Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Ćwierkają ptaszki, że teraz (od około miesiąca) przy odbiorze zegarka Kruk chce oświadczenia kto z imienia i nazwiska wraz z nr i serią dowodu osobistego odbiera zegarek (nie chodzi mi o zgłoszenie do GIIF płatności gotówką powyżej 10k EUR, ponieważ to inny przypadek). Spotkaliście się z tym? Ciekawe czy chodzi o spekulantów czy urząd skarbowy. 😜

 

Może jedno i drugie. Jak sprzedajesz nową rzecz (chyba do 6 miesięcy) z zyskiem, to państwo oczekuje doli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, hylu napisał(-a):

 

 

A po co to robią??

 

Wewnętrzne zarządzenie dyrekcji Kruka. A po co to robią, nie wiem. Mi to wcale nie przeszkadza. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Tak, bez okazania dowodu osobistego (spisują imię, nazwisko i nr dowodu) nie wydadzą Ci zegarka. 


Cooooo..? To w tym Kruku już im się całkiem w głowie poprzewracało. Ciekawe kiedy zapytają o numer buta i długość fi..ta. Kolejnych zakupów póki co nie planuję, chyba że spekulacyjnie coś zamówię, natomiast na poczet takiego zamówienia przygotowałbym fałszywy dowód osobisty. Jest w internecie sporo firm oferujących takie rzeczy. Kruk to nie policja, mogę im pokazać co mi się podoba.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


Cooooo..? To w tym Kruku już im się całkiem w głowie poprzewracało. Ciekawe kiedy zapytają o numer buta i długość fi..ta. Kolejnych zakupów póki co nie planuję, chyba że spekulacyjnie coś zamówię, natomiast na poczet takiego zamówienia przygotowałbym fałszywy dowód osobisty. Jest w internecie sporo firm oferujących takie rzeczy. Kruk to nie policja, mogę im pokazać co mi się podoba.

Fałszywy dowód osobisty? Czego się boisz i czy warto dopuszczać się takiego oszustwa, w imię czego?    

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


Cooooo..? To w tym Kruku już im się całkiem w głowie poprzewracało. Ciekawe kiedy zapytają o numer buta i długość fi..ta. Kolejnych zakupów póki co nie planuję, chyba że spekulacyjnie coś zamówię, natomiast na poczet takiego zamówienia przygotowałbym fałszywy dowód osobisty. Jest w internecie sporo firm oferujących takie rzeczy. Kruk to nie policja, mogę im pokazać co mi się podoba.

 

Ciekawie się czyta, że publicznie oznajmiasz, że zamierzasz popełnić przestępstwo z art.  270 par. 1 Kodeksu karnego. 

 

Ciekawe czy znajdą się tacy obrażalscy, którzy nie odbiorą Rolexa na którego czekali tylko dlatego, że nie wyrażą zgody na okazanie dowodu osobistego.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


Cooooo..? To w tym Kruku już im się całkiem w głowie poprzewracało. Ciekawe kiedy zapytają o numer buta i długość fi..ta. Kolejnych zakupów póki co nie planuję, chyba że spekulacyjnie coś zamówię, natomiast na poczet takiego zamówienia przygotowałbym fałszywy dowód osobisty. Jest w internecie sporo firm oferujących takie rzeczy. Kruk to nie policja, mogę im pokazać co mi się podoba.

Taki spróbuj. Ale mogą nie wydać okrutnikowi.

 

image.jpeg.66bca4eaa0c241b213ee7a99dc0b3337.jpeg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, hylu napisał(-a):

 

 

A po co to robią??

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mylof napisał(-a):

 

Moim zdaniem nie jest to żadne robienie z klienta durnia.  W salonach Rolexa naprawdę nie wiedzą kiedy dotrze do nich dany zegarek.  Nigdy przy zapisie nie obiecują kiedy zegarek będzie do odbioru. A jak ktoś nie ma cierpliwości - jak Twój znajomy - to niech się dalej bez sensu wkurza jak małe dziecko- jego sprawa. 

Potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Czy po prostu lubisz błaznować? Wytłumaczę Ci więc drukowanymi jak cytowanemu dziecku. Post i wypowiedź nie dotyczyła cierpliwości ale informacji udzielanych przez salon. Skoro, jak piszesz NIE WIEDZĄ, to mówi się klientowi NIE WIEMY, a nie jeden sprzedawca mówi „za rok będzie” a parę dni później drugi „niestety jeszcze ze 3 lata trzeba poczekać”. To jest robienie durnia z klienta.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Taki spróbuj. Ale mogą nie wydać okrutnikowi.

 

image.jpeg.66bca4eaa0c241b213ee7a99dc0b3337.jpeg

 

Myślę, że gdyby przyszedł ktoś z dowodem kolekcjonerskim z Allegro jako Hans Wilsdorf, seria i nr RLX 126710 to też by wydali. 🤣

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dr.pepper napisał(-a):

Potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Czy po prostu lubisz błaznować? Wytłumaczę Ci więc drukowanymi jak cytowanemu dziecku. Post i wypowiedź nie dotyczyła cierpliwości ale informacji udzielanych przez salon. Skoro, jak piszesz NIE WIEDZĄ, to mówi się klientowi NIE WIEMY, a nie jeden sprzedawca mówi „za rok będzie” a parę dni później drugi „niestety jeszcze ze 3 lata trzeba poczekać”. To jest robienie durnia z klienta.  

