Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, lort napisał(-a):

eee tam. jak z Rolexem na ręce to....... raz na miesiąc biuro powinno wpadać do Ciebie, a nie Ty do biura :)

 

Taaa... w naszym kraju to chyba prędzej wpadnie niedługo centralne śledcze. 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hylu napisał(-a):

raz na miesiąc wpaść do biura trzeba

i to jest Rolex a nie te ceramiczne g.... znaczy świecidełka dla dresiarzy 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to jest Rolex a nie te ceramiczne g.... znaczy świecidełka dla dresiarzy  
Raz do dresu, innym razem do koszuli. 

582fc474a581f0a09e7c3ec13c6855f6.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lort napisał(-a):

jak z Rolexem na ręce to....... raz na miesiąc biuro powinno wpadać do Ciebie, a nie Ty do biura

 

Lort, uważajmy na marzenia, bo życie bywa przewrotne. 

Ja od 10 ? 12 marca 2020 jestem na homeoffice - najpierw covid, potem remont biura. Management w końcu się ściął, jak bardzo się opierdzielamy, bo od 1 września wynajął nam kilka pięter w innym. 31 sierpnia odebrałem kartę wejściową do nowego budynku - żeby było szybciej, podjechałem nie samochodem lecz metrem. Gdy wracałem, poślizgnąłem się na schodku i przyrżnąłem dupskiem - czego efektem jest zwolnienie lekarskie na 6 tygodni. Niestety jest to kompresyjne złamanie kręgosłupa i przez kilka tygodni mam leżeć "na płasko" - ale nie o to chodzi.

 

Obaj najbliżsi kumple z pracy zgodnie stwierdzili, że czują się zdecydowanie lepiej, gdy fizycznie chodzą do roboty. Ja autentycznie cieszyłem się, że wracam, a tu taki pech. 

Normalne życie, codzienne kontakty z innymi osobami niż rodzina, są nam naprawdę niezbędne do życia. Ja przez ponad rok trzymałem się całkiem znośnie, ale po jakimś czasie stopniowo, powolutku zacząłem "odpuszczać", czego konsekwencją jest obniżenie ogólnej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej, w tym intelektualnej. Praktycznie w każdym aspekcie czuję obniżenie efektywności i motywacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mroova napisał(-a):

Ja przez ponad rok trzymałem się całkiem znośnie, ale po jakimś czasie stopniowo, powolutku zacząłem "odpuszczać", czego konsekwencją jest obniżenie ogólnej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej, w tym intelektualnej. Praktycznie w każdym aspekcie czuję obniżenie efektywności i motywacji. 

Pesel - cichy zabójca. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Lort, uważajmy na marzenia, bo życie bywa przewrotne. 
Ja od 10 ? 12 marca 2020 jestem na homeoffice - najpierw covid, potem remont biura. Management w końcu się ściął, jak bardzo się opierdzielamy, bo od 1 września wynajął nam kilka pięter w innym. 31 sierpnia odebrałem kartę wejściową do nowego budynku - żeby było szybciej, podjechałem nie samochodem lecz metrem. Gdy wracałem, poślizgnąłem się na schodku i przyrżnąłem dupskiem - czego efektem jest zwolnienie lekarskie na 6 tygodni. Niestety jest to kompresyjne złamanie kręgosłupa i przez kilka tygodni mam leżeć "na płasko" - ale nie o to chodzi.
 
Obaj najbliżsi kumple z pracy zgodnie stwierdzili, że czują się zdecydowanie lepiej, gdy fizycznie chodzą do roboty. Ja autentycznie cieszyłem się, że wracam, a tu taki pech. 
Normalne życie, codzienne kontakty z innymi osobami niż rodzina, są nam naprawdę niezbędne do życia. Ja przez ponad rok trzymałem się całkiem znośnie, ale po jakimś czasie stopniowo, powolutku zacząłem "odpuszczać", czego konsekwencją jest obniżenie ogólnej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej, w tym intelektualnej. Praktycznie w każdym aspekcie czuję obniżenie efektywności i motywacji. 
Nawet do głowy by mi nie przyszło wymyślić taką historię, a tym bardziej komuś życzyć takiego przebiegu wypadków.
Ja nawet w twardym locdownie jeździłem do biura dla ogólnego zdrowia psychicznego i fizycznego.
Szybkiego powrotu do zdrowia i biura!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem w biurze od 2,5 roku i już nie wrócę, prędzej zmienię pracę jeżeli w aktualnej zabiorą full remote na co się nie zanosi. COVID to najlepsze co się przytrafiło na rynku pracy.

