Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ja do DD także nie dorosłem, dlatego ten DJ w zupełności mi starcza. default_wink.png

ee87fe09cd9a1c36a44efcaadab62688.jpg

Ładny! Gratulacje.

P.s. TGV😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kurzy napisał(-a):

Ładny! Gratulacje.

P.s. TGV😉

Dzięks! Jutro dopiero będą foty, jak tylko trafię na odpowiednią pogodę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ja do DD także nie dorosłem, dlatego ten DJ w zupełności mi starcza. default_wink.png

 

Koledze o karbowany bezel chodziło, a ten twój świeci na kilometr tak samo jak te w DD z białego złota 🤩.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PKS napisał(-a):

Zaoferowali jako rekompensatę za doznane krzywdy? ;)

I to z niezłą bonifikatą.  

6 minut temu, beniowski napisał(-a):

Koledze o karbowany bezel chodziło, a ten twój świeci na kilometr tak samo jak te w DD z białego złota 🤩.

A w różowym się tak nie błyszczą? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

I to z niezłą bonifikatą.  

A w różowym się tak nie błyszczą? 

Nie wiem, nie mam różowego 😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DD to wisienka na torcie. Nie mogę się go doczekać.

Chciałem się kiedyś zapisać na oliwkę, ale spòźniłem się dosłownie o kilka dni z zapisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ja do DD także nie dorosłem, dlatego ten DJ w zupełności mi starcza. default_wink.png

ee87fe09cd9a1c36a44efcaadab62688.jpg


Ładny ale z tych dwóch wolę jednak niebieskiego 😀

E1785965-10F1-4397-982C-9ADC1A7B3F4C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale z tych dwóch wolę jednak niebieskiego
E1785965-10F1-4397-982C-9ADC1A7B3F4C.thumb.jpeg.f26b347cfe4838366c26417a164ec450.jpeg

Ja też wolę niebieskiego

53d42bc8ba22f05bdb15ab82d187a375.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie mint green nie dorównuje blue, ale jest inny, niespotykany - intrygujący. Jest także minimalnie czytelniejszy.

b9a73ddace97bc781c87b6559d31f0d4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Może faktycznie mint green nie dorównuje blue, ale jest inny, niespotykany - intrygujący. Jest także minimalnie czytelniejszy.
 

Mój głos także na miętówkę, za powiew świeżości w gamie DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Może faktycznie mint green nie dorównuje blue, ale jest inny, niespotykany - intrygujący. Jest także minimalnie czytelniejszy.

b9a73ddace97bc781c87b6559d31f0d4.jpg

Miałeś dwa to wiesz najlepiej 😀

 

No ale jest niespotykany i piękny. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie mint green nie dorównuje blue, ale jest inny, niespotykany - intrygujący. Jest także minimalnie czytelniejszy.

b9a73ddace97bc781c87b6559d31f0d4.jpg&key=acc32aa1443f4d720b6ab2af9011ef5e1403806bec6528230668e5913654e8ce

To na pewno, czytelniejszy chyba też jest, jak tak się przyglądam. Do mnie nie za bardzo trafiają zielone, bardzo je lubię i mi się podobają, ale na ręcę już sobie nie wyobrażam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam explorera 39 i chciałem zamienić go na suba czarnego bez daty. Trochę wypadłem z temau i mam pytanie czy na ten model nadal są zapisy czy można kupić od ręki?
Orientujecie się czy Explorer 39 to model, który jest w miarę chodliwy?

39 wypadł z produkcji a dla wielu ten rozmiar był idealny. Są już tylko z drugiej ręki.
Jak się nie dogadasz z Michałem to daj znać, ja niby nie szukam ale pewniaka bym chyba przygarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Jestem nowy w temacie zegarków zatem potrzebuje pomocy/rady - chciałbym kupić pierwszego Rolexa - najlepiej Explorera/Oystera PERPETUAL, jednak od pewnego czasu słyszę, że listy są zamknięte (kontaktuję się z salonem Kruka w Wwa). Fakt - wcześniej nie były to kontakty zbyt regularne, jednak chciałbym je teraz zintensyfikować - macie jakieś rady jak regularnie należy się kontaktować albo może w jakiś terminach (poczatki kwartałów, etc?)?

Pan z którym wczoraj rozmawiałem podpowiedział mi, że dobrym terminem może być wprowadzenie nowej kolekcji - z tego co widzę ludzie piszą, iż nowe zegarki zostaną być może ogłoszone na Watches & Wonders dnia 27 marca 2023. Nie wiem tylko do końca jak to działa - zapisy są na konkretny model i kolor? Więc jeśli ogłoszą jakiś nowy kolor np. Oystera to po prostu ruszy nowa lista na którą - jeśli będę mieć trochę szczęścia być może uda mi się zapisać? Dobrze wnioskuję? Oczywiście rozumiem, że to może nie być takie łatwe :P

Przepraszam, jeśli pytania są oczywiste, no ale jak pisałem nie wiem jak to działa, więc uznałem, że może to być najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi.

Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorer był aktualizowany w 2021, OP chyba z rok wcześniej. NIe spodziewaj się zatem nowych wypustów. Może cos będzie na wiosnę dla Ex (nowy wariant np.), bo 70-ta rocznica tego modelu się szykuje. Ceny Rolków spadają, jest szansa, że te modele będziesz mógł zakupić u AD niedługo. Alternatywnie z drugiej ręki, niedawno Ex był za 35k jakoś chyba na bazarku. Praktycznie metka.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tbn napisał(-a):

Explorer był aktualizowany w 2021, OP chyba z rok wcześniej. NIe spodziewaj się zatem nowych wypustów. Może cos będzie na wiosnę dla Ex (nowy wariant np.), bo 70-ta rocznica tego modelu się szykuje. Ceny Rolków spadają, jest szansa, że te modele będziesz mógł zakupić u AD niedługo. Alternatywnie z drugiej ręki, niedawno Ex był za 35k jakoś chyba na bazarku. Praktycznie metka.

 

Metka już jest niestety wyżej. Blisko 36k. Mam do odbioru i się trochę zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o przeliczniku Kruka. Ciągle Ex to moim zdaniem jeden z najlepszych modeli Rolka, czy warty obecnej ceny to ciężko powiedzieć. Kwestia chyba preferencji. Na flip na pewno już nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Grzy8ek napisał(-a):

Cześć!
Jestem nowy w temacie zegarków zatem potrzebuje pomocy/rady - chciałbym kupić pierwszego Rolexa - najlepiej Explorera/Oystera PERPETUAL, jednak od pewnego czasu słyszę, że listy są zamknięte (kontaktuję się z salonem Kruka w Wwa). Fakt - wcześniej nie były to kontakty zbyt regularne, jednak chciałbym je teraz zintensyfikować - macie jakieś rady jak regularnie należy się kontaktować albo może w jakiś terminach (poczatki kwartałów, etc?)?

Pan z którym wczoraj rozmawiałem podpowiedział mi, że dobrym terminem może być wprowadzenie nowej kolekcji - z tego co widzę ludzie piszą, iż nowe zegarki zostaną być może ogłoszone na Watches & Wonders dnia 27 marca 2023. Nie wiem tylko do końca jak to działa - zapisy są na konkretny model i kolor? Więc jeśli ogłoszą jakiś nowy kolor np. Oystera to po prostu ruszy nowa lista na którą - jeśli będę mieć trochę szczęścia być może uda mi się zapisać? Dobrze wnioskuję? Oczywiście rozumiem, że to może nie być takie łatwe :P

Przepraszam, jeśli pytania są oczywiste, no ale jak pisałem nie wiem jak to działa, więc uznałem, że może to być najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi.

Pozdrawiam i miłego dnia!

Tak jak napisałeś, bądź czujny pod koniec marca, bo pewnie będą zapisy na nowości.

Może też za jakiś czas zostaną odblokowane zapisy na rzadziej oblegane modele.

Już obecnie np.: explorer, ak nie cieszą się uznaniem na wtórnym 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sanik napisał(-a):

Tak jak napisałeś, bądź czujny pod koniec marca, bo pewnie będą zapisy na nowości.

Może też za jakiś czas zostaną odblokowane zapisy na rzadziej oblegane modele.

Już obecnie np.: explorer, ak nie cieszą się uznaniem na wtórnym 😀

 

Nie ma zysku, to się znów ludziom nie podobają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - dzięki bardzo za pomoc :)

Jasne - widziałem właśnie plotki, że mają nowe kolory Submarinerów wyjść w tym roku - może w takim razie to będzie lepszy pomysł.

To jeszcze skoro o tym wspomnieliście - czym jest ten przelicznik Kruka? Cena jest w euro, więc jak rozumiem zamiast przeliczać to według kursu (4.7) to liczą to jakoś wyżej (5?)?

I jeszcze dla pewności - zapisy są na model x kolor, nie na sam model?

I jak rozumiem samo zapisanie na liste jeszcze nie daje gwarancji sukcesu, bo i tak AD sam wybiera komu ten zegarek sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Nie ma zysku, to się znów ludziom nie podobają. ;)

I dobrze, normalnym użytkownikom polepszy się podaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.