Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, tbn napisał(-a):

Nie sadze żeby mogli mu coś kazać. Zegarek Nadała jest bardzo lekki i pewnie komfortowy, bez problemu da się grać. W DJ raczej wygodnie by nie było.

W DJ też by spokojnie zagrała - pytanie jak by to zegarek przeżył. Jednak to nie Richard Mille, zaprojektowany do ekstremalnych zadań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrażam sobie komfortu w stalowym zegarku przy takim wysiłku. Od tego są ultralekkie konstrukcje jak ten RM czy AT Ultra Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na innych meczach menadżer (?) Podbiegał z zegarkiem i jej zakładał. Tylko RM chyba kazał Nadalowi grać w zegarku.
 
W F1 Hamilton ma na skafandrze nadrukowanego Bigpilota a po wyścigu podciąga rękaw i przy wyjściu z bolodu ktoś z teamu zakłada mu Iwc. Reklama 100%
 
 

Osaka grala cale spotkanie w limitce TAGa wymyslonej rzekomo przez siebie (300 szt., na zielonej gumie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jan napisał(-a):

Na innych meczach menadżer (?) Podbiegał z zegarkiem i jej zakładał. Tylko RM chyba kazał Nadalowi grać w zegarku.

 

W F1 Hamilton ma na skafandrze nadrukowanego Bigpilota a po wyścigu podciąga rękaw i przy wyjściu z bolodu ktoś z teamu zakłada mu Iwc. Reklama 100%

 

 

Im nic nie trzeba nakazywać...🤣

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jan napisał(-a):

Na innych meczach menadżer (?) Podbiegał z zegarkiem i jej zakładał. Tylko RM chyba kazał Nadalowi grać w zegarku.

 

W F1 Hamilton ma na skafandrze nadrukowanego Bigpilota a po wyścigu podciąga rękaw i przy wyjściu z bolodu ktoś z teamu zakłada mu Iwc. Reklama 100%

 

 

Hurkacz też gra w zegarku.

 

A w F1 nie tylko LH zakłada po wyścigu zegarek sponsora zespołu, właściwie robią to wszyscy. Teraz króluje RM (Ferrari) i TH (RedBull).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu męskich z diamentami , ten nie wstyd założyć ,, jak ktoś na żywo widział , potwierdzi. Jest za…ty f9fac63ed31d98a6dda99e32295a7319.jpg
7d7b287afaf9d7864b4a792f886d6123.jpg
01cad44c8066ff77b0fe7e1c8ea5be06.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD, tu można pozwolić sobie na więcej. Jak zwykły człowiek ubiera się nietypowo to jest dziwakiem, bogatego nazwiesz ekstrawaganckim. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wrzucę tu skrót z finałowego meczu w Miami naszej Igi Świątek, która jest też najjaśniej świecącą ostatnio gwiazdą kobiecego tenisa i jednocześnie ambasadorką marki Rolex. Po zakończeniu meczu, podaniu rąk przeciwniczce i sędziemu pierwszą rzeczą jest założenie zegarka (8:00 minuta dlla leniwych). Kontrakt zobowiązuje. 

 

Pani psycholog Igi nosi natomiast Suba, dziś w wywiadzie miała, ale fotki nie strzeliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wypiąłem ze śledzenia rynku wtórnego ale właśnie pojawił się na bazarku Cermit za 125k 😵

 

To już ten poziom czy sprzedającego jeszcze trzyma po weekendzie? ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pisar napisał(-a):

Trochę się wypiąłem ze śledzenia rynku wtórnego ale właśnie pojawił się na bazarku Cermit za 125k 😵

 

To już ten poziom czy sprzedającego jeszcze trzyma po weekendzie? ;) 

Patrząc na ceny na Chrono24, to już ten poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,
 
