Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZlyNY
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

No elegancka z niej babka, ubrań bez niej nie kupuję (byłyby wtedy same granatowe), konsultacje z projektantką co do wystroju mieszkania też do niej należał (ja się zajmowałem tylko drobiazgami typu układ pomieszczeń). 

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem kolegów Mroova i Tropik. 

Po przeczytaniu Waszych postów wychodzi mi ze macie wspólną żonę .  Kilkukrotnie to przeczytałem i nijak nie chce być inaczej. 

Czy inni koledzy tez tak to odebrali ?

Czy tylko ja. 😱 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ZlyNY napisał(-a):

 

Po przeczytaniu Waszych postów wychodzi mi ze macie wspólną żonę .  Kilkukrotnie to przeczytałem i nijak nie chce być inaczej. 

 


Sharing is caring 😆


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem kolegów Mroova i Tropik. 
Po przeczytaniu Waszych postów wychodzi mi ze macie wspólną żonę .  Kilkukrotnie to przeczytałem i nijak nie chce być inaczej. 
Czy inni koledzy tez tak to odebrali ?
Czy tylko ja.  

No jednak musisz prześledzić jeszcze raz. Powinieneś wtedy zauważyć trzeciego dyskutanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2022 o 17:06, tomekr89 napisał(-a):

Czy lupka w rolexach jest pokryta warstwa AR?

Na lupce pojawiła mi się rysa która wyglada dokładnie jak zarysowania warstwy AR w Omegach Seamaster…. Miał ktoś taki przypadek?

77904eb05cc54870074e873ddc2b4d98.jpg



Czy komuś jeszcze zdarzyła się porysowana lupka?


 

W dniu 19.05.2022 o 19:38, dodge66 napisał(-a):

AR jest pod okiem cyklopa :P

 

 

 

gmt2.jpg

 

 



Mam 2 pytania:

-jak zdjąłeś lupkę?
-o co tu chodzi :D tj. to wygląda tak, jakby szkło miało AR od spodu ale tylko w miejscu lupki


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przymiarki u kolegów, hulka i Camerona już nie raz mierzyłem, a Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

IMG_20220519_192958.jpg

IMG_20220520_154740.jpg

IMG_20220520_154902.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem rękę ma taras, jeszcze nie pada...

c0299c340cf9f62892e4d83b6f2caef7.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Ostatnie przymiarki u kolegów, hulka i Camerona już nie raz mierzyłem, a Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

 

IMG_20220520_154740.jpg

 

 

Kolega nie chce sprzedac?;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdą, co pisali niektórzy Koledzy, że DJ jest niesamowicie wygodnym i ergonomicznym zegarkiem - z każdym dniem przekonuję się do niego coraz bardziej, choć wydaje mi się, że jednak zbytnio rzuca się w oczy🙂

Dziś pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie w pozie a'la @mario1971😉

20220521_110532.thumb.jpg.566fdd525ed3c50ba85449fc43b1ab90.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Musa19 napisał(-a):

Jest prawdą, co pisali niektórzy Koledzy, że DJ jest niesamowicie wygodnym i ergonomicznym zegarkiem - z każdym dniem przekonuję się do niego coraz bardziej, choć wydaje mi się, że jednak zbytnio rzuca się w oczy🙂

Dziś pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie w pozie a'la @mario1971😉

 

Popracuj trochę nad ostrością. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971, telefon mam jakiś prehistoryczny, bo chyba z trzy lata go już (dosłownie) katuję, dlatego nie wiem, czy mogę obiecać poprawę🤔😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrość jest dobra, rozdzielczość za mała, kompresja za duża. 

Ostrość jest dobra, rozdzielczość za mała, kompresja za duża. 
 

 

Gładki bezel kojarzy mi się mocno z Explorerem i Air King. Jeśli DJ, to tylko żebrowany 😉


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ZlyNY napisał(-a):

wychodzi mi ze macie wspólną żonę

Dzięki, nie wiedziałem że mnie i  Pawła @tropik79 bigamistka wali po rogach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

 Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

Fajny, ale bez przesady. Nowy sub all black wygląda nieco lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, cermicik dla mnie ciekawszy. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

Fajny, ale bez przesady. Nowy sub all black wygląda nieco lepiej. 

+1 👍

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, to jest brzydkie.

Jeśli mogę mieć uwagę, to mimo dużego wkładu "zegarkowego", masz dość "przaśne" poczucie estetyki. Nie wystarczy mieć dużo "fajnych zegarków", posiadacze kompletnych kolekcji raczej nie chwalą się stanem posiadania.

