Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

 

Jeśli dobrze zrozumiałem treść wpisu, podjął Pan pewnego rodzaju ryzyko podróży 300km bez umówienia się na konkretną godzinę. A z drugiej strony w salonie nastąpiła odmowa obsługi w zakresie który Pan oczekiwał ponieważ nie było to zgodne z założonym procesem. Trudno tutaj komuś coś zarzucić , w mojej ocenie….


Sytuacja  z dostępnością zegarków w ostatnim czasie jest trudna dla wszystkich stron zaangażowanych. Od producenta do końcowego klienta. Opisane doświadczenie jest tego przykładem…Jestem przekonany że każdy uczestnik tego łańcucha chciałby by było 100% satysfakcji…

 

Gratuluje posiadania 3 Rolexow. Mam nadzieje że dają dużo satysfakcji😊…Choć to tylko zegarki, to jednak potrafią wywoływać emocje …niestety czasami bardzo skrajne a problemy urastają do czasami do niemalże egzystencjonalnych.

 

Nie - podjąłem podróż będąc umówiony imiennie w konkretnym salonie na konkretną godzinę i mając informację że będę mógł złożyć wtedy deklarację zakupu na interesujący mnie model. To co nastąpiło - a raczej poprzedziło podróż -   to wprowadzenie klienta w błąd i brak możliwości kontaktu z salonem wskutek celowego jego unikania. Gdyby założony proces był znany i niezmienny to problemu by nie było, chyba że zakłada on możliwość zmiany dowolnych ustaleń w dowolnym momencie.

Zegarki dają satysfakcję, z emocjami, zwłaszcza egzystencjonalnymi bym nie przesadzał - nie jestem fanbojem Rolexa, patrzę na nie czysto użytkowo i często krytycznie. Emocje wywołały we mnie nie zegarki tylko sposób ich dystrybucji a raczej totalny chaos i dezinformacja które mu towarzyszyły i które trudno mi określić inaczej niż lekceważenie klienta. 

 

6 minut temu, MocnyFull napisał(-a):




Jest naprawdę taki i do tańca i do różańca.
Szkoda tylko, ze mikroregulacja jest tylko na jedno oczko ale może to wystarczy.

Luma w omegach jest mocniejsza od niego. To zauważyłem.
Natomiast faktycznie Rolex ma coś takiego w sobie, ze jak sie patrzy na te zegarki to bije taka lekko lepsza jakość tej tarczy natomiast dekiel czy bransoleta są w surowych wykończeniach ale mi to się podoba. Wole jak za dużo nie widać, i nie błyszczy…
 

Regulacja jest większa bo masz 3 oczka dla teleskopu w zapięciu + EasyLink skokowo. To w zupełności wystarcza.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

 

Jeśli dobrze zrozumiałem treść wpisu, "podjął Pan pewnego rodzaju ryzyko podróży 300km bez umówienia się na konkretną godzinę."

 

"...a problemy urastają do czasami do niemalże egzystencjonalnych."

 

Nie Krzysiu Kruku, nie zrozumiałeś dobrze. Kolega się umówił imiennie na konkretną godzinę w sobotę. Jechał 300km, pocałował klamkę. To nie jest w porządku.

 

A co do problemów egzystencjalnych to nie każdego swoją miarą proszę.

 

Kolejne posty tylko Cię pogrążają i robią krukowi antyreklamę. Ale idziesz w zaparte dlatego czekamy na więcej :P


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, lort napisał(-a):

 

poproszę o zdjęcie koperty w którym był i znaczka szwajcarskiego 😁

🤣

giphy (1).gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba dajemy się nabierać, bo jeśli użytkownik Krzysiek naprawdę jest z Kruka, to w kwestii komunikacji z klientem to jest porażka na całej linii. Jakbym ja z klientami rozmawiał w ten sposób pracując w biznesie, to by mnie szef wykopał od razu. Chyba za PRL-u nawet było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, chyba dajemy się nabierać, bo jeśli użytkownik Krzysiek naprawdę jest z Kruka, to w kwestii komunikacji z klientem to jest porażka na całej linii. Jakbym ja z klientami rozmawiał w ten sposób pracując w biznesie, to by mnie szef wykopał od razu. Chyba za PRL-u nawet było lepiej.


Może to desmo w incepcji, podstawił się jako fake-pracownik i robi im czarny PR. Zbrodnia doskonała :D

PS. desmo bez urazy, czarny humor dzisiaj przy tej pogodzie sprzyja! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Pan Krzysztof jest botem i zaśmiewa się teraz z nas z popcornem w ręku to i tak cała rozmowa była/jest przyjemnym ćwiczeniem i ożywieniem wątku :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, logann napisał(-a):

 

 

Panie Krzysztofie Kruku, źle Pan zrozumiał treść wpisu. Pała z czytania ze zrozumieniem.


Proszę przeczytać bez emocji, na spokojnie. Nie doszło do umówienia spotkania w salonie na konkretną godzinę z konkretną osobą w sobotę. Chyba że autor chciałby się do tego odnieść o doprecyzować wpis.

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minutes ago, Bugs said:

Nie - podjąłem podróż będąc umówiony imiennie w konkretnym salonie na konkretną godzinę i mając informację że będę mógł złożyć wtedy deklarację zakupu na interesujący mnie model.

 

1 minute ago, Krzysiek_Long said:


Proszę przeczytać bez emocji, na spokojnie. Nie doszło do umówienia spotkania w salonie na konkretną godzinę w sobotę. Chyba że autor chciałby się do tego odnieść o doprecyzować wpis.

