Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@mario1971 Pytasz o ładne paski ? Voilà, specjalnie dla Ciebie 🙂 

Rolex] Explorer II Summer Mod RubberB 2 tone orange : r/Watches

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mroova napisał(-a):

Pytasz o paski ? Voilà:

Rolex] Explorer II Summer Mod RubberB 2 tone orange : r/WatchesNie, proszę, tylko nie tak🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 Pytasz o ładne paski ? Voilà, specjalnie dla Ciebie 🙂 

Rolex] Explorer II Summer Mod RubberB 2 tone orange : r/Watches

T R A G E D I A! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kosz

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tbn napisał(-a):

z obecnych np. Defy Classic

Praktycznie wszystkie osoby, które miały okazję bezpośrednio porównać u mnie DC i DJ wskazywały na to, że to jednak Zenith bardziej im się podoba, co nie zmienia faktu, że jeżeli chodzi o ergonomię i wygodę, to DJ wdeptuje Zenka w glebę i zasypuje grubą warstwą ziemi (mówię o wersji na bransolecie)😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Musa19 napisał(-a):

Praktycznie wszystkie osoby, które miały okazję bezpośrednio porównać u mnie DC i DJ wskazywały na to, że to jednak Zenith bardziej im się podoba, co nie zmienia faktu, że jeżeli chodzi o ergonomię i wygodę, to DJ wdeptuje Zenka w glebę i zasypuje grubą warstwą ziemi (mówię o wersji na bransolecie)😉

Mam Chronomastera Sport i go uwielbiam chociaż bransoleta taka sobie. Mierzyłem jakiś czas temu Defy skeleton, ale nic ciekawego dla mnie.

DJ jeden z ulubionych zegarków, jakbym miał wybrać jeden to prawdopodobnie byłby to DJ.

 

Natomiast widziałem ostatnio Zenka TT i full gold i mnie rozjechał. Wygląda niesamowicie.

Sorry za kiepskie fotki.

Zastanawia tylko waga około 150g dla zegarka full gold - hmmmm. Tak przynajmniej gdzieś wyczytałem w necie.

20220626_142915.jpg

20220626_142913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

DJ jeden z ulubionych zegarków

Ja się długo nie mogłem przekonać do Rolexa (jako marki), ale teraz mam tak samo - w godzinach pracy DJ rządzi na moim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Chronomastera Sport i go uwielbiam chociaż bransoleta taka sobie. Mierzyłem jakiś czas temu Defy skeleton, ale nic ciekawego dla mnie.
DJ jeden z ulubionych zegarków, jakbym miał wybrać jeden to prawdopodobnie byłby to DJ.
 
Natomiast widziałem ostatnio Zenka TT i full gold i mnie rozjechał. Wygląda niesamowicie.
Sorry za kiepskie fotki.
Zastanawia tylko waga około 150g dla zegarka full gold - hmmmm. Tak przynajmniej gdzieś wyczytałem w necie.
20220626_142915.thumb.jpg.1f398ccbd0305924c2f74704e54004e6.jpg
20220626_142913.thumb.jpg.4a57b420e4edd7a3768853f06e88ad90.jpg

Te Zenith właśnie wdeptują Daytone w glebę. Właśnie te TT i full gold. Poważnie biorę jeden z nich pod uwagę. Są świetne !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


Te Zenith właśnie wdeptują Daytone w glebę. Właśnie te TT i full gold. Poważnie biorę jeden z nich pod uwagę. Są świetne !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak, jak dla mnie lepszy od Daytony.

Czekam na Daytone, ale powiem szczerze że ten Zenith jak dla mnie wygrywa 

Piorunujące wrażenie na żywo.

 

Daytona wiadomo - fajnie mieć bo to ikona. Nie zwala mnie jednak tak z nóg jak ten Zenith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak dla mnie lepszy od Daytony.
Czekam na Daytone, ale powiem szczerze że ten Zenith jak dla mnie wygrywa 
Piorunujące wrażenie na żywo.
 
Daytona wiadomo - fajnie mieć bo to ikona. Nie zwala mnie jednak tak z nóg jak ten Zenith.

