Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Gra w zielone. default_smile.png

bbb9c2a663ced2442ee03245a70ca0c1.jpg

 

Bardzo Ładny kolor tarczy, taki klasyk w białym złocie. 

Nie masz już przypadkiem DJ z niebieską tarczą? 

Z racji że nie ogarniam wszystkich Twoich zegarków, jest szansa że wrzucisz w galerii w kolekcjach zegarkowych jakąś fotkę lub kolaż ze zbiorów?  

:D:D:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, SPS napisał(-a):

 

 

Bardzo Ładny kolor tarczy, taki klasyk w białym złocie. 

Nie masz już przypadkiem DJ z niebieską tarczą? 

Z racji że nie ogarniam wszystkich Twoich zegarków, jest szansa że wrzucisz w galerii w kolekcjach zegarkowych jakąś fotkę lub kolaż ze zbiorów?  

:D:D:D 

To stalowy DJ.

Ma.

DJ blue

DJ green

Pepsi

Batman

Sub

Explorer

(pisane z głowy)

Czuwaj! 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Christo napisał(-a):

To stalowy DJ.

Ma.

DJ blue

DJ green

Pepsi

Batman

Sub

Explorer

(pisane z głowy)

Czuwaj! 😂


😂🤣😂

ja jeszcze  kojarzę u niego Omegę „czysete” 🤣 constelacje, jakiegoś g-shocka 😆 A. Lange zdaje się ma jeszcze

💤😴💤   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast rzucić kotwicę to rozwijać żagle w innym kierunku , nowe jeszcze lepsze auto ;) , ale to już up to you , gratuluję @mario1971 👌 i też jestem za imponujące fotki imponującej kolekcji 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jan napisał(-a):

 

Taaa, wierzysz w to? Gratulacje mint greena!

 

7 godzin temu, SPS napisał(-a):

 

 

Bardzo Ładny kolor tarczy, taki klasyk w białym złocie. 

Nie masz już przypadkiem DJ z niebieską tarczą? 

Z racji że nie ogarniam wszystkich Twoich zegarków, jest szansa że wrzucisz w galerii w kolekcjach zegarkowych jakąś fotkę lub kolaż ze zbiorów?  

:D:D:D 

 

6 godzin temu, Christo napisał(-a):

To stalowy DJ.

Ma.

DJ blue

DJ green

Pepsi

Batman

Sub

Explorer

(pisane z głowy)

Czuwaj! 😂

 

6 godzin temu, SPS napisał(-a):


😂🤣😂

ja jeszcze  kojarzę u niego Omegę „czysete” 🤣 constelacje, jakiegoś g-shocka 😆 A. Lange zdaje się ma jeszcze

💤😴💤   

 

1 godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

Może zamiast rzucić kotwicę to rozwijać żagle w innym kierunku , nowe jeszcze lepsze auto ;) , ale to już up to you , gratuluję @mario1971 👌 i też jestem za imponujące fotki imponującej kolekcji 😍

Wymieniliście łącznie pratycznie całą moją kolekcję. Małe sprostowanie w kwestii Explorera - posiadam EXII Polara, a o Omedze 300 już dawno zapomniałem. 😉

Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa. 🙂


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniliście łącznie pratycznie całą moją kolekcję. Małe sprostowanie w kwestii Explorera - posiadam EXII Polara, a o Omedze 300 już dawno zapomniałem. 
Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa. 

Teraz wypada zdublować ExII dokupując czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

 

 

Wymieniliście łącznie pratycznie całą moją kolekcję. Małe sprostowanie w kwestii Explorera - posiadam EXII Polara, a o Omedze 300 już dawno zapomniałem. 😉

Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa. 🙂

No i nie zapominajmy o Certinie, którą kiedyś pokazałeś i chyba nadal masz... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dowzer89 napisał(-a):

Gratuluję! Od dłuższego czasu śledzę co tam wrzucasz i zazdroszczę kolekcji. Sam czekam aż zadzwonią z Krakowa (też zapisałem się na mint green)!

