Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lukebor napisał(-a):

Gratulacje, Panowie!

Tomek - niestandardowy w obecnych czasach wybór, ale … może to lepiej default_smile.png niech się nosi!
Gratulacje, Panowie!

Wiem, bardzo niestandardowy, sam się zdziwiłem, ale podoba mi się. Dzięki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ja przymierzałem platynową Daytonę (do dziś żałuję że nie kupiłem - leżała sobie w salonie) i na pewno zegarki platynowe są cięższe od złotych. Czy się rysują bardziej, nie wydaje mi się. Kolor tarczy tej Daytony jest trochę podobny do tego platynowego DD chyba. Muszę powiedzieć że na żywo ten kolor jest niesamowity.

 

9882E774-3A43-4338-ACEF-37343D586804.jpeg

560ACB52-A27B-4E69-9B1F-DD770BAE960B.jpeg

8B0DB22D-B27E-4C51-A593-76E34ADA219C.jpeg

 

Jest niesamowity, jest ciezki (mozna sie przyzwyczaic), ale tarcza bez diamentow jest o wiele ladniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tommly napisał(-a):

Można dołączyć do szacownego grona?

Ja wiem, że nie umywa się on do Waszych Subów, Dayton, Explorerów, itp... ale dla mnie, przeciwnika tej "manufaktury", to taka mała próba, dosłownie i w przenośni 😁😜

 

IMG_8650r.jpg

Można i trzeba! Witamy w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Jest niesamowity, jest ciezki (mozna sie przyzwyczaic), ale tarcza bez diamentow jest o wiele ladniejsza :)

A to fakt, jest jeszcze lepsza. Niestety, nie miałem przyjemności przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można dołączyć do szacownego grona?
Ja wiem, że nie umywa się on do Waszych Subów, Dayton, Explorerów, itp... ale dla mnie, przeciwnika tej "manufaktury", to taka mała próba, dosłownie i w przenośni
 
IMG_8650r.thumb.jpg.df2c9a4b58caf22c3d3c19dada78ec35.jpg

To jest dobry wybór. Witamy w rodzinie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Można dołączyć do szacownego grona?

Ja wiem, że nie umywa się on do Waszych Subów, Dayton, Explorerów, itp... ale dla mnie, przeciwnika tej "manufaktury", to taka mała próba, dosłownie i w przenośni 😁😜

 

 

Na pierwszego rolka jest to bardzo dobry wybór. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem jako człowiek który musiałby chyba duszę sprzedać żeby go było stać na czekanie w kolejce i samo kupno 🙂

 

Rolex od zawsze był moim marzeniem, gdzieś tam ktoś w rodzince miał w latach siedemdziesiątych i teraz patrząc jako człowiek nie majętny pewnie byłyby z tego fajne pieniądze, a że nie ma, to wspomnienie zostało. Nie powiem, też że mi się nie uda osiągnąć celu ale jako budowlaniec w drelichu będzie ciężko o obojętnie jakie zapisy.

 

Także ludzie (do tych co narzekają) - zluzujcie cycka - nie stać Was na PP czy AP to tu wylewacie swoje żale. Nie mam Rolex'a i mnie to nie irytuje. Są przecież marzenia, a Wy macie duże portfele więc po co to pieprzenie!

 

Ja, może kiedyś, jak się bliżej poznamy będę miał okazję od wespół - forumowiczów choćby założyć na łapę, nie to trudno, nic się nie dzieje. Zostaję przy moim PIĘKNYM Seiko 5 🙂 Pozdro 667!

 

PS - zegarek użytkownika mario1971 to dla mnie coś pięknego!

Edytowane przez Wamo
dwie spacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, Wamo said:

To i ja się wypowiem jako człowiek który musiałby chyba duszę sprzedać żeby go było stać na czekanie w kolejce i samo kupno 🙂

 

Rolex od zawsze był moim marzeniem, gdzieś tam ktoś w rodzince miał w latach siedemdziesiątych i teraz patrząc jako człowiek nie majętny pewnie byłyby z tego fajne pieniądze, a że nie ma, to wspomnienie zostało. Nie powiem, też że mi się nie uda osiągnąć celu ale jako budowlaniec w drelichu będzie ciężko o obojętnie jakie zapisy.

 

Także ludzie (do tych co narzekają) - zluzujcie cycka - nie stać Was na PP czy AP to tu wylewacie swoje żale. Nie mam Rolex'a i mnie to nie irytuje. Są przecież marzenia, a Wy macie duże portfele więc po co to pieprzenie!

