Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Super!


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Naturalna kolorystyka jeżynowo-malinowa w lekko pochmurnym dniu.

79201297801af853016d9a769b21d859.jpg

Cudo. Tyle w temacie.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Cudo. Tyle w temacie.😉

Z Rolków które mam/miałem tego aparat telefonu uwielbia najbardziej.😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY
W dniu 7.06.2022 o 13:39, piotrek39 napisał(-a):


Tylko w filmach. Płacąc gotówką za zegarek powyżej 10k$ narażam się na kontrole z IRS. Sprzedawca musi zgłosić fakt zakupu gotówkowego powyżej tej kwoty. To samo tyczy się wpłaty na konto bankowe. Możesz zrobić dwie lub więcej wpłat 9.900k kilka razy dziennie , ale jak wpłacasz 10k i więcej , bank zgłasza takie transakcje. Karta kredytowa , czek , przelew jest bezpieczny.


Sent from my iPhone using Tapatalk

He he.

Ja za swojego zapłaciłem gotówka.

Podejrzewam ze obsługa będzie miała co wspominać przez jakiś czas. 

Kupiłem mojego Suba w w sierpniu 2017. Cena wtedy to było 8500$ plus tax.

Wszedłem do AD  z marszu. Chciałem się dowiedzieć tylko czy są i ile taki zegarek kosztuje. 

Nie mialem przy sobie karty kredytowej a tylko bankowa.

Po demonstracji  zegarka okazało się ze z przyczyn technicznych nie mogę zapłacić karta ATM.

Natomiast mój bank po rozmowie tel. zdjął mi limit wypłaty na ten dzień. 

Ze czterdzieści minut trwało wyjecie takiej sumy z bankomatu który jednorazowo mógł wydać 800$.

Za każdym razem operacja kilka minut. I coraz większy plik pieniędzy bo dostępne były tylko banknoty 20 $.

W pewnym momencie telefon ze sklepu czy się nie rozmyśliłem bo niedługo zamykają. 

U nich na szczęście poszło szybko bo mieli maszynę do liczenia pieniędzy.

Ale takiego klienta na pewno zapamietają. 

Rabatu nie dawali wtedy ale dostałem ładny rotomat w prezencie. 

W.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Okazja!!!

Screenshot_20220610-211521_Chrome.jpg

A jaki fajny pan „doktór” sprzedaje. 🤣


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Dziś tak 

 

Co powiesz o tej gumie, swoich wrażeniach z użytkowania. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Dziś tak 

 

Super na gumie 👍

Nie wiem czemu, ale daytony podobają mi się bardziej z jasnymi tarczami, w przeciwieństwie do moich codziennych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Co powiesz o tej gumie, swoich wrażeniach z użytkowania. 

Jest przyjemna, dobrze trzyma i nie rwie włosów. Coś innego od bransolety. Taka miła odmiana, choć finalnie wole tą drugą opcje. W zegarkach złotych daje im mniejszej wagi co jest dla mnie na plus. 

Która ładniejsza, albo inaczej która się Wam bardziej podoba. Ja chyba wolę złotą. Mam wtedy wrażenie luksusu. 

638253EE-C4AE-471B-A46B-D09D3C24464C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Matt2405 napisał(-a):

Jest przyjemna, dobrze trzyma i nie rwie włosów. Coś innego od bransolety. Taka miła odmiana, choć finalnie wole tą drugą opcje. W zegarkach złotych daje im mniejszej wagi co jest dla mnie na plus. 

Która ładniejsza, albo inaczej która się Wam bardziej podoba. Ja chyba wolę złotą. Mam wtedy wrażenie luksusu. 

638253EE-C4AE-471B-A46B-D09D3C24464C.jpeg

 

Dla mnie biała nokautuje każdą inną.

A jak chce luksusu to kupuje sobie złote monety ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Jest przyjemna, dobrze trzyma i nie rwie włosów. Coś innego od bransolety. Taka miła odmiana, choć finalnie wole tą drugą opcje. W zegarkach złotych daje im mniejszej wagi co jest dla mnie na plus. 

Która ładniejsza, albo inaczej która się Wam bardziej podoba. Ja chyba wolę złotą. Mam wtedy wrażenie luksusu. 

638253EE-C4AE-471B-A46B-D09D3C24464C.jpeg

Dzięki za te parę zdań. 🙂 Patrząc na obie sam nie wiem, która lepsza. Biała wydaje się bardziej krzykliwa, więc chyba prawdziwa panda ma lekką przewagę, chociaż na korzyść stalowej przemawia bransoleta. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki za te parę zdań. 🙂 Patrząc na obie sam nie wiem, która lepsza. Biała wydaje się bardziej krzykliwa, więc chyba prawdziwa panda ma lekką przewagę, chociaż na korzyść stalowej przemawia bransoleta. 

Widzę to bardzo podobnie. 

7 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Dzień dobry Wszystkim.

Życzę miłego dnia z R na ręce:)

1ED93CB3-8CC2-4175-AF6B-857873F88B83.jpeg

To jest mój pierwszy wymarzony Rolex. Co prawda w starej ref gdyż to początek lat 90. Pamietam patrząc na cenę zastanawiałem się czy kiedykolwiek będzie mnie na niego stać i jak trzeba być bogatym aby kupić  go od tak…

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja bym wziął coś bardziej praktycznego z datą. Chyba że myślisz przyszłościowo o emeryturze. Ale nawet wtedy wskazanie dnia raz po raz się przydaje. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Tomku, ja bym wziął coś bardziej praktycznego z datą. Chyba że myślisz przyszłościowo o emeryturze. Ale nawet wtedy wskazanie dnia raz po raz się przydaje. 

Oj tam oj tam…. Szczęśliwi posiadacze dayton dni także nie liczą Hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Tomku, ja bym wziął coś bardziej praktycznego z datą. Chyba że myślisz przyszłościowo o emeryturze. Ale nawet wtedy wskazanie dnia raz po raz się przydaje. 

Mariusz, też tak kiedyś myślałem. Że bez daty się nie da. Ale da się i jest ładniej. Na szczęście mam taką pracę, że nie muszę cały czas wiedzieć, jaki jest dzień - sprawdzam rano na kompie i tyle. Godziny też nie muszę znać, ale bez zegarka to prawie jak bez okularów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.