Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, adamios napisał(-a):

Panowie pytanie. 

Z Waszego doświadczenia który DJ (126300 jeśli to ma znaczenie) ma najlepszą czytelność?

 

- Czarny

- Niebieski

- Szary (slate)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzzi.

Im ciemniejsza tarcza tym czytelność lepsza przy wskazówkach DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Im ciemniejsza tarcza tym czytelność lepsza przy wskazówkach DJ.

Uważam zgoła odwrotnie. 

A ze wspomnianej trójki Slate ma najlepszą czytelność.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2022 o 15:22, mario1971 napisał(-a):

Luma w Rolkach jest faktycznie słaba. O błędach młodości w werkach 32xx też dużo słyszałem i czytałem. Moje są dosyć nowe i odpukać - bezawaryjne. Mam nadzieję, że te kupione przeze mnie zostały w międzyczasie odpowiednio poprawione. 

U mnie 3235 właśnie wskoczył na 1 sekundę na plusie, tyle że na dwa tygodnie (tarcza w górę). Spał koronką w górę w dół, wychodziło -6/+6 na miesiąc, teraz jest ładnie. Więc na 32XX nie mogę narzekać 😁

Edytowane przez instabottles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było staruszka przewietrzyć w leniwą niedzielę. 

20221120_143738~2.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

Tu nie ma co sie zastanawiac Mario 😉 I jeden i drugi sa swietne i bardzo ladne, ale za mintem przemawia oryginalnosc kolorystyczna w stosunku do "oklepanego" juz niebieskiego w zegarkach (😬 zona mnie zabije, jak to przeczyta 😂), wiec idealnie go nazwali - mint... czyli swiezy DJ w kolekcji 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg

Przecież to jest jasne.

Niebieski. Miażdży go. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg&key=4a8741d845e9186a6aebbfed09c7b5a490d4cf374005ee22a7a0420050a2cf90

Zdecydowanie Mint. To jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg&key=4a8741d845e9186a6aebbfed09c7b5a490d4cf374005ee22a7a0420050a2cf90

Mint będzie dla Ciebie lepszy, blue od Ciebie odkupie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg&key=4a8741d845e9186a6aebbfed09c7b5a490d4cf374005ee22a7a0420050a2cf90
Poczekaj jeszcze trochę aż Rolex wycofa z produkcji jedną z wersji i wtedy zostaw discontinued

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

Poczekaj jeszcze trochę aż Rolex wycofa z produkcji jedną z wersji i wtedy zostaw discontinued emoji6.png

Święte słowa. 🙃


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, a_team napisał(-a):


Mint będzie dla Ciebie lepszy, blue od Ciebie odkupie emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Musiałbym ja zrezygnować bo ustawiłem się w tej kolejce wcześniej :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratkulaki nowych nabytków. 
Piekne sztuki. 
 

I coś na pocieszenie. 
To jest tłumaczenie automatyczne!!!

 

Rolex chce stworzyć nowy zakład produkcyjny w Bulle z 2000 miejsc pracy


 Firma Rolex otworzy siedzibę w Bulle (FR).  Zakład produkcyjny powinien ujrzeć światło dzienne do 2029 roku dzięki ogromnej inwestycji 19:30 / 1 min.  / o 19:30
 Po Genewie i Bienne Rolex chce osiedlić się w Bulle.  Światowy gigant luksusowego zegarmistrzostwa rzeczywiście wybrał drugie miasto kantonu Fryburg na budowę nowego zakładu produkcyjnego, dowiedział się RTS.  Rolex planuje stworzyć tam 2000 miejsc pracy i zainwestować miliard franków.
 Planowany w strefie przemysłowej Bulle, wzdłuż autostrady A12, ten nowy zakład produkcyjny Rolex powinien zostać otwarty w 2029 roku.

 Jednak ustawodawca miasta będzie musiał jeszcze zatwierdzić sprzedaż firmie Rolex dwóch działek o łącznej powierzchni 100 000 m2, co odpowiada powierzchni około dziesięciu boisk piłkarskich.  Projekt będzie musiał również przejść zwykłe procedury dochodzeniowe.

 Światowego giganta luksusowego zegarmistrzostwa uwiodło centralne położenie - między Bernem a regionem Jeziora Genewskiego - Bulle i kantonu Fryburg.  Tym samym pula do rekrutacji wykwalifikowanej siły roboczej jest bardzo duża.

