Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja (zresztą już kiedyś to pisałem) czekam aż wyjdzie Sub na Jubilee. I wtedy okaże się jakie to ochy i achy będą, śmiały ruch Roelxa, wyjście poza schemat, jak wielu na to czekało,itp. 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Zdecydowanie, inaczej jest lamersko emoji57.png

Hahah

 

Godzinę temu, artme napisał(-a):

DD to raczej tylko president 😊

 

Wiadomo, chcialem tylko zaznaczyć ze to fluted który tylko z president nawet gdyby jubilee było w opcji.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, beniowski napisał(-a):

A ja (zresztą już kiedyś to pisałem) czekam aż wyjdzie Sub na Jubilee. I wtedy okaże się jakie to ochy i achy będą, śmiały ruch Roelxa, wyjście poza schemat, jak wielu na to czekało,itp. 😆.


A proszę bardzo 😁

683B3875-79D6-4574-88F1-C09CED91E88E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączę do głosów ze jak fluted bezel (obowiązkowo w dj, sky) to tylko jubilee. 
Bardzo słuszna opinia.

082b04c790f7039ed1ea14719df63ced.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Batman na Oyster - całość bardziej stonowana i uniwersalna, a Pepsi  Jubilee bo już sam bezel jest bardziej „oczo*ebny” więc czemu by nie pójść za ciosem? Ten sam model, a całkowicie różne zegarki jedynie w Sprite mam mieszane uczucia ale muszę najpierw zobaczyć na żywo

Po tym co napisałeś przypuszczam, że nigdy na żywo tych zegarków nie widziałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jan napisał(-a):

Wiadomo, chcialem tylko zaznaczyć ze to fluted który tylko z president nawet gdyby jubilee było w opcji.

Ale na jubilee nigdy nie bedzie 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Krakus1 napisał(-a):

DJ w Oyster też są fajne 😉 

 

 

Jak napisał poniżej Kuba, są ok. :lol:

5 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):


Zdecydowanie, inaczej jest lamersko emoji57.png

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krystian napisał(-a):


Po tym co napisałeś przypuszczam, że nigdy na żywo tych zegarków nie widziałeś ;)

Pepsi na Jubilee to dość popularny zegarek w różnych zagranicznych kurortach więc zobaczyć go to nie jest jakiś wyczyn, a Batmana, no cóż, też zdarza mi się widywać 🤷🏻‍♂️

213760C8-32D0-42D0-91DF-EB2357BB86F3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, mi zdarza się widywać oba te zegarki i twierdzenie, że Pepsi jest bardziej oczojebny jest dla mnie conajmniej dziwne. Pepsi ma dużo bardziej stonowane kolory. To w batmanie niebieski jest oczojebny i to mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DrQQ napisał(-a):

Pepsi na Jubilee to dość popularny zegarek w różnych zagranicznych kurortach więc zobaczyć go to nie jest jakiś wyczyn...

Tiaaaa..... 🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krystian napisał(-a):

No widzisz, mi zdarza się widywać oba te zegarki i twierdzenie, że Pepsi jest bardziej oczojebny jest dla mnie conajmniej dziwne. Pepsi ma dużo bardziej stonowane kolory. To w batmanie niebieski jest oczojebny i to mocno ;)

Niebieski, niebieskim, bardziej mam na myśli czerwoną część bezela mówiąc o oczojebności 😉

 

2 minuty temu, artme napisał(-a):

Tiaaaa..... 🤫

Sprostuję, dość popularny jak na Rolexa. Chyba, że mam do nich szczęście 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DrQQ napisał(-a):

Sprostuję, dość popularny jak na Rolexa. Chyba, że mam do nich szczęście 🙂

Nadal nie jestem w stanie w to uwierzyc. Submariner, DJ starsze Daytony ok, ale Pepsi? 😬 Najwiecej pepsi mozna zobaczyc na... Chrono 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Krystian napisał(-a):

 To w batmanie niebieski jest oczojebny i to mocno ;)

Czasami w słońcu ten niebieski wygląda trochę "lizakowo". A tak poza tym jest spoko. 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

