Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wchodziłem parę dni i nawalone postami i zdjęciami Idę zobaczyć w temacie kolejkowym, już kombinuje jak tu się wpisać na listę oficjalnie w Kruku. Znajomy ma porozmawiać z pewną osobą, jestem ciekawy co z tego wyjdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaszedłem do AD i od ręki do kupienia . Tylko za mały chyba ?chyba sie wszystko zmienia.😀

152314F7-C621-40AD-A072-1DA95D218C17.jpeg

3EA16613-DBC3-4E28-9FB1-39AA122EE55C.jpeg

169A9E94-7DED-4FF1-8717-C36420E1DF82.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam za mały. Fantastycznie się go nosi. Wygodniejszy od Submarinera i bardziej elegancki. Ale to moja opinia, bo sam go noszę. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miłośnik_Piękna napisał(-a):

Rozmawiałem dzisiaj ze sprzedawcą Rolexa w Kruku na placu Konstytucji odnośnie wczorajszej informacji o sprzedaży używanych modeli przez AD. Był mocno zaskoczony tą informacją. Powiedział, że na razie nie słyszał by Kruk miał zamiar uczestniczyć w programie. Ale nie wykluczał iż może się to stanie w przyszłości.

Podobno Krukowi czy jego mocodawcom „ nie opłaca” się ten nowy model biznesowy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, KOPA76 napisał(-a):

Właśnie zaszedłem do AD i od ręki do kupienia . Tylko za mały chyba ?chyba sie wszystko zmienia.😀

152314F7-C621-40AD-A072-1DA95D218C17.jpeg

3EA16613-DBC3-4E28-9FB1-39AA122EE55C.jpeg

169A9E94-7DED-4FF1-8717-C36420E1DF82.jpeg

Fajny, ale w moim odczuciu estetycznym za mały na Twój nadgarstek. Ile masz w obwodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Fajny, ale w moim odczuciu estetycznym za mały na Twój nadgarstek. Ile masz w obwodzie?

Podtrzymuję, za mały. Zdjęcia robione z bliska są zawsze przekłamane, a tutaj jest blisko. A nawet gdyby było z dystansu z zoomem, to już sam nie wiem, raczej na granicy. IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się ze prawdziwi fani wybieraja tylko DD 36 tak jak był oryginalnie 🙂 uwielbiam jubilee z ukrytym zapięciem, szkoda że w DJ juz tylko w damskiej linii takie robią.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 19:54, tomekr89 napisał(-a):

Sub oddany do serwisu (przypominam że paskudnie nie trzymał dokładności) wraca z odstającym bezelem, tj. nie jest on równo w płaszczyźnie szkiełka - z jednej strony bezel jest poniżej szkiełka, z drugiej powyżej. Po prostu skandal. Leci ponownie na reklamację. Dla mnie Rolex się skończył definitywnie. Najgorsze jest to, że Datejust znów wychodzi poza <-2;2> (raz był regulowany krótko po zakupie), ale boję się go nawet na gwarancji oddać, by patałachy go bardziej nie zepsuły. :( 



Tak informacyjnie dodam, że po regulacji Sub trzyma czas. Średnia z miesiąca to +0.1s/na dobę. DJ z kolei zwolnił i średnia z pół roku to +2.0.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

To prawda, hidden clasp to świetne i dyskretne rozwiązanie.

Ja bym powiedział że eleganckie i pasujæce do biżuteryjnej natury tej bransolety. Świetne byłoby gdyby miało mikroregukację zachowując elegancję tego rozwiązania. Czyli w Rolexie mają nad czym myśleć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, jeśli ktoś chciałby swojej żonie, kochance,etc sprawić wspaniały prezent świąteczny w postaci rolexa, to mam na zbyciu OP36mm w candy pink. Oczywiście nówka sztuka.😀 Nie wykluczam wymiany. Zapraszam na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, desmo napisał(-a):

Ja bym powiedział że eleganckie i pasujæce do biżuteryjnej natury tej bransolety. Świetne byłoby gdyby miało mikroregukację zachowując elegancję tego rozwiązania. Czyli w Rolexie mają nad czym myśleć 😉

 

Wystarczy dodać odpowiednią liczbę półogniw, a właściwie w tym przypadku półtoraogniw i na każdy nadgarstek w miarę ok dopasujesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, machlo napisał(-a):

 

Wystarczy dodać odpowiednią liczbę półogniw, a właściwie w tym przypadku półtoraogniw i na każdy nadgarstek w miarę ok dopasujesz. ;)

Problemem nie jest dopasowanie wstępne ale elastyczność dopasowania do nadgarstka w ciągu doby uwzględniając dobową zmienność jego obwodu. Ja nie lubię gdy jest za luźno i za ciasno więc doceniam  mikroregulację i oczekuję jej we współczesnych zegarkach. W DJ41 zapinka nie przeszkadza mi estetycznie i mam mikro ale w mniejszych DJach czy DateDatach kryte zapięcie wygląda lepiej niż zapinka. Pewnie dlatego te starsze egzemplarze jubilee i president są takie porozciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja 

20221203-154720.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wieloryb napisał(-a):

Panowie i Panie, jeśli ktoś chciałby swojej żonie, kochance,etc sprawić wspaniały prezent świąteczny w postaci rolexa, to mam na zbyciu OP36mm w candy pink. Oczywiście nówka sztuka.😀 Nie wykluczam wymiany. Zapraszam na PW. 

 

Nasze też są bardzo niegrzeczne 😈 i nic nie dostaną, ale dzięki za propozycję.  😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czas nie znosi próżni. Jeżeli ktoś z Was poszukuje Datejust 41 Blue - śmiało piszcie na PW. 😊

20210830_165257.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problemem nie jest dopasowanie wstępne ale elastyczność dopasowania do nadgarstka w ciągu doby uwzględniając dobową zmienność jego obwodu. Ja nie lubię gdy jest za luźno i za ciasno więc doceniam  mikroregulację i oczekuję jej we współczesnych zegarkach. W DJ41 zapinka nie przeszkadza mi estetycznie i mam mikro ale w mniejszych DJach czy DateDatach kryte zapięcie wygląda lepiej niż zapinka. Pewnie dlatego te starsze egzemplarze jubilee i president są takie porozciągane.

Tylko, ze 5 mm easylinka na nadgarstek 17 cm to jest zdecydowanie za duży skok, wiec taka regulacja jest dla mnie bezużyteczna.
Jedyne sensowne rozwiązanie, to takie jak w Subie, Tudorzd Rangerze i Oceansuach Manta nowszych, gdzie można przedłużyć o 2-3 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze spore rotacje sie zaczynają dziać.Coraz więcej ofert sprzedaży.Nadal jednak powyżej retail.A używany powinien byc poniżej retaila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Hej, czas nie znosi próżni. Jeżeli ktoś z Was poszukuje Datejust 41 Blue - śmiało piszcie na PW. 😊

20210830_165257.jpg

Co tu się wyrabia 😲


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, robol1 napisał(-a):

widze ze spore rotacje sie zaczynają dziać.Coraz więcej ofert sprzedaży.Nadal jednak powyżej retail.A używany powinien byc poniżej retaila

To sprzedaj swój poniżej retaila 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.