 „Projekt o rzadkiej skali”

 "Projekt o rzadkiej skali jest realizowany w Bulle z prestiżową firmą Rolex, wskazał przewodniczący Rady Stanu Fryburg Olivier Curty. Z kluczem do znaczących inwestycji i bardzo wielu miejsc pracy."

 „Ten projekt jest na dobrej drodze i władze Fryburga zrobią wszystko, aby się powiódł” – dodał Olivier Curty.

 Zakończenie projektu w grudniu

 Rolex, z którym skontaktował się RTS, nie chce komentować sprawy, dopóki sprawa nie zostanie podpisana.  Jest to planowane, zgodnie z informacjami potwierdzonymi RTS przez Departament Gospodarki Fryburga, na przyszły miesiąc.

 Wraz z założeniem firmy Rolex w Bulle, Promocja Gospodarcza we Fryburgu wygrała „jackpot”.  Bo oprócz 2000 nowych miejsc pracy, grupa zegarmistrzowska zaoferuje kilkadziesiąt miejsc na praktyki.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Markiza napisał(-a):

Rolex chce stworzyć nowy zakład produkcyjny w Bulle z 2000 miejsc pracy

Rewelacja, jak to sie potwierdzi (umowa na dzialki zostanie podpisana i budowa ruszy) to ceny rolkow znacznie spadna (poza retail ofc). Rynek to wkalkuluje w cene jeszcze dlugo przed 2029. Mam troche rynkowego doswiadczenia w innej branzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Augustynski napisał(-a):

Rewelacja, jak to sie potwierdzi (umowa na dzialki zostanie podpisana i budowa ruszy) to ceny rolkow znacznie spadna (poza retail ofc). Rynek to wkalkuluje w cene jeszcze dlugo przed 2029. Mam troche rynkowego doswiadczenia w innej branzy.

Z tym spadkiem cen bym się nieawansowala. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie, że cieszy 😀 

To pewnie będzie nieduża produkcja, więc z czasem stanie się białym krukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na GMT Coke.

Z prawdziwą czerwienią.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2022 o 22:48, dzikipl napisał(-a):

 

Dla fanboja tak jest, ale porównaj sobie czytelność daytony. Nie ważne która wersja, przez obramowanie tarcz chronografu wskazówki znikają. Do tego szkło blikuje bardzo mocno.
Daytona nie jest wzorem praktyczności, przesiadka na moona i wszystko czytelne. Żałuję że moon nie ma podwójnego AR. Omega SM600 ma podwójny AR i efekt jest taki że szkła praktycznie nie widać.
A z kolei Breitlingi mają podwójny AR i dają dużo niebieskich refleksów.

Z całym szacunkiem,ale "przesiadka na moona" w przypadku daytony,to naprawdę chwyt retoryczny,mozliwy chyba tylko na tym forum. Rozziew jakości detalu,fazowania i klasy tych zegarków jest tak duży, że brak,czy nie brak AR naprawdę nie zrobi różnicy.  Rownoważny przykład. Pewnie przesiadka do passata z mojej panamery gts ułatwiłaby mi wjeżdżanie na parkingi w galeriach handlowych...ale to nie byłaby zbyt mądra przesłanka porównania tych samochodów.  Do tego nie trzeba być "fanbojem" cokolwiek to znaczy ;)

6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja czekam na GMT Coke.

Z prawdziwą czerwienią.

To jest nas dwóch 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2022 o 17:18, Dorian06 napisał(-a):

Przecież to jest jasne.

Niebieski. Miażdży go. 

W swoich opiniach się nie pier**lisz…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Trollix napisał(-a):

Z całym szacunkiem,ale "przesiadka na moona" w przypadku daytony,to naprawdę chwyt retoryczny,mozliwy chyba tylko na tym forum. Rozziew jakości detalu,fazowania i klasy tych zegarków jest tak duży, że brak,czy nie brak AR naprawdę nie zrobi różnicy.  Rownoważny przykład. Pewnie przesiadka do passata z mojej panamery gts ułatwiłaby mi wjeżdżanie na parkingi w galeriach handlowych...ale to nie byłaby zbyt mądra przesłanka porównania tych samochodów.  Do tego nie trzeba być "fanbojem" cokolwiek to znaczy ;)

 

W Daytonie czytelność się nie liczy. Każdy miłośnik R to wie. Pozostałych myślących inaczej, najprawdopodobniej na ten zegarek nie stać, lub boją się zrobić większy krok od Armstronga. :)    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2022 o 14:51, mario1971 napisał(-a):

A ja ciągle się zastanawiam, czy blue, czy może mint green jest jednak lepszy.

b8ccc4ab54f617719c6edc3ea0596dd8.jpg

Mandat dostałeś, że niebieski nie pasuje?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Gratkulaki nowych nabytków. 
Piekne sztuki. 
 

