Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czarek może i tak ale zobacz, tutaj jeden kupiony zegarek, a sensacja na 5 stron... szkoda, że o samym zegarku ani słowa

Z grzeczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PICAD napisał(-a):

Czarek może i tak ale zobacz, tutaj jeden kupiony zegarek, a sensacja na 5 stron... szkoda, że o samym zegarku ani słowa :)

Bo zaraz by się zaczęły dociekania o poziom niedomalowania tego i owego. A tak cisza. 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

Ja kupując Tudora w Holandii też tak miałem. Podobno odgórnie narzucona zasada. Wszystko mi zdjęli na moich oczach i nalegali na dostosowanie bransolety na mój nadgarstek… w TUDORZE 🤯

Ja w Tudorze w grudniu 2021 też to samo miałem. Wszystko zdjęte bez pytania i bransa skrócona - ale to już za moją zgodą. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo zaraz by się zaczęły dociekania o poziom niedomalowania tego i owego. A tak cisza.

Jak nie kupował z lupą, to nie ma o czym gadać, więc gadamy o samym zakupie a nie zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

Ten temat z Rolexami zaczyna mnie już męczyć. To jest zegarek jak każdy inny, przeciętny wizualnie. Napompowany legendami i narracją tylko dla wybranych. To ja już wolę IWC. Zegarki bardzo ładne, dostępne od reki i bez otoczki snobizmu.

IWC fajne, większość modeli poprawnych, ale nie bardzo ma jakiegoś hita. Nawet inżyniera utopili.

To już bardziej oko przyciąga Zenith, który w ostatnim okresie poszedł ostro do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, agremi napisał(-a):

Ja w Tudorze w grudniu 2021 też to samo miałem. Wszystko zdjęte bez pytania i bransa skrócona - ale to już za moją zgodą. 

Jak kupowałem Harrodsa było tak samo. Nikt nie nalegał, zostałem grzecznie zapytany czy życzę sobie aby skrócic bransoletę i ustawić godzinę.

Poziom obsługi klienta na innym levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, a_team napisał(-a):


Jak nie kupował z lupą, to nie ma o czym gadać, więc gadamy o samym zakupie a nie zegarku emoji28.png

W sumie ten zakup kolegi to duże przełamanie rolexowego mitu zakupowego, który w tym wątku się wytworzył.

 

A ja dalej twierdzę, że ta sieć sprzedażowa nie ma zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, agremi napisał(-a):

Ja w Tudorze w grudniu 2021 też to samo miałem. Wszystko zdjęte bez pytania i bransa skrócona - ale to już za moją zgodą. 


Przed zakupem powiedziałem, że mam własny sprzęt do takich rzeczy i chce zrobić to sam. Wtedy Pan poszedł do przełożonej zapytać się czy jest to możliwe, okazało sie, że tak. Wytłumaczył się później, że takie maja procedury z Rolexem/Tudorem. Trzy tygodnie później kupowałem w tym samym sklepie Omegę, byłem obsługiwany przez tego samego Pana i transakcja była znacznie mniej „restrykcyjna” 😊

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem powiedziałem, że mam własny sprzęt do takich rzeczy i chce zrobić to sam. Wtedy Pan poszedł do przełożonej zapytać się czy jest to możliwe, okazało sie, że tak. 

Hehe, a u mnie dziś nie musiałem pytać tylko przyszła obsługa i powiedziała, ze nie umie i ze się boi ze porysuje i ze mam przyjść jutro :) No ale kozę faktycznie nie było wtedy mastera od tych rzeczy, coś tez kiedyś wspominałeś ze pierwszy raz to się na gorąco robi, chodziło chyba o omegę…Może tu tez należy tak postąpić choć jak im to powiedziałem to zaprzeczali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, sanik napisał(-a):

Z jednej strony masz rację, a z drugiej jest to dobra oferta dla tych co chcą mieć Rolexa, ale coś innego niż wszyscy i nie takiego oczywistego. 

Do tego ich zaletą była dostępność.

