Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, a_team said:


Jakoś tak mi w oko wpadł, ale skupiam się na białym cyferblacie emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Biały all the way. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marr napisał(-a):

W weekend gram w zielone

1894A43D-1981-4352-B90E-BB298CEFF6A3.jpeg

Graty! Świeżo odebrany? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem go przeoczyć. 🧐

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W weekend gram w zielone
1894A43D-1981-4352-B90E-BB298CEFF6A3.thumb.jpeg.c9014e0e4694516eb202f5aa3ec0a697.jpeg

Na bogato Żółte złoto ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież widać że zielone 

No cyferblat z czystego szmaragdu Muszę pojechać do butiku i potruć im d*pę, żeby mnie na DD wpisali, chociaż ostatnio mi powiedzieli, że w tym roku raczej nie ma szans na zapisy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, a_team napisał(-a):


No cyferblat z czystego szmaragdu emoji28.png Muszę pojechać do butiku i potruć im d*pę, żeby mnie na DD wpisali, chociaż ostatnio mi powiedzieli, że w tym roku raczej nie ma szans na zapisy emoji849.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Grubo planujesz. Polar, drugi Datejust, Sky-Dweller, Sea Dweller, Day Date... Od czego zaczniesz? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, marr said:

W weekend gram w zielone

1894A43D-1981-4352-B90E-BB298CEFF6A3.jpeg

Piękny. Doskonale ujęcie. Cieszy oko widzieć najwyższa pulke Rolexa in the wild i bez naklejek lol !

 

Te rzymskie indeksy ze złota są nie do wiary. Czy ta tarcza na żywo jest matowa czy ma odblask? 

2 minutes ago, mario1971 said:

Grubo planujesz. Polar, drugi Datejust, Sky-Dweller, Sea Dweller, Day Date... Od czego zaczniesz? 🤔

Piotrek się dopiero rozkręca. Watch roll na trzy zegarki jest więc trzeba zapełnić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marr napisał(-a):

W weekend gram w zielone

 

 

Wspaniały. Rolexowy szczyt.  Gratulacje !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grubo planujesz. Polar, drugi Datejust, Sky-Dweller, Sea Dweller, Day Date... Od czego zaczniesz? 

Niestety to zależy na co mi pozwolą

Im dłużej oglądam, tym bardziej mi się podobają różne opcje. Patrząc na to, że na zegarek min. trzeba czekać z rok, to nie będzie problemu

Na razie pozwolili mi się wpisać na gmt i seadwellera, ale czy to do czegoś ich zobowiązuje i ile trzeba czekać, to tylko w Rolexie wiedzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, a_team said:


Niestety to zależy na co mi pozwolą emoji3525.png

Im dłużej oglądam, tym bardziej mi się podobają różne opcje. Patrząc na to, że na zegarek min. trzeba czekać z rok, to nie będzie problemu emoji16.png

Na razie pozwolili mi się wpisać na gmt i seadwellera, ale czy to do czegoś ich zobowiązuje i ile trzeba czekać, to tylko w Rolexie wiedzą emoji28.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Im więcej będziesz kupował tym krócej będziesz czekał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Im więcej będziesz kupował tym krócej będziesz czekał. 

Chyba nie w PL... 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, a_team napisał(-a):


Niestety to zależy na co mi pozwolą emoji3525.png

Im dłużej oglądam, tym bardziej mi się podobają różne opcje. Patrząc na to, że na zegarek min. trzeba czekać z rok, to nie będzie problemu emoji16.png

Na razie pozwolili mi się wpisać na gmt i seadwellera, ale czy to do czegoś ich zobowiązuje i ile trzeba czekać, to tylko w Rolexie wiedzą emoji28.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oprócz  R jest jeszcze kilka ciekawych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, a_team napisał(-a):


Niestety to zależy na co mi pozwolą emoji3525.png
 

A co im przyniosłeś? Pizzę czy podwawelską? 
Olej ten szemrany biznes i kup sobie jakiś wyjątkowy zegarek w miejscu w którym jesteś mile widziany i traktują Cię jak Klienta a nie jak suwerena na Orlenie . Zenith, JLC, IWC, Chopard, Grand Seiko to świetne, niepospolite zegarki, które będą Cię cieszyć przez lata  a w towarzystwie zapunktujesz dobrym gustem i prawdziwą znajomością tematu. Nie są to marki na poziomie magla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oprócz Rolexa są jesscze innw firmy, co do innych zegarków, to jakieś tam plany jeszcze są. Może jakaś Omega, zawsze chciałem mieć IWC portugalczyka, czas pokaże. AP z tego co wiem, to w Polsce nie ma, a ja nie bardzo mam kiedy jeździć za granicę po zegarek. Nie wiem jak sprawa wygląda z Patkiem w Warszawie, ale to pułap cenowy znacznie wyższy niż Rolex a z dostępnością pewnie też nie ma lekko.

