość wymiany na większy , lepszej jakości czy innego szlifu a za stary dostajesz tyle ile zapłaciłeś.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

No a to nie jest zmiana na większy emoji12.png? Z okazji urodzin oczywiście emoji4.png

Myślisz? Urodziny są rok w rok - jeśli są małżeństwem z dużym stażem, to do jakich rozmiarów dojdzie wymieniając rok w rok diament na większy latami😂? Są tak duże diamenty? Edit: No i mamy odpowiedź. Gratulacje dla małżonki!

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny set. Indeksy w dd wymiatają

Ciężko się zastanawiałem przez cały weekend co z tym DD zrobić. Kupić czy odpuścić ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Ten zegarek jest piękny. Nawet trochę zły byłem , że w ogóle mi go pokazała Tym sposobem kolczyki powiększyły się o pół karata każdy. Masakra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Myślisz? Urodziny są rok w rok - jeśli są małżeństwem z dużym stażem, to do jakich rozmiarów dojdzie wymieniając rok w rok diament na większy latami? Są tak duże diamenty? Edit: No i mamy odpowiedź. Gratulacje dla małżonki!

To była planowana zmiana , praktyczne w dniu zakupu. I ostatnia


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Ciężko się zastanawiałem przez cały weekend co z tym DD zrobić. Kupić czy odpuścić emoji57.png ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Ten zegarek jest piękny. Nawet trochę zły byłem , że w ogóle mi go pokazała emoji848.png Tym sposobem kolczyki powiększyły się o pół karata każdy. Masakra.
 

To w końcu dla żony czy dla Ciebie ten DD😁?  Bierz dla siebie😆.

 

Ja przymierzałem w tamtym roku wersję w białym złocie i z niebieską tarczą i też wymiata.

 

IMG_6589.thumb.jpeg.f2ea1c42cd622f94a255fb1e94b0289f.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kazałem zrobić od razu ? Skrócić bransoletę , żeby mnie nie ciągło do noszenia ten zielony DD jest za….sty , i całkiem dobrze leży na moim nadgarstku. Bardzo szybko bym się przyzwyczaił.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotrek39 napisał(-a):

Wiesz co kazałem zrobić od razu ? Skrócić bransoletę , żeby mnie nie ciągło do noszenia emoji3.png ten zielony DD jest za….sty , i całkiem dobrze leży na moim nadgarstku. Bardzo szybko bym się przyzwyczaił.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam noszę 36mm DD (z tym że na pasku) i jest ekstra. Ale taki jak ten twój mnie kusi bardzo. Gratulacje nabytków jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sam noszę 36mm DD (z tym że na pasku) i jest ekstra. Ale taki jak ten twój mnie kusi bardzo. Gratulacje nabytków jeszcze raz.

Jest nad czym myśleć. Przymierzając DD 40mm i ten 36mm , myśle , że na nadgarstek do 18-18.5cn DD 36mm leży bardzo przyzwoicie. Bez przepychu , może też nie za skromnie ale jest dobrze. bf8ec2dfa55530aebbe821d4ab10159a.jpg
80146a5dc0d8f6b07051c90cf0c55cef.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.