 

Ja, może kiedyś, jak się bliżej poznamy będę miał okazję od wespół - forumowiczów choćby założyć na łapę, nie to trudno, nic się nie dzieje. Zostaję przy moim PIĘKNYM Seiko 5 🙂 Pozdro 667!

Chylę czoła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co, estetyka zawsze wygrywa, a marzenia - różnie bywa 🙂

 

Kiedyś też sobie kupię, choćby Milgauss / Air King'a . Teraz mnie nie stać zupełnie... kiedyś!

Edytowane przez Wamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wamo napisał(-a):

To i ja się wypowiem jako człowiek który musiałby chyba duszę sprzedać żeby go było stać na czekanie w kolejce i samo kupno 🙂

 

Rolex od zawsze był moim marzeniem, gdzieś tam ktoś w rodzince miał w latach siedemdziesiątych i teraz patrząc jako człowiek nie majętny pewnie byłyby z tego fajne pieniądze, a że nie ma, to wspomnienie zostało. Nie powiem, też że mi się nie uda osiągnąć celu ale jako budowlaniec w drelichu będzie ciężko o obojętnie jakie zapisy.

 

Także ludzie (do tych co narzekają) - zluzujcie cycka - nie stać Was na PP czy AP to tu wylewacie swoje żale. Nie mam Rolex'a i mnie to nie irytuje. Są przecież marzenia, a Wy macie duże portfele więc po co to pieprzenie!

 

Ja, może kiedyś, jak się bliżej poznamy będę miał okazję od wespół - forumowiczów choćby założyć na łapę, nie to trudno, nic się nie dzieje. Zostaję przy moim PIĘKNYM Seiko 5 🙂 Pozdro 667!

 

PS - zegarek użytkownika mario1971 to dla mnie coś pięknego!

 

Mozna spelnic kazde marzenie, bez wzgledu na zawod czy pochodzenie :) 

Nigdy o Rolku nie marzylem, ale udalo mi sie kilka ciekawych miec i cos tam mam. Jesli ja moglem, to kazdy moze 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak @SzefSzefów ale weź idź do wykopu choćby z Seiko - no szkoda straszna, człowiek się ugnoi, błoto, zwłaszcza że ja dbam o swoje zegarki, chucham, dmucham, pewnie nigdy żadnego nie sprzedam 🙂 😉

 

Mniejsza - Rolex JEST za***isty. 

 

Nie stać mnie, narazie, ale jak użytkownicy mają nawet max. po 50 (lat :P) to zdążę się pochwalić choćbym miał trzymać flagę przy kaczce :D

 

 

Edytowane przez Wamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Wamo napisał(-a):

To i ja się wypowiem jako człowiek który musiałby chyba duszę sprzedać żeby go było stać na czekanie w kolejce i samo kupno 🙂

 

Rolex od zawsze był moim marzeniem, gdzieś tam ktoś w rodzince miał w latach siedemdziesiątych i teraz patrząc jako człowiek nie majętny pewnie byłyby z tego fajne pieniądze, a że nie ma, to wspomnienie zostało. Nie powiem, też że mi się nie uda osiągnąć celu ale jako budowlaniec w drelichu będzie ciężko o obojętnie jakie zapisy.

 

Także ludzie (do tych co narzekają) - zluzujcie cycka - nie stać Was na PP czy AP to tu wylewacie swoje żale. Nie mam Rolex'a i mnie to nie irytuje. Są przecież marzenia, a Wy macie duże portfele więc po co to pieprzenie!

 

Ja, może kiedyś, jak się bliżej poznamy będę miał okazję od wespół - forumowiczów choćby założyć na łapę, nie to trudno, nic się nie dzieje. Zostaję przy moim PIĘKNYM Seiko 5 🙂 Pozdro 667!

 

PS - zegarek użytkownika mario1971 to dla mnie coś pięknego!

Szacun za szczerość.