Jestem na razie zafascynowany Rolexami, więc na nich się skuoiam, ale, że stary nie jestem, to jeszcze sporo lat przede mną i zegarków też


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Olej ten szemrany biznes i kup sobie jakiś wyjątkowy zegarek w miejscu w którym jesteś mile widziany i traktują Cię jak Klienta a nie jak suwerena na Orlenie.

No niestety latwo tak pisac komus, kto kolekcje R ma prawie kompletna i moze sie wypiac na AD czy sama marke, jednak nie sadze abys tak mowil, gdybys mial juz kilka fajnych zegarkow konkurencji i chcialbys spelnic swoje marzenie i natrafil na obecny mur 😔 Ja tez na szczescie mialem okazje poprobowac i samemu sie przekonac dochodzac do praktycznie tego czego mi potrzeba, ale takiej rady jak Twoja wyzej nikomu nie doradzam 😎 Z niemilym sprzedawca masz kontakt chwilke a z zegarkiem bedziesz obcowac kazdego dnia, wiec chyba nie ma sensu na zlosc babci odmrazac sobie uszy 😉

 

ps

z drugiej strony wielu na tym forum wie jak butik Omegi milo i profesjonalnie potrafi traktowac swoich odwiedzajacych a pomimo to ida nawet do malo uprzejmych i niewiele wiedzacych sklepow w galeriach handlowych... coz - jak widac chyba ludziom jednak bardziej zalezy na dobrej cenie niz milej i profesjonalnej obsludze 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme dobrze napisał, ja to jestem z tych ludzi, że jak mi coś wpadnie do głowy, to prędzej czy później to zrealizuje. Może właśnie ta niedostępność zegarków sprawia, że chcemy je mieć jeszcze bardziej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

No niestety latwo tak pisac komus, kto kolekcje R ma prawie kompletna i moze sie wypiac na AD czy sama marke, jednak nie sadze abys tak mowil, gdybys mial juz kilka fajnych zegarkow konkurencji i chcialbys spelnic swoje marzenie i natrafil na obecny mur 😔 Ja tez na szczescie mialem okazje poprobowac i samemu sie przekonac dochodzac do praktycznie tego czego mi potrzeba, ale takiej rady jak Twoja wyzej nikomu nie doradzam 😎 Z niemilym sprzedawca masz kontakt chwilke a z zegarkiem bedziesz obcowac kazdego dnia, wiec chyba nie ma sensu na zlosc babci odmrazac sobie uszy 😉

 

ps

z drugiej strony wielu na tym forum wie jak butik Omegi milo i profesjonalnie potrafi traktowac swoich odwiedzajacych a pomimo to ida nawet do malo uprzejmych i niewiele wiedzacych sklepow w galeriach handlowych... coz - jak widac chyba ludziom jednak bardziej zalezy na dobrej cenie niz milej i profesjonalnej obsludze 😉

Mylisz się i słabo mnie znasz. Jak ktoś nie gra ze mną uczciwie to nie dostanie moich pieniędzy niezależnie od branży. Świat pełen jest fajnych rzeczy i z niektórych mogę świadomie zrezygnować jeśli nie podoba mi się otoczka lub zdobyć je w sposób który uznam za przyjazny.  Używając przykładu zegarkowego, Kruk ma w ofercie zegarki które chcę ale kupię je świadomie gdzie indziej. Już zacząłem 😎Zacznę je kupować z powrotem w kraju gdy przestanie obowiązywać monopol na szemrane usługi. Karmienie tego potwora z każdą wydaną złotówką osłabia pozycję klientów. Poza zachowaniem szacunku dla siebie zwyczajnie nam się to nie opłaca.

