Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, SPS napisał(-a):

Wieczorny dylemat na wyjście do knajpy 😎

 

Oczywiscie ze Rolex, no chyba ze tam obok masz Patka jakiegos to wtedy Patek.

Tudor - rolex dla biedakow

Rolex - patek dla biedakow

Patek - ???

 

Za duzo sie naczytalem tego typu opinii zeby je wszystkie wlozyc do jednego wora i zapomniec.

Gratulacje explorera :), wytrwales kolejki i ponizenia w AD, to jeszcze przedemna mozliwe ale zaczynam sie wahac czy wytrzymam.

Zmniejszylem troche aktywnosc na forum bo mozliwosc zapisania to jeszcze dlugie miesiace i przezucilem sie na ten czas na inne tematy, nowe kola do fury itd. bo tak troche dyskusje w kolko sie tocza :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz foto kół? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz foto kół? 

Oby to nie były koła dla bidokuf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chce się zapisać na Rolexa, to chyba nie wypali tutaj ze zdjęciem czegoś poniżej 20 cali obutych w min. 4Sy. 🙂 

 

 

15 minut temu, Augustynski napisał(-a):

wytrwales kolejki i ponizenia w AD,

 

Rozwiniesz? Jestem ciekawy o co konkretnie chodzi? Oblali smołą i oblepili pierzem, na taczce wywieźli ze sklepu, gnojowicą oblali?

 

 

Godzinę temu, SPS napisał(-a):

Wieczorny dylemat na wyjście do knajpy 😎

 

 

 

 

Załóż sobie oba. Dobrze wiemy, że idziesz znowu chlać do tego pokoju z białymi witrynami a nie knajpy. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Masz foto kół? 

kolo-zimowe-bmw-x3-g01-x4-g02-y-spoke-69

Zimowki to schodzimy na '20

 

16 minut temu, memento mori napisał(-a):

obutych w min. 4Sy

tylko Pirelli

  

16 minut temu, memento mori napisał(-a):

Rozwiniesz? Jestem ciekawy o co konkretnie chodzi? Oblali smołą i oblepili pierzem, na taczce wywieźli ze sklepu, gnojowicą oblali?

Ostatnio zostalem hamsko wyrzucony z salonu. Domyslilem sie czemu, w sensie nie jestem w 100% bez winy (konwenanse), seria mikro nieporozumien, ale zaden inny sklep/salon by sie tak nie zachowal.

Takze odechcialo mi sie w to bawic. Z natury nie pcham sie gdzie mnie nie chca a do innych salonow mam dluzsza jazde to znowu mniej sie chce. Moze w krakowie zamowie jak beda zapisy ;).

 

 

 

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Augustynski napisał(-a):

kolo-zimowe-bmw-x3-g01-x4-g02-y-spoke-69

Zimowki to schodzimy na '20

 

tylko Pirelli

  

Ostatnio zostalem hamsko wyrzucony z salonu. Domyslilem sie czemu, w sensie nie jestem w 100% bez winy (konwenanse), ale zaden inny sklep/salon by sie tak nie zachowal.

 

 

 

Foto Twoich, a nie render z sieci. 😉 

 

A co to znaczy konkretniej chamsko i z jakiego powodu. Przukułeś się kajdankami do lady krzycząc, że bez Pepsi nie wyjdziesz? 😉 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, machlo napisał(-a):

 

Fabryczne półogniwa (6~7 mm, gdzie pełne to 10 mm) do oystera w DJ i półtoraogniwa do jubilee DJ nie są przewidziane, więc Kruk Ci tego nie sprzeda, nawet jeśli pasowałoby to od innego modelu. Jedyny ratunek to żebranie w innych autoryzowanych serwisach jak np. Pieśkiewicz.