Na pewno się uda, trzeba tylko ciężko pracować. Życie potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Trzymam kciuki, aby na Twojej ręce jak najszybciej zagościł R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Nie popularny wybór - podziel się z nami czemu wybrałeś ten model? Ja zbieram opinie bo sam mam 126900 i muszę często się z niego tłumaczyć :)


uniwersalny, fajny rozmiar 40 + duża lepsza dla mnie alternatywa niż np Seamaster za ok 30k

11690 ma swoich zwolenników i przeciwników jak wszystko,

jeden lubi G klase a drugi ci powie ze Skoda Kodiaq to to samo

Wamo 👌

Edytowane przez gvizdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WOW 
A_Team tu masz mojego Yacht-mastera 226655 który już ma 2 lata, dzisiaj króluje na nadgarstku i nabiera rys (których mimo wszystko aż tak nie widać) :IMG_1828.thumb.jpeg.b854436f2b0a8b6b4205cb3a0582c94e.jpeg

Świetny jest ten model. Gdybym dzisiaj miał wybierać Rollo, byłby to dokładnie ten.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, lukebor said:


Świetny jest ten model. Gdybym dzisiaj miał wybierać Rollo, byłby to dokładnie ten.

 

17 minutes ago, lukebor said:


Świetny jest ten model. Gdybym dzisiaj miał wybierać Rollo, byłby to dokładnie ten.

Dziękuję bardzo - tym zegarkiem świętowałem 5 rocznice mojego biznesu, wyprułem z siebie flaki aby móc go osiągnąć. Musiałem też przełamać barierę psychiczna aby tyle wydać na zegarek... Dzisiaj (po paru latach) nie pamietam ze się wykosztowałem a zegarek jest i zawsze będzie. Polecam, jest rzeczywiście świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂

Na wstępie zaznaczę, że nie posiadam żadnego zegarka firmy Rolex. Czytam ten temat z zaciekawieniem, bo jest on emanacją pragnień/frustracji/opinii/etc. użytkowników forum, z którego można się dowiedzieć mnóstwa rzeczy (zarówno technicznych - z dziedziny zegarmistrzostwa, czy też ,,niuansów" wszelakiego biznesu). I niech tak zostanie 🙂

A ponieważ krytyka jest również czasem potrzebna, to i ja dorzucę swoje ,,2 grosze". Ktoś wcześniej napisał, że po przejechaniu kilkuset kilometrów (wbrew wcześniejszym ustaleniom) na miejscu dowiedział się, że nie może się już zapisać na konkretny zegarek. Nigdy nie pisałem żadnych skarg, jednak w takim przypadku uważam, że firma W. Kruk powinna się dowiedzieć jakich ma ,,kompetentnych" pracowników. Oprócz narażenia na straty (paliwa i czasu - czyli znów pieniądze 😉), dochodzi zwyczajny brak szacunku dla klienta.

Swoją drogą trochę się zastanawiam, czemu pomimo wiedzy, że trudno będzie kupić takiego Submariner-a, nikt z Was nie bierze pod uwagę kupna choćby takiego Glashütte Original SeaQ? 🤔 Z dostępnych recenzji wynika, że to równie dobry (o ile nawet w pewnych elementach nie lepszy zegarek 😋).

A wracając do obsługi salonów W. Kruk - w moich doświadczeń obsługa klienta na Pl. Konstytucji w Warszawie jest na wysokim poziomie 🙂 

Jeszcze wyżej oceniam warszawski salon PP (o którym kiedyś już pisałem), choć podczas mojej wizyty w nim z góry zaznaczyłem, że nie ma szans aby mnie było stać na kupno jakiegokolwiek ich zegarka. Sprzedawca i tak poświęcił mi sporo czasu, z czego wyszła miła i ciekawa rozmowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dziękuję bardzo - tym zegarkiem świętowałem 5 rocznice mojego biznesu, wyprułem z siebie flaki aby móc go osiągnąć. Musiałem też przełamać barierę psychiczna aby tyle wydać na zegarek... Dzisiaj (po paru latach) nie pamietam ze się wykosztowałem a zegarek jest i zawsze będzie. Polecam, jest rzeczywiście świetny. "

 

Takie coś wzmacnia tylko moją wiarę, że się kiedyś uda, dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, furraan napisał(-a):

Dobry wieczór 🙂

Na wstępie zaznaczę, że nie posiadam żadnego zegarka firmy Rolex. Czytam ten temat z zaciekawieniem, bo jest on emanacją pragnień/frustracji/opinii/etc. użytkowników forum, z którego można się dowiedzieć mnóstwa rzeczy (zarówno technicznych - z dziedziny zegarmistrzostwa, czy też ,,niuansów" wszelakiego biznesu). I niech tak zostanie 🙂

A ponieważ krytyka jest również czasem potrzebna, to i ja dorzucę swoje ,,2 grosze". Ktoś wcześniej napisał, że po przejechaniu kilkuset kilometrów (wbrew wcześniejszym ustaleniom) na miejscu dowiedział się, że nie może się już zapisać na konkretny zegarek. Nigdy nie pisałem żadnych skarg, jednak w takim przypadku uważam, że firma W. Kruk powinna się dowiedzieć jakich ma ,,kompetentnych" pracowników. Oprócz narażenia na straty (paliwa i czasu - czyli znów pieniądze 😉), dochodzi zwyczajny brak szacunku dla klienta.