 

Nie ma czego zazdrościć. Kolega mario pisał, że po prostu zapisujesz się i za jakiś czas dzwonią. Każdy może kupić, tak po prostu. Może czasem trzeba pizze zawieść do salonu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szuwi napisał(-a):

No i nie zapominajmy o Certinie, którą kiedyś pokazałeś i chyba nadal masz... 😉

Oczywiście, że mam. Leży sobie w pudełku.

5 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Nie ma czego zazdrościć. Kolega mario pisał, że po prostu zapisujesz się i za jakiś czas dzwonią. Każdy może kupić, tak po prostu. Może czasem trzeba pizze zawieść do salonu. ;)

Nic nie trzeba zawozić. Wystarczy być lojalnym i uczciwym klientem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno być lojalnym na na polskim rynku, gdy konkurencja jest tak szeroka i kusi cenami.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój rozum i obiera kierunek, w którym chce iść. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

 

Nie ma czego zazdrościć. Kolega mario pisał, że po prostu zapisujesz się i za jakiś czas dzwonią. Każdy może kupić, tak po prostu. Może czasem trzeba pizze zawieść do salonu. ;)

 

 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

Nic nie trzeba zawozić. Wystarczy być lojalnym i uczciwym klientem. 

 

Czytając subreddit /rolex to w USA chyba nie tylko pizza ale voucher do knajpy i kupno czegoś innego u AD (np. biżuteria) zanim łaskawie zaproponują ci zegarek. Dodatkowo wpisy jak klienci byli traktowani w salonach- jak zło konieczne. Co do "lojalności" to jakiś czas temu zacząłem ją budować w KRUKU (obrączki i pierścionki). Tudor Black Bay GMT (bo na GMT Master nie ma szans) zakupiony i po 5 dniach trafił na serwis - niedawno wrócił, co prawda w Katowicach a podczas zapisów w kwietniu bieżącego roku już nie było miejsc... Także wycieczka do Galerii Krakowskiej a przy okazji zaliczyłem Chaczapuri także nie było źle! 😊

 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Każdy ma swój rozum i obiera kierunek, w którym chce iść. 😉

 

Dokładnie tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SPS napisał(-a):


😂🤣😂

ja jeszcze  kojarzę u niego Omegę „czysete” 🤣 constelacje, jakiegoś g-shocka 😆 A. Lange zdaje się ma jeszcze

💤😴💤   

 

Też chciałbym mieć tyle zegarków co Marian ;) 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

 

Dziękuję! Powoli dobijam do brzegu - jeszcze tylko jeden zegarek i będę mógł rzucić kotwicę. 

Myślałem że po którymś z Patków kolekcję będziesz miał "pełną"  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zielony.m napisał(-a):

 

Też chciałbym mieć tyle zegarków co Marian ;) 

Marian to jest w kuchni... 🤣

41 minut temu, marcinw7982 napisał(-a):

Myślałem że po którymś z Patków kolekcję będziesz miał "pełną"  

Tylko jeden Patek do mnie gada. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wystarczy być lojalnym i uczciwym klientem

 

Po 1 i kolejnych pewnie leci z gorki ale ten początek żeby zostać wiernym klientem jest utrudniany przez markę :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Po 1 i kolejnych pewnie leci z gorki ale ten początek żeby zostać wiernym klientem jest utrudniany przez markę :)

To fakt. Na pierwszego R czekałem 9 miesięcy, na drugiego aż 26 miesięcy. Później było już z górki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Oczywiście, że mam. Leży sobie w pudełku.

Nic nie trzeba zawozić. Wystarczy być lojalnym i uczciwym klientem. 

Lojalnym naszej ptasiej firmie przydzielającej co chce i komu chce bez żadnej transparentności? Przecież nawet w jednym salonie każdy pracownik bredzi co innego. Mam nadzieję doczekać czasów, gdy ptaszek będzie miał konkurencję a masa klientów mających w głowie żal do tej firmy pokaże im gdzie ich miejsce. Zastanawia mnie tylko czy za tę kolejkową fikcję odpowiada centrala czy każdy salonik z osobna.