Szczotkowane półogniwo do oystera istnieje w bransolecie pierwszego submarinera 6-cyfrowego i pasuje do wszystkich bransolet oyster, które zwężają się do 16 mm (faktycznie nieco węższe jest). W ten sposób dołożyłem sobie półogniwo do 126000. Pisałem o tym niedawno w tym wątku.
Natomiast nie spotkałem się z półogniwami PCL, które pasują do współczesnych bransolet - istnieją tylko do bransolety z blaszanym zapięciem. Niestety nie da się tego użyć, bo średnica otworu na pin jest inna.
Pozostaje jedynie opcja kupić szczotkowane ogniwo i dać do serwisu na polerkę środkowej częsci.

 

Co do użyteczności takiego półogniwa albo półtoraogniwa, to jedyny sens jego stosowania to prawidłowe wycentrowanie zapięcia tak, aby po stronie godziny 6 i 12 była mniej więcej tak samo długa bransoleta. Ma to szczególne znaczenie, kiedy masz mniejszy nadgarstek - okolice 17 cm i mniej. Zobacz mój post wcześniej, gdzie pokazałem na zdjęciach jak diametralną to robi różnicę.
Samą długość bransolety spokojnie można wyregulować pełnymi ogniwami i mikroregulacją w zapięciu. Wiadomo dwa dodatkowe półogniwa dają nieco więcej elastyczności i dałoby się dokładniej dopasować długość tak, aby easy-link był złożony i gotowy do użycia, gdy ręka spuchnie mocno. Choć easy-link na nadgarstki ~17 cm i mniej to niepotrzebny bajer, bo zmiana długości o 5 mm to tak, jakby założyć buty o 2 rozmiary za duże albo za małe. ;)

 

 

Super merytoryczny post! Potwierdzam wszystko co Kolega napisał, sam to przerabiałem, łącznie z polerowaniem pół-ogniwa od Suba aby dobrze wycentrować bransoletę Oyster w Pepsi😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Foto Twoich, a nie render z sieci. 😉

 

no ale po co, o moja Omege tez proszono o real foto kilka razy jak wrzucalem 'render z sieci' a jak juz ostatecznie wrzucilem real foto to nikt nie skomentowal przyslowiowo ;)

dokladnie takie, dzis kupione, uprzedzam pytanie X4 M40i 360 KM, jeden powie dla bidokuf ale dla mnie smaczny, i do tanca i do rozanca

sam kolor to 15 k po sporym rabacie, najlepszy wybor w zyciu (z kolorem), nastepny tez taki biore. Najwiecej komplementow za kolor, (nie dziwie sie wcale, zwraca uwage bez oczojebnosci, wybitny odcien) potem dopiero za 'eMke'

 

Tu na forum wszyscy sie chwala zegarkami to raczej nikt sie pod tym katem nie przyczepi :P

33 minuty temu, memento mori napisał(-a):

A co to znaczy konkretniej chamsko i z jakiego powodu. Przukułeś się kajdankami do lady krzycząc, że bez Pepsi nie wyjdziesz? 😉 

dobry pomysl, tu bym jednak nie mial pretensji o wyrzucenie ;)

jak wspomnialem, seria mikro nieporozumien pod rzad, ale nie jest to tylko moj blad ze nie dostrzeglem tego szybciej, salon popelnil ich kilka rowniez ale szybko z 'milym usmiechem' pokazano mi drzwi

jak napisze za duzo to za latwo mnie bedzie zidentyfikowac takze nie moge wszystkiego napisac a bym chcial, moze bedzie okazja w przyszlosci

przez to juz nie mam frajdy tam przychodzic i ogladac/pasjonowac sie i rozmawiac o zegarkach jak wiem ze mnie tam nie chca, takie narzucanie sie to nie dla mnie, takze temat rolexa troche umarl

 

w jednych z pierwszych moich postow napisalem, ze uzywki odpadaja z wielu powodow, ale jednym z glownych bylo brak 100% pewnosci autentycznosci, jak bedzie mozna kupic uzywane po cenie okolo rynkowej w AD to kto wie :), to zmienia postac rzeczy, wtedy mozna bedzie poleciec/przejechac sie do szwajcarii/londynu i przebierac w ofertach (jak sie rynek wtornych u AD unormuje za ~rok) a co najwazniejsze zachowac godnosc i szacunek do siebie

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Augustynski Jeśli się „przeżucasz” to nie dziw się że cię „hamsko”wyrzucili z salonu. Jakby mi ktoś podanie taką polszczyzną napisał, to też bym go na listę na Rolexa nie wciągnął 🤣.

