Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Hej aptekarze, nie oglądać przez lupę pod dziwnym kątem, cieszyć się zegarkiem, bo to świetny model. Jak dla mnie biały Ex II, to Rolex nr 1 pod względem dizajnerskim.

Nie jestem aptekarzem. Wiedziałem o tym felerze od dawna, a mimo to kupiłem ten zegarek - bo strasznie mi się podobał. Wcześniej miałem hopla na czarną wersję, a ostatnio przerzuciło mnie na białą.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fotkach od Rolexa wyglądają jakby były pomalowane farbą olejną, a w rzeczywistości jak się patrzy, przypomina to bardziej metodę malowania proszkowego.  Te wskazówki w rzeczywistości w ogóle się nie świecą - mówiąc to mam na myśli czarny kolor farby.

To jest m.in. zmienione w nowszej wersji - w 216570 są błyszczące, w 226570 matowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mkuka napisał(-a):

Rany Boskie co za narcyzm w potędze nieokreślonej. Info dla świata: tu jest dobro. Brać .

Ludzie , pohamujcie sie .

Wytłumaczysz mi, do kogo ten wpis i co dokładnie miałeś na myśli?

 

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):


Widać przekracza, na stronie Rolexa wyglądały idealnie ale rzeczywistość skrzeczy
 

Wiele się pisze o niedomalowanych wskazówkach w ex2, ale na zdjęciach widać, że to raczej nie jest niedomalowanie.

Boki wskazówek wyglądają, jakby miały być metalowe (bez powłoki), a te resztki farby jakby spłynęły z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie miały być metalowe, są po prostu tryśnięte od frontu i lekko po bokach, nie jest to spłynięta farba (efekt jest bo front ma pełna  farbę i się łączy z natryskiem z boku) , tylko głównie farba natryśnięta. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Wiele się pisze o niedomalowanych wskazówkach w ex2, ale na zdjęciach widać, że to raczej nie jest niedomalowanie.

Boki wskazówek wyglądają, jakby miały być metalowe (bez powłoki), a te resztki farby jakby spłynęły z góry.

 

Nie ma się co stresować, już za 10 lat przy okazji okresowego serwisu mogą wymieniać cały set wskazówek i może wtedy będą mieli równo wymalowane ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

Nie ma się co stresować, już za 10 lat przy okazji okresowego serwisu mogą wymieniać cały set wskazówek i może wtedy będą mieli równo wymalowane ;)

Czyli problem rozwiązany 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sanik napisał(-a):

Czyli problem rozwiązany 😜

 

albo nie bo potem okaże się ze część ma piękne wymienione wskazówki a  te niedomalowane będą podbijać cenę 🤪


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 216570 przynajmniej GMT jest (prawie) domalowana po bokach:

 

watch-club-rolex-explorer-ii-42mm-latest

 

Ale tutaj...

 

bpexh.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się gorączkować. Patrząc z góry wszystko jest ok. i tego się trzymajmy. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów marki Rolex, a hejterom na pohybel! default_smile.png

8d7a1e1310b29f6796699d10db71d2df.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

Hej aptekarze, nie oglądać przez lupę pod dziwnym kątem, cieszyć się zegarkiem, bo to świetny model. Jak dla mnie biały Ex II, to Rolex nr 1 pod względem dizajnerskim.


Jeśli komuś nie zależy na detalach to może równie dobrze nosić Casio. Chociaż widząc te fotki niżej to chyba nawet Casio ma lepiej wykonane wskazówki. Nie miałem okazji widzieć EX II na żywo, ale gdybym zobaczył coś takiego pomyślałbym, że to kiepska podróbka. To nie powinno przedostać się przez QC i nie powinno w ogóle opuścić fabryki. 

 

4 godziny temu, Bugs napisał(-a):



c8518a194597db39a2ee246cb934bdb8.jpg

 

33 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

watch-club-rolex-explorer-ii-42mm-latest

 

bpexh.jpg

 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w ogóle nie czujecie bluesa. To jest Explorer "Polar", od wypraw polarnych i śnieżnej bieli. Nalot na wskazówkach ma symbolizować mróz i oszronienie. Na ostatnim zdjęciu najlepiej widać ten szron, aż zimno się robi. Jest to element legendy i tak ma być.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że wśród fanów marki, są tacy, co czują takiego bluesa😜 

Czyli zacinająca się data w Tudorze gmt, to też blues, nawiązujący do przerw w podróży po Świecie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu już dawno pisano że Rolex lubi być poniewierany, rysy nadają charakteru itd to sobie to wzięli do serca i zaczynają wypuszczać zegarki sponiewierane fabrycznie.
Coś jak nowe poprzecierane jeansy z dziurami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wyszukiwać dziury w całym w swoich zegarkach. Tu w Pepsi nie ma się niestety do czego przyczepić, aż szkoda... default_wink.png A oszronionego Polara wprost uwielbiam za jego historię!

1adb78167502ce52fc7207b6433d306d.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze przyjrzysz farbie przy strzałce to powinieneś coś znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawię się w zakłady i postawiłem że Mario sprzeda Polara do końca roku a Pepsiaka do końca czerwca 2023.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, jak stoją moje akcje/zakłady i za ile obstawiłeś? 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdoskonalsze są modele ze złotymi niemalowanymi wskazówkami - DJ, Sub, Ex I, OP. W DJ, EX I, OP w sumie pewnie nie ma się do czego przyczepić. W Subach może być niecentrujący bezel. Ja się  z tym nie spotkałem w subach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości, jak stoją moje akcje/zakłady i za ile obstawiłeś? 
Nie to nie tak żadna kasa nie jest w to zamieszana po prostu czytam co niektóre wątki i zapisuje i obstawiam taka gra sam ze sobą Oczywiście nie ma zakładów czy kolega Butik kupi Omegę czy Mario sprzeda Omegę to by było za łatwe .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, syneq napisał(-a):

Nie to nie tak żadna kasa nie jest w to zamieszana po prostu czytam co niektóre wątki i zapisuje i obstawiam taka gra sam ze sobą emoji3.pngOczywiście nie ma zakładów czy kolega Butik kupi Omegę czy Mario sprzeda Omegę to by było za łatwe .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Jak kolega Butik kupi sobie w końcu Roleksa, to dopiero będziemy mieli dobre wyprzedaże jego Omeg na bazarku. 😅

A co do mojej osoby - więcej wiary proszę! 😃


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A co do mojej osoby - więcej wiary proszę! 😃

A to Ty masz jakąś swoją osobę? Może chodzi o osobowość? W sumie to zazdroszczę, bo ja mam tylko siebie, osoby to inni ludzie😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, facecik napisał(-a):

A to Ty masz jakąś swoją osobę? Może chodzi o osobowość? W sumie to zazdroszczę, bo ja mam tylko siebie, osoby to inni ludzie😆

Ale żeś se miodnął. 🙈


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.