Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, desmo napisał(-a):

Ale mieli kolegę A.team któremu odmówili zapisu. To było jeszcze w czasach gdy można było zgarnąć premię na wtórnym.

 

Szczegóły... poza tym listy były zamknięte z powodu "bo tak", a kolega pojawił się w złym czasie i w niewłaściwym salonie :lol: 

 

51 minut temu, MocnyFull napisał(-a):

[...] Dowód pokazać wiec tak jakby deal został zachowany a umowa lokalnie dopięta. [...]

 

Bez dowodu już zegarka nie sprzedadzą?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Bez dowodu już zegarka nie sprzedadzą?

O to nie zapytałem natomiast nie było to dla mnie problemem…
 
Bez dowodu już zegarka nie sprzedadzą?

O to nie zapytałem natomiast nie było to dla mnie problemem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MocnyFull napisał(-a):

O to nie zapytałem natomiast nie było to dla mnie problemem…

 

Dosyć dziwna praktyka...

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dosyć dziwna praktyka...

W sumie jak nie płacisz gotówką, to po co dowód osobisty ?

A tak na marginesie, to po ile teraz jest Explorer, bo nie spytałem ostatnio (skoro i tak się nie można zapisać na nic w stali) a cena na stronie jest tylko w euro i wynosi 9800€ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki proces obowiązuje przy wydawaniu każdego modelu.
Myślę jednak że to nie przeszkadza aby cieszyć się z nowego zakupu

To w niczym nie przeszkadza więc to skrajna głupota i nie pozwala właścicielowi się cieszyć z rytuału odfoliowania jego zegarka. Niektórzy pewnie mają to gdzieś, a dla innych to był fajny akcent pozwalający się cieszyć nowym nabytkiem.
Nie śledzę zagranicznych for i nie wiem czy to przykaz Rolexa, czy wymysł KRUKa. Tak czy inaczej idiotyzm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej brygada, a co myślicie o Cellini Moonphase 50535
IMG_6156.thumb.JPG.1e1efffca425f9d488f8ba3556ca753e.JPG

Ja brałbym prawie wszystko od Rolexa teraz, więc nie będę za bardzo obiektywny Fajny garniturowiec, ale ja już bardziej idę w bransoletę, bo chce mieć możliwość ubierania zegarka do wszystkiego, i bluza i casual. Mam gsrniturowca i bolało mnie trochę, że nie mogę go ubrać wtedy kiedy chcę, tylko wtedy kiedy np. spotykam się z klientem

To w niczym nie przeszkadza więc to skrajna głupota i nie pozwala właścicielowi się cieszyć z rytuału odfoliowania jego zegarka. Niektórzy pewnie mają to gdzieś, a dla innych to był fajny akcent pozwalający się cieszyć nowym nabytkiem.
Nie śledzę zagranicznych for i nie wiem czy to przykaz Rolexa, czy wymysł KRUKa. Tak czy inaczej idiotyzm

Mi w butiku powiedzieli, że to się robi po to, żeby nowe zafoliowane zegarki nie trafiały od razu na wtórny rynek, jak widać to w ogóle nie działa, więc można by było folie zostawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jeden zwrot w akcji bo (pozwolisz kolego, ze się za Ciebie wypowiem) Kruk dzwonił do naszego kolegi z forum i pytał czy wpisać go na listę. Zadzwonił po tym jak ten pierwszy Pan zrezygnował ale kolega zasugerował aby nie wpisywać go i ze sam przyjdzie a jak przyszedł to ja już go kupowałem wiec jednak dzwonią…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden zwrot w akcji bo (pozwolisz kolego, ze się za Ciebie wypowiem) Kruk dzwonił do naszego kolegi z forum i pytał czy wpisać go na listę. Zadzwonił po tym jak ten pierwszy Pan zrezygnował ale kolega zasugerował aby nie wpisywać go i ze sam przyjdzie a jak przyszedł to ja już go kupowałem wiec jednak dzwonią…

To jest jakiś Twój kolega ? Tak z ciekawości pytam, staram się po prostu ustalić fakty, bo albo traktujemy wszystkich jednakowo albo nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja i nie to że dzwonili, jak już pisałem, wczoraj wieczorem byłem na pół h przed zamknieciem sklepu i powiedzieli mi o tym że jest ten jeden explorer co do którego klient jest niepewny i prawdopodobnie się zwolni.

Był już w sejfie i powiedziałem żeby się nie kłopotali z prezentacjami czy listami, bo jutro rano przyjdę i jeśli dalej będzie to się zainteresuję.

 

... Zaspałem i zamiast o 9 to przyszedłem po południu żeby zastać widok MocnegoFulla przymierzającego zegarek :P

Czarna wiedźma rzuciła na mnie pogardliwe spojrzenie i wróciła do zmagania się z bransoletą, a młodsza ekspedientka grzecznie przeprosiła że sikor już sprzedany.