 

Tak, wiem, jesteśmy na forum zegarkowym, nie językowym itd., niemniej do szkoły wszyscy chodziliśmy.

 

Napiszę po raz enty: po kiego grzyba psioczyć na te Rolki, a z drugiej strony tak się wpychać na zapisy na nie? Mało to innych, fajnych zegarków na rynku? Dla mnie to jedna z tajemnic tego forum i niektórych użytkowników tutaj, którzy przez męki przechodzić nie tyle chcom, co muszom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, beniowski napisał(-a):

Napiszę po raz enty: po kiego grzyba psioczyć na te Rolki, a z drugiej strony tak się wpychać na zapisy na nie? Mało to innych, fajnych zegarków na rynku? Dla mnie to jedna z tajemnic tego forum i niektórych użytkowników tutaj, którzy przez męki przechodzić nie tyle chcom, co muszom.

Jak ktos chce flexowac zegarkiem to nie ma za duzo opcji, kultura flex to glownie US&A ale generalnie miec dobry zegarek to miec rolexa dla motlochu tzn dla 99,5% ludzi z krajow rozwinietych.

Moze to sie komus nie podobac, moze ktos uwazac inaczej, ale to tak jak 'uwazanie' ze ziemia jest plaska? Mozna? Mozna. To nie zmienia faktu ze jest okragla. To jak z Rolexem, to krol zegarkow i tyle.

Moga kogos wkurzac gierki u AD? Moga, a nawet powinny jesli jest normalny i zdrowy psychicznie.

Dlatego suma tych roznych czynnikow to taki love/hate zwiazek, kochasz i nienawidzisz Rolexy jednoczesnie.

 

Co do gramatyki to nie do mnie. Temat dla mnie slaby i jak chcesz policzyc calke to sie zglos ale z gramatyka to do miodka albo innego fascynata jak Ty ;).

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Augustynski napisał(-a):

Jak ktos chce flexowac zegarkiem to nie ma za duzo opcji, kultura flex to glownie US&A ale generalnie miec dobry zegarek to miec rolexa dla motlochu tzn dla 99,5% ludzi z krajow rozwinietych.

Jeśli kupujesz zegarek aby się nim chwalić, to chyba są ciekawsze fora, jakieś Instagramy, Tik Toki czy coś w tym stylu, żeby to światu ogłaszać. To forum wydaje się zbyt niszowe dla kogoś z takimi potrzebami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jeśli kupujesz zegarek aby się nim chwalić, to chyba są ciekawsze fora, jakieś Instagramy, Tik Toki czy coś w tym stylu, żeby to światu ogłaszać. To forum wydaje się zbyt niszowe dla kogoś z takimi potrzebami. 

To nie tak, nigdy sie niczym nie chwalilem. Jestem skromny z natury. Po prostu milo sie czlowiekowi robi jak otrzymuje komplement prawda? No i to tyle, jak ktos raz na jakis dluzszy czas zauwazy i pochwali zegarek w tym przypadku to moze to rozwinac sie do pogadanki o zegarkach i fajnie sie spedzi czas z obca osoba a nawet moze jakas znajomosc sie zawiaze. Nigdy nie wiadomo.

 

To jak z podrozami. Nawet jak sie jedzie do jakiegos kraju z biurem podrozy np. Gambia i Senegal i wieczorem juz siedzi sie domkach w sercu afryki a rano wstaje bo znowu bedzie zwiedzanie to ZAWSZE warto wyjsc na spacer nawet jak na ulicach nie ma latarni i jest kompletnie ciemno bo wtedy mozna przypadkiem trafic na wydarzenie, ktore jest dwa razy do roku, gdzie wioski z promienia XX kilometrow zwoluja sie bebnami zeby walczyc w samych majtkach. Wszyscy czarniutcy ze hej. Ty jeden bialy na arenie gladiatorow z badyli. Wojownicy w samych majtkach tancuja przed walka i odprawiaja JUJU swoje rytualy, ktore maja im dac wygrana jak wsypywanie sobie ziemi do majtek. Bebny graja, murzyni walcza a Ty przezywasz wyjatkowa przygode gdy reszta grupy spi w hatkach.