Dzisiaj jeszcze ich zaletą jest rozmiar. EX w nowym rozmiarze stał się zegarkiem "mało męskim". 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MocnyFull napisał(-a):


Hehe, a u mnie dziś nie musiałem pytać tylko przyszła obsługa i powiedziała, ze nie umie i ze się boi ze porysuje i ze mam przyjść jutro :) No ale kozę faktycznie nie było wtedy mastera od tych rzeczy, coś tez kiedyś wspominałeś ze pierwszy raz to się na gorąco robi, chodziło chyba o omegę…Może tu tez należy tak postąpić choć jak im to powiedziałem to zaprzeczali.


Zapomniałem dodać, że w sumie i tak zmniejszyłem w sklepie bransoletę. Nie chciałem tego robić, bo obawiałem się porysowania bransolety. Po tym jak się dowiedziałem, że mogę zrobić to sam, spędziliśmy jeszcze miły czas na rozmowie o zegarkach i wtedy Pan napomknął jeszcze raz o zmniejszeniu tej bransolety przez ich sklep z racji właśnie chociażby na klejone śrubki… i tu mnie miał, bo nie mam do tego sprzętu 😊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie ten zakup kolegi to duże przełamanie rolexowego mitu zakupowego, który w tym wątku się wytworzył.
 
A ja dalej twierdzę, że ta sieć sprzedażowa nie ma zasad.

Pisałem o tym wyżej. Dla mnie to takie „znalazłem na strychu”. Może kolega wrzuci zdjęcie paragonu na potwierdzenie dzisiejszego zakupu „z ulicy”? Wystarczy wymazać swoje dane i sprawa wyjaśniona
Prowokatorów na forum niestety sporo, ale problemem jest przyjmowanie każdej prowokacji jako pewnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dzisiaj jeszcze ich zaletą jest rozmiar. EX w nowym rozmiarze stał się zegarkiem "mało męskim". 

Przecież ma 42mm, to jaki ma być, żeby był męski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MocnyFull napisał(-a):

Tak z innej beczki :)
Tak polowałem na Submarinera, ze wszedłem z ciekawości do Kruka i wyszedłem z Explorerem :)

2e7300a77caa2fbe23b63756d7abce6f.jpg

Także dzień dobry w wyższym klubie :)

Gratuluję. 

Szczerze mówiąc myślałem, że obecnie takie rzeczy to tylko w erze.

Najprawdopodobniej jest to dobra wiadomość. Może być to powolny koniec zapisów. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję. 
Szczerze mówiąc myślałem, że obecnie takie rzeczy to tylko w erze.
Najprawdopodobniej jest to dobra wiadomość. Może być to powolny koniec zapisów. 

Może, ale tylko na modele, które były „leżakami” jak Milgauss, Air-King, OP, czy też rzeczony EXP II. Natomiast SUB, GMT, Daytona nadal będą niedostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, a_team napisał(-a):


W sumie jak nie płacisz gotówką, to po co dowód osobisty ? emoji14.png

A tak na marginesie, to po ile teraz jest Explorer, bo nie spytałem ostatnio (skoro i tak się nie można zapisać na nic w stali) a cena na stronie jest tylko w euro i wynosi 9800€ ? emoji846.png

Aktualnie liczą euro po 4,9 zł :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, a_team napisał(-a):


Przecież ma 42mm, to jaki ma być, żeby był męski ? emoji28.png

EX ma 36, EXII ma 42. Kolega na co innego odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wyżej. Dla mnie to takie „znalazłem na strychu”. Może kolega wrzuci zdjęcie paragonu na potwierdzenie dzisiejszego zakupu „z ulicy”? Wystarczy wymazać swoje dane i sprawa wyjaśniona
Prowokatorów na forum niestety sporo, ale problemem jest przyjmowanie każdej prowokacji jako pewnik default_wink.png


Ty tak na poważnie to napisałeś?
Naprawdę uważasz, ze siedzę na tym forum od 7 lat i dziś akurat z nudów postanowiłem ze stworze taka historie?