Swoją drogą trochę się zastanawiam, czemu pomimo wiedzy, że trudno będzie kupić takiego Submariner-a, nikt z Was nie bierze pod uwagę kupna choćby takiego Glashütte Original SeaQ? 🤔 Z dostępnych recenzji wynika, że to równie dobry (o ile nawet w pewnych elementach nie lepszy zegarek 😋).

A wracając do obsługi salonów W. Kruk - w moich doświadczeń obsługa klienta na Pl. Konstytucji w Warszawie jest na wysokim poziomie 🙂 

Jeszcze wyżej oceniam warszawski salon PP (o którym kiedyś już pisałem), choć podczas mojej wizyty w nim z góry zaznaczyłem, że nie ma szans aby mnie było stać na kupno jakiegokolwiek ich zegarka. Sprzedawca i tak poświęcił mi sporo czasu, z czego wyszła miła i ciekawa rozmowa.

 

No to mnie na pl.Konstytucji spotkało to samo, co tego kolegę co jechał 300km na darmo.

Różnica taka, że ja przejechałem 5km 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Dziękuję bardzo - tym zegarkiem świętowałem 5 rocznice mojego biznesu, wyprułem z siebie flaki aby móc go osiągnąć. Musiałem też przełamać barierę psychiczna aby tyle wydać na zegarek... Dzisiaj (po paru latach) nie pamietam ze się wykosztowałem a zegarek jest i zawsze będzie. Polecam, jest rzeczywiście świetny. "
 
Takie coś wzmacnia tylko moją wiarę, że się kiedyś uda, dziękuję
[mention=117095]Wamo[/mention] co tu dużo pisać ? Każdy może spełnić swoje marzenie, trzeba tylko pamiętać o tym celu i do niego dążyć. Tylko my sami możemy być przeszkodą w jego realizacji, bo jeśli bardzo coś chcemy, to to zrealizujemy.

Jestem tego najlepszym przykładem, od grudnia mam zreazliowane swoje marzenie i już myślę o kolejnych Rolexach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój warszawski ranking salonów Kruka (Rolexa):

 1. Plac Trzech Krzyży - TOP. Zawsze miło i przyjemnie. Obsługa ta sama od lat. 
2. Plac Konstytucji - byłem kilka razy, zawsze ok. 
3. Galeria Mokotów - Dramat. Naburmuszone panie patrzące jak na petenta. 
 

Noble Place w Galerii Mokotów - TOP. Miło i przyjemnie. Pomocna obsługa. 

Jubitom w Galerii Mokotów - w porządku, ale mogłoby być lepiej. 
 

Nie wiem, czy komuś się to przyda, ale jak chce miło spędzić czas, to ma tutaj kilka adresów 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja się wypowiem jako człowiek który musiałby chyba duszę sprzedać żeby go było stać na czekanie w kolejce i samo kupno
 
Rolex od zawsze był moim marzeniem, gdzieś tam ktoś w rodzince miał w latach siedemdziesiątych i teraz patrząc jako człowiek nie majętny pewnie byłyby z tego fajne pieniądze, a że nie ma, to wspomnienie zostało. Nie powiem, też że mi się nie uda osiągnąć celu ale jako budowlaniec w drelichu będzie ciężko o obojętnie jakie zapisy.
 
Także ludzie (do tych co narzekają) - zluzujcie cycka - nie stać Was na PP czy AP to tu wylewacie swoje żale. Nie mam Rolex'a i mnie to nie irytuje. Są przecież marzenia, a Wy macie duże portfele więc po co to pieprzenie!
 
Ja, może kiedyś, jak się bliżej poznamy będę miał okazję od wespół - forumowiczów choćby założyć na łapę, nie to trudno, nic się nie dzieje. Zostaję przy moim PIĘKNYM Seiko 5  Pozdro 667!
 
PS - zegarek użytkownika mario1971 to dla mnie coś pięknego!

Chodziło mi też o tą wypowiedź


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm... takie tak luźne kilka słów 😉

Edytowane przez Wamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Wamo said:

PS - zegarek użytkownika mario1971 to dla mnie coś pięknego!

Tylko który, bo jest ich sporo haha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.