 

Czytać ze zrozumieniem potrafię i błaznem nie jestem. To ja pisałem o cierpliwości, nie Ty. Uważaj następnym razem jak się do mnie zwracasz na forum; do mnie się należy zwracać z szacunkiem i dobrze to zapamiętaj. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to nie wiem czy czytaliście zmiany w pseudo lojalnościowym programie KRUKa?
Wychodzi na to, że punktów na kartę do wykorzystania przy kolejnych zakupach już się nie dostaje. Jedyne co, to rabat % na 24 miesiące od zakupu (oczywiście nie obejmuje Rolexa i PP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czytać ze zrozumieniem potrafię i błaznem nie jestem. To ja pisałem o cierpliwości, nie Ty. Uważaj następnym razem jak się do mnie zwracasz na forum; do mnie się należy zwracać z szacunkiem i dobrze to zapamiętaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hylu napisał(-a):

A po co to robią??

 

Jak znajdą na Chrono ofertę z Twoim zegarkiem, to więcej Ci nie sprzedadzą Rolka czy Patka. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak nie sprzedadzą, ponieważ nie można się już na stalowe zapisać, a złotych chyba inwestorzy nie chcą. 😉

11 minut temu, Krystian napisał(-a):

Swoją drogą to nie wiem czy czytaliście zmiany w pseudo lojalnościowym programie KRUKa?
Wychodzi na to, że punktów na kartę do wykorzystania przy kolejnych zakupach już się nie dostaje. Jedyne co, to rabat % na 24 miesiące od zakupu (oczywiście nie obejmuje Rolexa i PP)

 

Wychodzi na to, że od 10.10.2022 zniknęło -20% na zegarki za punkty. Tym samym zakończyli program lojalnościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tak poza tematem to świetny serial, a Frycz odwalił tam rolę na Oskara
Przecież i tak nie sprzedadzą, ponieważ nie można się już na stalowe zapisać, a złotych chyba inwestorzy nie chcą.
 
Wychodzi na to, że od 10.10.2022 zniknęło -20% na zegarki za punkty. Tym samym zakończyli program lojalnościowy.

Dokładnie, ale tylko dla nowych zakupów. Jeżeli miałeś punkty na karcie przed zmianą regulaminu, to wykorzystasz je na dotychczasowych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krystian napisał(-a):

Tak poza tematem to świetny serial, a Frycz odwalił tam rolę na Oskara

Sama prawda. To serial, który aż chce się obejrzeć ponownie dla wielu scen. A to niespotykane wśród współczesnych seriali,


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Fałszywy dowód osobisty? Czego się boisz i czy warto dopuszczać się takiego oszustwa, w imię czego?    


Myślę, że zakup Rolexa w tym kontekście nie różni się niczym od zakupu bułek w biedronce - ani tu, ani tu, nie mam ochoty się legitymować. Natomiast dobrze wiedzieć, co się w Kruku dzieje, potencjalne zakupy zawsze można zrobić w Dreźnie.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Przecież i tak nie sprzedadzą, ponieważ nie można się już na stalowe zapisać,  ...

Przecież w dniu premiery i kilka dni później są otwarte listy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Rolexie w SCC w Katowicach. Ostatnio dostałem info, że na DJ w stali nie ma szans zapisać się, ale na jakieś bicolory chyba z innego modelu. Nie interesowałem się tym, ale pojechałem dzisiaj i pomyślałem, że zapisuje się na cokolwiek (może przynajmniej bicolor DJ).
Niestety, jedynie opcja na Jachtmastera, który mnie nie interesuje i nie pytałem o szczegóły.
Coś Pani wspominała o DJ bicolor z płaskim bezelem, ale jak dla mnie DJ tylko z karbowanym

Dostałem wizytówkę, magazyn do pooglądania i info, że mogę sobie poczekać na zapisy Śmieszne to jest i żałosne trochę

P. S. A może to ja jestem żałosny, że chciałem zapisać się na Rolexa i spokojnie poczekać


41e8914ee4c11736b450dbd1327103e2.jpg&key=98b9ac9fbfaf9e23e8289d48f3d880a109c62a2d6fb66407633d2be97316e253


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2022 o 22:59, a_team napisał(-a):

 

(...)
Niestety, jedynie opcja na Jachtmastera, który mnie nie interesuje i nie pytałem o szczegóły.

(...)

Zapis na Yachtmastera proponowali w Rafflesie jakiś miesiąc temu. Przy czym tylko w wersji stal+złoto

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Przecież w dniu premiery i kilka dni później są otwarte listy. 

 

No ale newbies poza wyjątkami są z hukiem z tych list wyrzucani. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Dorian06 napisał(-a):
3 godziny temu, hylu napisał(-a):

 

Jak znajdą na Chrono ofertę z Twoim zegarkiem, to więcej Ci nie sprzedadzą Rolka czy Patka. 

 

To plus podejrzewam ze wzmocnienie odbiorów, za granicą legitymowanie się jest zupełnie normalne. Odebrać moze tylko i wyłącznie osoba zapisana na zegarek


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapis na Yachtmastera proponowali mi w Rafflesie jakiś miesiąc temu. Przy czym tylko w wersji stal+złoto

Prawdopodobnie o ten chodziło. Już byłem nastawiony na to, że jak będzie opcja, to wpisuje się od razu na dwa bicolory i najwyżej wezmę dwa albo zrezygnuję z któregoś przy odbiorze, ale niestety, nie ma szans.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.