Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie w zupelnosci, tylko czym innym jest komentowanie nawet negatywne zegarka a czym innym czyjegos gustu
W punkt .

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, artme napisał(-a):

Zgadzam sie w zupelnosci, tylko czym innym jest komentowanie nawet negatywne zegarka a czym innym czyjegos gustu 😎

A go już insza inszość, jak mawia moja mama i masz rację. Ale czy zegarek nie jest w jakimś stopniu emanacją gustu właściciela? Czyli nas tu wszystkich😁.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z krytyką , zegarek może się podobać albo nie. Nie dbam. Ja mam problem z tym , że ktoś krytykuje zegarki , pisze o gustach a sam w wątek nic ciekawego nie wnosi. Nie publikuje zdjęć swoich zegarków , nie pokazuje jaki sam ma gust. Po prostu wpada tu zaśmierdzieć , obrażać. Nie wnosi nic świeżego. Takich tu jest kilku , zresztą widać to po kciukach , kto komu jaja liże za obraźliwe wpisy.
Klub miłośników zegarków Rolex może powinno się zmienić nazwę na klub miłośników Pepsi , Batmana , DJ niebieski , i nic nie wartych OP czy Ex plus miłośników wzajemnej adoracji
Nie mam nic w sumie do tych zegarków , ale już tu są tak oklepane , że aż do obrzydzenia. I ciagle się czyta o nich w kółko to samo.
Jak ktoś może napisać o czyimś guście , jak się go nie zna jak wrzucę zdjęcie suba , Daytony , DJ czy GMT i YM to mam gust ? ciekawe bo już DD to pewnie przesada o skrytykowany SKY nie wspomnę
A ciągle u mnie na nadgarstku
5:15 , kawa gotowa , jestem przygotowany do czytania dalszych śmiesznych komentarzy a76141f146cc33903d47c7ff3e434eb9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=92230]piotrek39[/mention]mnie się Twój zegarek zabójczo podoba, jest świetny!

Dzięki to jest świetny zegarek.
Niezależnie od konfiguracji stal , złoto , TT co to za różnica , bebechy te same. Kawał dobrego zegarmistrzostwa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jest jeszcze gorzej…pijesz przez cały dzień mleko z kawą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają stalowe Sky, a najbardziej biały i niebieski. Ten Piotra ujdzie w tłoku. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo Do kulinariów lepiej nie wracajmy ! Znowu się zacznie ...

Chętnie za to przeczytam ocenę @facecik skydwellera, bez wątku osobistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek, jest jeszcze gorzej…pijesz przez cały dzień mleko z kawą

Dlatego pije mleko z kawą , bo potrafię wypić 5-6 kaw w takim połączeniu a mleko podobno zdrowe papieros podobno nie 31059bdef369bc16449279556f740b80.jpg
7fde0dc570650da921a1d72cc7bcc3d7.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=55792]desmo[/mention] Do kulinariów lepiej nie wracajmy ! Znowu się zacznie ...
Chętnie za to przeczytam ocenę [mention=114717]facecik[/mention] skydwellera, bez wątku osobistego.

Nie licz na coś odkrywczego , żeby napisać coś obiektywnego , należało by z zegarkiem trochę czasu spędzić ocena ze zdjęcia nie ma pokrycia z prawdą. 3a5da4a83626d5b841db3f93b06538cc.jpg
bbb44fdd9f99b6eae28ec6a02b07acfb.jpg
Dziś facecik się naogląda


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):

Ja nie mam problemu z krytyką , zegarek może się podobać albo nie. Nie dbam. Ja mam problem z tym , że ktoś krytykuje zegarki , pisze o gustach a sam w wątek nic ciekawego nie wnosi. Nie publikuje zdjęć swoich zegarków , nie pokazuje jaki sam ma gust. Po prostu wpada tu zaśmierdzieć , obrażać. Nie wnosi nic świeżego. Takich tu jest kilku , zresztą widać to po kciukach , kto komu jaja liże za obraźliwe wpisy.
Klub miłośników zegarków Rolex emoji848.png może powinno się zmienić nazwę na klub miłośników Pepsi , Batmana , DJ niebieski , i nic nie wartych OP czy Ex emoji3.png plus miłośników wzajemnej adoracji emoji6.png
Nie mam nic w sumie do tych zegarków , ale już tu są tak oklepane , że aż do obrzydzenia. I ciagle się czyta o nich w kółko to samo.
Jak ktoś może napisać o czyimś guście , jak się go nie zna emoji57.png jak wrzucę zdjęcie suba , Daytony , DJ czy GMT i YM to mam gust ? emoji57.pngemoji848.png ciekawe emoji3.png bo już DD to pewnie przesada o skrytykowany SKY nie wspomnę emoji869.png
A ciągle u mnie na nadgarstku emoji2369.png
5:15 , kawa gotowa , jestem przygotowany do czytania dalszych śmiesznych komentarzy emoji477.pngemoji477.pngemoji477.pnga76141f146cc33903d47c7ff3e434eb9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Eeeeej, ale Exa to Ty szanuj 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacz Rolexa może odkupić swoje winy wyłącznie posiadając jednocześnie GSa ewentualnie JLC. Ostatecznie liczy się duża kolekcja Casio i Seiko. 
Utracony tytuł „ prawdziwego miłośnika” może też odzyskać sprzedając kolegom tego Rolexa …ale wyłącznie za retail lub poniżej…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeeej, ale Exa to Ty szanuj

