Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info 🥰


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Iga Świątek zdobywa kolejne szczyty, a razem z nią Rolex.

I PZU 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GM wczoraj w gablotach tyle „zarezerwowanego” towaru, że ciężko było ogarnąć wzrokiem. EX, EX II, DJ zielony palma, DJ niebieski „szachownica” i kilka OP. Pewnie któryś z nich w poniedziałek będzie odebrany i tutaj pokazany 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę z przykrością stwierdzić, że Pepsi zaczyna powoli wypierać Batmana. A wszystko przez ten bezel, który daje tyle różnych odcieni w wiosennym, popołudniowym naturalnym oświetleniu. Mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe zauroczenie, a mój niebiesko-czarny przyjaciel wróci do łask.  





5aa0654e46646185659218dd46d4e71c.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Iga Świątek zdobywa kolejne szczyty, a razem z nią Rolex.



9c255244e58b5df4677de9dd1f2d41b7.jpg

Jak ta dziewczyna mi imponuje 💪🎾

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę z przykrością stwierdzić, że Pepsi zaczyna powoli wypierać Batmana. A wszystko przez ten bezel, który daje tyle różnych odcieni w wiosennym, popołudniowym naturalnym oświetleniu. Mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe zauroczenie, a mój niebiesko-czarny przyjaciel wróci do łask. 

 

Sezon na maliny i borówki się zbliża, więc pewnie wyprze batmana na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, PKS napisał(-a):

 

Sezon na maliny i borówki się zbliża, więc pewnie wyprze batmana na dobre.

Jedno wiem, ta malina jest za***ista! Ma tyle różnych odcieni w zależności od kąta nachylenia względem źródła światła. Borówka/śliwka nie daje aż tylu pozytywnych emocji.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę z przykrością stwierdzić, że Pepsi zaczyna powoli wypierać Batmana. A wszystko przez ten bezel, który daje tyle różnych odcieni w wiosennym, popołudniowym naturalnym oświetleniu. Mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe zauroczenie, a mój niebiesko-czarny przyjaciel wróci do łask.  





5aa0654e46646185659218dd46d4e71c.jpg

Jeden z najładniejszych w ofercie Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę z przykrością stwierdzić, że Pepsi zaczyna powoli wypierać Batmana. A wszystko przez ten bezel, który daje tyle różnych odcieni w wiosennym, popołudniowym naturalnym oświetleniu. Mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe zauroczenie, a mój niebiesko-czarny przyjaciel wróci do łask.  





5aa0654e46646185659218dd46d4e71c.jpg


Ja się dziwie, że dopiero teraz, bo na ile można ocenić twoje upodobania do kolorów to zeszło trochę. ;) Pepsiak to moim zdaniem najfajniejszy Rolex do noszenia jak ma się ochotę na trochę ekstrawagancji. Idealny do pary z czymś stonowanym na co dzień jak OP, EX czy nawet Sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę z przykrością stwierdzić, że Pepsi zaczyna powoli wypierać Batmana. A wszystko przez ten bezel, który daje tyle różnych odcieni w wiosennym, popołudniowym naturalnym oświetleniu. Mam jednak nadzieje, że to tylko chwilowe zauroczenie, a mój niebiesko-czarny przyjaciel wróci do łask.  





5aa0654e46646185659218dd46d4e71c.jpg

Bezel tak specjalnie, bo brakowało Ci „12 na północy” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, desmo napisał(-a):

Bezel tak specjalnie, bo brakowało Ci „12 na północy” 😉

To tak młodzieżowo, jak czapeczka daszkiem do tyłu. 😁


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Fitvalf napisał(-a):

Jak ta dziewczyna mi imponuje 💪🎾

 

W nagrodę za zasługi przy promocji pierwszego egzemplarza może ją wpiszą na listę oczekujących na drugi, do odbioru po zdobyciu ewentualnego kolejnego wielkiego szlema 🙃

MSPANC


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni miesiąc przyglądałem się precyzji chodu w 126710BLRO, w którym cyka werk 3285. Nie mam uwag.






3ab398adbe2e8a0b539def46104c32b5.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój batman masakruje dokładnością chodu, odchyłki które notuje są wręcz kuriozalnie niskie,

Mam wrażenie, że werk gmt 3285 mocno lepiej wypada pod tym kątem, niż 3235, który oddawałem do regulacji gwarancyjnej zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Datejust 41 z werkiem 3235 jest równie dokładny co 3285 w Pepsi. Najdokładniejszy jest jednak weteran, 4 - letni Batman, w którym pracuje protoplasta Pepsiaka - mechaznizm 3186. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub, Hulk, SeaDweller, Pepsi, Daytona... - jaki by nie mialy mechnizm zawsze pracowaly bardzo punktualnie i nigdy nie mialem z zadnym problemow. Za to wlasnie cenie Rolexa i sledzac nie tylko ta marke doceniam ja (choc ma swoje i wady) za tak przewidywalna jakosc codziennego uzytkowania 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie żeby było śmieszniej Tudor FXD zamiata wszystko co do tej pory miałem, ale ciężko mi na przykładzie jednego zegarka wyciągnąć jakieś dalej idące wnioski. Tak czy inaczej na przestrzeni kilku miesięcy jest genialny pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Seamastera z ceramicznym bezelem bez fal na tarczy. 8-letni zegarek, bez serwisu, robił odchyłkę +- 0 s/dobę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tommly napisał(-a):

Miałem Seamastera z ceramicznym bezelem bez fal na tarczy. 8-letni zegarek, bez serwisu, robił odchyłkę +- 0 s/dobę.

Mam Tissot'a po Sp. Bracie - robi +/- 1-2s na dobe. Chodzi bez zarzutu a moj syn ma Swatcha i tez wszystko po 5 latach ok - chyba nie warto kupowac Omegi czy Rolexa 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem Seamastera z ceramicznym bezelem bez fal na tarczy. 8-letni zegarek, bez serwisu, robił odchyłkę +- 0 s/dobę.

Ale na dobę, czy w przeliczeniu na dobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krystian napisał(-a):

No to u mnie żeby było śmieszniej Tudor FXD zamiata wszystko co do tej pory miałem, ale ciężko mi na przykładzie jednego zegarka wyciągnąć jakieś dalej idące wnioski. Tak czy inaczej na przestrzeni kilku miesięcy jest genialny pod tym względem.

Bardzo dobra wiadomość. Pytanie, czy to przypadek, czy już reguła.     


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2022 o 19:44, Sebak napisał(-a):

W GM wczoraj w gablotach tyle „zarezerwowanego” towaru, że ciężko było ogarnąć wzrokiem. EX, EX II, DJ zielony palma, DJ niebieski „szachownica” i kilka OP. Pewnie któryś z nich w poniedziałek będzie odebrany i tutaj pokazany 😀

zrobiłes zdjecie?pozwól chociaż oko nacieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krystian napisał(-a):


Ale na dobę, czy w przeliczeniu na dobę?

Oczywiście, że to była średnia. Nie wyobrażam sobie nawet stałych odchyłek dobowych na tym poziomie, co nie zmienia faktu, że nie przekraczało praktycznie 1 s na 24h.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.