Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Koledzy, zastanawiam się nad „jakimś” zegarkiem do skromnej kolekcji. Kwestia tego czy jest szansa na zapisanie się lub odkupienie od kogoś jakiegoś fajnego rolexa  Mam bb58, spidiego z nowego wypustu i myśle nad jakimś trzecim. Co byście widzieli w tym zestawieniu ze stajni R? Oczywiście Realnego

Pytanie spóźnione o 2 tygodnie, w sensie możliwości zapisania się na nowe wypusty 2022.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Czyli już w ogóle nie można się na nic zamowic?

U polskiego AD na nic.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Czyli już w ogóle nie można się na nic zamowic?

Niestety 😞 Chyba, ze jakis damski gdzies sie jeszcze ostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyjazd na wygwizdow uniemożliwił mi udanie się do jakiegokolwiek salonu. Na szczęście  po świętach wracam do świata fleszy i reflektorów to będę musiał pomyśleć nad jakaś strategia. A czy tylko w Polsce są takie restrykcje czy w innych bardziej „cywilizowanych” krajach jest tak samo?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dostępnością są wszędzie, ale niedawno jeden z kolegów chyba za zachodnia granica zapisał się na dwa sportowe modele. Myśle, że z DJ nie powinno być problemu, z profesjonalami już pewnie gorzej. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

i jeszcze gorzej nie u nas z zapisami

 

Kolega wczoraj w Zurychu zapisal sie na DJ 36mm z niebieska tarcza. Pol roku temu jak odebral polara zapytali czy chce sie na suba zapisac i zlozyl formularz zainteresowania :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tbn napisał(-a):

Miałem na myśli Niemcy, o ile pamietam to @Teufel26 się zapisał jakoś niedawno. 

 

Tak, udało mi się zapisać, ale tylko dlatego ze mieszkam niedaleko AD. Ogólnie maja politykę, ze przyjmują zamówienia tylko od klientów z okolicy.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

 

Kolega wczoraj w Zurychu zapisal sie na DJ 36mm z niebieska tarcza. Pol roku temu jak odebral polara zapytali czy chce sie na suba zapisac i zlozyl formularz zainteresowania :P

na GMT w ogóle nie przyjęli zapisu 

" Pierwsze co mnie zapytali to czy mieszkam w Szwajcarii. Pozniej wszystkie dane i potwierdzenie majla. U innych jubilerow wyslali mnie do Bucherer. I tam sie zapisalam. Zostalam tez poinformowana ,ze to ze jestem na liscie nie jest gwarancja ,ze zegarek będę mogla kupic. Maja mase chetnych i nie nadazaja z produkcja.Mogłam się zapisać tylko na jeden . Na Datę Just się zapisałam ,Moge zadzwonic za jakies pol roku i zapytac sie czy jest lista do zapisania sie. Na razie okres czekania na niego ta pare lat." 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podobnie , co prawda zapisali mnie na DJ i GMT , ale czy dostanie i kiedy już sam niewiem. Coś mam dostać na urodziny , ale nie wiem co tego mi nie powiedzieli. I tak samo , zapisują tylko klientów stałych lub lokalnych.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak samo 🤷‍♂️


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten lewus miał inaczej datę, pewnie bym nad nim pomyślał. Ale i tak będzie na zielono.

a8d55b0772882053c6993b9cd1ad9b24.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz modny jest zielony. Masz taką? :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Tutaj podobnie , co prawda zapisali mnie na DJ i GMT , ale czy dostanie i kiedy już sam niewiem. Coś mam dostać na urodziny , ale nie wiem co emoji3.png tego mi nie powiedzieli. I tak samo , zapisują tylko klientów stałych lub lokalnych.


Sent from my iPhone using Tapatalk


tak samo na wschodnim wybrzeżu (Connecticut) - w Manfredi Jewels - a ze grono klientów to mieszkańcy New Canaan i Greenwich (tam maja lokalizacje), pełne szefów funduszy inwestycyjnych, to bogata historia nabiera innego wymiaru ;) ale żeby być fair wobec nich - proponowali mi zakup DJ i zapis na EXII jak już się „zapoznaliśmy” i kupiłem u nich kilka zegarków innych marek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Pokaż psiaka z bliska.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sviety napisał(-a):

Pasują takie portki? Nie mówię o dżinsach ;)

 

 

278264591_1299847933843876_1531788445726876623_n.jpg

Nawet tak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, robol1 napisał(-a):

możesz podpowiedziec jak zmieniasz bezel?

 

Trudno mi to opisać - znalazłem kilka filmików na YT (łopatologicznie wpisałem tam how to change bezel in rolex gmt) i się im przyglądałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet tak. 
U mnie tylko perlon jest w użyciu, zdarzyło się nato.
3f6856bca8372dd46727fcd61da9b3e5.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.