Wszystkiego dobrego Piotrze, bo dobry z Ciebie człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Musa19 napisał(-a):

Jest prawdą, co pisali niektórzy Koledzy, że DJ jest niesamowicie wygodnym i ergonomicznym zegarkiem - z każdym dniem przekonuję się do niego coraz bardziej, choć wydaje mi się, że jednak zbytnio rzuca się w oczy🙂

Dziś pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie w pozie a'la @mario1971😉

20220521_110532.thumb.jpg.566fdd525ed3c50ba85449fc43b1ab90.jpg

Ta wersja jest własnie najbardziej stonowana,

Najbardziej w oczy bije karbowany bezel i bransoleta Oyster, błyszczy ten zestaw bardzo mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, to jest brzydkie.
Jeśli mogę mieć uwagę, to mimo dużego wkładu "zegarkowego", masz dość "przaśne" poczucie estetyki. Nie wystarczy mieć dużo "fajnych zegarków", posiadacze kompletnych kolekcji raczej nie chwalą się stanem posiadania.
Wszystkiego dobrego Piotrze, bo dobry z Ciebie człowiek!

Z całym szacunkiem , ale nie wiem o co Ci chodzi ? Tak czepiasz się z nudów ? Czy po prostu mnie nie lubisz. Nie pytałem o zdanie ani nie zasięgałem opinii. Zdjęcie mojego ulubieńca , nic poza tym. Nie interesuje mnie , czy komuś się podoba czy nie. O gustach podobno się nie dyskutuje , na temat Twojego się nie wypowiadam.
Dziwny jesteś , obrażasz mnie a za razem komplementujesz. Takie to trochę niezrozumiałe. Daj spokojnie kawkę wypić 90d46833b592ed32f59cb970a7d3599c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):

Zdjęcie mojego ulubieńca , nic poza tym. Nie interesuje mnie , czy komuś się podoba czy nie.

👍


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

... no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

Jak jest ładny, ile się da. 🙃 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, jesteśmy na forum publicznym. Skoro publikujecie zdjęcia swoich zegarków, możecie otrzymać zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jeśli komentarze nie przekraczają pewnych norm grzecznościowych, to trzeba mieć na uwadze, że trzeba także te negatywne zaakceptować. 
 

Zawsze mnie dziwią reakcje ludzi, którzy wrzucają na forum zdjęcie zegarka i bardzo się cieszą gdy dostają ochy i achy, ale gdy ktoś skomentuje negatywnie ów czasomierz (nie przekraczając pewnych granic, oczywiście) to nagle, pomimo tego że im ‚nie zależy’ i ‚mają to gdzieś’ zaczynają wchodzić w polemikę. Dlatego ja nie mam sieci społecznościowych, bo nie mogę zrozumieć po co pokazywać w kółko swoje życie ludziom których głównie nie znam. Od tego ma telefon czy wiadomości tekstowe, by się kontaktować z tymi z którymi chcę. Tu, na forum, czasem wrzucę zdjęcie zegarka jak go kupię, potem to już mi się raczej nie chce, no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

 

Więcej luzu zatem, panowie.

Zgadzam sie w zupelnosci, tylko czym innym jest komentowanie nawet negatywne zegarka a czym innym czyjegos gustu 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, jesteśmy na forum publicznym. Skoro publikujecie zdjęcia swoich zegarków, możecie otrzymać zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jeśli komentarze nie przekraczają pewnych norm grzecznościowych, to trzeba mieć na uwadze, że trzeba także te negatywne zaakceptować. 
 

Zawsze mnie dziwią reakcje ludzi, którzy wrzucają na forum zdjęcie zegarka i bardzo się cieszą gdy dostają ochy i achy, ale gdy ktoś skomentuje negatywnie ów czasomierz (nie przekraczając pewnych granic, oczywiście) to nagle, pomimo tego że im ‚nie zależy’ i ‚mają to gdzieś’ zaczynają wchodzić w polemikę. Dlatego ja nie mam sieci społecznościowych, bo nie mogę zrozumieć po co pokazywać w kółko swoje życie ludziom których głównie nie znam. Od tego ma telefon czy wiadomości tekstowe, by się kontaktować z tymi z którymi chcę. Tu, na forum, czasem wrzucę zdjęcie zegarka jak go kupię, potem to już mi się raczej nie chce, no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

 

Więcej luzu zatem, panowie.

 


 

Two tone powinni przestać produkować w latach 80’ 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.