Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zdradzisz, co to takiego? 🤔

Poczekajmy wspólnie :D

 

8 minut temu, Jan napisał(-a):

A tak w ogóle jeżeli AD twierdzi że nie będą informować o odrzuceniu z listy bo potem mają godzinne rozmowy w stylu "dlaczego ja?" to wiecie czy mają w ogóle systemową możliwość podejrzenia statusu? W sensie czy można się uprzeć: sprawdźcie czy mam na co czekać?

 

W Gdańsku wiem, że dostali z centrali cały "segregator" z wszystkimi zgłoszeniami. Posiadali informacje kto out, a kto zostaje i na co.

W Wawie też, wiem że generalnie info mają.

Konkludując, śmiem twierdzić, iż każdy butik otrzymał zwrotnie listę zapisów swoich klientów razem z decyzją centrali co do każdego z nich.

Decyzją butiku jest czy będą o tym informować czy nie. Z Gdańska dostałem email, z Warszawy kontaktu brak ale można zadzwonić i się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Just1MoreWatch dzięki przycisnę ich zatem przy następnej wizycie


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kato informowali smsowo. Kolega dostał. "Dziekujemy za zainteresowanie zegarkami marki Rolex w W.KRUK S.A
Uprzejmie informujemy, ze w zwiazku z ograniczeniami dystrybucyjnymi modelu zegarka Rolex GMT nie mamy mozliwosci dopisania Pana na liste osob oczekujacych.
Za wszystkie niedogodnosci przepraszamy.
Pozdrawiamy serdecznie zespol W.Kruk Butik Rolex Silesia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Kato informowali smsowo. Kolega dostał. "Dziekujemy za zainteresowanie zegarkami marki Rolex w W.KRUK S.A
Uprzejmie informujemy, ze w zwiazku z ograniczeniami dystrybucyjnymi modelu zegarka Rolex GMT nie mamy mozliwosci dopisania Pana na liste osob oczekujacych.
Za wszystkie niedogodnosci przepraszamy.
Pozdrawiamy serdecznie zespol W.Kruk Butik Rolex Silesia"

Lub telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, jimmibaton napisał(-a):

Cały czas myślę, czy zamiana na zielonego, to dobry pomysł emoji14.png

 

Osobiście niebieski wydaje mi się i ładniejszy, i bardziej uniwersalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Osobiście niebieski wydaje mi się i ładniejszy, i bardziej uniwersalny. 
To zależy, jak będzie wypadał  odcień minta na żywo. Więcej będzie można powiedzieć dopiero po próbach organoleptycznych. Z pierwszych fotek wrzucanych do neta wychodzi, że może zostać jednym z flagowch modeli Rolexa.



To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971, oczywiście wszystko będzie zależeć od osobistych preferencji użytkownika, mnie po prostu jako miłośnika niebieskiego we wszelkich odmianach- od ciemnego granatu po jasny błękit nic nie przekona, że zielony lepszy🤷‍♂️😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj "resztki" Rolexów w gablotach na placu 3+ i pomimo braku możliwości przymiarki dowiedziałem się czegoś nowego 124270 który mi się marzył to mega mały zegarek 🤣 obawiam się że miałbym z nim problem , Tudory słabe imo 🤷‍♂️ w sferze marzeń o otwarciu list pozostaje DJ i Submariner 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest piękny i casualowy, ale dość powszechny, a zieleń może być hitem o ile na żywo wyjdzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To zależy, jak będzie wypadał  odcień minta na żywo. Więcej będzie można powiedzieć dopiero po próbach organoleptycznych. Z pierwszych fotek wrzucanych do neta wychodzi, że może to być flagowy model Rolexa.

wszystko sie okaże na żywo, 

niebieski postawił bardzo wysoko poprzeczkę, ten kolor sie zupełnie nie nudzi, ma tyle odsłon i odcieni, a to wszystko bez pstrokacizny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

Niebieski jest piękny i casualowy, ale dość powszechny, a zieleń może być hitem o ile na żywo wyjdzie ciekawie.

Dość powszechny powiadasz. 😉

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dość powszechny powiadasz. 😉

Wśród DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski odebrał już swojego kolejnego DJ41. Tym razem w wersji dla "leworęcznych inaczej". 😂

 

1857317443_ScreenShot2022-05-14at15_45_30.thumb.png.ca0e4b1990f112c53c17dedbd70aafb3.png

 

PS. Ewidentna inspiracja Prezesem. 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wśród DJ.
No nie wiem. Ale ta niebieska tarcza coś w sobie ma.


f0f5a74c52e947184a1db30239c9bd74.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

No nie wiem. Ale ta niebieska tarcza coś w sobie ma.
 

Pewnie, że ma 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu zrobiłem zdjęcie nowego zielonego DJa - niestety tylko na wystawie (w Wenecji) i zdjęcia przez szybę dużo nie pokazują. Ma pewno kolor tarczy jest bardziej ciemny niż jasny. 
 

Edycja: wszedłem jednak i przymierzyłem. Moim zdaniem jest świetny, taki stonowany.

 

 

A40DF84F-73BB-44F0-B6C3-AA9228BBBD26.jpeg

C96E2336-CA3C-4611-BB59-604CC721251A.jpeg

2FECF378-DE6D-44C0-BB89-18D76470CFFC.jpeg

884488BA-B33E-4E82-8C83-1C38C9BD84A8.jpeg

8742095B-295C-4537-A5F1-38AFB93EDA7A.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze stalowa zieleń będzie super ale tak jak piszecie trzeba czekać i zobaczyć na żywo

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja nowego zielonego DJ'a na jubilee z karbowanym bezelem, to moze okazac sie swietna "tansza" alternatywa DD'ta, wiec to moze faktycznie pozamiatac inne odmiany i na to licze 😎

 

ps

@mario1971 - kolor niebieski "dosc powszechny" ja rozumiem jako kolor od pewnego czasu dodawany do wielu kolekcji innych marek i z tym sie zgadzam z @sanik. Oczywiscie ten w dj jest bardzo ladny, ale juz dawno stal sie "malo oryginalny/nietuzinkowy". Zielony ostatnio zrobil sie rownie czesto stosowany u konkurencji, jednak uzywaja dosc intensywnej zieleni, badz tej a la hulkowej a taka "miete" kojarze glownie z DD'ta i to wlasnie dla mnie czyni go wyjatkowym - przynajmniej na razie 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie osobiście zieleń w zegarkach w ogóle "nie gada", choć podobają mi się zielone gumy i paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zielony najbardziej podobał się na renderach. Jak tuż po premierze przeczytałem gdzieś, że ma w nazwie "mint" to już wiedziałem, że to będzie znacznie brzydszy zielony niż ten w Day-Date. Jak się pokazały pierwsze zdjęcia entuzjazm dalej malał. Nadzieja umiera ostatnia, ale trudno mi uwierzyć, żeby na żywo wyglądał całkiem inaczej niż na filmach. I tak zrobi furorę na wtórnym jako "bieda" Day-Date, ale niebieski jednak IMO jest nadal nr 2 tuż za klasyczną srebrną tarczą.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

...tuż za klasyczną srebrną tarczą.

Chyba szampańską 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli nowe DJ36 i DJ41 w stali i białym złocie. Nie ma tam szampańskiej. Z resztą chyba nigdy jej nie było. W modelach stal + bezel z białego złota ona miała tylko taki odcień w starszych referencjach, ale w katalogu była jako srebrna. Co innego bicolory.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, memento mori napisał(-a):

Co innego bicolory.

To wlasnie mialem na mysli 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.