Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Za jakiś czas zrobię foto sesję porównawczą zielonego i niebieskiego Datejust. Mint coraz bardziej zyskuje w moich oczach, co nie znaczy, że blue traci. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki! Za jakiś czas zrobię foto sesję porównawcza zielonego i niebieskiego Datejust. Mint coraz bardziej zyskuje w moich oczach, co nie znaczy, że blue traci. 

 

Widziałem tego zielonego ostatnio. Ciekawy kolor, nigdy bym nie powiedział że mi się spodoba, a jednak co na żywo, to na żywo. Kolor piniondza (hamerykańskiego), więc zawsze "na propsie" :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz sobie wyobraźcie, że Rolex za rok robi z okazji 70-lecia modelu wierną reedycję. 😜

 

-1x-1-1.thumb.jpg.24d241588873191aea7033679daa79c4.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

A teraz sobie wyobraźcie, że Rolex za rok robi z okazji 70-lecia modelu wierną reedycję. 😜

Nie jestem pewien, ale chyba Rolex nie robi wersji sentymentalnych 😀

Ale byłoby ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było coś, miłe marzenie.


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, agremi napisał(-a):

To by było coś, miłe marzenie.

 

giphy (1).gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂🤣

Ja naprawdę lubię te stare. 😛


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Krystian napisał(-a):


Dla mnie też jest przedmiotem użytkowym, ale ja już stary chyba jestem i jak wracam z imprezy to na drugi dzień, a nie po kilku, żeby się zastanawiać jaka jest data emoji2957.png

 

Ja mam taką robotę że wpisuję datę w różne miejsca kilkadziesiąt razy dziennie i jakoś wygodniej mi ją sprawdzać na zegarku niż telefonie a w dziwny sposób trudno mi ją zapamiętać.

Używam też sekundnika i lumy, a od czasu do czasu funkcji GMT. 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bugs napisał(-a):

 

Ja mam taką robotę że wpisuję datę w różne miejsca kilkadziesiąt razy dziennie i jakoś wygodniej mi ją sprawdzać na zegarku niż telefonie a w dziwny sposób trudno mi ją zapamiętać.

Używam też sekundnika i lumy, a od czasu do czasu funkcji GMT. 

Jesteś staromodny- wszystkie te funkcje tylko lepsze ( i więcej np sprawdzisz CHPL i receptę wystawisz) ma Twój telefon a skoro on to pewnie i smartwatch skoro już masz odruch nadgarstkowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milego przedluzonego weekendu wszystkim 😊😎

 

0EA7C0BB-1FA0-491F-8AEF-18FB76A35F93.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, desmo napisał(-a):

Jesteś staromodny- wszystkie te funkcje tylko lepsze ( i więcej np sprawdzisz CHPL i receptę wystawisz) ma Twój telefon a skoro on to pewnie i smartwatch skoro już masz odruch nadgarstkowy. 

Masz rację - to wychodzi że jestem po prostu staromodnym snobem. A przynajmniej aspirującym.

Komplikacji ChPL na razie nie wymyślono więc faktycznie muszę tu korzystać z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - to wychodzi że jestem po prostu staromodnym snobem. A przynajmniej aspirującym.
Komplikacji ChPL na razie nie wymyślono więc faktycznie muszę tu korzystać z telefonu.

Bardziej sklerotykiem jak kilkadziesiąt razy datę wpisujesz i nie pamiętasz
Chociaż przyznam, że czasami mam tak z fajnymi zegarkami, że jak się zapatrzę to nawet nie wiem, która godzina jest i po chwili muszę spojrzeć ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krystian napisał(-a):


Bardziej sklerotykiem 

 

To też.

A pisałem że czym? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

A teraz sobie wyobraźcie, że Rolex za rok robi z okazji 70-lecia modelu wierną reedycję. 😜

 

-1x-1-1.thumb.jpg.24d241588873191aea7033679daa79c4.jpg

Niech da identyczną bransoletę, to przyjdę tu z popcornem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2022 o 15:17, mroova napisał(-a):

jakiegoś

Co to jest ChPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jakiej firmy paski gumowe do rolka możecie polecić?

HORUS, RUBBER B, VANGUARD, EVEREST są mi znane.

Jakieś inne pomysły?

 

Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bugs napisał(-a):

 

To też.

A pisałem że czym? 😉

To jest nas dwóch - też mam sytuacje, w których muszę wpisywać datę kilka razy dziennie a i tak nie zapamiętam na szybko który dziś dzień. W końcu sobie przypomnę, ale rzucenie okiem na datownik jest dużo szybsze 😬😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2022 o 08:41, eye_lip napisał(-a):

Moim zdaniem ex39 to dosyć nieudany stylistycznie model:

-za mała koronka

-za duże napisy

-ogólny odbiór - duża tarcza, płaski naleśnik ( odległość od szkła do tarczy jest dosyć niska (nie jak np w sub nodate). 

 

Wiesz co Filip, jak szanuję Twoje zdanie (prawie zawsze), tak teraz to aż zaniemówiłem :) 

Uważam Exa 39mm za najlepszy ever model Rolexa i chyba pierwszy raz te trzy rzeczy w ogóle zauważam. Nigdy ale to nigdy na nic takiego nie wpadłem a do Exa przymierzałem się chyba najdłużej ze wszystkich zegarków ever.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.