Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Myślę, że dwie jaskółki nowego "Presidenta" nie czynią. 😉


DD to Rolex prezentował prezydentom USA, a tutaj wszystko wskazuje na to, że samodzielny wybór. Bardziej prezydencki jest. ;) Biden oprócz Rolka ma Moonwatcha, Seamastera, jakieś Seiko chrono. Może być całkiem świadomym użytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Filip - bardzo ładnie. Masz lajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, tbn napisał(-a):


DD to Rolex prezentował prezydentom USA, a tutaj wszystko wskazuje na to, że samodzielny wybór. Bardziej prezydencki jest. ;) Biden oprócz Rolka ma Moonwatcha, Seamastera, jakieś Seiko chrono. Może być całkiem świadomym użytkownikiem.

 

Faktycznie. Zapomniałem o Moonie. To zmienia postać rzeczy jeśli chodzi o jego zegarkową świadomość.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Faktycznie. Zapomniałem o Moonie. To zmienia postać rzeczy jeśli chodzi o jego zegarkową świadomość.

Rozwiniesz? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatch to nie jest IMO zegarek pierwszego wyboru z oferty Omegi. Jak to mówią prawnicy mam przekonanie niemal graniczące z pewnością, że znacznie częściej wybierają ten model osoby obeznane z branżą zegarkową. Jesli ktoś chce mieć Omegę dla samej Omegi to najczęściej wybiera 300M i AT. Oczywiście o ile wybór zegarków Bidena to nie jest wynik pracy doradcy od wizerunku, stylisty itp.

Trzech AD, u których bywam jednogłośnie wspominało, że hitem sprzedażowym w Polsce wśród mężczyzn był czarny, kwarcowy 300M. Była to też najtańsza sportowa Omega w tamtym czasie z ceną rzędu 8k na metce.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ci, którzy go mieli i puścili dalej, to są dojrzali miłośnicy, tacy z większym doświadczeniem? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Moona kupują osoby z większym doświadczeniem, a jak już zostaną ekspertami (przewaga rozumu nad sercem), to na powrót włącza im się myślenie, które wyrzuca z serca ten jakże fajny zegarek. Dosyć skomplikowane. 😀


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, Ci co pozbyli się Moonwatcha to są ludzie którzy popełnili błąd i pogubili się w tej pasji ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli Moona kupują osoby z większym doświadczeniem, a jak już zostaną ekspertami (przewaga rozumu nad sercem), to na powrót włącza im się myślenie, które wyrzuca z serca ten jakże fajny zegarek. Dosyć skomplikowane. 😀

 

Nie wiem dlaczego świadomość utożsamiasz z doświadczeniem. Dla mnie to dwie osobne kwestie. Osoba, która nigdy nie miała danego modelu może być bardziej świadoma kupując po raz pierwszy niż ktoś, kto miał ten sam model wielokrotnie i/lub ma 30 innych.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, th napisał(-a):

 Goło? Joe Biden'owi jakoś nie goło nawet z gładką niebieską tarczą, a mógłby mieć jakąkolwiek konfigurację by chciał 😉 

 

ależ niech każdy wybiera co chce :) Biden, Kwasniewski i inni. DLa mnie ich wybór nic nie zmienia bo to ja decyduje o moim guście ( co nie znaczy ze czasem nie można sie zainspirować konfiguracją jakiejś znanej persony czy innego uzytkownika forum)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, memento mori napisał(-a):

Trudno powiedzieć. Nie prowadzę statystyk. 😉

No jak nie, jak tak. ;)

54 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Trzech AD, u których bywam jednogłośnie wspominało, że hitem sprzedażowym w Polsce wśród mężczyzn był czarny, kwarcowy 300M. Była to też najtańsza sportowa Omega w tamtym czasie z ceną rzędu 8k na metce.

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Jan napisał(-a):

 

ależ niech każdy wybiera co chce :) Biden, Kwasniewski i inni. DLa mnie ich wybór nic nie zmienia bo to ja decyduje o moim guście ( co nie znaczy ze czasem nie można sie zainspirować konfiguracją jakiejś znanej persony czy innego uzytkownika forum)

 

Kwaśniewski to mój ulubiony "memicznie" prezydent. 🤩

5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

No jak nie, jak tak. ;)

 

No jak moje, jak nie moje tylko AD. 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, memento mori napisał(-a):

Kwaśniewski to mój ulubiony "memicznie" prezydent. 🤩

 

zgadzam się


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

No jak moje, jak nie moje tylko AD. 😉

Dzisiaj już Ci odpuszczę. Ale tylko do jutra... :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli.

Tak, nic się nie zmieniło, nadal bogatszy to lepszy.
Kierownik mojej pracbazy zatrudnia jakieś 2500 ludzi i obraca wieloma milionami, oprócz tego ma jaja żeby wsadzić komuś nóż w brzuch, przeciąć aortę, wszyć nową i zaszyć ale na Rolexa go chyba nie stać.
Nie chciałbym mieć szefa dla którego kryterium lepszosci to zarobki więc podziękuję za propozycję, bardziej cenię to że parę osób zawdzięcza mi życie.

Poza tym, ciekawa kolekcja - poza pandą i platynowym niebieskawo-czekoladowym Daytona to nie moja bajka ale podoba mi się przekonanie i konsekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Nie chciałbym mieć szefa dla którego kryterium lepszosci to zarobki więc podziękuję za propozycję, bardziej cenię to że parę osób zawdzięcza mi życie

Moim zdaniem bycia lekarzem jest to bardzo specyficzny zawód który koniecznie wymaga dokładnego określenia, czego się chce od tego zawodu , bo w odróżnieniu od większości zawodów gdzie idzie się do pracy , rozwija swoją firmę po to żeby mieć więcej zarobku i potem cieszyć się z posiadania/wydawania tych pieniędzy , lekarz bardzo łatwo może się stać samurajem, dla którego liczy się droga a nie cel , i w tym nie ma nic złego , pod warunkiem że dokonał ten wybór świadomie , inaczej żal do siebie prędzej czy później gwarantowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest samurajem swojego losu.

40337ffad18a733aab8cbf874e2009a2.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2022 o 11:34, Matt2405 napisał(-a):

Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. 😂 jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli. 😈

Ja jestem jednym z 15 tys roboli i ciesze się z tego. Wiec jakbyś mnie zatrudnił to i tak prestiżowo pójdę w górę 😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze to ludzie na poziomie, potrafią łączyć empatię z dostatkiem w przeciwieństwie  do parweniuszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.