Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Jest gorąco, noszę na rozpiętym Easylinku i jest na styk. Pewnie jedno ogniwo będę musiał dokupić. 

No to faktycznie króciutka ta bransa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nosi jak uważa. Ja lubię nosić na zapiętym Easylinku z lekkim luzem, a jak łapa puchnie, odpinam przedłużkę. Tu czuję, że mimo odpiętego Easylink jest ciasno. Mam jeszcze jakby co jedną rezerwową dziurkę przy zapięciu. Ale podświadomie czuję, że może być mało, jak pojadę na zakupy, albo ubiorę zegarek po porannym prysznicu. 

 

Edit: przesunąłem teleskop na ostatnią dziurkę na zapięciu i teraz na rozpiętym Easylinku jest komfort noszenia co oznacza, że jutro będę domawiał dodatkowe ogniowo bransolety.  

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Każdy nosi jak uważa. Ja lubię nosić na zapiętym Easylinku z lekkim luzem, a jak łapa puchnie, odpinam przedłużkę. Tu czuję, że mimo odpiętego Easylink jest ciasno. Mam jeszcze jakby co jedną rezerwową dziurkę przy zapięciu. Ale podświadomie czuję, że może być mało, jak pojadę na zakupy, albo ubiorę zegarek po porannym prysznicu. 

 

Edit: przesunąłem teleskop na ostatnią dziurkę na zapięciu i teraz na rozpiętym Easylinku jest komfort noszenia co oznacza, że jutro będę domawiał dodatkowe ogniowo bransolety.  

Czyli jednak Jubili nie tak bardzo komfortowa jak pieją😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, facecik napisał(-a):

Czyli jednak Jubili nie tak bardzo komfortowa jak pieją😉

Bo za krótka.  Druga sprawa - to nie jest to samo Jubilee co w Datejust 41. Tu ogniwa są trochę dłuższe i chyba o 1mm wyższe. Przy uchach bransoleta Pepsi ma 20mm, a Datejust 22mm. Reasumując, ogniwa w Jubilee od Pepsi są większe, przez co cała bransoleta wydaje się bardziej mięsista. Datejust 41 zdecydowanie lepiej nosi się i trzyma łapki właśnie dzięki szerszej przy uchach bransolecie. DJ klei się, a Pepsi lekko lata na łapce. To samo tyczy się EXII vs Sub 41mm.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

I hop, już jest na Jubilee.

bdb216fc3b4a7fa0e3577849bc52451a.jpg

Jak dojdzie dodatkowe ogniwo to napisz jak lepiej wg. Ciebie.  Oyster czy jubilee w GMT. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, przytyłeś 😉 Mnie trzyma się   na 7/10 ogniw z zapinką na ostatniej dziurce i zapiętym easylinkiem.

No ale przynajmniej masz teraz prawdziwe Pepsi , cóż że ciasne…ale własne. 😎

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, facecik napisał(-a):

Dokupisz ogniwko za parę stówek i będzie cacy👍Powodzenia w eksperymentowaniu.

Wszystkiego trzeba spróbować.

23 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak dojdzie dodatkowe ogniwo to napisz jak lepiej wg. Ciebie.  Oyster czy jubilee w GMT. 

Wizualnie... ; Oyster to czysty sport - taka męska bransa, a Jubilee mocno biżuteryjna. Gdybym miał wybrać jedną, chyba zostałbym przy Oyster. Chyba, bo to się może w zależności od okoliczności zmieniać... ;) Na szczęście mam obie bransolety i będę mógł nimi rotować. 

25 minut temu, desmo napisał(-a):

Mariusz, przytyłeś 😉 Mnie trzyma się   na 7/10 ogniw z zapinką na ostatniej dziurce i zapiętym easylinkiem.

No ale przynajmniej masz teraz prawdziwe Pepsi , cóż że ciasne…ale własne. 😎

Waga ta sama, ale łapska mi przybrały. Lewa mocne 19,5, a prawa już 20cm. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów dziennie, wiadomo że łapa musi rosnąć od tego . Są gorsze uzależnienia i efekty uboczne,  także w sumie nie jest najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taka sytuacja... chronograf baaaardzo wazny jest 😁

 

DBE41AD0-7A01-4A2E-B9DF-7D641C4E5D06.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w salonie i drążyłem sprawę zegarków na wystawie. Pani sprzedawczyni powiedziała, że dostają listę klientów dla poprzedniej dostawy w momencie nadejścia następnej dostawy, więc cały czas jest wystawa w salonie.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Dziś byłem w salonie i drążyłem sprawę zegarków na wystawie. Pani sprzedawczyni powiedziała, że dostają listę klientów dla poprzedniej dostawy w momencie nadejścia następnej dostawy, więc cały czas jest wystawa w salonie.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro
 

Czyli, że dzwonią po odbiór dopiero, aż przyjdzie nowy towar na wystawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krystian. Trochę to trwało. 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli, że dzwonią po odbiór dopiero, aż przyjdzie nowy towar na wystawę?

Dokładnie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

Dziś byłem w salonie i drążyłem sprawę zegarków na wystawie. Pani sprzedawczyni powiedziała, że dostają listę klientów dla poprzedniej dostawy w momencie nadejścia następnej dostawy, więc cały czas jest wystawa w salonie.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro
 


Wątpliwa teoria. Dostawa jest raz na jakiś czas a ja dla przykładu byłem w salonie w jakąś tam środę i mojego zegarka nie było na wystawie po czym po dwóch dniach odbierałem zegarek, który oczywiście był już umieszczony na wystawie, zgodnie z polityką Kruka. Nie ma więc szans, żeby zegarek był na wystawie dłużej jak dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse są default_wink.png
Do mnie zadzwonili akurat jak byłem za granicą, więc odebrałem zegarek prawie dwa tygodnie później.

Dzisiaj powrót do pracy po urlopie:
9aa5c1e57795e17cef427a22d350c526.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem nieźle. A jak się będzie nosić vs Oyster - napiszę za jakiś czas.

4b3b35dcdc5f6893deb41d99955f5cb3.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2022 o 14:26, mario1971 napisał(-a):

I hop, już jest na Jubilee.

bdb216fc3b4a7fa0e3577849bc52451a.jpg

I takie Pepsi to ja rozumiem 😁 Gorzej że zaczyna mi się widzieć opcja GMT na własnym prywatnym nadgarstku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

On tam będzie łatwym celem.

 

Już były artykuły, że niby lansowanie się Bentleyem nie jest popularne wśród tamtejszych piłkarzy, pewnie boją się podobnych akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.