Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mc9 napisał(-a):

Ciekawostka, firma Caviar wypuściła etui do iPhona 14 z wbudowaną Daytoną

 

image.thumb.png.c096290312a1137b3ca6750671c9b7df.png

 

 

trzeba się śpieszyć. :D 

 

Atrakcyjna cena tylko 135 K USD  oraz fakt że jest to limitowana edycja 3 sztuk , może spowodować że za chwilkę nie będzie :) 

 

https://caviar.global/new/daytona_id28089/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi Rolex płacił jak jemu, to może też bym zmusił się nosić AK. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Jakby mi Rolex płacił jak jemu, to może też bym zmusił się nosić AK. ;) 

Przecież AK jest fajniejszy od EX i ma normalny rozmiar. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2022 o 22:11, facecik napisał(-a):

Chyba to ostatnie chwile żeby sprzedawać za więcej niż retail😉Powodzenia, zegarek fajny, tylko trochę duży.

ceny już zaczeły spadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, facecik said:

Nie jest fajniejszy od EX. Tarcza to straszna kupa.

Rolex raczej nie puszcza brzydkich baków a co dopiero kupy...

 

IMG_0977.thumb.jpeg.6e88e0936a51c5e4d06905e95c47cf63.jpeg

👑

4 hours ago, tbn said:

Jakby mi Rolex płacił jak jemu, to może też bym zmusił się nosić AK. ;) 

Ambasadorzy Rolexa nie są zmuszani aby nosić zegarki - to ogromny przywilej i wieloletnia tradycja. To przecież działa w dwie strony... Mogą wybrać taki zegarek jaki im się podoba, Roger wybrał Air Kinga, Iga świątek wybrała datejust 36...

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KrysH napisał(-a):

Rolex raczej nie puszcza brzydkich baków a co dopiero kupy...

 

IMG_0977.thumb.jpeg.6e88e0936a51c5e4d06905e95c47cf63.jpeg

👑

Ambasadorzy Rolexa nie są zmuszani aby nosić zegarki - to ogromny przywilej i wieloletnia tradycja. To przecież działa w dwie strony... Mogą wybrać taki zegarek jaki im się podoba, Roger wybrał Air Kinga, Iga świątek wybrała datejust 36...

Wierzysz w to co piszesz czy to jakiś tekst PRowy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, KrysH napisał(-a):

 

Ambasadorzy Rolexa nie są zmuszani aby nosić zegarki - to ogromny przywilej i wieloletnia tradycja. To przecież działa w dwie strony... Mogą wybrać taki zegarek jaki im się podoba, Roger wybrał Air Kinga, Iga świątek wybrała datejust 36...

 

...a Tony Soprano wybrał sobie Day-Date w żółtym złocie. 🙂 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Roger dostał w głowę piłką 200km/h i pomylił go z eksplorerem?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, facecik napisał(-a):

Nie jest fajniejszy od EX. Tarcza to straszna kupa.

 

Miałeś Air-Kinga na ręku czy tylko Ci się wydaje, że tarcza tak wygląda ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robol1 napisał(-a):

ceny już zaczeły spadać?

Spadają już jakiś czas, ale nie wiem czy wszystkie modele. Ja czekam 1.5 roku ponad na OP 41 czarny i już prawie kupuje na wtórnym bo błazny z kruka powiedzieli mi, że poczekam jeszcze nawet 5 lat. Odkąd się zapisałem cena nowego czarnego OP 41 z papierami spadła z Ok 55 tysięcy na 34 a retail wzrósł z 27 z hakiem na ponad 30, różnica się zaciera ;)

Edytowane przez Tom87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tom87 napisał(-a):

Spadają już jakiś czas, ale nie wiem czy wszystkie modele. Ja czekam 1.5 roku ponad na OP 41 czarny i już prawie kupuje na wtórnym bo błazny z kruka powiedzieli mi, że poczekam jeszcze nawet 5 lat. Odkąd się zapisałem cena nowego czarnego OP 41 z papierami spadła z Ok 55 tysięcy na 34 a retail wzrósł z 27 z hakiem na ponad 30, różnica się zaciera ;)

Trawestując pewien „motoryzacyjny żart”… szukaj na krajowym  czarnym rynku…Twój Rolex z Kruka już tam jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli retail to ~30, a do kupienia na wtórnym jest za ~34 to szkoda czekać.

Każdy rok "czekania" to podwyżka 5-8% lekko....

 

33 minuty temu, Tom87 napisał(-a):

Spadają już jakiś czas, ale nie wiem czy wszystkie modele. Ja czekam 1.5 roku ponad na OP 41 czarny i już prawie kupuje na wtórnym bo błazny z kruka powiedzieli mi, że poczekam jeszcze nawet 5 lat. Odkąd się zapisałem cena nowego czarnego OP 41 z papierami spadła z Ok 55 tysięcy na 34 a retail wzrósł z 27 z hakiem na ponad 30, różnica się zaciera ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mylof napisał(-a):

 

Miałeś Air-Kinga na ręku czy tylko Ci się wydaje, że tarcza tak wygląda ?

