Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, a_team napisał(-a):


Wszystko fajnie, ale jak ma osoba zdobyć pierwszego Rolexa jak nie ma zapisów ? emoji1787.png Od sierpnia 2022 roku chodziłem i nic nie wskurałem. Na nic w stali zapisów nie było. Kupiłem DJ z forum w grudniu, bo ile mam się prosić ? Chciałem kukturalnie zapisać się na listę i czekać, ale nie dało się. Pytanie czy w tym okresie ktoś się w ogóle mógl zapisać na coś stalowego czy wszyscy tak mieli ? emoji848.png

A w Posnanii  w tym 2022 byłeś? Przecież kolega się zapisał i już odebrać zdążył. A nie czekaj, nikt nie powiedział, że to od miejsca zależy, może jednak od osoby która przychodzi    🤔😬

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zbyniu70 napisał(-a):

Zapisałem się w kwietniu 2021 na Pepsi   i jeszcze nie mam.  A tu osoby zapisane w okienku w maju  2021już odebrały.  Śmiechu warte jakie to Jane i uczciwe zasady.


Nie wiedziałem nawet, że było jakieś okno potem. Mnie też oszukali, banda złodziei polskich decydentów. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy zawiedzeni i zwiedzeni przez polskiego dystrybutora po prostu nie rozumiecie jasnych i prostych zasad które użytkownik Krzysiek już wyjaśnił,  właśnie wyjaśnia lub zaraz wyjaśni🤣😂
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w Posnanii  w tym 2022 byłeś? Przecież kolega się zapisał i już odebrać zdążył. A nie czekaj, nikt nie powiedział, że to od miejsca zależy, może jednak od osoby która przychodzi    

Po co jak dostałem info, że wszędzie tak jest A na facebooku co chwilę nowe sztuki z 2022 roku na handel lądują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj Rolexy są odsprzedawane prawie od razu po zakupie. 
Czasami są to forumowicze. Czasami inni użytkownicy. Obie grupy starają się maskować działania.

Jest wolny rynek , trudno jest mieć pretensje w takich sytuacjach. Oczywiście idealnie byłoby gdyby każda wydana sztuka cieszyła nabywcę , choć warto zaznaczyć że w żadnej grupie nie ma takiej rotacji jak wśród forumowiczów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy od dobrych kilku godzin pytają jakie są zasady zapisów, tj. czy preferowani są klienci którzy zostawili już sporo pieniędzy wcześniej w firmie, czy też nowi, czy tacy którzy przy zakupie Rolexa deklarują zakup dodatkowej biżuterii, czy jest lista kolejkowa, jakie są zasady wpisywania na ową listę, czy zegarki wydawane są wg kolejności zapisu na dany model na danej liście. Pewnie wiele osób chciałoby poznać odpowiedź. Poza tym, w branżowym portalu (CH24) był jakiś czas temu wywiad z prezesem firmy, który twierdził że firma wdrożyła zasady odsiewu tzw. flipperów i umie sobie z nimi radzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, a_team napisał(-a):


W sumie po co się tak czaić i robić sobie zły PR emoji23.png
Wygląda dobrze Mario, jak masz możliwość, to bierz emoji106.pngemoji6.png

 

Przed świętami ten model mieli na wystawie w Kruku w Wawie na Placu Konstytucji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 hours ago, Guest c7qu2ak said:

Na pewno trzeba się z nim polubić, dla wielu jest on tym brzydszym zegarkiem tej firmy :D nie mówię o sobie 

Brzydkie kaczątko! 

 

Tutaj jest dobre uzasadnienie Air-Kinga 126900, polecam: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dobre uzasadnienie współczesnego Air-Kinga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Tutaj jest dobre uzasadnienie Air-Kinga 126900, polecam: 

Co to za bełkot? I dlaczego ten gość ma lektora albo głos jest rozsynchronizowany?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale koledzy od dobrych kilku godzin pytają jakie są zasady zapisów, tj. czy preferowani są klienci którzy zostawili już sporo pieniędzy wcześniej w firmie, czy też nowi, czy tacy którzy przy zakupie Rolexa deklarują zakup dodatkowej biżuterii, czy jest lista kolejkowa, jakie są zasady wpisywania na ową listę, czy zegarki wydawane są wg kolejności zapisu na dany model na danej liście. Pewnie wiele osób chciałoby poznać odpowiedź. Poza tym, w branżowym portalu (CH24) był jakiś czas temu wywiad z prezesem firmy, który twierdził że firma wdrożyła zasady odsiewu tzw. flipperów i umie sobie z nimi radzić. 

Tutaj kolega dobre pytania postawił. Skoro na forum są pracownicy W. Kruk, to może powiedzą coś konkretnego i rzetelnego a nie tylko wdawanie się w pyskówki. Pododbno są weryfikowane numery każdego zegarka, który został sprzedany w AD czy nie wylądował na aukcjach, ale chyba nikt tego nie weryfikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Nie od wczoraj Rolexy są odsprzedawane prawie od razu po zakupie. 
Czasami są to forumowicze. Czasami inni użytkownicy. Obie grupy starają się maskować działania.

Jest wolny rynek , trudno jest mieć pretensje w takich sytuacjach. Oczywiście idealnie byłoby gdyby każda wydana sztuka cieszyła nabywcę , choć warto zaznaczyć że w żadnej grupie nie ma takiej rotacji jak wśród forumowiczów. 