 

Wolno zabierać roleksy w Kaukaz wysoki? Zapomniałem zapytać tutaj i nie wiem czy jestem bezpieczny.


93FC77C1-61C3-4D41-861E-1CA7DAA094AE.thumb.jpeg.191f35b175222df032e95c858f1938c5.jpeg

 

06BDA55F-F03C-40A1-8C42-888001999FFD.thumb.jpeg.01b94c412c1133fdb7d4a29c14bed83a.jpeg

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, ostatni raz w biurze bylem w lutym 2020. Nie planuje pracy innej niż zdalna w najbliższym okresie.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda rolexa nie mam, ale wteącę się w wątek z perspektywy kogoś kto nie wyobraża sobie pracy w domu, próbowałem, ale po prostu potrzebuje normalnego kontaktu z ludźmi, nawet pokłucić się na żywo jest dużo fajniej ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy deskdiver :)

 mcxvSJX.jpg

Edytowane przez Fitvalf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, gratuluję! Jakie pierwsze wrażenie względem wcześniejszych oczekiwań? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej wygląda na żywo i wiele zyskuje względem filmików na yt i zdjęć. Jutro ocenię jak wygląda w naturalnym świetle 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

@dzejk dziś Ten dzień. Fajnie że udało się odebrać. Gratuluje jeszcze raz Jakub🙂 i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na YM40👑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzejk gratulacje, gdzie odbierałaś?

 

edit: już widzę ze jesteś z Krakowa czyli to pewnie ten co ostatnio leżał w gablotce u Kruka w GK 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin91 napisał(-a):

@dzejk dziś Ten dzień. Fajnie że udało się odebrać. Gratuluje jeszcze raz Jakub🙂 i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na YM40👑

Bardzo dziękuję Marcin 🙂 Liczę, że i tobie się uda go odebrać!

 

Edytowane przez dzejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
4 godziny temu, dzejk napisał(-a):

Bardzo dziękuję Marcin 🙂 Liczę, że i tobie się uda go odebrać!

 

Dzięki Jakub, ja mam również taka nadzieje . W kontakcie 👑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jan napisał(-a):

@dzejk gratulacje, gdzie odbierałaś?

 

edit: już widzę ze jesteś z Krakowa czyli to pewnie ten co ostatnio leżał w gablotce u Kruka w GK 

Zgadza się 😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dzejk napisał(-a):

Dopiero co odebrany a myślę, że się bardzo polubimy ☺️

IMG_2708.jpg

Gratulacje, niech się nosi! Też czekam właśnie na te referencje (mint green)! W końcu pierwszy rolex o ile otrzymam telefon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzejk a można wiedzieć kiedy się zapisałeś?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jan napisał(-a):

@dzejk a można wiedzieć kiedy się zapisałeś?

Oczywiście, pierwszego dnia otwarcia zapisów. Byłem w szoku, że mogłem odebrać go jako pierwszy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova chodziło mi właśnie o takie info jakie napisał @dzejk. Dzięki!


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 19:54, tomekr89 napisał(-a):

Sub oddany do serwisu (przypominam że paskudnie nie trzymał dokładności) wraca z odstającym bezelem, tj. nie jest on równo w płaszczyźnie szkiełka - z jednej strony bezel jest poniżej szkiełka, z drugiej powyżej. Po prostu skandal. Leci ponownie na reklamację. Dla mnie Rolex się skończył definitywnie. Najgorsze jest to, że Datejust znów wychodzi poza <-2;2> (raz był regulowany krótko po zakupie), ale boję się go nawet na gwarancji oddać, by patałachy go bardziej nie zepsuły. :( 

 

A ma coś bezel do regulacji chodu? Przecież do wyjęcia mechanizmu (jeśli w ogóle jest to konieczne), nic się nie grzebie przy bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.