Jak to w ogóle na biegu wymyślić i brnąc w tym cały czas i w ogóle po co?
Eh…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Dla mnie ma to całkowity sens ze ktoś nie odebrał więc sprzedano zegarek klientowi który akurat był w sklepie i go chciał. Wysyłanie zegarków z powrotem do centrali nie ma sensu. Nie ma czego się doszukiwać. Tak jak napisałem ludzie narzekają na Kruka i się ciagle czegoś czepiają. Jest fajna historia, kolega miał szczęście, pieniądze i był zdecydowany więc ma Rolexa - wydal 50k i nogi mu się nie ugięły - BRAWO!!! Założę się ze jest kupa ludzi co wchodzi do Kruka i się "wozi" a jak przychodzi co do czego to panikują i nogi im się uginają... Chociażby ta osoba która dostała telefon i zrezygnowała; i choć przyczyn może być wiele to nie zmienia faktu ze kolega był w dobrym miejscu o dobrej porze i się nie zawahał. 💪

Ex II wymiata 🦾

IMG_1970.thumb.jpeg.e9a4f6e745457f14971d4151040b41bf.jpeg

Ja gratuluję dla kolegi @MocnyFull za zakup ale to nie ma sensu żadnego. Czytam ten temat od dawna ale tak jak to kilku kolegów pisało powinien iść do kogoś z listy i tyle. Jakby 3 z kolejki zrezygnowało powiedzmy to wtedy powinni dopisać kogoś do listy.

Jednak to bardzo źle mówi o Kruku. Jeżeli ktoś czeka rok czy dłużej w kolejce a inny wchodzi z ulicy to chyba coś nie tak.

 

Chyba, że to robienie sztucznych kolejek i zarabianie na zegarkach po podwyżkach czy wyższych kursach.

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gratuluję dla kolegi [mention=104805]MocnyFull[/mention] za zakup ale to nie ma sensu żadnego. Czytam ten temat od dawna ale tak jak to kilku kolegów pisało powinien iść do kogoś z listy i tyle. Jakby 3 z kolejki zrezygnowało powiedzmy to wtedy powinni dopisać kogoś do listy.
Jednak to bardzo źle mówi o Kruku. Jeżeli ktoś czeka rok czy dłużej w kolejce a inny wchodzi z ulicy to chyba coś nie tak.
 
Chyba, że to robienie sztucznych kolejek i zarabianie na zegarkach po podwyżkach czy wyższych kursach.
 
 

Jutro zapytam ich do ilu osób dzwonili po tym jak ten pierwszy z listy zrezygnował. O coś jeszcze się zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MocnyFull napisał(-a):


Jutro zapytam ich do ilu osób dzwonili po tym jak ten pierwszy z listy zrezygnował. O coś jeszcze się zapytać?

Ja do Ciebie nic nie mam 😀

Akurat Ty się ciesz to Kruk sobie strzela w kolano i tyle. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MocnyFull nikt tu do Ciebie nie pije, super, że się wstrzeliłeś z zakupem. Kruk musi popracować nad komunikacją z klientami. Znam fajnego trenera komunikacji, mogę odać namiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do Ciebie nic nie mam
Akurat Ty się ciesz to Kruk sobie strzela w kolano i tyle. 

Ale ja pytam tak bo może są jakieś tematy które Was interesują a jutro idę skrócić ta bransoletę to odrazu mogę o coś zapytać…

Ale ja pytam tak bo może są jakieś tematy które Was interesują a jutro idę skrócić ta bransoletę to odrazu mogę o coś zapytać…

W kwestii tej sytuacji…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupując Tudora w Holandii też tak miałem. Podobno odgórnie narzucona zasada. Wszystko mi zdjęli na moich oczach i nalegali na dostosowanie bransolety na mój nadgarstek… w TUDORZE

Tez tak miałem z odbiorem Pelagos 39 w Kruku, czyli standardowa procedura.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.