Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gdybyś chciał być miły, napisałbyś mario przez M, a tak to nie wiem, co mam sobie pomyśleć. 🤔😉

 

Zarejestrowałeś nicka z małej litery, to ludzie piszą z małej. Trzeba było się rejestrować z wielkim M, bez fałszywej skromności ;)

Jak np. @Super Mario


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

Zarejestrowałeś nicka z małej litery, to ludzie piszą z małej. Trzeba było się rejestrować z wielkim M, bez fałszywej skromności ;)

Jak np. @Super Mario

Generalnie masz rację Mirosuaw. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, a reszta to gruboskórne gbury. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 21:09, SPS napisał(-a):


Dzięki ! 
tak dokładnie mały mam nadgarstek  🙃

 

691ACE74-8610-49EE-9C70-8926E8FC4CFA.thumb.jpeg.101f71c951eb40c77c09530d132d885a.jpeg

 

Poczyniłem pewne obliczenia:

226570 + to zdjęcie = bazarek 

😜

12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Najpierw Ty kamienie z kieszeni. Masz znowu do mnie jakiś problem? 

 

"Gimby nie znajo" ale proponuję solo po lekcjach za kiblami. 😜

 

Przypomnę zasady: https://nonsa.pl/wiki/Solówa

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SPS napisał(-a):

Też tak myślę, że to idealny zegarek dla skromnych ludzi :D  Świetnie się uzupełniamy 

 

Masz za dużo luzu na posiadanie Rolexa, wyprostuj się, ukryj uśmiech. Teraz pasujesz do tego wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić to samo…


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia klienta to dobre wieści. Ciekawy jestem tylko jak AD zamierzają pozyskiwać te zegarki to sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.
 

W Milano jeden z większych dilerów rozpoczął już swój program (na lokalną skalę oczywiście) jakieś 1,5 roku temu. Można przynieść do nich zegarek zakupiony u nich w przeszłości i biorą go w rozliczeniu za nowy.

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw myślałem że można przyjść z ulicy z zegarkiem i za opłatą uzyskać certyfikat z gwarancją ale to nie to.

 

Jak dobrze rozumiem to raczej dodatek pozwalający że taki np Bucherer może oprócz sprzedawania używanych Rolexow i dawania swojej gwarancji (jak teraz) wydać oficjalny certyfikat  z gwarancją w imieniu producenta. Czyli droższa cena i Rolex ma dodatkowy zarobek z rynku używanych zegarków.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał(-a):

 

Poczyniłem pewne obliczenia:

226570 + to zdjęcie = bazarek 

😜

 

 

Przykro mi,  zegarek mi się podoba, mam zamiar nosić i to z dumą i przyjemnością. :D:D ALe jak chcesz może coś innego mogę Ci sprzedać? :P  

 

3 godziny temu, dzikipl napisał(-a):

 

Masz za dużo luzu na posiadanie Rolexa, wyprostuj się, ukryj uśmiech. Teraz pasujesz do tego wątku ;)

 

Ja dzisiaj Zenitha noszę bo el primera day :D  Rolex musi potęsknić za moim nadgarstkiem :P  

 

A to co koledzy wrzucają odnośnie programu certyfikatów pre-owned. Ciekawy program i jak zwykle nie mogę się doczekać efektów jakie przyniesie na rynku. :D  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyceniane. "Tutaj mamy brend nju Submariner 45k, ale to rezerwacja, nie można go kupić ani nawet zapisać się na listę oczekujących. Ale tutaj obok jest taki sam Submariner, był używany, przepolerowany i ma nasz certyfikat, 70k." Jak przyjdzie ktoś z forum to poczuje się jak u siebie, ale normalnym ludziom się mogą styki poprzepalać.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Ciekawe.
 

W Milano jeden z większych dilerów rozpoczął już swój program (na lokalną skalę oczywiście) jakieś 1,5 roku temu. Można przynieść do nich zegarek zakupiony u nich w przeszłości i biorą go w rozliczeniu za nowy.

 

Dopłacają różnicę w cenie? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak odbierzesz nówkę z salonu, to ci od razu zaproponują odkupienie z bonusem. Doskonały model biznesowy, dwa razy można zarobić na tym samy zegarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, nicon napisał(-a):

był używany, przepolerowany i ma nasz certyfikat, 70k

 

e no więcej bo gwara 2 lata i certyfikat to musi byc drożej niż taki 3 letni z chrono mający "tylko" box & papers :D


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Dopłacają różnicę w cenie? 😉

Nie mam pojęcia, ale na pewno stratni na tym biznesie nie są😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Z punktu widzenia klienta to dobre wieści. Ciekawy jestem tylko jak AD zamierzają pozyskiwać te zegarki to sprzedaży.

 

Normalnie. Kruk Ci powie "Dobra, wpiszemy na Air Kinga, ale dej mnie tę Daytonę, co Ci ją 4 lata temu sprzedaliśmy". 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPS napisał(-a):

 

Przykro mi,  zegarek mi się podoba, mam zamiar nosić i to z dumą i przyjemnością. :D:D ALe jak chcesz może coś innego mogę Ci sprzedać? :P  

 

No ale masz tylko jeden fajny zegarek, to jak coś innego? 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.