Ja szanuje każdy zegarek , ale mogę mieć tez swoje zdanie Ex nie mój target. No może GMT i to polar. Bo czarny już nie.
EX za mało oferuje za te pieniądze Sorry


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2022 o 07:58, tomekr89 napisał(-a):

Mam 2 pytania:
-jak zdjąłeś lupkę?
-o co tu chodzi :D tj. to wygląda tak, jakby szkło miało AR od spodu ale tylko w miejscu lupki

 

Niestety to nie moje zdjęcia i nie mój zegarek 😥 https://www.minus4plus6.com/116710.php Natomiast lupka schodzi po spotkaniu z acetonem lub przy pomocy żyletki po delikatnym podgrzaniu szkiełka.

Sam nie do końca to rozumiem, ale szkiełko ma AR tylko w miejscu lupki 🤔

 

Lupkę można też zlikwidować w mniej delikatny, ale bardzo efektowny sposób:

 

cr4.jpg

cr5.jpg

cr7.jpg

cr6.jpg

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym musiał być jedno , dwu zegarkowcem pewnie bym pozostał przy DJ i subie ewentualnie GMT a że nie muszę , mogę mieć wszystkie z tych ciekawszych. I mam gdzieś czy komuś się podoba czy nie 6f5b0b8a0648e479df5079a3124d0b04.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Kolego Piotrek39 .

Juz wystarczy, szkoda sie tak irytować. Świata nie zmienisz. 

A na rozluźnienie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):


Z całym szacunkiem , ale nie wiem o co Ci chodzi ? Tak czepiasz się z nudów ? Czy po prostu mnie nie lubisz. Nie pytałem o zdanie ani nie zasięgałem opinii. Zdjęcie mojego ulubieńca , nic poza tym. Nie interesuje mnie , czy komuś się podoba czy nie. O gustach podobno się nie dyskutuje , na temat Twojego się nie wypowiadam.
Dziwny jesteś , obrażasz mnie a za razem komplementujesz. Takie to trochę niezrozumiałe. Daj spokojnie kawkę wypić emoji3.png90d46833b592ed32f59cb970a7d3599c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sam się tak zachowywałeś nie raz, a teraz się oburzasz..... co zapiekła..... waszmość panie hehe 🙂

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

9620f0597e26d7919826bc5339a6e595.jpg
7939fbe65a3b1862ad0def07c4fd4db5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taki to oko cieszy i zegarka popilnuje jak trzeba. 😉 Fajne foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Sky w bicolorze jest świetny. Nie wiem czego czepiacie się tego zegarka. Nie podoba się, to po prostu go nie kupujcie. Ja bym z chęcią go przygarnął. Niestety jak byłem ostatnio u AD to na żadnego Sky nie chcieli mnie zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky Dweller jest super (jak dla mnie), ale ja uwielbiam wszelkie komplikacje zwiększające praktyczność kalendarza (tak, datę sprawdzam na zegarku, nie telefonie).

Co nie zmienia faktu, że każdy zegarek można zmieszać z błotem, a jego posiadacz nie powinien się obrażać, zwłaszcza jak dobrowolnie zamieszcza jego zdjęcia w wątku komentatorskim :) 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sky Dweller jest super (jak dla mnie), ale ja uwielbiam wszelkie komplikacje zwiększające praktyczność kalendarza (tak, datę sprawdzam na zegarku, nie telefonie).

Co nie zmienia faktu, że każdy zegarek można zmieszać z błotem, a jego posiadacz nie powinien się obrażać, zwłaszcza jak dobrowolnie zamieszcza jego zdjęcia w wątku komentatorskim  

Może warto przeczytać ze zrozumieniem co „facecik” napisał. Nie chodzi o zegarek,bo to tylko zegarek i może się nie podobać. Mi wiele zegarków nie podchodzi. Mi chodzi o wpis,że mój gust jest „przaśny”,poczucie estetyki.Mnie to obraża,tym bardziej jak to pisze osoba,która mnie nie zna. Osoba bezimienna,facecik
Ale już mam to gdzieś,przeżyje to jakoś


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.