Troche zboczylem z tematu, warto wychodzic z hoteli na spacer bo jakos tak dziwnie sie sklada ze przypadkiem sie przygody trafiaja same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to prawda, że oni rzeczywiście czarniutcy. Sam nie byłem w Afryce, ale znam kogoś kto był. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Afryce widziałem głównie piękne widoki oraz biedę w wioskach. A murzynów tańczących JUJU to i owszem też widziałem, ale tym razem w luksusowym hotelu na Zanzibarze  - gości zabawiali do kolacji. Tyle że miało to tyle wspólnego z kulturą afrykańską co wioska potiomkinowska z prawdziwą wioską za cara.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Czyli to prawda że oni rzeczywiście czarniutcy. Sam nie byłem w Afryce, ale znam kogoś kto był. 

Tylko to Cie zainteresowalo z calej opowiesci :D. Freud mialby cos na ten temat do powiedzenia pewnie ;).

Oni na prawde wierza ze dzieki juju kule sie beda od nich odbijac. Sam z jednym o tym rozmawialem. Ostatnio Stanowski opowiedzial swietna historie o tym, jak plemie afrykanskie wierzacych ze kule sie od nich odbijaja poszli obalic wladze a zolnierze rzucali bron na ziemie i uciekali bo po co strzelac do nich skoro sie kule beda odbijac? Wszyscy bylo ok do czasu, az ktos musial zareagowac i cale plemie wyrzniete w pien.

 

No wiec po to wlasnie ten Rolex.

 

  

2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

A murzynów tańczących JUJU to i owszem też widziałem, ale tym razem w luksusowym hotelu na Zanzibarze  - gości zabawiali do kolacji. Tyle że miało to tyle wspólnego z kulturą afrykańską co wioska potiomkinowska z prawdziwą wioską za cara.

No bo to bylo przedstawienie dla turystow a ja trafilem na real-deal of afrykanerow dla afrykanerow. Szef wioski wyglaszal przemowienie a 5 czy tam 7 jego zon ubranych w oczowalne pomaranczowe materialy przypinaly kotyliony obserwatorom. Mam zdjecia i filmiki. Wszystkie podroze dokumentuje dosc dobrze po 2-4 k zdjec z wyjazdu okolo a troche ich juz bylo. Aktualnie okolo 25 krajow swiata (nie liczylem dawno ile dokladnie).

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
Załóż sobie oba. Dobrze wiemy, że idziesz znowu chlać do tego pokoju z białymi witrynami a nie knajpy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Augustynski napisał(-a):

Z natury nie pcham sie gdzie mnie nie chca

 

Czyli jak napiszemy "nie chcemy Cię" po prostu znikniesz? 😀

 

Panowie?... Kto pierwszy?....😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, kierowca BMW X4 ( a m to już w ogóle) zawsze się pcha tam gdzie go nie chcą wpuszczać. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wieloryb napisał(-a):

 

Czyli jak napiszemy "nie chcemy Cię" po prostu znikniesz? 😀

 

Panowie?... Kto pierwszy?....😆

Nie wiem czy to zadziala poprzez internet ale sprobowac warto :P. Kto wie, jesli faktycznie zadziala to moj ostatni post. Na wszelki wypadek sie pozegnam, bylo mi bardzo milo spedzic czas z czescia uzytkownikow, mile rozmowy o zegarkach po nocach, dzielenie sie wiedza i praktyka uzytkowa. Troche bufonady ale nie za duzo, znosnie. Ogolnie pozytywnie z mikro wyjatkami. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SPS napisał(-a):

Wieczorny dylemat na wyjście do knajpy 😎

 

6069063B-9BAE-41AD-AEB8-51ED09A58FA8.thumb.jpeg.daf20d939dbbd0793a38b08ab7c27ec2.jpeg