Miałem dwie Daytony i żadna nie zrobiła na mnie jakiegoś olbrzymiego wrażenia No może TT , była śliczna , brak daty ją skreślił. A te Zenki to są świetne.9a655559272fd290d62d3f10be8a4e61.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem Sub'a do reklamacji. Nie trzymał parametrów chodu. Trzymajcie kciuki za serwis...


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomekr89 napisał(-a):

Oddałem Sub'a do reklamacji. Nie trzymał parametrów chodu. Trzymajcie kciuki za serwis...

Nie fajnie. A jakiego rzędu były odchyłki dobowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były na poziomie -6s. Dla porownania Oris Aquis, który krótko po zakupie stał się moim ulubionym zegarkiem:

e7bdbf976bb8aab69631dcb856cb6656.jpg


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oddałem Sub'a do reklamacji. Nie trzymał parametrów chodu. Trzymajcie kciuki za serwis...

No to miałeś pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3 zakupione Rolexy tylko jeden był bez wad. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 3 zakupione Rolexy tylko jeden był bez wad. 

Rozmawiamy o odchyłkach, czy ogólnie?
U mnie SUB po 3 tygodniach od rozpoczęcia pomiaru +4s od atomowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie :D 
Jeśli chodzi o odchyłki, to DJ po serwisie trzyma dokładność. 

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem już blisko tuzin zegarków od tego producenta. Wszystkie mieściły się ze średnią w przedziale +/-2s dobę, a mierzone na dłuższych dystansach czasowych żaden nie łapał średniej odchyłki większej niż 1s/dobę. @tomek89, życzę dobrej regulacji. Ile lat ma Twój Sub?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dzięki
Ma ~2 lata, także nie jest "zużyty". Na początku robił +0,4s. Z czasem zaczął systematycznie zwalniać, aż w końcu zebrałem się na oddanie. Przy czym nie przypominam sobie, by kiedykolwiek był narażony na ekspozycję skutkującą namagnesowaniem. 
DJ z kolei na początku średno spieszył ponad 4s, przy czym odchyłki krótkoterminowe potrafiły być zaskakująco duże, po regulacji długoterminowa odchyłka jest wciąż na plusie, ale <1s. Ten DJ to był jeden z pierwszych zegarków na 3235, a ten mechanizm w początkowej fazie produkcji miał ponoć wadę, którą potem wyeliminowali, więc zakładam, że przy serwisie zrobili poprawki. Natomiast Sub jest na dopracowanym przez długie lata 3135, stąd nie mam pojęcia co mu się dzieje. 

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomekr89 napisał(-a):

Były na poziomie -6s

 

No kurcze, współczuję - mój od 09.06. przyspieszył jakieś 13 / 14 sekund - wychodzi 0,5s / dobę. Na początku odchyłki dobowe były chyba większe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):


Miałem dwie Daytony i żadna nie zrobiła na mnie jakiegoś olbrzymiego wrażenia emoji57.png No może TT , była śliczna , brak daty ją skreślił. A te Zenki to są świetne.9a655559272fd290d62d3f10be8a4e61.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sprzedales stalowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, tomekr89 napisał(-a):


Dzięki
Ma ~2 lata, także nie jest "zużyty". Na początku robił +0,4s. Z czasem zaczął systematycznie zwalniać, aż w końcu zebrałem się na oddanie. Przy czym nie przypominam sobie, by kiedykolwiek był narażony na ekspozycję skutkującą namagnesowaniem. 
DJ z kolei na początku średno spieszył ponad 4s, przy czym odchyłki krótkoterminowe potrafiły być zaskakująco duże, po regulacji długoterminowa odchyłka jest wciąż na plusie, ale <1s. Ten DJ to był jeden z pierwszych zegarków na 3235, a ten mechanizm w początkowej fazie produkcji miał ponoć wadę, którą potem wyeliminowali, więc zakładam, że przy serwisie zrobili poprawki. Natomiast Sub jest na dopracowanym przez długie lata 3135, stąd nie mam pojęcia co mu się dzieje. 

 

Na Plac Konstytucji wysłałeś DJ? Oni Ci coś mówili, czy problem z 3235 został finalnie rozwiązany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.