I coś na pocieszenie. 
To jest tłumaczenie automatyczne!!!

 

Rolex chce stworzyć nowy zakład produkcyjny w Bulle z 2000 miejsc pracy


 Firma Rolex otworzy siedzibę w Bulle (FR).  Zakład produkcyjny powinien ujrzeć światło dzienne do 2029 roku dzięki ogromnej inwestycji 19:30 / 1 min.  / o 19:30
 Po Genewie i Bienne Rolex chce osiedlić się w Bulle.  Światowy gigant luksusowego zegarmistrzostwa rzeczywiście wybrał drugie miasto kantonu Fryburg na budowę nowego zakładu produkcyjnego, dowiedział się RTS.  Rolex planuje stworzyć tam 2000 miejsc pracy i zainwestować miliard franków.
 Planowany w strefie przemysłowej Bulle, wzdłuż autostrady A12, ten nowy zakład produkcyjny Rolex powinien zostać otwarty w 2029 roku.

 Jednak ustawodawca miasta będzie musiał jeszcze zatwierdzić sprzedaż firmie Rolex dwóch działek o łącznej powierzchni 100 000 m2, co odpowiada powierzchni około dziesięciu boisk piłkarskich.  Projekt będzie musiał również przejść zwykłe procedury dochodzeniowe.

 Światowego giganta luksusowego zegarmistrzostwa uwiodło centralne położenie - między Bernem a regionem Jeziora Genewskiego - Bulle i kantonu Fryburg.  Tym samym pula do rekrutacji wykwalifikowanej siły roboczej jest bardzo duża.

 „Projekt o rzadkiej skali”

 "Projekt o rzadkiej skali jest realizowany w Bulle z prestiżową firmą Rolex, wskazał przewodniczący Rady Stanu Fryburg Olivier Curty. Z kluczem do znaczących inwestycji i bardzo wielu miejsc pracy."

 „Ten projekt jest na dobrej drodze i władze Fryburga zrobią wszystko, aby się powiódł” – dodał Olivier Curty.

 Zakończenie projektu w grudniu

 Rolex, z którym skontaktował się RTS, nie chce komentować sprawy, dopóki sprawa nie zostanie podpisana.  Jest to planowane, zgodnie z informacjami potwierdzonymi RTS przez Departament Gospodarki Fryburga, na przyszły miesiąc.

 Wraz z założeniem firmy Rolex w Bulle, Promocja Gospodarcza we Fryburgu wygrała „jackpot”.  Bo oprócz 2000 nowych miejsc pracy, grupa zegarmistrzowska zaoferuje kilkadziesiąt miejsc na praktyki.

 

jak na razie to tylko przeciek... nic nie jest podpisane ani sfinalizowane, rozmowy sie tocza, a wladze kantonalne fribourga wypuscily info, zeby miec lewar

20 godzin temu, Augustynski napisał(-a):

Rewelacja, jak to sie potwierdzi (umowa na dzialki zostanie podpisana i budowa ruszy) to ceny rolkow znacznie spadna (poza retail ofc). Rynek to wkalkuluje w cene jeszcze dlugo przed 2029. Mam troche rynkowego doswiadczenia w innej branzy.

 

a ceny spadly po tym jak otworzyli nowe budynki w Bienne?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Mandat dostałeś, że niebieski nie pasuje?😉

Nie, nie dostałem. Zastanawiam się czasami, czy potrzebne mi są dwa najfajniejsze Datejust, tak samo jak dwa najlepsze modele GMT w kolekcji. Czy nie łatwiej byłoby mieć jednego DJa, GMT, Suba i Daytonę, do tego Lange, a na zamknięcie kolekcji dokupić Breitlinga Navitimera Ice Blue.   

ab0138241c1a1-navitimer-b01-chronograph-43-rolled-up.png

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.