Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, skoro to zamówione zegarki, które czekają na odbiór, to dają przymierzać ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

A gdzie to tak można przymierzyć?

Mnie w Galmoku nawet zza witryny nie chcieli  DJ wyciągnąć, aby bez przymierzania zobaczyć kolor mint green 😀


Słabo, do tej pory z GM miałem dobre doświadczenia. Na twoim miejscu zapytałbym po co utrzymują ten sklep skoro nie można zamówić ani nawet przymierzyć. Jakbym był potencjalnym klientem Rolexa to mógłbym się zniechęcić do marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od salonu, humoru sprzedawcy, towaru i jeszcze pewnie kilku zmiennych ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):


Słabo, do tej pory z GM miałem dobre doświadczenia. Na twoim miejscu zapytałbym po co utrzymują ten sklep skoro nie można zamówić ani nawet przymierzyć. Jakbym był potencjalnym klientem Rolexa to mógłbym się zniechęcić do marki. 

Po co utrzymują sklep? Zdaje się, że zegarki to duża część zysków grupy VRG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Można przymierzyć bez problemu. Nie wiem, czy te zegarki są z przeznaczeniem dla konkretnych klientów, czy też trzymane w salonie właśnie dla pokazania i przymierzenia.  Tu się muszą wypowiedzieć znawcy tematu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim AD zegarków dla klientów nie maja w gablotach. Gdzieś na zapleczu. Zegarki wystawowe można przymierzać.
Był czas , że wystawowych nie mieli , gabloty były puste.
Stałym klientom , jak akurat mieli coś dla kogoś , dawali przymierzyć , złotych nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

W moim AD zegarków dla klientów nie maja w gablotach. Gdzieś na zapleczu. Zegarki wystawowe można przymierzać.
Był czas , że wystawowych nie mieli , gabloty były puste.
Stałym klientom , jak akurat mieli coś dla kogoś , dawali przymierzyć , złotych nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Czyli zdroworozsądkowo.

 

 

Ja pierdu, tematy Seiko czy Omega mimo, że starsze mają mniej stron niż Rolo. Was naprawdę tak kręci pitolenie o niczym ? Niech se robią kolejki zapisowe nawet na 25lat jak to taki fajny prestiżowy, nietuzinkowy, fenomenalny i nieosiagalny produkt, nic mi do tego. Proszę o jedno, jak nie roznienili się jeszcze na dobre: niech w każdym salonie mają modele pokazowe, atrapy lub chociażby figury woskowe. Nawet Pazura ma. ;) Puste gabloty w salonach stacjonarnych wyglądają żenująco.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli zdroworozsądkowo.
 
 
Ja pierdu, tematy Seiko czy Omega mimo, że starsze mają mniej stron niż Rolo. Was naprawdę tak kręci pierdolenie o niczym ? Niech se robią kolejki zapisowe nawet na 25lat jak to taki fajny prestiżowy, nietuzinkowy, fenomenalny i nieosiagalny produkt, nic mi do tego. Proszę o jedno, jak nie roznienili się jeszcze na dobre: niech w każdym salonie mają modele pokazowe lub chociażby figury woskowe. Nawet Pazura ma

Może nie napisałem zrozumiale , nie mieli , teraz mają. Każdy model nie z każdej konfiguracji. DD 40 jak i 36 tez jakiś jest. Można przymierzać do woli. Po około roku będą zmieniane na nowe. I pisz co chcesz , Seiko i Omega mimo iż nic do nich nie mam , mogą Rolkowi branse czyścić


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?! Rolex zawsze i wszędzie ...... będzie. Seiko Pany!

 

...🤣

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, memento mori napisał(-a):

Że co?! Rolex zawsze i wszędzie ...... będzie. Seiko Pany!

 

...🤣

彼はよく話します、彼を注ぎます!

sensei-sensei-approves.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, maze123 napisał(-a):

Pierwszy pelen dzien na reku. Myslalem ze bedzie raczej od swieta ale mimo bicoloru wydaje mi sie ze sprawdzi sie naprawde dobrze jako Zegarek na codzien.


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0960.jpg

Świetny jest, więc co ma się nie sprawdzić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krystian napisał(-a):

2-B7-BBA9-B-0-B40-4901-B0-DF-A4-C7-C5-DAE154.jpg

66-AE8490-EB43-4315-B981-EBCCEF56-CBEC.jpg

Pokaż jeszcze, jak to na ręce wygląda.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, chociaż Sub mi się tak na Oysterce opatrzył, że trudno wyobrazić go sobie na czymś innym, a  jednak można!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie to wygląda, ale... na zewnetrznej stronie trochę dużo tej skóry. Nie przeszkadza to? A u mnie dzisiaj tak.



66b5bf5034c2ee8355101ab5a3036f39.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo szczerych chęci średnio mi się widzi Rolek na pasku.Próbowałem,mierzzyłem,nosiłem ale jednak na bransie jest mu najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.