To wy macie  klientów podzielonych na jakieś grupy? Przecież wszyscy równi itd

No i musicie się zdecydować czy twierdzicie że to bardzo trudno sprawdzić kto flipuje czy jednak wasz Lotus czy Pegasus dostarcza wam precyzyjnych informacji kto i z której grupy handluje…I raz mówicie że walczycie z fliperami a raz że to nie wasza sprawa bo mamy wolny rynek…

PS trudno znaleźć na tym forum drugi ciąg wypowiedzi jednej (?) osoby która tak często zaprzecza sobie …

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, desmo napisał(-a):

To wy macie  klientów podzielonych na jakieś grupy? Przecież wszyscy równi itd

No i musicie się zdecydować czy twierdzicie że to bardzo trudno sprawdzić kto flipuje czy jednak wasz Lotus czy Pegasus dostarcza wam precyzyjnych informacji kto i z której grupy handluje…I raz mówicie że walczycie z fliperami a raz że to nie wasza sprawa bo mamy wolny rynek…

PS trudno znaleźć na tym forum drugi ciąg wypowiedzi jednej (?) osoby która tak często zaprzecza sobie …


Myśle że kieruje Panem sporo emocji a te niestety nie pomagają w trzeźwym spojrzeniu.

Chyba zostawię Pana w tej gorączce skakania po wątkach i chocholim tańcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Myśle że kieruje Panem sporo emocji a te niestety nie pomagają w trzeźwym spojrzeniu.

Chyba zostawię Pana w tej gorączce skakania po wątkach i chocholim tańcu. 

Skoro nie ma pani/pan  nic sensownego do powiedzenia sporej grupie użytkowników , którzy zdają pytania - to będzie chyba jedyne  wyjście ( awaryjne) Zwłaszcza, że to już chyba nadgodziny…

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

Skoro nie ma pani/pan  nic sensownego do powiedzenia sporej grupie użytkowników , którzy zdają pytania - to będzie chyba jedyne  wyjście ( awaryjne) Zwłaszcza, że to już chyba nadgodziny…


Dziekuje za zrozumienie. Ja tu już nic nie pomogę. Tu jest terapeuta potrzebny a nie zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Dziekuje za zrozumienie. Ja tu już nic nie pomogę. Tu jest terapeuta potrzebny a nie zegarek. 

Skupianie się na mnie nie przykryje problemu,  który zgłasza wielu klientów, a który firma W.Kruk pani/pana ustami ostentacyjnie ignoruje. Ostatnia nieelegancka sugestia zamiast wyjaśnień jest ponurym  podsumowaniem waszych metod.

Jakbym oglądał TVP info. „Niemcy zazdroszczą nam Kruka.”


 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):

ale chyba nikt tego nie weryfikuje emoji848.png

 

Ostatnio słyszałem historię od jednego sprzedawcy ze mial w salonie kilka wizytacji anonimowych przedstawicieli Kruka i potem jego klienci mieli problemy bo wylądowali na mitycznej czarnej liście. Ot historia, ale oczywiście nie mogę jej zweryfikować.

 

@desmo czy nie dajesz sie podpuszczać? Albo mnie coś ominęło albo nie wiem ale nie widziałem nigdzie informacji ze dyskutujesz z oficjalnym przedstawicielem Kruka


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do nowości ze świata Rolexa, co powiedziecie na to żeby Milgauss dostał podobny facelift co Air-King? Płastsza koperta z crown guards, szersza bransoleta (a może i nawet jakaś totalnie nowa bransoleta typu jubilee?) i dwustopniowe zapięcie albo butterfly? Na 100% coś się zadzieje z milgaussem, wątpię żeby został tak jak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, mam wrażenie, że air king i milgauss są gdzieś na końcu list must have miłośników Rolexa, ale to moja subiektywna opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):

Ciężko powiedzieć, mam wrażenie, że air king i milgauss są gdzieś na końcu list must have miłośników Rolexa, ale to moja subiektywna opinia emoji14.png

Z jednej strony masz rację, a z drugiej jest to dobra oferta dla tych co chcą mieć Rolexa, ale coś innego niż wszyscy i nie takiego oczywistego. 

Do tego ich zaletą była dostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jan napisał(-a):

 

Ostatnio słyszałem historię od jednego sprzedawcy ze mial w salonie kilka wizytacji anonimowych przedstawicieli Kruka i potem jego klienci mieli problemy bo wylądowali na mitycznej czarnej liście. Ot historia, ale oczywiście nie mogę jej zweryfikować.

 

@desmo czy nie dajesz sie podpuszczać? Albo mnie coś ominęło albo nie wiem ale nie widziałem nigdzie informacji ze dyskutujesz z oficjalnym przedstawicielem Kruka

Sądząc po ilości edycji każdej wypowiedzi i tonie maili ( a także ich „ zawartości merytorycznej” ) ktoś z W.Kruk to czyta .

Mają tu tajne konta i usłużnych suflerów, sami o tym mówią.  A że cała strategia jest „zza węgła” i w „ mętnej wodzie” to chyba już zdążyłeś zorientować się w realu. Taka kultura korporacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo moze tak ale np. sugerowanie komuś terapeuty raczej nie jest (tak myślę) na liście PR'owych strategii Kruka.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=55792]desmo[/mention] moze tak ale np. sugerowanie komuś terapeuty raczej nie jest (tak myślę) na liście PR'owych strategii Kruka.

To jest poziom mistrzowski w budowaniu PR i sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.