Nadal nie jestem w stanie w to uwierzyc. Submariner, DJ starsze Daytony ok, ale Pepsi? 😬 Najwiecej pepsi mozna zobaczyc na... Chrono 🤣

Z Chrono pełna zgoda 😃 czarne submarinery zdecydowanie wiodą prym ale Pepsi czy nowe Daytony też się zdarzają, widywałem je częściej niż Hulka czy nawet Yacht-Mastera ale zaznaczam, opieram się na własnych obserwacjach, może po prostu tak trafiałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DrQQ napisał(-a):

Z Chrono pełna zgoda 😃 czarne submarinery zdecydowanie wiodą prym ale Pepsi czy nowe Daytony też się zdarzają, widywałem je częściej niż Hulka czy nawet Yacht-Mastera ale zaznaczam, opieram się na własnych obserwacjach, może po prostu tak trafiałem 🙂

Czarny Sub 41 126610LN - 409 sztuk na Ch24. 

Pepsi 126710BLRO - 550 sztuk na Ch24.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Czarny Sub 41 126610LN - 409 sztuk na Ch24. 

Pepsi 126710BLRO - 550 sztuk na Ch24.

Bo wiecej subow siedzi na nadgarstkach - mniejsza przebitka - zycie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę gdybać i spekulować. Odniosłem się tylko do przestrzelonej wypowiedzi kolegi @DrQQ.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Czarny Sub 41 126610LN - 409 sztuk na Ch24. 

Pepsi 126710BLRO - 550 sztuk na Ch24.

Wybaczcie, źle sformułowałem post, występowanie tych zegarków odnosiłem do widywanych przeze mnie podczas wyjazdów 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami w słońcu ten niebieski wygląda trochę "lizakowo". A tak poza tym jest spoko. 

W porównaniu do Pepsi moim zdaniem dużo częściej bije po oczach. Pepsi w większości sytuacji jest mocno stonowanym zegarkiem.
No, ale to moje odczucia i każdy pewnie ma inne. Ty też miałeś oba zegarki i chyba się ze mną zgodzisz, że to Batman bardziej rzuca się w oczy przez kolor pierścienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Krystian napisał(-a):


W porównaniu do Pepsi moim zdaniem dużo częściej bije po oczach. Pepsi w większości sytuacji jest mocno stonowanym zegarkiem.
No, ale to moje odczucia i każdy pewnie ma inne. Ty też miałeś oba zegarki i chyba się ze mną zgodzisz, że to Batman bardziej rzuca się w oczy przez kolor pierścienia?

Wg mnie nie rzuca się bardziej w oczy. Dodatkowo, jest bardziej uniwersalny, bo pasuje prawie do każdej mojej koszuli. Z Pepsi natomiast robi się od razu większa pstrokacizna. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DrQQ napisał(-a):

Pepsi na Jubilee to dość popularny zegarek w różnych zagranicznych kurortach więc zobaczyć go to nie jest jakiś wyczyn, a Batmana, no cóż, też zdarza mi się widywać 🤷🏻‍♂️

213760C8-32D0-42D0-91DF-EB2357BB86F3.jpeg

Mieszkam w Londynie i na dłuższym spacerze po centrum widzę masę Rolexów najczęściej Sub albo DateJust, natomist nigdy na nadgarstku modyfikowanych modeli. Dziś na witrynie dwa Pro Huntery. Dla purystów możliwe, że to zbrodnia mi Explorer GMT się baaardzo podoba.B139DE35-7F6F-4B3C-A99C-BF3DD6BD355D.thumb.jpeg.6e7438c7cd1d232e26fdb527c85b4db6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Pepsi moim zdaniem dużo częściej bije po oczach. Pepsi w większości sytuacji jest mocno stonowanym zegarkiem.
No, ale to moje odczucia i każdy pewnie ma inne. Ty też miałeś oba zegarki i chyba się ze mną zgodzisz, że to Batman bardziej rzuca się w oczy przez kolor pierścienia?

Ma chyba nadal oba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.