Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

U niektórych lepiej, niż u rodzimego AD
Taki to pożyje


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Się porobiło. Z Kruka teraz częściej dzwonią niż z fotowoltaiką. 2 zamawiane i po roku 2 odebrane tego samego dnia. 🙂 

 

IMG_5319.thumb.jpeg.d87bad58cdff8aa40c26e04069616654.jpeg

Rok temu listy były zamknięte na suby przecież! Coś mi tu nie pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Rok temu listy były zamknięte na suby przecież! Coś mi tu nie pasuje :D

Nie każdy jest zwykłym Kowalskim. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu miałem odebrane dj41 i batmana. Czy chciałbym się wtedy zapisać na suba? Owszem. Nie dostapilem zaszczytu niestety ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, można się rozejść. To tylko przymiarki były. Jest to IMHO najfajniejsze w tym forum. Dzięki niemu do poziomu Aquanauta i RO można spróbować wszystkiego dzięki super kolegom. 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć takie możliwości jak @memento mori, musiałbyś w corocznym castingu Kruka otrzymać ocenę doskonałą. Bardzo dobra wystarczyła tylko na DJa i Batmana.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, zegarki oficjalnie przedawane jako pre owned będą tańsze, droższe czy w takiej samej cenie jak nówki? I jak przewidujecie kwestię dostępności? Zapisy na pre owned? :D 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

Jak sądzicie, zegarki oficjalnie przedawane jako pre owned będą tańsze, droższe czy w takiej samej cenie jak nówki? I jak przewidujecie kwestię dostępności? Zapisy na pre owned? :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomekr89 napisał(-a):

Jak sądzicie, zegarki oficjalnie przedawane jako pre owned będą tańsze, droższe czy w takiej samej cenie jak nówki? I jak przewidujecie kwestię dostępności? Zapisy na pre owned? :D 

Po co sprzedawać salonowi - z certyfikatem czy bez - jak na grey można dostać dużo więcej? Co to zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bugs napisał(-a):

Po co sprzedawać salonowi - z certyfikatem czy bez - jak na grey można dostać dużo więcej? Co to zmienia?

Są ludzie, którzy nie wiedzą co to grey, lub nie chcą w to wchodzić i dla nich łatwiej będzie podejść do Kruka, aby sprzedać.

Coś jak sprzedaż złota u jubilera, a nie olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sanik napisał(-a):

Są ludzie, którzy nie wiedzą co to grey, lub nie chcą w to wchodzić i dla nich łatwiej będzie podejść do Kruka, aby sprzedać.

Coś jak sprzedaż złota u jubilera, a nie olx.

Jeśli ceny pokazany w tym ostatnim filmiku są prawdziwe to znaczy że AD tak naprawdę dołączają do grey a nie działają przeciwko. 

Skoro 5-letnia panda ma kosztować >60tys euro to ile na greyu będzie nowa - zakładając że dostawy nie wzrosną?

 

Swoją drogą dziwne bo praktycznie wszystkie zegarki które mam w obserwowanych na Chrono24 tanieją, na czele z Rolexami, sprzedał się tylko Skyfall wystawiony za 32k PLN  - ludzie wyraźnie odczuwają kryzys i nie kupują tak chętnie i tak drogo jak w pierwszej połowie roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Jeśli ceny pokazany w tym ostatnim filmiku są prawdziwe to znaczy że AD tak naprawdę dołączają do grey a nie działają przeciwko. 

Skoro 5-letnia panda ma kosztować >60tys euro to ile na greyu będzie nowa - zakładając że dostawy nie wzrosną?

 

Swoją drogą dziwne bo praktycznie wszystkie zegarki które mam w obserwowanych na Chrono24 tanieją, na czele z Rolexami, sprzedał się tylko Skyfall wystawiony za 32k PLN  - ludzie wyraźnie odczuwają kryzys i nie kupują tak chętnie i tak drogo jak w pierwszej połowie roku.