 

Ja miałem, ten zagarek to taki produkt rodem z Pagani Design. Przed bańką to był leżak półkowy, wróci tam jak się skończy moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Ja miałem, ten zagarek to taki produkt rodem z Pagani Design. Przed bańką to był leżak półkowy, wróci tam jak się skończy moda.

Dla mnie nowa wersja to spory krok naprzód w wyglądzie AK i mam wrażenie, że lepiej jest postrzegany przez odbiorców.

Trzeba też pamiętać, że dawniej większość modeli czekało na klienta, łącznie z subem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co takiego strasznego jest w tym air kingu? Czy to w starszej, czy w nowszej wersji?
Pytania retoryczne, bo racjonalnej odpowiedzi raczej nikt nie udzieli. 
Może po prostu za mało na tiktoku czy innym insta występuje…

 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, obraża poczucie estetyki. Tarcza naćkana cyferkami, które niczemu nie służą. Exa, OP też nie ma za dużo na Tik Toku pewnie, a projekty są ponadczasowe i wyglądają tak samo praktycznie od kilkudziesięciu lat. Różnych wersji "Kingów" Rolex miał już kilka, sam nie wie co chce z tym zegarkiem zrobić. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KRZYSIO napisał(-a):

Do Explorera II nie ma startu pod żadnym względem.

Z wyjątkiem rozmiaru, który wielu zniechęca do exII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, robol1 napisał(-a):

ceny już zaczeły spadać?

Taaak, od jakiegoś czasu, nie zauważyłeś?

17 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Rolex raczej nie puszcza brzydkich baków a co dopiero kupy...

 

14 godzin temu, mylof napisał(-a):

Miałeś Air-Kinga na ręku czy tylko Ci się wydaje, że tarcza tak wygląda ?

Wybaczcie, że ranię Wasze uczucia swoją opinią. Macie te zegarki i jesteście szczęśliwi? To super, bo to najważniejsze. 

Natomiast ja uważam że tarcza wygląda strasznie i nawet nie muszę tego zegarka posiadać, żeby to stwierdzić. Wystarczą Wasze zdjęcia.

Sub z datą też jest brzydki, co wielokrotnie podkreślałem, można powiedzieć że również jest kupą.

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, facecik napisał(-a):

 

 

Wybaczcie, że ranię Wasze uczucia swoją opinią. Macie te zegarki i jesteście szczęśliwi? To super, bo to najważniejsze. 

Natomiast ja uważam że tarcza wygląda strasznie i nawet nie muszę tego zegarka posiadać, żeby to stwierdzić. Wystarczą Wasze zdjęcia.

Sub z datą też jest brzydki, co wielokrotnie podkreślałem, można powiedzieć że również jest kupą.

Co do Air Kinga się zgodzę, to paskuda której nikt prawie nie chciał dopóki Rolex nie stał się towarem inwestycyjnym, podobnie jak Hulka.

Sub z datą to jednak co innego, dla mnie to wzorzec swojego typu, może nie najlepszy ale  punkt odniesienia dla pojęcia "diver z datą". Kwestią gustu jest czy komuś podobają się divery z datą ale patrząc na ilość naśladowców i stosunek sprzedaży SD/SND to raczej kupa to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, sanik napisał(-a):

Z wyjątkiem rozmiaru, który wielu zniechęca do exII.

Jak masz nadgarstek w okolicach 18cm, to rozmiar jest w sam raz. Dla mnie o niebo lepszy od poprzedniej wersji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Spadają już jakiś czas, ale nie wiem czy wszystkie modele. Ja czekam 1.5 roku ponad na OP 41 czarny i już prawie kupuje na wtórnym bo błazny z kruka powiedzieli mi, że poczekam jeszcze nawet 5 lat. Odkąd się zapisałem cena nowego czarnego OP 41 z papierami spadła z Ok 55 tysięcy na 34 a retail wzrósł z 27 z hakiem na ponad 30, różnica się zaciera ;)

 

Mógłbys wskazać gdzie nowe OP41 jest za 34 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Spadają już jakiś czas, ale nie wiem czy wszystkie modele. Ja czekam 1.5 roku ponad na OP 41 czarny i już prawie kupuje na wtórnym bo błazny z kruka powiedzieli mi, że poczekam jeszcze nawet 5 lat. Odkąd się zapisałem cena nowego czarnego OP 41 z papierami spadła z Ok 55 tysięcy na 34 a retail wzrósł z 27 z hakiem na ponad 30, różnica się zaciera ;)

Ja czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.