Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hubert, bardziej posiwiał niż zzieleniał ten Twój czarnuch. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Hubert, bardziej posiwiał niż zzieleniał ten Twój czarnuch. :lol:

😆😊😉 Jaki czarnuch!? Dziś na ręku jest bicolor. Czarnuch był wczoraj. Dowcip kiepski, bo brak szlifu zdradził co to za tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.

 

 

dong-ho-rolex-datejust-126234-mat-vi-tinh-xanh-navy-1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bibbi napisał(-a):

Tymczasem w Miami w pojedynku Rolex vs Tag Heuer zanosi sie na miazdzaca wygrana tego pierwszego. emoji462.pngemoji573.png

W kontekście  ( nome omen ) finału tej batalii zalejmy Rolexa apelami o zwiększenie kontygentu  dla kraju naszej i ich królowej …Teraz korona „make sense as hell”…Kruk chyba wesprze akcję 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maze123 napisał(-a):

...Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty?

Dla mnie totalnie damski... 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba odpuszcze. Jak zegarek jest postrzegany nie pozostaje bez znaczenia. Jezeli natomiast chodzi o DJ bicolor jaka tarcze byscie uwazali za ciekawsza: Wibledon czy klasyczna champaigne? A moze cos jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

 

Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.

No, ma sporo damskich pierwiastków.  

 

 

2 minuty temu, maze123 napisał(-a):

To chyba odpuszcze. Jak zegarek jest postrzegany nie pozostaje bez znaczenia. Jezeli natomiast chodzi o DJ bicolor jaka tarcze byscie uwazali za ciekawsza: Wibledon czy klasyczna champaigne? A moze cos jeszcze innego?

A który kolor złota?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No, ma sporo damskich pierwiastków.  

 

 

A który kolor złota?

Przychylam sie do zoltego ale to rowniez kwestai jeszcze nie do konca rozstrzygnieta. Jezeli chodzi o everose to rowniez mam wrazenie, ze to nieco damski kolor zlota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, maze123 napisał(-a):

Przychylam sie do zoltego ale to rowniez kwestai jeszcze nie do konca rozstrzygnieta. Jezeli chodzi o everose to rowniez mam wrazenie, ze to nieco damski kolor zlota

Do mnie bardziej przemawia różowe złoto od Rolexa. Mierzyłem swego czasu  bicolory w obu odcieniach złota i w żółtym wyglądałem dużo gorzej niż w everose. Jak Wimbledon, to wg mnie tylko różowe złoto w full opcji. Gdyby ta opcja była na ten moment osiągalna do zamówienia - pewnie wcale bym nie szedł wczoraj po żadne nowości.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten który dzisiaj wrzucałem jest imho bardzo ładny i występuje również w wersji 36mm.

Teraz to i tak raczej po temacie.

Wimbledon rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

 

Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.

 

Nie idź tą drogą 👎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

 

Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.

 

 

 

Ja bym się wcale tych diamentów nie bał, ale weź gładką tarczę, ta którą pokazałeś jest okropna.

 

Jak czytam te opinie że to damskie, tamto damskie a nie męskie, to mi się przypomina jak za moich nastoletnich czasów wyjście na boisko w różowej koszulce było równoznaczne z byciem gejem lub tzw. panienką wg tzw. prawdziwych facetów. Teraz włączam taką Ligę Mistrzów i wszystko mają kolorowe 😁.

 

Pamiętaj, prawdziwy facet powinien śmierdzieć tytoniem, jeździć wielką terenówką i na ręku mieć jakiś militarny zegarek. Jak chcesz być prawdziwym facetem to nawet zwykły Rolex jest damski 😁.

 

 

F4D65DD5-1B76-44BB-BB69-3018F7C0B52D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,
 
Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.
 


Kupuj, będziesz zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się wcale tych diamentów nie bał, ale weź gładką tarczę, ta którą pokazałeś jest okropna.
 
Jak czytam te opinie że to damskie, tamto damskie a nie męskie, to mi się przypomina jak za moich nastoletnich czasów wyjście na boisko w różowej koszulce było równoznaczne z byciem gejem lub tzw. panienką wg tzw. prawdziwych facetów. Teraz włączam taką Ligę Mistrzów i wszystko mają kolorowe .
 
Pamiętaj, prawdziwy facet powinien śmierdzieć tytoniem, jeździć wielką terenówką i na ręku mieć jakiś militarny zegarek. Jak chcesz być prawdziwym facetem to nawet zwykły Rolex jest damski .
 