 

Niech leci na łeb na szyję, nautilusie czekam:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Jeśli ceny pokazany w tym ostatnim filmiku są prawdziwe to znaczy że AD tak naprawdę dołączają do grey a nie działają przeciwko. 

Skoro 5-letnia panda ma kosztować >60tys euro to ile na greyu będzie nowa - zakładając że dostawy nie wzrosną?

 

Swoją drogą dziwne bo praktycznie wszystkie zegarki które mam w obserwowanych na Chrono24 tanieją, na czele z Rolexami, sprzedał się tylko Skyfall wystawiony za 32k PLN  - ludzie wyraźnie odczuwają kryzys i nie kupują tak chętnie i tak drogo jak w pierwszej połowie roku.

Panda daytona za wiecej niz 60k euro? Niemozliwe - na chrono bylby juz skok cen mniej wiecej do tego poziomu a mamy 35  - 40 k euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panda daytona za wiecej niz 60k euro? Niemozliwe - na chrono bylby juz skok cen mniej wiecej do tego poziomu a mamy 35  - 40 k euro

Obejrzyj ten filmik od 4. minuty. Nie wiem gdzie to bo nie oglądałem do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to rozważam sprzedaż czarnego GMT Mastera  116710LN z 2013 roku, kupiony od kolegi z forum. Jedynym powodem sprzedaży jest DD do odbioru;)

 

My Rolex: The GMT-Master II Ref. 116710LN

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje podejrzenia o to, że kolega @Augustynski może być chat botem z backendem ze sztucznej inteligencji się potwierdzają. Problem w tym, że zaczynam się obawiać że na forum odpowiada więcej takich botów xD.

 

Jest nadzieja dla kupujących, trzeba sprawić żeby sprzedawcy dostrzegli pasję i zaangażowanie.

 

image.thumb.png.7d99ed720461f760c064fb75991c4e11.png

 

Przy okazji udało mi się obalić kilka Roleksowych mitów.

 

image.thumb.png.726743e8d8fa3adc89b19d21c3c95ce8.png

 

image.thumb.png.bb0647f8b6836fa2768877622428a8f9.png

 

image.thumb.png.b6ade71643b6c0d03109c878865730e7.png

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, nicon said:

Moje podejrzenia o to, że kolega @Augustynski może być chat botem z backendem ze sztucznej inteligencji się potwierdzają. Problem w tym, że zaczynam się obawiać że na forum odpowiada więcej takich botów xD.

 

Jest nadzieja dla kupujących, trzeba sprawić żeby sprzedawcy dostrzegli pasję i zaangażowanie.

 

image.thumb.png.7d99ed720461f760c064fb75991c4e11.png

 

Przy okazji udało mi się obalić kilka Roleksowych mitów.

 

image.thumb.png.726743e8d8fa3adc89b19d21c3c95ce8.png

 

image.thumb.png.bb0647f8b6836fa2768877622428a8f9.png

 

image.thumb.png.b6ade71643b6c0d03109c878865730e7.png

 

 

 

 

Wait, wait, wait

 

Najważniejsze pytanie na Twoich screenach jest bez odpowiedzi!

 

Pszypadeq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale odpowiedź mało ciekawa, dodałem pytanie pomocnicze, bot jednak jeszcze za mało czuje ducha tego podforum :/.

 

image.thumb.png.8a83cff15fd9e1589b769c00626d2f28.png

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słabo wybrał zestaw treningowy dla tego AI, zdecydowanie brakuje ducha trollingu i siania g*wnoburzy ;) Wszystko to jakieś takie mdłe i dyplomatyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zielony.m napisał(-a):

Jakby ktoś chciał to rozważam sprzedaż czarnego GMT Mastera  116710LN z 2013 roku, kupiony od kolegi z forum. Jedynym powodem sprzedaży jest DD do odbioru;)

 

My Rolex: The GMT-Master II Ref. 116710LN

Przy tych cenach pre owned to bym do AD sprzedawał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem AD wystawi za dwa razy tyle ;)

image.thumb.png.b88ca8cba9bb8a7fc515ab6399861457.png


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.