Edytowane przez szczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś Twój kolega ? Tak z ciekawości pytam, staram się po prostu ustalić fakty, bo albo traktujemy wszystkich jednakowo albo nie

To nie jest Moj kolega. Napisał poprostu do mnie na forum 30 minut temu. Spotkaliśmy się faktycznie w kruku jak siedziałem i kupowałem.
Dlaczego uważasz, ze zmyślam czy bajki tworze? Pisze jak jest…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w butiku powiedzieli, że to się robi po to, żeby nowe zafoliowane zegarki nie trafiały od razu na wtórny rynek, jak widać to w ogóle nie działa, więc można by było folie zostawić

Dlatego napisałem o skrajnym idiotyzmie tego działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, nicon napisał(-a):

Chcieli go wpisać na jednoosobową listę? xD

Sztuka jest sztuka, może być nawet z Kruka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minutes ago, MocnyFull said:

To jeszcze jeden zwrot w akcji bo (pozwolisz kolego, ze się za Ciebie wypowiem) Kruk dzwonił do naszego kolegi z forum i pytał czy wpisać go na listę. Zadzwonił po tym jak ten pierwszy Pan zrezygnował ale kolega zasugerował aby nie wpisywać go i ze sam przyjdzie a jak przyszedł to ja już go kupowałem wiec jednak dzwonią…

Ale jaja. Fajna historia!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MocnyFull napisał(-a):


Po za tym co nie odebrał to dalej nie było nikogo…


Skończyła się przebitka na tym modelu, to i skończyły się kolejki. Jak masz nadgarstek to super zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Wam ktoś napisał, że znalazł na strychu to też tak byście bezkrytycznie przyjmowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Moj kolega. Napisał poprostu do mnie na forum 30 minut temu. Spotkaliśmy się faktycznie w kruku jak siedziałem i kupowałem.
Dlaczego uważasz, ze zmyślam czy bajki tworze? Pisze jak jest…

Gdzie ja napisałem, że bajki tworzysz czy zmyślasz ? Wyluzuj kolego Ja myślałem, że jak ktoś kupuje zegarek, to butik jest zamykany. Przynajmniej przy odbiorze tak jest, bo przed świętami 2 klientów odbierało i było zamknięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko bez spiny poprostu natłok tych wiadomości i różnych pytań, ze człowiek myśli, ze go atakują :) Hehe nie No luz napisałeś o traktowaniu się poważnie to myślałem, ze uważasz, ze coś kręcę…
Nie było tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2023 o 23:05, mario1971 napisał(-a):

Jesteście pewni, że najlepszy?  😜

Ja tak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, desmo napisał(-a):

Jeśli tak było to gratuluję   ale z drugiej strony to jest właśnie przykład beznadziejnego zarządzania relacjami z klientami. Ktoś gdzieś czeka na ten zegar i będzie czekał dalej a Ty dostałeś go z ulicy ( ostatnio ktoś pisał o tym w przypadku Tudora) 

Albo jest jeszcze gorzej czyli te zegarki cały czas były dostępne ( sztuczny popyt ) i czekały aż ktoś zapłaci za nie premium na wtórnym …

 


Warto przyjść do salonu i o wszystko osobiście wypytać. A w przypadku możliwości zrobić sobie przyjemność i dokonać zakupu. Z pewnością trudno budować relacje czy kupić zegarek takiemu miłośnikowi który codziennie szuka płaszcza w internecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krystian napisał(-a):


To w niczym nie przeszkadza więc to skrajna głupota i nie pozwala właścicielowi się cieszyć z rytuału odfoliowania jego zegarka. Niektórzy pewnie mają to gdzieś, a dla innych to był fajny akcent pozwalający się cieszyć nowym nabytkiem.
Nie śledzę zagranicznych for i nie wiem czy to przykaz Rolexa, czy wymysł KRUKa. Tak czy inaczej idiotyzm emoji2371.png

Ja kupując Tudora w Holandii też tak miałem. Podobno odgórnie narzucona zasada. Wszystko mi zdjęli na moich oczach i nalegali na dostosowanie bransolety na mój nadgarstek… w TUDORZE 🤯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat z Rolexami zaczyna mnie już męczyć. To jest zegarek jak każdy inny, przeciętny wizualnie. Napompowany legendami i narracją tylko dla wybranych. To ja już wolę IWC. Zegarki bardzo ładne, dostępne od reki i bez otoczki snobizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek może i tak ale zobacz, tutaj jeden kupiony zegarek, a sensacja na 5 stron... szkoda, że o samym zegarku ani słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Warto przyjść do salonu i o wszystko osobiście wypytać. A w przypadku możliwości zrobić sobie przyjemność i dokonać zakupu. Z pewnością trudno budować relacje czy kupić zegarek takiemu miłośnikowi który codziennie szuka płaszcza w internecie. 

Ja kupiłem Tudors bb gmt Pepsi i glamour dual date z marszu z wystawy. Glamura wziąłem tak jak był do pudełka, a w Pepsi tylko poprosiłem miłą Panią o nastawienie godziny. P

Jako stosunkowo świeży użytkownik tego Forum i w dodatku zbanowany na miesiac za zainicjowanie ferworu dyskusji ; „skąd ludzie , szczególnie młodzi mają pieniądze na tak drogie zegarki a nawet kilka ich sztuk, „ gdy ich  rówieśnicy siedzą w hipotekach na dożywocie , doszedłem do wniosku, ze prawie wszystko na tym forum opiera się na handelku i potencjalnym zysku na wtórnym . Dlatego ani słowa o samym zegarku, a tyle wylanych łez z powodu „ dlaczego nie ja tylko on?” Ja już sam nie wiem kto tu podpuszcza, kto mówi prawdę , a kto łga w żywe oczy .Niestety , ale mam prawo do swoich opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.