Jak do knajpy,to tylko Rolex.  Jak już wszystko przepijesz, to ponoć za Rolexa można kupić wszystko 😆

A za tudora, to co najwyżej możesz wp... Dostać 😆  jak ktoś nie jest akurat fanem Davida Beckhama albo Lady Gagi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Załóż sobie oba. Dobrze wiemy, że idziesz znowu chlać do tego pokoju z białymi witrynami a nie knajpy. 😜

 

Jak czytam o tych zegarkach dla biedaków to faktycznie będzie to pierwsze co będę robił wieczorem :D 

 

 

2 godziny temu, Augustynski napisał(-a):

Oczywiscie ze Rolex, no chyba ze tam obok masz Patka jakiegos to wtedy Patek.

Tudor - rolex dla biedakow

Rolex - patek dla biedakow

Patek - ???

 

Za duzo sie naczytalem tego typu opinii zeby je wszystkie wlozyc do jednego wora i zapomniec.

Gratulacje explorera :), wytrwales kolejki i ponizenia w AD, to jeszcze przedemna mozliwe ale zaczynam sie wahac czy wytrzymam.

Zmniejszylem troche aktywnosc na forum bo mozliwosc zapisania to jeszcze dlugie miesiace i przezucilem sie na ten czas na inne tematy, nowe kola do fury itd. bo tak troche dyskusje w kolko sie tocza :/.

 

 

Patek Philippe JESZCZE nie mam, ale będę mieć. :) 

 

Poniżenia u AD? :D  nic bardziej mylnego panie kolego. :D Olałem AD

Tak się składa, że  ponad tydzień temu o godzinie 22.00 dzięki uprzejmości kolegi z forum M.....1 dostałem cynk o pewnym full secie z Kruka.

Explorer II został wystawiony na grupie Rolexowej na Facebooku, do której dołączyli mnie chwilę po 22. 

Mówimy o pewnym sprzedawcy profesjonalnym o inicjałach K.A. znanego na naszym forum jako "U....y" z firmy "C...o". :P z Warszawy.

Tak więc z polecenia o godz. 23.00 byłem już umówiony na poranną transakcję, zegarek nawet nie zdążył wylądować na stronie C....o ani na Ch....24. i to wszystko w cenie retail na wtórnym.

A wiesz dlaczego to było możliwe? 

Bo ja się potrafię zachować i nie obrażam ludzi i nie wyzywam nikogo od biedaków.

Przerwa od forum dobrze Ci zrobi, odpoczniesz, jak wrócisz z przewietrzonym umysłem to też dostaniesz kontakt :) 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SPS napisał(-a):

Patek Philippe JESZCZE nie mam, ale będę mieć. :) 

 

Poniżenia u AD? :D  nic bardziej mylnego panie kolego. :D Olałem AD

Tak się składa, że  ponad tydzień temu o godzinie 22.00 dzięki uprzejmości kolegi z forum M.....1 dostałem cynk o pewnym full secie z Kruka.

Explorer II został wystawiony na grupie Rolexowej na Facebooku, do której dołączyli mnie chwilę po 22. 

Mówimy o pewnym sprzedawcy profesjonalnym o inicjałach K.A. znanego na naszym forum jako "U....y" z firmy "C...o". :P z Warszawy.

Tak więc z polecenia o godz. 23.00 byłem już umówiony na poranną transakcję, zegarek nawet nie zdążył wylądować na stronie C....o ani na Ch....24. i to wszystko w cenie retail na wtórnym.

A wiesz dlaczego to było możliwe? 

Bo ja się potrafię zachować i nie obrażam ludzi i nie wyzywam nikogo od biedaków.

