Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Destro dobry pomysł.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazali jest trochę hmmm...dziwne. Szukam jakiś zdjęć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tbn napisał(-a):


AK z crownguards jest tak samo paskudny jak był, jak nie bardziej. Nowy kolor bezela w  GMT, niesamowite. Homary się nie powstydziły takiego połączenia. Dla mnie porażka te premiery.

Ludzie od lat się nakręcają, ba do Kalifornii jeżdzili aby na żywo zobaczyć, jak Tim Kuk oświadcza światu że nowy iPhone to najlepsza rzecz na świecie lub nowy pasek do Apple Watcha to rewolucja, więc nam zostaje także zachwycanie się że dali nowy bezel do GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak lepiej niż w zeszłym roku, bo dali tylko bransoletę, która zabrali kilka lat wcześniej. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy bezel to pikuś ale koronka i data po lewej? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkład Rolexa w diversity i wsparcie niepełnosprawnych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DD będzie hitem pewnie, z kosmiczna przebitką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze...widziałem ileś postów o tym, jakie to kolejki się powinny ustawiać do zapisów...i tak przeglądam te kilkanaście stron z nowościami. I wciąż ta sama refleksja...większość premier to odgrzewane kotlety zegarków w typie cygańskim. Damskie modele jeszcze się bronią - rozumiem ich biżuteryjność. Ale męskie?

1. Air-King zegarek który wygląda jak zbiór niepasujących do siebie elementów desing. Coś jakby zebrać, nieużywane elementy z linii produkcyjnej i zmontować je razem.

2. DD - w większości pasowałaby do niego kamizelka, akordeon i złote zęby :P

3. DJ - no w niektórych kolorach da się znieść

4. YM 42 - jedyny ciekawy. Mam wrażenie, że ta linia ładnieje. Może wreszcie będzie można wyprzeć to coś, co nazywa się YMII i wygląda jakby Don Wasyl projektował coś wraz ze Stevie Wonderem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie główne blogi ignorują „premiery Rolexa”. Mam nadzieję że to taki mały protest a nie banalny brak wcześniejszego  dostępu do  materiałów prasowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie super im wyszedł YM z nową tarczą.

 

A GMT Destro i tak ludzie będą brali, zawsze to coś nowego. Ciekawe tylko czy w AD ktoś się będzie dziwił, że praworęczni go kupują ;) 

ym.thumb.png.2488677a0c8068c9303b380613c437fb.png


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem w butiku tudora kto kupuje lhd pelagosa to w głównej mierze praworęczni ;)

W silesi zapisy dopiero od jutra ;) do 5 kwietnia


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już powoli zdjęcia na żywo

gmt.thumb.png.978da42d28b90fda0415ad9c573000be.png


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pdb napisał(-a):

Tak szczerze...widziałem ileś postów o tym, jakie to kolejki się powinny ustawiać do zapisów...i tak przeglądam te kilkanaście stron z nowościami. I wciąż ta sama refleksja...większość premier to odgrzewane kotlety zegarków w typie cygańskim. Damskie modele jeszcze się bronią - rozumiem ich biżuteryjność. Ale męskie?

1. Air-King zegarek który wygląda jak zbiór niepasujących do siebie elementów desing. Coś jakby zebrać, nieużywane elementy z linii produkcyjnej i zmontować je razem.

2. DD - w większości pasowałaby do niego kamizelka, akordeon i złote zęby :P

3. DJ - no w niektórych kolorach da się znieść

4. YM 42 - jedyny ciekawy. Mam wrażenie, że ta linia ładnieje. Może wreszcie będzie można wyprzeć to coś, co nazywa się YMII i wygląda jakby Don Wasyl projektował coś wraz ze Stevie Wonderem :)

Ile razy trzeba tłumaczyć że kolejki wynikają nie z niesamowitości tych zegarków, tylko z faktu ze wszystko co ma napisane rolex na tarczy to darmowe pieniądze. Gdyby wypuścili wzorem pewnego artysty puszkę z ekskrementami CEO z napisem Rolex to nadal zamknęliby listy kolejkowe.

 

Ten „nowy” airking nadal urodziwy i wyglada jak składak z 3 innych modeli.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie znikły stalowy DJ41, stalowy Sky Dweller, OP41 czerwony, turkusowy i żółty
Czekałem na nowy GMT ale normalny, tego to chyba nie chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to tylko dla spekulantów. Nie dość ze kolorystyka jak z bazaru to jeszcze destro.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał(-a):

Ile razy trzeba tłumaczyć że kolejki wynikają nie z niesamowitości tych zegarków, tylko z faktu ze wszystko co ma napisane rolex na tarczy to darmowe pieniądze. Gdyby wypuścili wzorem pewnego artysty puszkę z ekskrementami CEO z napisem Rolex to nadal zamknęliby listy kolejkowe.

 

Ten „nowy” airking nadal urodziwy i wyglada jak składak z 3 innych modeli.

 

Ale ja wiem o tym. Natomiast, czytałem zachwyty fanów Rolexa na potencjalnymi premierami. No i znów rozczarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bugs napisał(-a):

Na stronie znikły stalowy DJ41, stalowy Sky Dweller, OP41 czerwony, turkusowy i żółty
Czekałem na nowy GMT ale normalny, tego to chyba nie chcę

Czyli mamy anty-premiery, więcej zniknęło niż się pojawiło. Ale dlaczego zniknęły wszystkie stalowe DJ 41? Szok. Teraz stalowym zegarkiem w rozmiarze 41 dla tych bez historii będzie tylko bóbr

Edytowane przez Tom87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ41 ? Coś zostało w tym nowe modele np z zieloną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Datejust 41 jest fajny.

obraz.thumb.png.3bdb60d7e46756ba656430c93309ca5b.png


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może doszło do nich że to kiepski rozmiar i tylko 36mm ma sens, za przykładem Explorera 🙃.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.