3 godziny temu, a_team napisał(-a):

Artme dobrze napisał, ja to jestem z tych ludzi, że jak mi coś wpadnie do głowy, to prędzej czy później to zrealizuje. Może właśnie ta niedostępność zegarków sprawia, że chcemy je mieć jeszcze bardziej ? emoji39.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na tym to właśnie polega. Wmówienie, że poczujesz się lepiej jak dłużej poczekasz i więcej wydasz ( w każdym wymiarze, dodatkowe zakupy, niekorzystny przelicznik walut, dwie albo trzy podwyżki po drodze itd) …mnie produkt smakuje wtedy mniej a nie bardziej. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym stwierdzeniem będzie „to zależy”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, desmo napisał(-a):

Mylisz się i słabo mnie znasz. Jak ktoś nie gra ze mną uczciwie to nie dostanie moich pieniędzy niezależnie od branży. Świat pełen jest fajnych rzeczy i z niektórych mogę świadomie zrezygnować jeśli nie podoba mi się otoczka lub zdobyć je w sposób który uznam za przyjazny.  Używając przykładu zegarkowego, Kruk ma w ofercie zegarki które chcę ale kupię je świadomie gdzie indziej. Już zacząłem 😎Zacznę je kupować z powrotem w kraju gdy przestanie obowiązywać monopol na szemrane usługi. Karmienie tego potwora z każdą wydaną złotówką osłabia pozycję klientów. Poza zachowaniem szacunku dla siebie zwyczajnie nam się to nie opłaca.

Na tym to właśnie polega. Wmówienie, że poczujesz się lepiej jak dłużej poczekasz i więcej wydasz ( w każdym wymiarze, dodatkowe zakupy, niekorzystny przelicznik walut, dwie albo trzy podwyżki po drodze itd) …mnie produkt smakuje wtedy mniej a nie bardziej. 

Robercie - nic nie jest zero-jedynkowe. Tam, gdzie zaczynaja w gre wchodzic duze pieniadze i wielkie zarobki niewiele firm moze pochwalic sie zachowaniami fair play. To, ze poza granicami PL jest "milej i grzeczniej" nie wynika z tego, ze tam pracujacy ludzie Cie kochaja/bardziej szanuja, tylko zwyczajnie u nich ten towar, ktorego nie mozesz kupic u siebie w kraju zalega i chca Ci go sprzedac. Jak u nas zalegal, tez bylo milo i przyjemnie a do tego znizki i punkty na karte - nie bylo na co narzekac. A teraz? Nie tylko u nas jest samowolka - w Stanach np. sprzedadza Ci Pepsi i owszem, tylko najpierw kup pan diament za 20k $ 😁 - to uczciwsze niz czekanie niewiadomo ile?? 🤔 Poza tym zobacz - wejdz do kruka ale nie do Rolexa czy Patka (tutaj patologia jak wszedzie na swiecie 🤪) i zechciej kupic Omege czy Tissot - mysle, ze bedziesz bardzo milo traktowany. Jak odwiedzam czasem Browary w Poznaniu, to tam obsluga jest zawsze przemila i pomocna. Oddzawaniaja jak sie nie polacze a nawet ostatnio odebrali 2 minuty przed zamknieciem etc. Ale caly czas mowimy o zegarkach, ktore mozna kupic badz zamowic a R czy PP...???? Coz - wszedzie zobaczysz usmieszek jak zapytasz o mozliwosc zapisu na np. biala Daytone, wiec nie sprowadzalbym tylko jednej naszej firmy do miana najgorszej, bo tylko ona ma rolka a gdyby inne w ktorych teraz kupujesz tez mialy, to wtedy myslisz byloby inaczej? Nie sadze 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, artme napisał(-a):

Robercie - nic nie jest zero-jedynkowe. Tam, gdzie zaczynaja w gre wchodzic duze pieniadze i wielkie zarobki niewiele firm moze pochwalic sie zachowaniami fair play. To, ze poza granicami PL jest "milej i grzeczniej" nie wynika z tego, ze tam pracujacy ludzie Cie kochaja/bardziej szanuja, tylko zwyczajnie u nich ten towar, ktorego nie mozesz kupic u siebie w kraju zalega i chca Ci go sprzedac. Jak u nas zalegal, tez bylo milo i przyjemnie a do tego znizki i punkty na karte - nie bylo na co narzekac. A teraz? Nie tylko u nas jest samowolka - w Stanach np. sprzedadza Ci Pepsi i owszem, tylko najpierw kup pan diament za 20k $ 😁 - to uczciwsze niz czekanie niewiadomo ile?? 🤔 Poza tym zobacz - wejdz do kruka ale nie do Rolexa czy Patka (tutaj patologia jak wszedzie na swiecie 🤪) i zechciej kupic Omege czy Tissot - mysle, ze bedziesz bardzo milo traktowany. Jak odwiedzam czasem Browary w Poznaniu, to tam obsluga jest zawsze przemila i pomocna. Oddzawaniaja jak sie nie polacze a nawet ostatnio odebrali 2 minuty przed zamknieciem etc. Ale caly czas mowimy o zegarkach, ktore mozna kupic badz zamowic a R czy PP...???? Coz - wszedzie zobaczysz usmieszek jak zapytasz o mozliwosc zapisu na np. biala Daytone, wiec nie sprowadzalbym tylko jednej naszej firmy do miana najgorszej, bo tylko ona ma rolka a gdyby inne w ktorych teraz kupujesz tez mialy, to wtedy myslisz byloby inaczej? Nie sadze 😉

