Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco, to się w cieniu chowam.

5ffedded1381bdfb86580dc79fd2e7ba.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma opłat dodatkowych z UK.

Nie bylo. Do 31 grudnia 2020. Od tamtego momentu przywoz towarow z GB do UE stanowi import dla celow cla i vat (jak z kazdego panstwa trzeciego wzgledem UE). Co jednoczesnie z perspektywy zakupu w UK daje mozliwosc transakcji bez VAT (wylaczenie dla turysty z kraju trzeciego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluję ! , córka czy wnuczka ?

Mojej siostry córki córka urodziła się w dniu moich urodzin


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bibbi napisał(-a):


Nie bylo. Do 31 grudnia 2020. Od tamtego momentu przywoz towarow z GB do UE stanowi import dla celow cla i vat (jak z kazdego panstwa trzeciego wzgledem UE). Co jednoczesnie z perspektywy zakupu w UK daje mozliwosc transakcji bez VAT (wylaczenie dla turysty z kraju trzeciego).

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie natomiast z tego co wiem to stawka cła wynosi 0% a zwrot vatu nie przysługuje. Rozmawialem o tym z obslugą butiku, którzy mają doświadczenie w wysyłkach do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie natomiast z tego co wiem to stawka cła wynosi 0% a zwrot vatu nie przysługuje. Rozmawialem o tym z obslugą butiku, którzy mają doświadczenie w wysyłkach do PL.

Cła nie ma. Zwrot Vat nie przysługuje, to się zgadza, po prostu „na granicy” doliczą dodatkowo VAT lokalny…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, agremi napisał(-a):

Cła nie ma. Zwrot Vat nie przysługuje, to się zgadza, po prostu „na granicy” doliczą dodatkowo VAT lokalny…

A jak zegarek założę na ręke, pudełko wsadzę do walizki i zapełnię je drobiazgami...?

Posmutniałem nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy OK. Oczywiście może się ktoś przyczepić, ale szansa mała. 

Ale mnie się nie zdarzyło, by ktoś pytał o mój zegarek na ręku podczas kontroli granicznej. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zegarek założę na ręke, pudełko wsadzę do walizki i zapełnię je drobiazgami...?
Posmutniałem nieco.

Oficjalna wersja - zawsze moga wyrywkowo przeczesac bagaz. + my narod liczymy na wplywy z vat z Twojego importu.

Nieoficjalna - dla bezpieczenstwa papiery nadaj listem lub daj komus innemu do przewiezienia. (pojde pewnie do piekla za ten wpis ).
A jak zegarek założę na ręke, pudełko wsadzę do walizki i zapełnię je drobiazgami...?
Posmutniałem nieco.

Oficjalna wersja - zawsze moga wyrywkowo przeczesac bagaz. + my narod liczymy na wplywy z vat z Twojego importu.

Nieoficjalna - dla bezpieczenstwa papiery nadaj listem lub daj komus innemu do przewiezienia. (pojde pewnie do piekla za ten wpis ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Matt2405 napisał(-a):

O tak:

4CDDC103-4286-48EB-A71F-A9C874377009.jpeg

To się nie liczy , bo koszula pożyczona od obywatela GT 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły paski Swiss Made - UPS-em przyleciały z Miami Beach, Fl 33139. Zamówione we czwartek o 22.00, ładnie się wyrobili. Zamawiane oczywiście z kłopotami, bo we środę wieczorem pomyliłem karty i z rodzinnej nie chciało mi załapać. W sumie to nawet i dobrze, bo co by żona pomyślała o swoim starym, który zamawia dwa kawałki gumy za 310 $ ? Że z "naturalnego wyjebolitu wulkanizowanego w trójtlenku bajeru żeby wyciskać z jeleni kasę" ? Niestety nie zdążę dziś założyć, bo wyjeżdżam na parę dni. Guma mięciusieńka, kolory chyba też OK.

Pasek 1.jpg

Pasek 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB - sztywna i mało wygodna guma z szerokim rozstawem dziurek i wyprofilowana przy uchach tak, że uciska boki nadgarstka. Mam nadzieję, że od czasu gdy ja ją kupowałem, poprawili te wszystkie niedogodności.

 

Wg mnie to leci gdzieś z magazynów w Europie, bo tempo dostawy i u mnie było wręcz kosmiczne.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mario1971 napisał(-a):

RubberB - sztywna i mało wygodna guma z szerokim rozstawem dziurek i wyprofilowana przy uchach tak, że uciska boki nadgarstka. Mam nadzieję, że od czasu gdy ja ją kupowałem, poprawili te wszystkie niedogodności.

 

Wg mnie to leci gdzieś z magazynów w Europie, bo tempo dostawy i u mnie było wręcz kosmiczne.

Opinia dość miażdżąca, jak na gumę za taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Mariusz, czytałem wcześniej Twój negatywny wpis nt. RB. Ja mam wąski nadgarstek więc powinno leżeć OK. Na ten moment guma wydaje mi się miękka, zobaczymy co będzie dalej. Wg. koperty leciało że Stanów, ale może tam mają tylko centralę.

IMG_20220628_105927.jpg

IMG_20220628_111236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Opinia dość miażdżąca, jak na gumę za taką kasę.

Może i miażdżąca, ale za to moja własna - obiektywna.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jak mi nie będzie pasowało, to przecież nie będę się męczył. Powinno dobrze przylegać, na zdjęciu widać jak bransoletka się układa, mimo zdjęcia dwóch ogniw.  Jak założę to z ciekawości podejdę do GalMoku i porównam z Omegą i Breitlingiem, @sanik jak chcesz "obmacać" to służę. Jedyne czego się obawiam, to ten rozstaw dziurek, ale przy wakacyjnym noszeniu można dać trochę więcej luzu.

A oryginalnej bransoletki na piankę nie założę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ta marka ma wiele modeli, które założysz na piankę.  Nie dziw się, że pilot na nią nie pasuje. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Może i miażdżąca, ale za to moja własna - obiektywna.

Dlatego jest wartościowa, bo napisana po doświadczeniach z użytkowania 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Na szczęście ta marka ma wiele modeli, które założysz na piankę.  Nie dziw się, że pilot na nią nie pasuje. 😜

 

Ach masz rację, zaraz podejdę do GalMoku i kupię "Suba ND", to podstawowy w końcu model, taki entry level, na pewno go mają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej na piance siądzie SeaDweller, a żeby się wyróżnić wśród innych płetwonurków możesz wziąć go w bicolorze, a na niego nie czeka się długo. Bywa nawet od ręki do wzięcia. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.