 

Mógłbym cytować w nieskończoność bez emocji, a i tak nic do was nie dotrze :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, logann napisał(-a):

Nawet jeśli Pan Krzysztof jest botem i zaśmiewa się teraz z nas z popcornem w ręku to i tak cała rozmowa była/jest przyjemnym ćwiczeniem i ożywieniem wątku :D  

Nie, prędzej to znowu @Lotus 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Proszę przeczytać bez emocji, na spokojnie. Nie doszło do umówienia spotkania w salonie na konkretną godzinę z konkretną osobą w sobotę. Chyba że autor chciałby się do tego odnieść o doprecyzować wpis.

Nice try, dobra zarzutka :) pobawiliśmy się, można się rozejść


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

 

Jeśli dobrze zrozumiałem treść wpisu, podjął Pan pewnego rodzaju ryzyko podróży 300km bez umówienia się na konkretną godzinę. A z drugiej strony w salonie nastąpiła odmowa obsługi w zakresie który Pan oczekiwał ponieważ nie było to zgodne z założonym procesem. Trudno tutaj komuś coś zarzucić , w mojej ocenie….

Człowieku, nie kompromituj firmy, w której pracujesz, bo za rozumienie należy się 1.☹️

Może ci co zapisywali kolegę, też tak rozumieli. 🤔

 

Od siebie dodam, że mnie spotkało to samo, tylko dystans miałem symboliczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonię do prokuratury, będą Krzysia namierzać pegazusem, zobaczymy co powie na hejt na forumowiczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wbijam z buciorami i przerywam tę jakże pasjonującą dyskusję w wątku miłośników. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy tyle energii wkładają w prowadzenie dyskusji z anonimowymi użytkownikami internetu. Zdrowia życzę w tym nowym roku xD

AC5F39B3-1EFD-4C09-AD0A-6FFF8EA452B7.jpeg

 

PS. Zdjęcie paragonu też wstawić? xD

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekujecie. On jest jak rzecznik rządu. Zdania są okrągłe i nic nie wnoszą  ( chyba trochę szkolony bo stosuje me todę zdartej płyty  ) bo wie że „ broni przegranej sprawy” Tego nie da się obronić.

Godzinę temu, Lynx27 napisał(-a):


Może to desmo w incepcji, podstawił się jako fake-pracownik i robi im czarny PR. Zbrodnia doskonała :D

PS. desmo bez urazy, czarny humor dzisiaj przy tej pogodzie sprzyja! :)

Oczywiście, steruję Wami wszystkimi a najbardziej doktorem Bugsem ( ta ja mu kazałem jechać te 300 km) 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Moretti napisał(-a):

Przepraszam, że wbijam z buciorami i przerywam tę jakże pasjonującą dyskusję w wątku miłośników. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy tyle energii wkładają w prowadzenie dyskusji z anonimowymi użytkownikami internetu. Zdrowia życzę w tym nowym roku xD

 

PS. Zdjęcie paragonu też wstawić? xD

Racja, lepiej się cieszyć tym co się ma 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vvv napisał(-a):

 

Ładny skąd mieli Twoje dane? Przez to, że oddałeś zegarek do serwisu czy się gdzieś rejestrowałeś? 

Jestem ich stałym klientem - mają moje dane. :rolleyes:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
PS. Zdjęcie paragonu też wstawić? xD

Jak zrozumiesz kontekst w jakim celu był ten paragon to będziesz wiedział, że nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dociera do mnie chęć weryfikowania randomowych ludzi, których nie znam i najprawdopodobniej nigdy nie spotkam w swoim życiu, do tego w sprawach, które mają zerowe znaczenie. No ale co kto tam lubi xD 

 

Pozdrawiam

 

Ps. Jeszcze wygrzebałem takie zdjęcie, ktokolwiek używa jeszcze te zegarki w naturalnym dla nich środowisku?

 

6B864B38-8E8E-400B-91C0-B08E3472F2A3.thumb.jpeg.6aa5c5a847faf0c09589a26383792c4a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Człowieku, nie kompromituj firmy, w której pracujesz, bo za rozumienie należy się 1.☹️

Może ci co zapisywali kolegę, też tak rozumieli. 🤔

 

Od siebie dodam, że mnie spotkało to samo, tylko dystans miałem symboliczny.


Nie za bardzo rozumiem. Czy to oznacza że umówiony byłeś z konkretną osobą z imienia i nazwiska na konkretną godzinę i ta konkretna osoba finalnie na miejscu odmówiła spotkania  czy też zapisu na zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Moi Drodzy, dajcie spokój. 

Jak najbardziej. 👍

Nie karmić trola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. To nie Pan Krzyś z Kruka tylko trol z lasu. Fajnie gdyby moderacja forum zareagowała odpowiednio. 😉

 

Co do odbioru Ex II. Nic tylko się cieszyć na miejscu kolegi i nic tylko płakać, że mamy takiego dystrybutora w kraju. Idę o zakład, że w samym klubie znajdzie się ktoś kto jest zapisany na ten model, ale nie dostał telefonu tylko pokaz arogancji sklepu.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, mario1971 said:

Taka przesyłka dotarła do mnie prosto ze Szwajcarii. Miłego dnia życzę wszystkim miłośnikom marki Rolex! default_smile.png

62c2a457015ef9fdc857e33593c4cd76.jpg

@MocnyFull, weź przestań, nie jesteś wielbłądem. 😉

Sprawdzaleś już pod lupka jakość druku? 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.