 
F4D65DD5-1B76-44BB-BB69-3018F7C0B52D.thumb.jpeg.33a78d3bc9fbe38e343e85ab5df9814d.jpeg

W duzej czesci sie zgadzam. Rozwazam rowniez bicolor moze nawet everose. Ale juz rowniez slyszalem ze wyglada damsko szczegolnie w rozmiarze 36 mm a to jest Moj rozmiar. Takze idac ta droga jedynie stal w wersji 41 mm bylaby bez konotacji. Mam jeszcze kilka dnia na zastanowienie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maze123 Kupujesz dla siebie czy dla innych i ich odbioru🧐

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Jak chcesz być prawdziwym facetem to nawet zwykły Rolex jest damski 😁.

 

A to nie powinno być „ jak jesteś prawdziwym facetem to nawet Rolex z diamentami Ci nie zaszkodzi…” 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, desmo napisał(-a):

A to nie powinno być „ jak jesteś prawdziwym facetem to nawet Rolex z diamentami Ci nie zaszkodzi…” 😬

Jak zwał tak zwał - i tak mu odradzicie te diamenty😁
 

Swoją drogą, ja takiej tarczy jaką @maze123 pokazał nie widzę na stronie w konfiguratorze Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tarcza dla prawdziwych fanów Rolexa. Pojawi Ci się,jak będziesz miał powyżej 10 sztuk...🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tu skrót z finałowego meczu w Miami naszej Igi Świątek, która jest też najjaśniej świecącą ostatnio gwiazdą kobiecego tenisa i jednocześnie ambasadorką marki Rolex. Po zakończeniu meczu, podaniu rąk przeciwniczce i sędziemu pierwszą rzeczą jest założenie zegarka (8:00 minuta dlla leniwych). Kontrakt zobowiązuje. 

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Panowie,
 
Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.
 
 
dong-ho-rolex-datejust-126234-mat-vi-tinh-xanh-navy-1.jpeg.f9ffc58bddd6203f3a3a3a1291956a31.jpeg


Wygląda zdecydowanie damsko, ale z powodu diamentów i może jeszcze tego wzorku na cyferblacie, nie z powodu rozmiaru. Rozmiar jest spoko, klasyczny. W innej konfiguracji DJ 36 będzie bardzo ok. Nosiłbym.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

@maze123 Kupujesz dla siebie czy dla innych i ich odbioru🧐

 

Dla siebie. Ma uzuplenic Ex 36mm. Dla mnie to bedzie idealna parka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Wrzucę tu skrót z finałowego meczu w Miami naszej Igi Świątek, która jest też najjaśniej świecącą ostatnio gwiazdą kobiecego tenisa i jednocześnie ambasadorką marki Rolex. Po zakończeniu meczu, podaniu rąk przeciwniczce i sędziemu pierwszą rzeczą jest założenie zegarka (8:00 minuta dlla leniwych). Kontrakt zobowiązuje. 

 

Podoba mi sie, jak bezceremonialnie go wygrzebywuje spośród skarpetek, napojów, grzebienia i kanapek

Bardziej męsko sie z nim obchodzi, niż 90% tego forum heheh

16 godzin temu, maze123 napisał(-a):

Przychylam sie do zoltego ale to rowniez kwestai jeszcze nie do konca rozstrzygnieta. Jezeli chodzi o everose to rowniez mam wrazenie, ze to nieco damski kolor zlota

Rolexowe rożowe złoto jest kapitalne, nie wygląda zupełnie damsko, tak jak piszą panowie wyżej, wygląda doskonale i w wielu konfiguracjach DJ urywa głowę według mnie.

Tarcza champaigne to totalna klasyka klasyki, i ona występuje tylko z żółtym złotem, kiedyś sobie coś takiego sprawie, i to w rozmiarze 36mm, nieważny rocznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych meczach menadżer (?) Podbiegał z zegarkiem i jej zakładał. Tylko RM chyba kazał Nadalowi grać w zegarku.

 

W F1 Hamilton ma na skafandrze nadrukowanego Bigpilota a po wyścigu podciąga rękaw i przy wyjściu z bolodu ktoś z teamu zakłada mu Iwc. Reklama 100%

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze żeby mogli mu coś kazać. Zegarek Nadała jest bardzo lekki i pewnie komfortowy, bez problemu da się grać. W DJ raczej wygodnie by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.