Mam nowego Ex 36mm i teraz planuje dobrac DJ rowniez 36 mm. Ten rozmiar najbardziej mi pasuje. Zastanawialem sie badz na jubile z karbowanym bezelem w stali i niebieska tarcza badz nad bicolorem z tarcza Wimbledon badz champaigne. Ostatnio natomiast wpadl mi w oko ponizszy model. Co myslicie? Nie za bardzo damski przez te diamenty? Na poczatku bylem nieco sceptyczny ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba.
 
 
dong-ho-rolex-datejust-126234-mat-vi-tinh-xanh-navy-1.jpeg.f9ffc58bddd6203f3a3a3a1291956a31.jpeg

Nie patrz na to co inni uwazaja, jest to bardzo ladny damski model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nosicie jeszcze swoje ulubione zegarki, czy już wszystkie pochowaliście w sejfach? default_wink.png

cd62fd1dfedb8240700254ca4bbf4972.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nosicie jeszcze swoje ulubione zegarki, czy już wszystkie pochowaliście w sejfach? default_wink.png


Rzadko, żeby się nie popalcywał lub nie porysił. IMG_8053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę się wypiąłem ze śledzenia rynku wtórnego ale właśnie pojawił się na bazarku Cermit za 125k 
 
To już ten poziom czy sprzedającego jeszcze trzyma po weekendzie?  

Gdyby to faktycznie byl Kermit (jak stoi w ogloszeniu), to tak. Ale prze Cermicie to chyba bardziej przewidywanie ceny z jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pisar napisał(-a):

Trochę się wypiąłem ze śledzenia rynku wtórnego ale właśnie pojawił się na bazarku Cermit za 125k 😵

 

To już ten poziom czy sprzedającego jeszcze trzyma po weekendzie? ;) 

Cały czas się zastanawiam, po kiego grzyba wstawiasz tego typu tekst? 🤷‍♀️ Przecież sprzedającym jest jeden z nas...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas się zastanawiam, po kiego grzyba wstawiasz tego typu tekst? Przecież sprzedającym jest jeden z nas...

Dlaczego Kolega nie mialby wyrazic swojego zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):


Dlaczego Kolega nie mialby wyrazic swojego zdania?

Netykieta, nic poza tym. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powstawała netykieta to każdy Rolex był od ręki w salonie 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Netykieta, nic poza tym. 

 

Nie przesadzajmy. Po to jest forum, aby podyskutowac kulturalnie o roznych sprawach czy punktach widzenia. Takze o zegarkach, ktore sa na bazarku i ich cenach.

Edytowane przez SzefSzefow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie przesadzajmy. Po to jest forum, aby podyskutowac kulturalnie o roznych sprawach czy punktach widzenia. Takze o zegarkach, ktore sa na bazarku i ich cenach.

Może jestem nadwrażliwy, gdyż odebrałem to jako jawne oznaczenie miejsca ataku przy pomocy pocisków smugowych. 

 

Może źle jego wypowiedź zinterpretowałem, może teraz ja niepotrzebnie się czepiam, może... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem nadwrażliwy i uważam, że trzeba mieć niepokolei w głowie żeby tak przepłacać za Rolexy. Oczywiście jak kolega sprzedający to puści za tyle to szacunek. Najlepiej się zarabia na ludzkiej głupocie i dzieciach;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Cały czas się zastanawiam, po kiego grzyba wstawiasz tego typu tekst? 🤷‍♀️ Przecież sprzedającym jest jeden z nas...

Może i jeden z forumowiczów ale handluje zegarkami nawet jak to jego pasja. 

Wystawił za tyle ile wystawił może ktoś i kupi. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Ja też jestem nadwrażliwy i uważam, że trzeba mieć niepokolei w głowie żeby tak przepłacać za Rolexy. Oczywiście jak kolega sprzedający to puści za tyle to szacunek. Najlepiej się zarabia na ludzkiej głupocie i dzieciach;)

A mnie się zdaje, że najwięcej się zarabia sprzedając marzenia. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.