Znajomy czeka na jeden z modeli, na który można było się zapisać bez historii. Po roku dwukrotnie zapytał z ciekawości, czy da się oszacować, ile mniej więcej będzie trzeba jeszcze czekać. Dostał dwie odpowiedzi - ok roku i ok 3 lat. Jak można tak robić durnia z klienta chcącego wydać >30k zł? Nie lepiej po prostu powiedzieć „nie wiadomo”?  

Edytowane przez Dr.pepper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest konkurencja (i to spora), ale sytuacja jest mniej więcej podobna. 
 

Ale jak ma nie być, ja są ludzie jak mój student, który ma kupę kasy do wydania od ojca i postanowił zostać „inwestorem” zegarkowym. Nie ma zielonego pojęcia o zegarkach, z brandów kojarzy jedynie Rolexa i Patka, ale zobaczywszy u mnie Rolka dopytuje się jak ma inwestować, bo wyczytał na Insta, że to świetny i lukratywny biznes. Liczy ‚jedynie’ na zysk ok. 100%, bo na Insta piszą że więcej może być trudno zarobić 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dr.pepper napisał(-a):

Lojalnym naszej ptasiej firmie przydzielającej co chce i komu chce bez żadnej transparentności? Przecież nawet w jednym salonie każdy pracownik bredzi co innego. Mam nadzieję doczekać czasów, gdy ptaszek będzie miał konkurencję a masa klientów mających w głowie żal do tej firmy pokaże im gdzie ich miejsce. Zastanawia mnie tylko czy za tę kolejkową fikcję odpowiada centrala czy każdy salonik z osobna.

Znajomy czeka na jeden z modeli, na który można było się zapisać bez historii. Po roku dwukrotnie zapytał z ciekawości, czy da się oszacować, ile mniej więcej będzie trzeba jeszcze czekać. Dostał dwie odpowiedzi - ok roku i ok 3 lat. Jak można tak robić durnia z klienta chcącego wydać >30k zł? Nie lepiej po prostu powiedzieć „nie wiadomo”?  

Czasami trzeba z pokorą przyjąć do wiadomości, że istnieją tajemnice niezgłębione. 😄


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwierkają ptaszki, że teraz (od około miesiąca) przy odbiorze zegarka Kruk chce oświadczenia kto z imienia i nazwiska wraz z nr i serią dowodu osobistego odbiera zegarek (nie chodzi mi o zgłoszenie do GIIF płatności gotówką powyżej 10k EUR, ponieważ to inny przypadek). Spotkaliście się z tym? Ciekawe czy chodzi o spekulantów czy urząd skarbowy. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez okazania dowodu osobistego (spisują imię, nazwisko i nr dowodu) nie wydadzą Ci zegarka. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Nic nie trzeba zawozić. Wystarczy być lojalnym i uczciwym klientem. 

Blagam... i Ty wiedzac o tym, jak to wszystko sie odbywa takie "wzniosłe" rzeczy piszesz...??? 😕

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dr.pepper napisał(-a):

Znajomy czeka na jeden z modeli, na który można było się zapisać bez historii. Po roku dwukrotnie zapytał z ciekawości, czy da się oszacować, ile mniej więcej będzie trzeba jeszcze czekać. Dostał dwie odpowiedzi - ok roku i ok 3 lat. Jak można tak robić durnia z klienta chcącego wydać >30k zł? Nie lepiej po prostu powiedzieć „nie wiadomo”?  

 

Moim zdaniem nie jest to żadne robienie z klienta durnia.  W salonach Rolexa naprawdę nie wiedzą kiedy dotrze do nich dany zegarek.  Nigdy przy zapisie nie obiecują kiedy zegarek będzie do odbioru. A jak ktoś nie ma cierpliwości - jak Twój znajomy - to niech się dalej bez sensu wkurza jak małe dziecko- jego sprawa. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, artme napisał(-a):

Blagam... i Ty wiedzac o tym, jak to wszystko sie odbywa takie "wzniosłe" rzeczy piszesz...??? 😕

Mariusz, zjedz snickersa. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.