Kupiłem ostatnio profeszynala  u AD w innym kraju. Nie dość, że mogłem się na niego zapisać, podano mi przybliżony czas oczekiwania który z tolerancją 2 m- cy został dotrzymany i wyszedł mi taniej niż w W.Kruk. Tak pewnie nie będzie w każdym kraju ale za to w każdym kraju możesz przymierzyć dowolnego Rolexa który jest w salonie, dostać jasną informację jakie są jasne i transparentne zasady oczekiwania na zegarek ( to akurat znam od strony i AD i klientów) , sprzedawcy są profesjonalni i uprzejmi mimo, że dostępność zegarków jest daleka od ideału. Nikt nie wciska Ci kitów ze za niemal każdego  Tudora, który leży w całej Europie, musisz oddać nerkę. Nie dlatego że Polska ma ich tak mało,tylko dlatego że ktoś w Kruku uważa że lepiej oddać na grey i jak przeczołga się klienta to będzie później grzecznie łykał wszystko. A jak ocenić to co monopolista zrobił z Cartier czy Panerai? Możesz sobie zamówić model z katalogu….serio??? każdy zegarek trzeba przymierzyć , obejrzeć, porównać z innymi porozmawiać o nim itd. Może to dobry model dla Kruka bo nie mrozi kasy ale po co mi w takim modelu Kruk …mogę zamówić ze strony…Także  co do konkurencji - praktyka pokazuje że zawsze jest ona lepsza dla klienta. A per saldo także dla marek skoro jakość obsługi przekłada się na „ kastomer ekspirjens”. Zdaje się że sam przekonałeś się ostatnio  jaka przepaść dzieli obsługę i dostępność zegarków w Barcelonie i w Warszawie.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem ostatnio profeszynala  u AD w innym kraju. Nie dość, że mogłem się na niego zapisać, podano mi przybliżony czas oczekiwania który z tolerancją 2 m- cy został dotrzymany i wyszedł mi taniej niż w W.Kruk. Tak pewnie nie będzie w każdym kraju ale za to w każdym kraju możesz przymierzyć dowolnego Rolexa który jest w salonie, dostać jasną informację jakie są jasne i transparentne zasady oczekiwania na zegarek ( to akurat znam od strony i AD i klientów) , sprzedawcy są profesjonalni i uprzejmi mimo, że dostępność zegarków jest daleka od ideału. Nikt nie wciska Ci kitów ze za niemal każdego  Tudora, który leży w całej Europie, musisz oddać nerkę. Nie dlatego że Polska ma ich tak mało,tylko dlatego że ktoś w Kruku uważa że lepiej oddać na grey i jak przeczołga się klienta to będzie później grzecznie łykał wszystko. A jak ocenić to co monopolista zrobił z Cartier czy Panerai? Możesz sobie zamówić model z katalogu….serio??? każdy zegarek trzeba przymierzyć , obejrzeć, porównać z innymi porozmawiać o nim itd. Może to dobry model dla Kruka bo nie mrozi kasy ale po co mi w takim modelu Kruk …mogę zamówić ze strony…Także  co do konkurencji - praktyka pokazuje że zawsze jest ona lepsza dla klienta. A per saldo także dla marek skoro jakość obsługi przekłada się na „ kastomer ekspirjens”. Zdaje się że sam przekonałeś się ostatnio  jaka przepaść dzieli obsługę i dostępność zegarków w Barcelonie i w Warszawie.

To o czym piszesz jest ważne. Mnie też denerwuje to, że zapisując się na zegarek nie wiem nic i nie mogę zaplanować sobie tego na kiedy mam mieć przygotowane pieniądze - najwyżej go nie odbiorę i nie będę się tym przejmował Obydwaj macie trochę racji, nie ma się o co spierać, bo każdy chce dobrze, ale od nas nie jest to zależne i szkoda marnować na to energię

A co do tego kto i gdzie powinien kupić ? Każdy podejmuje swoje decyzje, ale tutaj powinniśmy zamieszczać info co, gdzie i jak, tak, żebyśmy my - miłośnicy marki mieli łatwiej w zakupie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.