Przerwa od forum dobrze Ci zrobi, odpoczniesz, jak wrócisz z przewietrzonym umysłem to też dostaniesz kontakt :)

 

Od kiedy to zarty (a w tamtym przypadku faktycznie zapytanie o taka cudza opinie) sa obrazaniem ;). Jak sie ktos obraza za zarty to jest jego problem. Troche nie rozumiem tej historii. Ok dostales cynk o zegarku z kruka, profesjonalny sprzedawca, ktory wystawia zegarki na chrono po cenie retail? Gdzie tu sens gdzie logika? Jak juz robi sie cos nielegalnie to chyba zeby na tym zarobic po cenie rynkowej a nie sprzedac retail nielegalnie :P. Dziwne to. Nadal tu wchodzi w gre kwestia zaufania, ze caly ten lancuszek ludzi chce Ci zrobic dobrze i dac oryginal bo masz fajne posty?

UPDATE: sprawdzilem, te zegarki sie sprzedaja zamiast $8400 retail to $9400 (ostatnia sprzedaz pokazana na watcharts). Wiec omijajac chrono zaoszczedzil 10% prowizji czyli $940, czyli wychodzi na to samo de facto czy sprzedal Tobie czy by sprzedal z prowizja za nie retail. Tajemnica rozwiazana ;). Czy to taka przysluga? Kazdy moze odpowiedziec sobie sam.

 

27 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Jak do knajpy,to tylko Rolex.  Jak już wszystko przepijesz, to ponoć za Rolexa można kupić wszystko 😆

A za tudora, to co najwyżej możesz wp... Dostać 😆  jak ktoś nie jest akurat fanem Davida Beckhama albo Lady Gagi..

Dobre, zapisalem sobie. Dobre bo prawdziwe :D

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SPS napisał(-a):

 

Jak czytam o tych zegarkach dla biedaków to faktycznie będzie to pierwsze co będę robił wieczorem :D 

 

 

 

 

Patek Philippe JESZCZE nie mam, ale będę mieć. :) 

 

Poniżenia u AD? :D  nic bardziej mylnego panie kolego. :D Olałem AD

Tak się składa, że  ponad tydzień temu o godzinie 22.00 dzięki uprzejmości kolegi z forum M.....1 dostałem cynk o pewnym full secie z Kruka.

Explorer II został wystawiony na grupie Rolexowej na Facebooku, do której dołączyli mnie chwilę po 22. 

Mówimy o pewnym sprzedawcy profesjonalnym o inicjałach K.A. znanego na naszym forum jako "U....y" z firmy "C...o". :P z Warszawy.

Tak więc z polecenia o godz. 23.00 byłem już umówiony na poranną transakcję, zegarek nawet nie zdążył wylądować na stronie C....o ani na Ch....24. i to wszystko w cenie retail na wtórnym.

A wiesz dlaczego to było możliwe? 

Bo ja się potrafię zachować i nie obrażam ludzi i nie wyzywam nikogo od biedaków.

Przerwa od forum dobrze Ci zrobi, odpoczniesz, jak wrócisz z przewietrzonym umysłem to też dostaniesz kontakt :) 

 

 

 

 

 

Już to mniej więcej rozpisałem nawet. 😜

 

862DC00A-F556-459D-9937-C2A92FE9A15C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Augustynski

Nie o  fajne posty. :)  Chodziło o to żebyś czasem zerknął co noszą niektórzy ludzie nawet tu na forum, dla części osób ten Tudor jest poza zasięgiem. Później wejdą w temat tutaj albo w temat Tudora nawet przekierowania z googla i czytają takie żarty, jak myślisz jak się mogą poczuć albo co pomyśleć? :)  a tak powtarzasz takie mądrości przeczytane gdzieś w czeluściach netu. 

ps. to BMW ze zdjęcia to podstawowa wersja czy rozszerzona o kierunkowskazy? :D :D :D 

 

@memento mori

dokładnie, to będzie mój schemat działania, przejrzysty, oczywisty, przewidywalny.... albo trasa do sypialni po paru głębszych :D :D:D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SPS napisał(-a):

 

 

@memento mori

dokładnie, to będzie mój schemat działania, przejrzysty, oczywisty, przewidywalny.... albo trasa do sypialni po paru głębszych :D :D:D 

 

Do sypialny powiadasz, po paru głębszych, taki rytuał? 🙃

g5DmOZ.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.